Oceńcie moją urodę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 22:12   #1
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Smile

Oceńcie moją urodę.


Bardzo bym chciała żeby jak najwiecej dziewczyn oceniło moja urode i wygląd. Doradźcie mi też jak sie malować i jaki kolor włosów powinnam miec bo czarny mi sie już znudził a mój naturalny to brąz. Z góry dziekuję za każdą opinię. A te moje zdjecia to też nie rewelka bo to robione moim telefonikiem i dlatego. Papa

Edytowane przez IzabelaRak
Czas edycji: 2005-08-17 o 21:21
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:17   #2
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Smile Oceńcie moją urodę.

Chciałabym żebyście oceniły moją urodę bardzo mi na tym zależy. Bardzo też prosze o rady co do makijaży i fryzury a zwłaszcza do koloru włosów bo czarny mi sie już znudził. Mój naturalny to brąz. Z góry bardzo dziekuje. Pa
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:19   #3
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Oceńcie moją urodę.

na pewno obie się różnimy! Twoja uroda kojarzy mi się z urodą latynoską. Wydaje mi się że masz henne na brwiach, mam rację? Jeśli pytasz czy powiedziałabym, że jesteś ładna to bez wachania odpowiem: tak . Doradziłabym ci jednak troszkę złagodzenie jej (delikatnijsze brwi i może parę pasemek,bo wiem że z czerni od razu nie da się zmienić koloru ) poza tym ciężko mi doardzić makijaż bo nie wiem czy chciałabyć wyglądać bardziej "zwiwenie", zadziorniej, delikatniej czy drapieżniej, a może taki styl jak masz teraz ci odpowiada i chciałabys tylko rady o kolorki.
Proszę napisz coś więcej a jeśli będę mogła to chętnie coś jeszcze doradzę.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 23:58   #4
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Hmmm, ja bym zrobiła coś z brawiami. Te nie dodają Ci uroku, wyglądasz w nich "groźnie". Reszty bym nie zmieniała, jest bardzo ładnie.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:08   #5
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: Oceńcie moją urodę.

zgadzam się jesli chodzi o brwi, może powrót do naturalnych, jeśli chcesz też zmienić kolor włosów. Ogólnie ładna z Ciebie kobitka
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:17   #6
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Ja również stawiałabym na złagodzenie koloru brwi. Co do włosów to wydaje mi się, że pasują Ci czarne, ale skoro się nimi znudziłaś... spróbuj może jakieś refleksy w kolorach które lubisz. Mnie osobiście podobają się czarne włosy z pasemkami w kolorze bordo lub granatu. A jeśli chodzi o makijaż to zdecydowanie widziałabym Cię w grafitach, szarościach, może trochę czarnej kredki. Usta zdecydowanie czerwone lub coś w tych klimatach. Ciekawe jak Ty się na to zapatrujesz? Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 00:23   #7
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Brwi rzeczywiście musisz troche złagodzić, szczególnie, że masz głeboko osadzone oczy i przez to masz chmurne spojrzenie. Gdybyś mogła wkleić fotkę, na której sie uśmiechasz i widac twoją fryzurkę to było by super. Moim zdaniem jestes bardzo ładna i masz oryginalna urode. Powinnaś malować oczy mniej ostro, bo najbardziej zwracasz w tym momencie uwagę na oczy i brwi a usta masz naprawdę piękne.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 02:06   #8
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Oceńcie moją urodę.

podpisuje sie, jesli chodzi o te brwi. te teraz wygladaja groteskowo, jak z kreskowki, oszpecaja naprawde ladna buzie mysle, ze ladnie byloby ci w brazowych wlosach. chyba raczej clodny braz, bo twoja skora wydaje sie chlodna. chociaz ciezko ocenic po jednym zdjeciu.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 06:11   #9
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Zgadzam sie ze wszystkimi, ze powinnas zmienic brwi.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 06:50   #10
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Oceńcie moją urodę.

zgadzam się z dziewczynkami

napisałaś "oceńcie moja urodę..." - wydaje mi się, że taka ocena jest raczej subiektywna. Mogę poprostu opisac to co widzę: oczka i włosy ciemne, interesujące spojrzenie, pełne suta (warto je wyeksponować błyszczykiem ponieważ są naprawdę ładne). O brwiach zostało już napisane chyba wszystko więc się pod tym podpisuję.Cera na zdjęciu bardzo ładna, wręcz przejrzysta
Jeśli chodzi o makijaże... zależy w czy się dobrze czujesz. Teraz wyglądasz tajemniczo i "drapieżnie" a do takiego looku pasuje mi mocny akcent na oku. Pozdrawiam serdecznie

__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:22   #11
the_only_one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 104
Dot.: Oceńcie moją urodę.

szczerze mowiac wydaje mi sie ze przy twoim typie urody nie powinnas na codzien sie jakos malowac specjalnie. ewnetualnie jakis blyszczyk, tusz czy jasny cien. Pelny makijaz moim zdaniem da ci bardzo agresywny look. a z brwiami musisz KONIECZNIE cos zrobic. pozdro
the_only_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 08:34   #12
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Oceńcie moją urodę.

o tak popieram dziewczyny - brwi powinnaś zmienić na bardziej " naturalne" niech nie bedą takie wyrysowane. Masz ładne i ciekawe rysy twarzy - takie egzotyczne. Będzie Ci ładnie zarówno w makijażu mocniejsznym jak i delikatnym - tylko uważaj aby nie przesadzić, jeśli mocno akcentujesz oczy to usta muśnij delikatnie błyszczykiem- tak aby nie pomalować sie jak "lalka" zarówno oczy jak i usta masz świetne - duże i pełne - oj możesz szaleć z makijażem
prosimy o lepsze fotki ..gdzie się uśmiechasz
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:37   #13
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Dziewczyny jestem Wam ogromnie wdzięczna ze pomoc ale z tymi moimi brwiami to ja nie za bardzo moge cos zrobic bo ja nie mam henny tylko poprawiam je kredką albo cieniem do brwi ale gdybym tego nie zrobiła to nie wiem jak bym wygladała bo ja mam strasznie słabe i żadkie brwi. Dlatego to robie ale mimo to bardzo bardzo Wam wszystkim dziekuje bo może troche rzeczywiście przesadzam . Prosze Was o wiecej opinii a ja wkleje jeszcze kilka zdjec. _Papa
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:53   #14
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Izabelo może spróbuj delikatniej podkreślac brwi? nie mówię abyś całkowicie zrezygnowała z kredki..
czekam na obiecane zdjęcia
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:45   #15
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Oceńcie moją urodę.

sprobuj dobierz jakas jasniejsza kredke do brwi... jakas brazowa... i podkreslaj je troszke ciensza linia
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 12:07   #16
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Napisalas, ze malujesz sie zazwyczaj na ciemno, sprobuj czegos nowego. Moze bardziej jasne kolory na codzien, a wieczorkiem jakis ciemny: szary, czarny...
Co do brwi, to zgadzam sie z kolezankami. Sprobuj cos brazowego. Nie maluj ich tak bardzo, bo wygladaja sztuczie i bardzo groznie.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:25   #17
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Szczerze powiedziawszy, na pierwszy ogień wzięłabym brwi - te sprawiają, że wyglądasz bardzo sztucznie i nienaturalnie. Są stanowczo przerysowane. Ponadto potraktowałabym twarz różem, aby nadać jej trochę ostrzejszych linii. Masz duże pełne usta, z których możesz uczynić swój atut i podkreślać je na wiele różnych sposobów. Co do powiek to rozjaśniałabym je rozświetlającymi cieniami, gdyż teraz oczy wyglądają na bardzo zmęczone i nieświeże. Brakuje tu zadziornego błysku

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:27   #18
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Oceńcie moją urodę.

Ups, nie zauważyłam, że założyłaś dwa wątki, a w tym dziewczyny już się wypowiadają, no nic - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66370 - tu moje sugestie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 16:38   #19
pati87
Przyczajenie
 
Avatar pati87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
GG do pati87
Dot.: Oceńcie moją urodę.

co do brwi to też myślę że lepiej jakbyś powróciła do naturalnych! Według mnie jesteś bardzo łądną kobietą i jakieś niepotrzebne ulepszacze nie są ci potrzebne ani tez niezbędne! Jesli chodzi o kolor włosów to radziłabym cos w ciepłej tonacji, może jakiś ciemny brąz ? a może z innej beczki...co byś powiedziała na ciemny popielaty blond ? co do makijazu .... hmmm... jak już to delikatne kolorki, na ustach sam błyszczyk transparentny albo delikatna różowa szminka, czerwienie będą wyglądąc zbyt agresywnie w zestawieniu z twoimi wyrazistymi rysami twarzy!

pozdrowionka
pati87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.