H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 175 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-22, 10:46   #5221
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dorwałam w stacjo sweterek wełna/alpaka z obniżką 27%, ale dokładnie po niego poszłam i był ostatni, więc czuję się spełniona.

U mnie kołtuny sierści po kątach, a odkurzać nienawidzę tak samo jak zmywać podłogi, poza tym to syzyfowa praca przy dwóch dużych psach. Podziwiam za odkurzania 2x dziennie.

bardzo gryzie czy alpaka neutralizuje welne ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 14:20   #5222
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Czy któraś z Was posiada ten płaszcz? http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage...SABEgJYJ_D_BwE

Czy faktycznie jest taki słaby jakościowo jak piszą w opiniach? Podobno szybko się mechaci i gryzie, a do tego rozmiarówka zawyżona, w sensie że mocno workowaty jest. Podoba mi się bardzo. Najpierw podobał mi się ten żółty, ale teraz właśnie ten zielony i się waham czy brać skoro opinie takie sobie. Niby nie ma go stacjonarnie, ale może ktoś widział mimo wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 16:05   #5223
heyimsue
🤡
 
Avatar heyimsue
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 103
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada ten płaszcz? http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage...SABEgJYJ_D_BwE

Czy faktycznie jest taki słaby jakościowo jak piszą w opiniach? Podobno szybko się mechaci i gryzie, a do tego rozmiarówka zawyżona, w sensie że mocno workowaty jest. Podoba mi się bardzo. Najpierw podobał mi się ten żółty, ale teraz właśnie ten zielony i się waham czy brać skoro opinie takie sobie. Niby nie ma go stacjonarnie, ale może ktoś widział mimo wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jak dla mnie wyglada tanio ten materiał. Szukaj płaszcza który ma minimum 80% wełny. W zarze będą fajne na wyprzedaży - te oznaczone „wełna Manteco”

Jeśli bardzo zależy Ci na tym zielonym - kup, ponos a jak się skulkuje i zmechaci odeślesz na reklamacje i dostaniesz całość kwoty z powrotem


Sent from my iPhone using Tapatalk
heyimsue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 16:33   #5224
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
bardzo gryzie czy alpaka neutralizuje welne ?
Nie mam tego swetra, ale mam inne z HM z wełną i alpaką i wg mnie wełna przy alpace to pikuś jeśli chodzi o gryzienie. Alpaka jest też dużo cieplejsza nie wełna. Wszystko zależy też od grubości. Mnie gryzienie nie przeszkadza. Ważne by było ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 16:43   #5225
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez heyimsue Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wyglada tanio ten materiał. Szukaj płaszcza który ma minimum 80% wełny. W zarze będą fajne na wyprzedaży - te oznaczone „wełna Manteco”

Jeśli bardzo zależy Ci na tym zielonym - kup, ponos a jak się skulkuje i zmechaci odeślesz na reklamacje i dostaniesz całość kwoty z powrotem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jak bym go kupiła to pewnie już bym nie oddała ale jeszcze przemyślę, bo faktycznie widziałam w tej cenie(i tańsze) dużo lepsze jakościowo. Nie zależy mi tak bardzo na zielonym, ale akurat ten mi się podoba, jednak zakup płaszcza to dla mnie w tej chwili zakup pewnie na dobrych kilka lat więc wolałabym coś dobrego. Poczekam jak się jeszcze wyprzedaże rozkręcą, ale dzięki za opinię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 20:55   #5226
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A to dziady

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Miałam 3 kody od dziewczyn. Swojego dalej nie dostałam :/
Kupiłam właśnie żelazko i czajnik - obie rzeczy mi się spaliły w zeszłym tygodniu.
Oraz parownice ręczną. 1 model jest do prasowania tez w pionie.
Chciałam tą dużą złotą, ale jej nie obejmuje promocja. Może kiedys.

Mam też ledwo żywy odkurzacz. Ale nie znam się na tym kompletnie i nie wiem czy to dobry pomysł kupić online.

Ta lumea jest najtańszą wersją z Philipsa, ale ma wszystko co trzeba. Za tą cenę może być super. Może jak dostane (o ile dostane ) i jeszcze będą to tez klikne. Chociaż rozum mówi - odkurzacz :P
o tej parownicy mówicie? jej to bym się pozbyła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg a53115154839911bd100d220180f.jpeg (59,5 KB, 104 załadowań)
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 21:01   #5227
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
o tej parownicy mówicie? jej to bym się pozbyła
Nie. O tych

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg GC361_20-IMS-pl_PL.jpeg (4,8 KB, 92 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-22, 21:03   #5228
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie. O tych

i one faktycznie coś prasują? bo ta moja to tragedia
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-22, 21:15   #5229
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
i one faktycznie coś prasują? bo ta moja to tragedia
Nie wiem. Nie doszła jeszcze
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 06:36   #5230
wink737
Zakorzenienie
 
Avatar wink737
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Ja mam ręczną parownicę, tylko chyba jakiś inny model i powiem tak do delikatnych sukienek czy bluzek jest super. Z mniejszymi zagnieceniami na sztywniejszych materiałach też sobie radzi. Ale do prasowania TŻ koszuli, się nie nadaje. No chyba, że trzeba było się trochę dłużej nad tym pochylić, a mi zabrakło cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




Tak dla wyzwania, jakiekolwiek by nie było
wink737 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 08:40   #5231
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Jak bym go kupiła to pewnie już bym nie oddała ale jeszcze przemyślę, bo faktycznie widziałam w tej cenie(i tańsze) dużo lepsze jakościowo. Nie zależy mi tak bardzo na zielonym, ale akurat ten mi się podoba, jednak zakup płaszcza to dla mnie w tej chwili zakup pewnie na dobrych kilka lat więc wolałabym coś dobrego. Poczekam jak się jeszcze wyprzedaże rozkręcą, ale dzięki za opinię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie on wyglada tak na dwa razy, tzn nie jest źle ani swietnie, ale to tylko zdjęcia.
Co do zawartości wełny, bywa różnie. Ostatnio odsyłałam dwa płaszcze, z 70% wełny, bo były sztywne, gryzące i ciężkie, a zostawiłam ten, który ma 5 procent. Grzeje świetnie (oczywiscie na temperaturę z plusem, z minusem to cienka puchówka pod spod ), materiał wyglada pięknie, jak na taką ceną (kosztował 200 zł z 330). Nie z hm, a z only, ale jesli Ci się podoba, pomacałabym przynajmniej, bo czasem taka niepozorna rzecz na żywo zaskakuje.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie. O tych




Kupiłabym dla samego wyglądu
Ja miałam tylko raz, z Tchibo, taka ręczną i nie była zła, ale bardzo powoli prasowała, szybko się jej pozbyłam, bo okazało się, ze rozlozenie deski i uprasowanie czegoś w standardowy sposob, zajmuje polowe krócej. Ale o tych stojących słyszałam dużo dobrego, raz tak znajoma uprasowała mi żakiet, kilka razy "machneła" i było
Właśnie do takich rzeczy jak żakiety, spódnice czy okrycia wierzchnie, parownica jest super, tak myślę.
Dajcie znać, czy warto
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 12:52   #5232
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
bardzo gryzie czy alpaka neutralizuje welne ?
Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada ten płaszcz? http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage...SABEgJYJ_D_BwE

Nie, nie nazwałabym go mocno gryzącym. Dla porównanie w RE tego samego dnia mierzyłam >40% wełny i ojej, żarł jak diabli.

Czy faktycznie jest taki słaby jakościowo jak piszą w opiniach? Podobno szybko się mechaci i gryzie, a do tego rozmiarówka zawyżona, w sensie że mocno workowaty jest. Podoba mi się bardzo. Najpierw podobał mi się ten żółty, ale teraz właśnie ten zielony i się waham czy brać skoro opinie takie sobie. Niby nie ma go stacjonarnie, ale może ktoś widział mimo wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie, nie nazwałabym go mocno gryzącym. Dla porównanie w RE tego samego dnia mierzyłam >40% wełny i ojej, żarł jak diabli.

Płaszcz jest cienki i słaby jakościowo. Gniecie się, krój mocno oversizowy (worek).

Swojej parownicy też bym się chętnie pozbyła Więcej takich wynalazków nie kupię.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 13:41   #5233
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Ja mam ręczną parownicę, tylko chyba jakiś inny model i powiem tak do delikatnych sukienek czy bluzek jest super. Z mniejszymi zagnieceniami na sztywniejszych materiałach też sobie radzi. Ale do prasowania TŻ koszuli, się nie nadaje. No chyba, że trzeba było się trochę dłużej nad tym pochylić, a mi zabrakło cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Dla mnie on wyglada tak na dwa razy, tzn nie jest źle ani swietnie, ale to tylko zdjęcia.
Co do zawartości wełny, bywa różnie. Ostatnio odsyłałam dwa płaszcze, z 70% wełny, bo były sztywne, gryzące i ciężkie, a zostawiłam ten, który ma 5 procent. Grzeje świetnie (oczywiscie na temperaturę z plusem, z minusem to cienka puchówka pod spod ), materiał wyglada pięknie, jak na taką ceną (kosztował 200 zł z 330). Nie z hm, a z only, ale jesli Ci się podoba, pomacałabym przynajmniej, bo czasem taka niepozorna rzecz na żywo zaskakuje.

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------






Kupiłabym dla samego wyglądu
Ja miałam tylko raz, z Tchibo, taka ręczną i nie była zła, ale bardzo powoli prasowała, szybko się jej pozbyłam, bo okazało się, ze rozlozenie deski i uprasowanie czegoś w standardowy sposob, zajmuje polowe krócej. Ale o tych stojących słyszałam dużo dobrego, raz tak znajoma uprasowała mi żakiet, kilka razy "machneła" i było
Właśnie do takich rzeczy jak żakiety, spódnice czy okrycia wierzchnie, parownica jest super, tak myślę.
Dajcie znać, czy warto
Właśnie mi chodzi i tiulowki, delikatne bluzki i rzeczy dziecięce.

Tz sam sobie prasuje koszule żelazkiem
Raczej inaczej sobie nie wyobrażam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:00   #5234
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie. O tych

Moja mama ma taką, nie wiem czy tej firmy i marynarki czy żakiety bez problemu nią prasuje i szybko, a poza tym stoi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 14:14   #5235
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

W temacie parownic, to ja mam taką małą ręczną z biedronki. Do odświeżenia marynarek, płaszczy czy sukienek jest ok. Do poprawienia wiszących zasłon czy obrusa na stole też się nadaje. Ale do prasowania ubrań absolutnie nie. Do tego mam stację parową (z phillipsa z resztą - kupioną też z rabatem 40%).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 17:56   #5236
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Hej, czy macie jakiś sposób na obejście błędu w aplikacji H&M pt. "Ważna usługa, bez której aplikacja nie może działać, jest aktualnie niedostępna, spróbuj ponownie później."?
Zauważyłam, że pojawia się tylko, gdy korzystam z danych komórkowych, przez wi-fi aplikacja działa bez problemu. Usuwałam dane, odinstalowałam aplikację, nic nie pomaga.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:22   #5237
zuzanna19873
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 15
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Hej, czy macie jakiś sposób na obejście błędu w aplikacji H&M pt. "Ważna usługa, bez której aplikacja nie może działać, jest aktualnie niedostępna, spróbuj ponownie później."?
Zauważyłam, że pojawia się tylko, gdy korzystam z danych komórkowych, przez wi-fi aplikacja działa bez problemu. Usuwałam dane, odinstalowałam aplikację, nic nie pomaga.

jaki masz telefon? nie wiem jak inne marki ale iphone ma możliwość zablokowania korzystania z danych komórkowych dla danej aplikacji, może przez przypadek zablokowałaś dla H&M
zuzanna19873 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 18:56   #5238
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
W temacie parownic, to ja mam taką małą ręczną z biedronki. Do odświeżenia marynarek, płaszczy czy sukienek jest ok. Do poprawienia wiszących zasłon czy obrusa na stole też się nadaje. Ale do prasowania ubrań absolutnie nie. Do tego mam stację parową (z phillipsa z resztą - kupioną też z rabatem 40%).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaką masz stację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 19:49   #5239
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

czesc dziewczyny! chyba czas na zalozenie nowego watku, ktora sie podejmie ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-23, 20:04   #5240
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Hej, czy macie jakiś sposób na obejście błędu w aplikacji H&M pt. "Ważna usługa, bez której aplikacja nie może działać, jest aktualnie niedostępna, spróbuj ponownie później."?
Zauważyłam, że pojawia się tylko, gdy korzystam z danych komórkowych, przez wi-fi aplikacja działa bez problemu. Usuwałam dane, odinstalowałam aplikację, nic nie pomaga.
Tak u mnie pojawia się gdy nie mam internetu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-23, 20:36   #5241
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez zuzanna19873 Pokaż wiadomość
jaki masz telefon? nie wiem jak inne marki ale iphone ma możliwość zablokowania korzystania z danych komórkowych dla danej aplikacji, może przez przypadek zablokowałaś dla H&M
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Tak u mnie pojawia się gdy nie mam internetu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdziłam wszystko z mojej strony, wszelkie dostępy są, internet też. Pewnie będę musiała poczekać na kolejną aktualizację, może wtedy zaskoczy.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 06:45   #5242
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Zapraszam na nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post87444707
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.