Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania, zloty i sabaty Wizażanek. Tutaj się umawiamy na spotkania w realu! Prosimy umawiać się wg regionów - wystarczy wpisać w temacie region, w którym chciałybyście się spotkać...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-05, 13:23   #4201
malaDarunia
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Daria a co za problem zeby własciciel podpisał z Toba umowę zlecenie? Dziwie się troszke ze zgodziłas sie pracowac tam na czarno bo własciciel moze wtedy zrobic z Toba co chce. Jeszcze ktos tam pracuje na takich warunkach jak Ty?
na umowie jest tylko dwóch kucharzy i moja siostra jako jedyna kelnerka. reszta pracuje na czarno....
mój szef nie chce umów, bo jak twierdzi, robota papierkowa jest bez sensu (chociaz i tak ma księgową)

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Daria olej sobie tą pracę i poszukaj czegoś innego
wiem wiem, już zaczęłam wysyłać CVki. zobaczymy... póki co to jeszcze tam pracuje, ale chce jak najszybciej zwinąć żagle z tej knajpy.

no nic.. dzisiejszy dzień został przeznaczony na naukę języka niemieckiego... huraaa

jutro jestem w szkole do 21:15 EKSTRA!!
Stary 2009-11-05, 13:26   #4202
AaniaA
Zakorzenienie

witam.

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Jeszcze ktos tam pracuje na takich warunkach jak Ty?
pewnie kazdy .

Madziu .

Camilla i wlasnie taka pogoda jaka byla wczoraj, zmobilizowala mnie do kupna kaloszy .

Ewa ja tez wczoraj spoznilam sie do pracy (niewiele, a jednak) i kieras oczywiscie powiedzial "swoje" (niech spada na szczaw). dopiero jak wyjechal zalatwic cos na miescie to rozjasnilo mu sie w jego malej lepetynie. kolezanka z pracy spoznila sie godzine, a moj tz jechal do pracy 1 godzine i 40 minut . zazwyczaj zajmuje mu to w szczycie okolo 40 minut. horror!!!

a ja z siostra ide jutro i pojutrze na koncerty flamenco .

ide popijac herbatke . nudy w pracy .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-11-05 o 13:27
AaniaA jest offline  
Stary 2009-11-05, 14:32   #4203
Evka
Wtajemniczenie

Daria naślij na niego Urząd Skarbowy to mu bamboszki z nóg spadną. Co za baran!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a ja z siostra ide jutro i pojutrze na koncerty flamenco . .
Ja ostatnio poszłam na festiwal fados i wytrzymałam jakies 20 min... nie dla mnie to

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ide popijac herbatke . nudy w pracy .
U mnie też nudy. Koleżanka pojechała do kfc po zapasy i za chwilę pęknę
Evka jest offline  
Stary 2009-11-05, 17:53   #4204
malaDarunia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Daria naślij na niego Urząd Skarbowy to mu bamboszki z nóg spadną. Co za baran!
no nie powiem że nie przeszło mi to przez głowę... ale... on ma takie znajomości, że to się w głowie nie mieści...
mojej siostry chłopaka wyciągnął z paki w 15 minut. jego żona pracuje w urzędzie miasta...
zawsze jak ma jakieś kłopoty ze skarbówką itp to jakimś cudem nic NIGDY sie nie dzieje...
więc wolę się nie narażać, skoro miałoby dojść do niego, że to ja nakapowałam. i jeszcze siora miałaby kłopoty...

idę na brzydulę paa
Stary 2009-11-05, 19:21   #4205
Bejjka
Zakorzenienie

[QUOTE=Evka;15102814]Daria naślij na niego Urząd Skarbowy to mu bamboszki z nóg spadną. Co za baran!/QUOTE]

bardziej PIP

korki dziś niesamowite a ja głupia jeszcze po dzbanuszek do herbaty pojechałam do Malty
kupiłam sobie szczotkę do masażu ciała w stendersie, bo słyszałam, że działa super na ciałko

wkurzam się, bo jestem padnięta a muszę lodówkę umyć, bo mi się wczoraj białka jajek wylały i nie chciało mi się od razu wycierać. i dziś klops-wszystko zaschło a nie lubię wkładać świeżego jedzenia do syfu. ciężkie jest życie pani domu
na dodatek ten klej z szafek nie zamierza zejść i z przezroczystego zrobił się biały
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-05, 20:04   #4206
IIGGAA
Zadomowienie

Dobry wieczór.

Mój Kubuś już mówi teraz tylko męczy go kaszel, ale liczę na to że w poniedziałaek fruuu...do przedszkola .

Ja dzisiaj pojechałam na zakupy ale spożywcze tzw.weekendowe wiem czwartek ale nie znosze tłumów przy kasie, a dzisiaj byłam pierwsza .
Do tego musiałam dwie pary butów na zimę dać do szewca i kurtkę puchową do pralni bo kremowa to wiecie jak wygląda .

Muszę się Wam pochwalić schudłam 4kg w ciągu tygodnia z 82,2kg na 78,4kg zastosowałam dietę south beach i bardzo mi przypasowała .
Ciągne ją dalej .

Acha teraz Wam się pochwalę fotkami z pasowania na przedszkolaka i po wizycie u fryzjera (czarny z odcieniem fioletu) ale już ułożone po mojemu.

IIGGAA jest offline  
Stary 2009-11-05, 21:40   #4207
Camilla
Zakorzenienie

Mi się wydaje ze anonimowy donos do PIP zrobiłby swoje i szef Darii miałby spore nieprzyjemności

Ja sobie dzisiaj kupiłam kozaki na zime, czarne, z lekko marszczona cholewką na płaskiej podeszwie.

Ania ja wczoraj plułam sobie w brode że wstrzymałam sie z kupnem kaloszy. Michał jechał wczoraj do pracy (pracuje na Polance) ze Swarzedza ok. 2 godziny a jest to odległośc niecałe 20 km.

Iga bardzo ładnie Ci w tej fryzurce i kolorku. Gratuluje zrzucenia kilogramów.
Kuba to prawdziwy przystojniacha

jesteśmy razem

Camilla jest offline  
Stary 2009-11-05, 21:58   #4208
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.

Mój Kubuś już mówi teraz tylko męczy go kaszel, ale liczę na to że w poniedziałaek fruuu...do przedszkola .

Ja dzisiaj pojechałam na zakupy ale spożywcze tzw.weekendowe wiem czwartek ale nie znosze tłumów przy kasie, a dzisiaj byłam pierwsza .
Do tego musiałam dwie pary butów na zimę dać do szewca i kurtkę puchową do pralni bo kremowa to wiecie jak wygląda .

Muszę się Wam pochwalić schudłam 4kg w ciągu tygodnia z 82,2kg na 78,4kg zastosowałam dietę south beach i bardzo mi przypasowała .
Ciągne ją dalej .

Acha teraz Wam się pochwalę fotkami z pasowania na przedszkolaka i po wizycie u fryzjera (czarny z odcieniem fioletu) ale już ułożone po mojemu.
śliczna fryzurka
mam podobna znaczy miałam bo teraz zapuszczam
a, synek podobny do mamy
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2009-11-06, 08:29   #4209
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę się Wam pochwalić schudłam 4kg w ciągu tygodnia z 82,2kg na 78,4kg zastosowałam dietę south beach i bardzo mi przypasowała Ciągne ją dalej
Iga ja też kiedyś byłam na south beach i chudłam rewelacyjnie szybko
Jesteś w pierwszej fazie? jak chcesz to mogę pożyczyć Ci książkę z przepisami
Niestety, wszystko co piękne szybko się kończy i utracone kg powróciły, gdy wróciłam do normalnego , trochę chaotycznego odżywiania

w drugi dzień świąt idę na wesele i chciałabym popracować nad ciałkiem, choć wiadomo, jak bardzo w zimę chce mi się ruszać
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-06, 16:58   #4210
magdzia81
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 70
GG do magdzia81

Iga ślicznie wyglądasz, kolor cudowny a Kuba to już poważny kawaler a jak tam pierwsze, przedszkolne miłości ?

ja stwierdziłam, że muszę kupić sobie jakieś krótkie buty do spodni, najlepiej nawet nieocieplane ...myślałam, że uda mi się z tym zaczekać do przecen ale ostatnio odkryłam, że w starych "szybkobiegach" mam dziurę w podeszwie
w weekend mam zamiar poszukać czegoś siostrze i morze rozejrzę się za gwiazdkowymi prezentami...

Daria bez sensu taka praca bez umowy, na czarno, nawet nie możesz sobie tego zbytnio w CV zapisać w kategorii "doświadczenie". A może spróbuj czegoś w biurze podróży albo w jakimś hotelu?
Stary 2009-11-06, 18:54   #4211
MoniaK
Zakorzenienie

Iga, super wyglądasz!
MoniaK jest offline  
Stary 2009-11-08, 20:00   #4212
magdzia81
Rozeznanie

GG do magdzia81

A co tu taka cisza?
byłam dzisiaj kupić coś dla siostry i niestety nic ciekawego nie znalazłam, kolejne podejście jutro jak nic nie wybiorę z biżuterii to zerknę w kierunku kosmetyków . W Malcie był kiedyś taki fajny sklep z biżuterią (taką z kryształkami, niestety nie pamiętam nazwy) i albo już go nie ma albo źle szukałam...
w sklepach powoli zaczyna się przedświąteczny szał, już można kupić ozdoby świąteczne...jeszcze trochę i wszędzie będzie można usłyszeć kolędy...a przecież to dopiero początek listopada. Mam takie wrażenie, że z każdym rokiem święta w sklepach rozpoczynają się wcześniej.
miłego dnia jutro
Stary 2009-11-08, 20:43   #4213
Bejjka
Zakorzenienie

też byłam dziś w malcie i rzeczywiście tłumy
nawet utknęłam w małym zatorze przy kasie

byłam dziś na wystawie psów na tragach
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-09, 00:39   #4214
asiaczek87
Zakorzenienie

Witajcie
ja co roku dostaje zaproszenia na Wystawę psów ale pierwszy raz nie poszłam w sumie nie ma po co bo piesek jest a i tak najfajniej jest tam dzie są Dogi i inne z dużych ;p
w M1 już Mikołaj i renifery wiszą nad wejściem

1.08.2015

asiaczek87 jest offline  
Stary 2009-11-09, 09:24   #4215
Camilla
Zakorzenienie

Bry!

W UK ozoby świateczne mozna juz kupic w sierpniu a obecnie ulice Londynu juz sa swiatecznymi ozdobami przystrojone. Widziałam na fotkach koculka , który od paru lat mieszka w Londynie. Tak wiec z Polska jeszcze nie jest jeszcze tak źle Generalnie jak mija 1 listopa i wszystkich świetych zaczyna sie szał przedświąteczny.
Dziewczyny czy w Poznaniu oprócz Starego Browaru jakies inne Centrum Handlowe miało Cubusa? Bo w SB jest teraz tam St. Oliver a w innych centrach handlowych nie kojarze żeby był Cubus

jesteśmy razem

Camilla jest offline  
Stary 2009-11-09, 10:16   #4216
Bejjka
Zakorzenienie

ja też lubię dogi ale ostatnio oszalałam na punkcie pudli olbrzymich marzy mi się taki żółty, ktory wygląda jak pankracy

Kamila, ja nigdzie nie kojarzę cubusa

co do świąt, to moja siostra jest graficzką komp w agencji reklamowej i oni już robią już projekty na świeta...wielkanocne:haha ha:
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-09, 15:12   #4217
AaniaA
Zakorzenienie

dzien dobry.

Iguś z Twojego synka to juz kawaler . a Ty jak zwykle slicznie wygladasz . no i gratulacje z powodu zrzucenia prawie 4 kilogramow .

ja sobote, a wlasciwie weekend, mialam z glowy. "cos" zoladkowego mnie chwycilo . jak sie okazalo, moje dwie kolezanki z pracy, przechodzily w weekend to samo . a ja myslalam, ze tak zle sie czulam z powodu tego, ze malo zjadlam w piatek .

moj mezus przyjechal po mnie do pracy .
AaniaA jest offline  
Stary 2009-11-09, 18:35   #4218
Camilla
Zakorzenienie

Ja za to jutro ostatni dzień do pracy. W środe wiadomo jest swieto i mamy wolne, ale wziełam sobie urlop na czwartek i piątek No i jutro prezesa nie ma we firmie wiec do poniedziałku przyszłego tygodnia nie będę go ogladać.

Wysypało mnie strasznie

jesteśmy razem

Camilla jest offline  
Stary 2009-11-09, 19:27   #4219
magdzia81
Rozeznanie

GG do magdzia81

hej
ale paskudna pogoda w dodatku jeszcze takie okropne korki były...plusem jest to, że kupiłam prezent dla siostry, naszyjnik z Kruka jest śliczny, bardzo delikatny,po prostu przepiękny mam nadzieję, że jej też się spodoba i będzie zadowolona. jest to połączenie srebra z kryształkami swarowskiego.

Ja biorę urlop tylko w piątek, zresztą nieplanowany, mama się kiepsko czuje i jadę jej trochę humor poprawić a przy okazji opijemy zdany egzamin mojej siostry w sobotę miała ostatni etap egzaminu na specjalizację i oczywiście zdała mam w rodzinie zatem specjalistę radiologii

Aniu a może to grypa żołądkowa?
Karola jak kurs?
Stary 2009-11-09, 21:24   #4220
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
w sobotę miała ostatni etap egzaminu na specjalizację i oczywiście zdała mam w rodzinie zatem specjalistę radiologii
no to gratulacje

a widziałaś coś fajnego za ok stówkę mama tżeta ma urodziny i na mnie spada obowiązek wymyślenia prezentu w jej przypadku biżuteria jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem
najgorsze, że w listopadzie mają rocznicę, no i zaraz święta
już nie mam pomysłów...
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-10, 16:25   #4221
babessa
Zadomowienie

Hej dziewczyny

Iguś, super wyglądasz - ładny kolorek, widzę, że do blondu na razie nie wracasz.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505919
babessa jest offline  
Stary 2009-11-11, 09:46   #4222
Bejjka
Zakorzenienie

cześć Dziewczyny
ale superancko, że dziś wolne
szykujecie brzuchy na rogale marcińskie?
ja jakoś nie przepadam : za duże, za ciężkie, za słodkie
tylko raz w kawiarni jadłam pysznego, ale był kilkakrotnie mniejszy od tych sprzedawanych i bez lukru
Tżet, Wielkopolanin z krwi i kości zajada się*nimi od tygodnia już chyba i dziś każe mi też jeść, bo taka niby tradycja
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-11, 13:32   #4223
malaDarunia
Wtajemniczenie

ja piekłam sama rogale. bo u mnie robią je takie wielkie, że jeden kosztuje 9 zł... bez przesady...
Stary 2009-11-11, 16:21   #4224
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
ja piekłam sama rogale. bo u mnie robią je takie wielkie, że jeden kosztuje 9 zł... bez przesady...
my kupiliśmy sobie w browarii, po wcześnejszym piwku
za 5zł
wielkość-akurat, choć Tżet cały czas dobierał się do mojego rogala, bo swojego błyskawicznie wchłonął

Daria, a podasz przepis na rogale?
a znasz może na takie z konfiturą różaną?
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:20   #4225
IIGGAA
Zadomowienie

Witam.

Ja dzisiaj pospałam do 10tej ehhh super.
A tak to cały dzień lenistwo i snucie się po mieszkaniu, zabawa z młodym, peeeling enzymatyczny i maseczka nawilżająca . Juto znowu codzienność 7 rano pobudka :-(

Ja dzisiaj pierwszy rok bez rogala, no niestety.

Jutro kończę pierwszą fazę SB będę mogła co nie co dołożyć do mojego ubogiego menu .

Bejjka z konfitura różaną to tylko pączki ew.ciastka ale nie rogale bo rogale mają jeden przepis i nie da się go zmodyfikować by zamiast maku była konfitura.

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:34   #4226
babessa
Zadomowienie

Cytat:
Witam.

Ja dzisiaj pospałam do 10tej ehhh super.
A tak to cały dzień lenistwo i snucie się po mieszkaniu, zabawa z młodym, peeeling enzymatyczny i maseczka nawilżająca . Juto znowu codzienność 7 rano pobudka :-(

Ja dzisiaj pierwszy rok bez rogala, no niestety.

Jutro kończę pierwszą fazę SB będę mogła co nie co dołożyć do mojego ubogiego menu .

Bejjka z konfitura różaną to tylko pączki ew.ciastka ale nie rogale bo rogale mają jeden przepis i nie da się go zmodyfikować by zamiast maku była konfitura.

Pozdrawiam.

Rogale też są z konfiturą różaną - właśnie taki jem - teściowa upiekła i przywiozła

babessa jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:54   #4227
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez babessa Pokaż wiadomość
Rogale też są z konfiturą różaną - właśnie taki jem - teściowa upiekła i przywiozła
i o takie rogaliki mi chodzi
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-12, 09:49   #4228
IIGGAA
Zadomowienie

Ale dla mnie rogal marciński to rogal z białym makiem i tyle .

W sklepie chyba nie dostaniesz z różaną konfiturą (przynajmniej ja się nie spotkałam) bo to pewnie wymysł pań domu ale to wtedy już nie są "marcińskie".

Edytowane przez IIGGAA
Czas edycji: 2009-11-12 o 09:53
IIGGAA jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:03   #4229
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość

Daria, a podasz przepis na rogale?
a znasz może na takie z konfiturą różaną?

w sumie to chodziło mi o dwa sprawdzone przepisy
na rogale marcińskie i na takie rogaliki z konfiturą różaną
ostatnio z tżetem rozpuszczamy się kulinarnie....i kalorycznie

znalazłam na allegro fajne szale indyjskie,
http://www.allegro.pl/item809370871_...8_kolorow.html

zamówię dziś jeden na próbę (tylko nie wiem jaki kolor) a jak będą fajne to kupię więcej sztuk na prezenty, bo kobiet mam aż 7 do odbarowania

dziś przyszedł do mnie krem z allegro...w próbkach
Bejjka jest offline  
Stary 2009-11-12, 10:32   #4230
babessa
Zadomowienie

Cytat:
Ale dla mnie rogal marciński to rogal z białym makiem i tyle .

W sklepie chyba nie dostaniesz z różaną konfiturą (przynajmniej ja się nie spotkałam) bo to pewnie wymysł pań domu ale to wtedy już nie są "marcińskie".
Marciński, to jasne, że z makiem. Chodziło mi o to, że rogale też się robi z konfiturą różaną. W każdym razie ja zjadłam taki i taki

Zaraz idę z Gabi do lekarza, rozchorowała mi się na całego. Kaszle, mam nadzieję, że to nie oskrzela.

babessa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości