Najlepsze balsamy do ciała - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-19, 09:57   #31
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Uwielbiam kupować balsamy, uwielbiam ich zapach, ale nie lubię się nimi smarować, bo za długo to trwa
Jeszcze nie trafiłam na superbalsam, nawilżający, łądnie pachnący, łatwo się wcierający-jednocześnie.
Najlepsze:

*nivea-ujędrniający (ok, tylko zostawia taką lepką warstwę na skórze)
*Avon-poprawiający nastrój-już go nie produkują chyba, ale to był chyba njlepszy balsam jaki miałam..i ten zapach
*kolastyna-lekko brązujący- był nawet ok, tylko jakoś tego efektu brązująceo nie zauważyłam (jak ktoś lubi kokosowy zapach )
*lux- Satin Touch- z drobinkami- mój ulubiony (choć mógłby lepiej nawilżać )
*kolastyna-wyszczuplający-całkiem ok

takie sobie:
*4 pory-wyszczuplający-bardzo trudny do rozsmartowania, gęsty jak pasta do zębów
*bielada-brązujący-brzydki zapach i starsznie ciekły
*avon-waniliowy-ładnie pachnie, nic poza tym

To chyba na tyle, póki co moim ulubionym jest lux
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:01   #32
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez NeskaCaffe_
Zawsze chciala skusic sie na jakis balsamik z wyzszej półki np Biodermu ale to 130zł:-(jak patrzyłam ostatnio w drogeri.Probowlayscie kiedys te "lepsze" balsamy??
Ja używam wysokopółkowych balsamów ujędrniających i póki co najlepiej spisują się: Shiseido, Advanced Essential Energy i Estee Lauder, Body Performance, Firming Body Creme
A reszta, wiadomo, w każdym przedziale cenowym znajdą się i lepsze, i gorsze.
A czego jeszcze używam i co lubię?
- Nutrilift, Nutrisoft i Oleonergy L'Oreala
- Miss Milky Pupy
- Avon: waniliowy Naturals, od niedawna oliwkowy Planet Spa w 200ml słoju
- Garnier z syropem z klonu
- różowy Oriflame
- LRP Lipikar Baume
- Body Butter Body Shopu

A teraz kusi mnie linia do skóry wrażliwej Oceanica, a konkretnie: odżywczy balsam do ciała i kakaowe masło. Z tym, że zanim to kupię muszę wyciaptać Dove'y, które jeszcze mi się po szafkach palętają

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:24   #33
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Dove, silkening body lotion))) jak dla mnie ma cudowny zapach i skora jest po nim naprawde jedwabiscie gladka!
a na nogi stosuje Nivea Q10, w ogole Nivea ma dobre balsamy.
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:39   #34
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

lubię balsamy, które dobrze nawilżają, wchłaniają się bez pozostawiania lepkiej warstwy na skórze i przyjemnie pachną. lubię np. balsamy Dove, bo spełniają wszystkie te warunki, podobnie balsam SSS Avonu i Perennial Nu Skin (ten ostatni jednak jest nieperfumowany, ale ma własny zapach - z tych neutralnych, nieco przypomina zapach kleju ale nawilżenie to rekompensuje). bardzo dobrze nawilża również balsam Dry Skin Relief Avonu i mleczko do suchej skóry Nivea, ale tu już trzeba liczyć się z tą warstwą na skórze. świetny jest też śródziemnomorski krem do ciała z oliwą z oliwek Planet SPA Avonu - dobrze nawilża i natłuszcza (czego nie lubię, ale jego zalety to rekompensują ) i pięknie pachnie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:24   #35
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Ja uwielbiam kupywać, wąchać i ogólnie MIEĆ balsamy. Ze zużywaniem już trochę gorzej Bardzo dużo balsamów mi się podoba, ale jedynym chyba do którego wróciłam po pierwszym opakowaniu jest Garnier, Mleczko Przeciw Wysuszaniu Skóry. Oprócz niego uwielbiam:
- krem kakaowy Daxa
- masło kakaowe Oceanica
- balsam malinowy Oceanica
- Nutrisoft L'Oreala
- Masło Kakaowe Ziaji
- balsam Dove rozświetlający i balsamy Johnsona też są niezłe
Ogólnie mało którego balsamu nie lubię, a do tego grona zaliczyć można na pewno kremy Fruttini :/
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:18   #36
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

A ja właśnie od tygodnia używam masła kakaowego Oceanica, traf chciał, że kupiłam go zaraz po napisaniu postu do tego wątku. I używam, używam, a skóra się coraz bardziej przesusza. Choć ma miłą konsystencję, miły zapach (który potem na ciele się zmienia), nie wystarcza mi na zimę. Więc zdecydowanie nie nazwałabym go kosmetykiem INTENSYWNIE nawilżającym

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:01   #37
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

najbardziej lubie balsamy avonu z serii naturals - ladnie pachna, dobrze nawilzaja i wchlaniaja sie a przy tym sa niedrogie
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 13:34   #38
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Ja tez uwielbiam się "miziać" balsamem i nie mam żadnym problemów z systematycznym zużywaniem. Uwielbiam zapachy "jedzeniowe" szczególnie wanilię, kokos, itd. Używałam ich wiele, ale wiem, że zawsze moge wrócić do brązującej Kolastyny z wyciągiem z orzecha (może nie brązuje, ale jak pachnie i działą tez świetnie) i do oliwek J&J, aloesowej, rumiankowej (jak budyń) i klasycznej - zawsze się sprawdzają. Ostatnio podpasował mi tez Waniliowy Naturals z Avonu i ...więcej grzechów nie pamiętam.
A ostatnio też się przerzucam na oleje jadalne i stąd moje pytanie do Sylwiastej - w jakich proporcjach (mniej więcej) ukręciłaś swoją mieszankę??
No i zazdroszczę tej róży damasceńskiej.
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 18:48   #39
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Skórę zima mam strasznie przesuszoną - szczególnie nogi. tydzień temu kupiłam balsam st.ives : 24 h nawilzanie i jest wspanialy!!! Zalety : 1) nie uczula 2)nie ma drazniacego zapachu 3 ) ma lekka konsystencje i nie klei sie 4) pozostawia bardzo delikatny filmik dzieki ktoremu skora jest gladka 4 ) w koncu skora przestala mnie szczypac!! 5) bardzo szybko sie wchlania - po paru chwilach moge zalozyc ubranie. Jedyna wadą jaką zauwazylam jest pompka - ktora mi sie zacina - ale to moze mi sie takie opakowanie trafilo . genralnie pomysl z pompka jest swietny - bardzo wygodna aplikacja Wlasnie dzisiaj z ciekawosci przeczytalam opinie na jego temat na naszym forum - i nie są - o dziwo! - zachwycające, a wrecz przeciwnie. wiec absolutnie go nie chce narzucac nikomu mojej opinii na jego temat, ale uwazam ze jezeli komus potrzebne jest tylko nawilzenie skory to ten balsam jest idealny. Oj rozpisałam sie...
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:48   #40
galago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kluczbork
Wiadomości: 26
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

A mi się podoba balsam do ciała firmy apis.Ładnie pachnie i ma bogaty skład:witaminy A,E i C,ceramidy,wyciągi z ginkgo biloba,arniki,lipy i aloesu.Ładnie łagodzi podrażnienia i znakomity do cery naczynkowej.Uwielbiam też z czekoladą oceanic i st.ives waniliowy
galago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:17   #41
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

mam 3 ulubione balsamy do ciała:
- JOOP Rococo
- Gabriela Sabatini Devotion
- Sisley fluid body cream o ślicznym zapachu wanilii
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 15:42   #42
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Anahstasia przeczytałam ze jesteś zadowolona z Lipikara LRP. Czy uzywałas może Xerialine SVR, jeśli tak czy mogłabym cie prosić o porównanie tych balsamów, który był lepszy?
z góry dziękuje, jeśli oczywiscie oba stosowałaś
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:30   #43
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

ja strasznie lubię balsam odżywczy AA - malinowy
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:42   #44
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

hmmm ja ostatnio uzywam karmel brazujacy z Daxa i jestem bardzo zadowolona moze jakiegos wielkiego efektu brazujacego nie ma ale ten zapach moja skore tez fajnie nawilza polecam jeszcze balsamy z oriflame bardzo fajnie nawilzaja szczegolnie balsam do ciala Pearl...super zapach migoczace drobinki i super nawilzenie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:07   #45
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

kkk
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2012-09-26 o 22:33
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:10   #46
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez Gabi2
mój numer jeden głównie dlatego że poradził sobie z moją mega wysuszoną skórą - Garniera z syropem z klonu w czerwonym opakowaniu, lubie też krem czekoladowy Daxa
zgadzam się dla mnie "kolonowy" Garnier to nr.1
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:18   #47
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Ja lubie:
1) gourmet wisniowo - migdalowy z oriflame
2) Silk z oriflame
3) Lux z drobinkami

zamierzam kupic:
1) mus do ciala beauty milky z bielendy
2) oliwke j&j
3) ktorys z garniera
4) jakis brazujacy - moze lirene ??? ( co polecacie???)
5) moze ten z serii under twenty

Nie polecam ziaji masla kakaowego - strasznie wolno sie wchlanai i pozostawia tlusty film
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:31   #48
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Bardzo lubie ujedrniajacy balsam od YR Richi Creme z brazowej serii. Ziaja oliwkowy balsamik, teraz mam z kozim mlekiem. Ten ostatni tak samo dobry jak oliwkowy, ale ten zapach... ladny lecz na dluzsza mete zbyt intensywny i meczacy. Mialam kiedys probke balsamu Ölbalsam od Penaten, gesty i tesciwy jak Ziaja na zime fajny. Tylko ta probka byla mala, starczyla mi na jeden raz. Dzis wlasnie kupilam cale opakowanie 400ml i bede testowac na dluzsza mete. Narazie poczeka w szafce jak skoncze Ziaje. Mialam probke Gernier tego czerwonego i podobal mi sie, ale zawsze cos zauwaze innego, wiec go jeszcze nie kupilam. Ciekawi mnie tez ujedrniajacy od Garnier , ten zolty, moze blizej lata kupie, gdy juz geste i tresciwe balsamy nie beda mi juz potrzebne. Poza tym zaskoczyl mnie nowy Nivea, nie pamietam nazwy. Mialam 30ml probke, wiec straczyl na calkiem dlugo, testowalam latem i byl ok. Teraz mam probke w saszetce, wiec trzeba by bylo w zimie przetestowac, zeby sprawdzic czy na te pore roku tez mi wystarczy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:27   #49
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

ja uzywam od dawna ziaji-maslo kakaowe. ten balsam nie ma sobie rownych, nadaje piekny koloryt skorze, doskonale nawilza i jest naprawde tani. Rewelacja!!!
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 21:54   #50
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

ja polecam balsam linere erisa ujedraniacy
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:31   #51
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Balsam ma być lekki ale supernawilżający i pozostawiający uczucie miękkści i nawilżenia ale nie tłustą warstewkę- takich szukam. Dla mnie pod tymi względami królem balsamów jest NutriSoft L'oreala do skóry suchej - super nawilża, zmiękcza i co najważniejsze dla mnie - błyskawicznie się rozsmarowuje - ma super poślizg. Stosowałam wiele balsamów ale zaden mnie tak nie urzekł.
NutriLift czy Lipidiose mimo, że niezłe sa już dla mnie zbyt pracochłonne Nie lubie ciężkich, tłustych i tępych balsamów -np.Ziaja czy Dax. Dove generalnie jakoś mnie nie zachwyca, ten z jedwabiem jest dla mnie niestety zbyt mało nawilżający.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 01:50   #52
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Moje ulubione balsamy do ciała to cała seria "Miss Milkie" Pupy, szczególnie "Zucchero Filato" i "Cioccolato Bianco" Kiedy je stosuję, mam mniejszą ochotę na słodycze, bo sama zamieniam się w ciasteczko. Bardzo lubię też zapach balsamu "Milk & Honey" Oriflame.
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:06   #53
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez layla_lbn

*lux- Satin Touch- z drobinkami- mój ulubiony (choć mógłby lepiej nawilżać )
..........

To chyba na tyle, póki co moim ulubionym jest lux
Ja tez bardzo go lubię, pięknie rozświetla skórę, zwłaszcza lekko opaloną latem. Niestety teraz bardzo trudno go dostać, zastanawiam się czy aby nie przestali go produkować
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:44   #54
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
A ja właśnie od tygodnia używam masła kakaowego Oceanica, traf chciał, że kupiłam go zaraz po napisaniu postu do tego wątku. I używam, używam, a skóra się coraz bardziej przesusza. Choć ma miłą konsystencję, miły zapach (który potem na ciele się zmienia), nie wystarcza mi na zimę. Więc zdecydowanie nie nazwałabym go kosmetykiem INTENSYWNIE nawilżającym

Pozdrawiam!
Też miałam wrażenie, że on przesusza...

A co do moich ulubieńców, których - jak na prawdziwą maniaczkę balsamowania ciała przystało - mam sporo, bo każdy z nich cenię za co innego.
I tak
- balsam nawilżający do skóry normalnej i suchej Neutrogena Formuła Norweska - za najlepsze nawilżenie i zarazem wygładzenie skóry, z jakim się kiedykolwiek spotkałam połączone z przyjemnym zapachem, wygodą stosowania i szybkei wchłanianie
- balsam intensywnie ujędrniający Garnier (żółty) - za cudowny orzeźwiający zapach, dobre nawilżenie i poprawę jędrności skóry
- krem czekoladowy Dax Cosmetics - za cudowny zapach czekolady i konsystencję masełka połączoną z naprawdę dobrą pielęgnacją
- kokosowe odmładzające mleczko do ciała Bielenda Powitanie z Afryką - za cudowny, ciepły, orientalny zapach (kokos w nazwie jest bardzo mylący) i przyjemność stosowania połączoną póki co z dobrym nawilżeniem (ale używam od kilku dni dopiero)
To są moi faworyci na dzień dzisiejszy. Jest jeszcze parę innych mazideł (L'oreal Nutri Soft, Nivea zimowa, Hammamelis dla dzieci z YR, Dermedic Hydrain) które w sumie złe nie były, ale z jakichś tam powodów (szczegóły w recenzjach) nie cenię ich tak bardzo, jak te powyższe.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 10:52   #55
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

A czy któraś z was wyprobowala juz balsam Garniera, ten z "formułą kanadyjską (czerwony)? czy to prawda, że tak wybitnie nadaje sie na mroz i chlodne dni? bardzo mi zalezy na waszej opinii, bo chcialabym wiedzieć coś zanim kupie 400 ml
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 11:50   #56
galago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kluczbork
Wiadomości: 26
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Do L V!Ja mam czerwony garnier w dużej butelce.Jest naprawdę świetny ,konsystencję ma solidną ale wchłania się dobrze i nie zostawia tłustej warstwy na skórze.Wyleczył mi skórę po goleniu nóg,miałam zdarty naskórek ,posmarowałam 2 razy i nogi przestały piec.Ślicznie pachnie,jedenzlepszych balsamów.Powinien nadawać się na zimę
galago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 08:36   #57
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez galago
Do L V!Ja mam czerwony garnier w dużej butelce.Jest naprawdę świetny ,konsystencję ma solidną ale wchłania się dobrze i nie zostawia tłustej warstwy na skórze.Wyleczył mi skórę po goleniu nóg,miałam zdarty naskórek ,posmarowałam 2 razy i nogi przestały piec.Ślicznie pachnie,jedenzlepszych balsamów.Powinien nadawać się na zimę
OOOO..dzięki! Po depilacji moja skora wyglada tak samo, a jeszcze ten mroz (a jakos nie moge sie przekonac do rajstop pod spodniami) ....teraz to napewno kupię
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:02   #58
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Moja lista
*Lirene ujedrniajacy - BARDZO dobrze nawilza, efektu ujedrnienia nie zauwazylam
*Maslo kakaowe AA - ladny zapach...i to wszystko, wcale nie nawilza!
*Garnier zólty - skora gladziutka, pachnaca cytrusami, ale na pewno nie nawilzona
*Nivea mleczko migdalowe - fatalny jak dla mnie, strasznie tlusty i smierdzacy, skora sucha na drugi dzien!!!
*Dove jedwabny - ladny zapach, skora gladka, milutki w smarowaniu
*Serum ujedrniajace Eveline - bardzo dobrze ujedrnia, jak dla mnie rewelka
*Kolastyna nawilzajaca z algami Ao Nori - swietnie nawilza, nie zostawia tlustej warstwy
*Venus nawilzajacy - do codzienej pielegnacji (bo jest bardzo duzy i bardzo tani), a do tego idealnie regeneruje przesuszona skore, zapach mnie meczy pod koniec butelki

Wiecej grzechow nie pamietam...jestem w pracy i za chiny ludowe nie moge sobie innych przypomniec
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:26   #59
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

a ja lubie nivea ryz i lotos - slicznie pachnie, skora gladziutka.
lubie tez J&J holiday skin - brazujacy
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 13:51   #60
tekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 74
GG do tekla
Dot.: _____najlepsze_ Balsamy_do Ciała___

Cytat:
Napisane przez AP_niusia
Zgadzam się z Gabi2 że Garnier radzi sobie z mega wysuszoną skórą
I jak na razie jest moim faworytem wśród balsamów
Ja tez go uwielbiam, tylko on radzi cos na moja suoer sucha skore i wcale nie smierdzi ryba jak twierdzi NeskaCaffe, no ale dla kazdego cos innego używam takze Keris ale nie wiem czy mozna go kupic u nas , ja mam go ze stanow, rewelacja pozdrawiam
__________________
Smak słodkich Jagód........
tekla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.