Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 20:50   #4471
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

nafii ja właśnie teraz zanim namówię Damian na Wii chcę singstar i tą mate do tańczenia chociaż nawet jak ktoś nie ma PlayStation to może do komputera podłaczyć ale jak jest duży telewizor to lepiej podlączyć pod gre lepsze efekty
my ostatnio w quiz buzza graliśmy bo kupiliśmy tą drugą część (dużo pytań pod nasz kraj typowo a nie usa jak pierwszy) na urodzina graliśmy u rodzeństwa rodzicie znajomi chyba ze 4 godizny wto grali a ubaw niezły noi można swoją wiedzę sprawdzić albo się czegoś nauczyć :P
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:40   #4472
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja chciałam też PlayStation z tym, że PlayStation2 na gwiazdkę od Damiana. tzn dofinansowanie chciałam bo kosztuje 500zł, więc jakby mi z dwie stówki dorzucił to by było fajnie. nie wiem co bym chciała na gwiazdkę. chyba nic mi nie potrzeba. no ale to PS bym sobie przyjęła

Ta Wii też jest super. nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle istnieje. może to sobie kupię... ?

wysłałam Damianowi linki na gadu do tej konsoli.
na All kosztuje 850zł.
troszkę dużo... no ale jak my to z D mówimy jak sobie coś kupujemy "Na biednego nie trafiłam..."
No cóż... dziewczyna= wydatek

ja planuje kupić Damianowi ciuszki. Wychodzę z założenia, że przydadzą się mu one najbardziej, bo wszystko inne to już chyba ma...
Chciałam mu kupić bluzę i jakąś koszulkę. wypatrzyłam super bluzę na all za 120zł, do tego koszulkę za 40 zł i git majonez. może jeszcze jakiś zestaw kosmetyków i będzie "z głowy", że tak powiem.

dla mamy... heh... nie mam pojęcia. myslałam nad blenderem albo robotem kuchennym, ale ceny robotów mnie przeraziły Gó*** nie chce kupować, a 450zł za fajny robot kuchenny to troszkę dużo jak na moją studencką kieszeń.
dla taty kupi coś mama, jak co roku.

a dla siostry wymyśliłam taki super prezent że szok!! kupie jej 3 komplety skarpetek stopek na allegro, bo cały czas chodzi po chacie w moich, oczywiście bez laczków. więc mam całe szare od spodu
i jak tu iść później do kogoś w gości? mądrala- swoich nie ubierze tylko moje bierze... jeszcze rozumiem jakby laczki miała ale takk?

dla mamy Damiana jakąś biżuterię chcieliśmy.
dla jego taty koszulę.
a dla siostry nie mamy pojęcia... pewnie też jakiś ciuszek. może sweterek? co można kupić 14latce która uwielbia konie? do konia cały oporządek ma albo może jakieś kosmetyki np z mydlarnii? myślałam nad jakimś dobrym zestawem kosmetyków do włosów. coś profesjonalnego, jakąś dobrą odżywkę może. ona takich rzeczy nie ma, a uwierzcie że by jej się przydało, bo nie stosuje nic oprócz szamponu. Sianko ma na główce troszku.

powiem szczerze, że nie mam ani jednego prezentu kupionego....
muszę się za to zabrać.
bluzę dla D mam już wybraną. muszę tylko zamówić. ale resztę widzę kiepsko...

muszę też kupić sobie bluzki z długim rękawem na all, bo nie mam :|
Byłam w Malcie i na bema. nic nie ma ciekawego... widziałam na bema bluzki za 35 zł które na all są za 19zł. identyczne... więc sobie zamówię... po co przepłacać wezmę kilka to zaoszczędzę 50%
a jeszcze.. na tym bemca śmiesznym... widziałam TAKA piękna sukienkę że żałuję że jej od razu nie kupiłam! 140zł ale była ekstra. mogłam zrobić fotkę, przynajmniej bym wam pokazała.

ogólnie ostatnio było coś w TV o podkupywaniu tanich ciuchów przez firmy sieciowe... nie wiem czy słyszałyście?
firmówki kupują ciuszki za grosze z jakiś bazarów i przyczepiają swoje metki... a potem sprzedają 400% drożej (żeby tylko...)
i rzeczywiście.. kupiłam sobie bolerko w Cubusie za 40zł.. idę sobie do New Jorkera i patrzę, IDENTYCZNE bolerko za 69zł... ten sam materiał, ten sam krój, te same marszczenia i te same kolory. nie wiem o co chodzi. pwnie trafiłam właśnie na takie ciuszki
Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
jakby ktoras chciala przepis na ciasto ktore sie robi w 10 min to moge Wam napisac
ja, ja, jaaa
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:17   #4473
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

mi zostały w sumie trzy prezenty: siostra, ojciec i tżet...resztę mam...no, chyba, że nie dojdą na czas nie wiem co kupić tżetowi, chciałby grę na xboxa , ale ja się na tym zupełnie nie znam, poza tym ma tyle tych gier, że kolejna mu jest niepotrzebna

Madziu a co robisz z włosami? obdzwoniłam kilku fryzjerów i nikt nie ma już wolnych terminow a moje włosy naprawdę potrzebują cięcia, szczegolnie grzywka, ktorej (chyba) już nie zapuszczam i sięga mi prawie do połowy nosa może kogoś mi polecicie?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:54   #4474
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka na Xboa zaraz Ci polecę grę jak znajdę bo mój szukał na PS3 i nigdzie znaleźć nie mógł i żałował że sprzedał w sumie to za grosze oddał Xboxa no ale przynajmniej dobry uczynek zrobił bo u nas stał nieużywany a taka pani od nas kupiła synkowi żeby maluch nie odczuł tak że jego taty już nie ma wśród nas ... no ale teraz czatuje na tego nowego czarnego bo te białe miały wadę fabryczną i się przegrzewały

malaDarunia jeśli chcesz sobie kupić PS2 to powiem tak szczerze odradzam mamy w domu też PS2 w porównaniu do PS3 może i tanie i gry są tańsze ale jeśli masz w domu nowszy telewizor to naprawdę kiepsko będą na nim gry chodziły o jakości grafiki nawet nie wspomnę bo kiepsko ja bym się wstrzymała i kupiła te PS3 masz już za 1000 zł - 1100 z grą/grami więcej nowych gier w porównaniu do 2

A ja jutro idę do fryzjera a pewnie później pojedziemy z Damianem z rana do Malty lub King crossa i będziemy robić prezenty
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:36   #4475
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
malaDarunia jeśli chcesz sobie kupić PS2 to powiem tak szczerze odradzam mamy w domu też PS2 w porównaniu do PS3 może i tanie i gry są tańsze ale jeśli masz w domu nowszy telewizor to naprawdę kiepsko będą na nim gry chodziły o jakości grafiki nawet nie wspomnę bo kiepsko ja bym się wstrzymała i kupiła te PS3 masz już za 1000 zł - 1100 z grą/grami więcej nowych gier w porównaniu do 2
patrzyłam ps3 w media markt i był po 1600ostatnio. ale sie zastanowię nad tym co napisałaś

ide do roboty...aaaaa
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:41   #4476
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

to na święta podnieśli ceny ostatnio jak byliśmy w media to było za niecała 1300 z dwoma grami
A poza tym my w poznaniu mamy fajny sklepik z grami na rogu ulicy głogowska/hetmańska w stronę zajezdni zaraz za tymi blokami jest parę takich sklepików na rogu jest piekarnia później ajencja PKO chyba jakiś sklepik z duperelkami z niemiec i tam tez jest ten sklepik możesz kupić konsole do tego mają pełno gier nowe i używane można kupić po bardzo okazyjnych cenach (używane są w stanie naprawde dobrym bo chłopaki nie przyjmują innych)

Bejjka
na Xbox ponać super jest Dirt2 więc jak tż nie ma pewnie mu się spodoba

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-12-14 o 17:31
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:15   #4477
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bejjka nie wiem co będzie z moimi włosami...Kamila mnie namawia na obcięcie włosów zdecydowanie krócej niż mam teraz, a co zrobi fryzjerka to zobaczymy. Idę do osoby polecanej przez Kamilę niestety nie powiem jak się nazywa, może Kamila zdradzi tą tajemnicę
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 20:23   #4478
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej!

W końcu mam zimowe opony , jazda rano do przedszkola na letnich oponach nie była łatwa średnia jaką jechałam to 30km/h .

Kuba znowu zasmarkany, jutro nie idzie do przedszkola muszę go wykurować przed świętami i kupić mu kurtkę zimową, Wiem wstyd ale myślałam że kurtka którą dostał w spadku po chłopakach mojego kuzyna jest w lepszym stanie.

Byłam dzisiaj w Galerii Malta z moim mężusiem i tak oto w ten sposób zyskałam prezent pod choinkę rękawiczki skórzane i cudny portfel Wittchen.

Jutro powinien dotrzeć do mnie jego prezent ale ja jemu nie pokażę aż do świąt .

A tak apropo Play Station to dla mnie to jest zjadacz czasu. Poprzedni związek to był on, PS i długo nic, a potem ja. Noce zarwane na grach, zero szukania jakiej kolwiek pracy itd. Wręcz nienawidzę PS itp.

Buziole .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:56   #4479
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

IIggaa fajny prezent ja uwielbiam torebki z Wittcheina wręcz choruję na nie ale ceny mają powalające więc raz na jakiś czas pozwalam sobie jakąś sprawić ostatnio co pamiętam spodobała mi się taka mała czarna aktówka tylko że koło 1000zł kosztowała masakra ale ostatnio na allegro kupiłam śliczna za 200 zł no ale to nie Witchein

A co do Playstation to ja jak wpsomniałam nie lubiłam grać teraz mnie wciągneło ale wszytsko z czasme się przejada ja nie mam takiego problemu u mojego Damiana najpierw jest praca i forum które założył ja gry i zwierzaki więc nie jest źle ogólnie dziele z nim pasje naszego forum gier i nawet ostatnio pokochałam naszego jeżyka bo wkońcu się oswojił

My jutro albo w środe jedziemy na zakupy w poszukiwaniu prezentów a jutro na 9 fryzjer

Magdzia jeśli nie jest ci żal zaryzykuj a może zmiana będzie korzystna mi zawsze było żal ścinać włoski ale wiem że w krótkich wyglądam fatalnie więc staram się nosić długie jak tylko mogę
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 08:34   #4480
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Madziu zaszalej i zaskocz nas wszystkie
dziś farbuje wlosy henną i jestem w lekkim stresie, bo jak nie wyjdzie to chemiczne farbowanie już nie wchodzi w grę

doszedł do mnie już ostatni prezent dla mamy...teraz czekam tylko na siostry w sumie został mi tylko tżet

wczoraj szukałam sukienki na wesele i nic, dosłownie nic mi się*nie podobało lub było nie na moją kieszeń postanowiłam-idę w sukience z zeszlego roku, ale buty i torebkę muszę sobie kupić...no i marzą mi się jakieś super kolczyki lub bransoletka do tego

jutro czeka mnie łażenie po sklepach z rodzicami tżeta
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 08:45   #4481
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry, a raczej dobry wieczor . takie mulaste i ciemne te dni . w taka pogode to ja bym tylko spala .

jesli chodzi o gry komputerowe to ja nie mam o nich zielonego pojecia i dobrze mi z tym .

ide zrobic sobie cos dobrego do picia .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 09:25   #4482
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Fryzjerka do ktorej idzie Magdzia to Pani Beata Stańko z salonu fresh look. Ja tez jestem ciekawa co tam magda bedzie na głowie. Wiadomo jesli nie bedzie chciała większych zmian to na siłę zmuszać nie będziemy Ale uwazam ze raz na jakis czas jest kobiecie potrzebna zmiana.

ja sama byłam w piatek u P. Beaty i sporo zeszłam z dłogości W sumie jak mi powiedziała P. Ela ode mnie z biura i co sama zauwazyłam to mam fryz jak J. Brodzik w "Domu nad rozlewiskiem" (ja tego serialu nie ogladam, ale moi rodzice tak i w niedziele mignął mi fragment odcinka)
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-12-16 o 09:27
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 09:29   #4483
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej!
masz rację Ania! do dupska z taką pogodą. Ja się rozchorowałam. dziś po 6 rano tak mi było niedobrze, że poszłam na krótką rozmowę z klozetem. było miło hehe nie miałam czym wymiotować więc napisałam sie soku. i znów do kibelka.
nałykałam się w nocy ropy która ściekała mi po gardle i było mi niedobrze później. no ale tylko raz byłam w WC i wszystko potem ok

no nic. mykam do pracy. mam dzis rezerwacje na 20 osób i jestem sama :| Muszę dawać radę w roznoszeniu, myciu po nich i w zrobieniu stołu. do tego muszę jeszcze pilnować kucharza, bo czasem zle wydaje. myślę, że nie dam rady. bo potrzebne są dwie osoby ale sie postaram.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 15:52   #4484
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
ja tego serialu nie ogladam, ale moi rodzice tak i w niedziele mignął mi fragment odcinka
boże, ja w ogóle telewizji nie oglądam a i tak znam bohataterów chyba wszystkich seriali głównie dzięki wizytom u rodziców, bo u nich tv non stop leci
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 16:13   #4485
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kamila to wyobrażam sobie że fajowo wyglądasz i na pewno lepiej niż Brodzik
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 17:31   #4486
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Camilla dawaj fotę .
Magda też dawaj fotę .

Ocenimy .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:16   #4487
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ehh a ja bede taka zarosnieta na gwiazdke za nic nie pojde do innego fryza niz ta moja, a wygladalm potwornie, grzywa mi zarosla i wpada w oczy ;P
fuj ;P
wiecie co, mam dosc.. tesciowa wziela drugiego kota, dzikiego, rudego i strasznie grubego. juz nie wspomne ze wydaje mi sie ze pies i kot to juz duzo, a teraz jeszcze ten drugi, dziki totalnie, syczy tylko na moja ABi i wszystkich, sika wszedzie ! ehhhh
a ja sie tak cieszylam ze ABi wychowana i nigdy sie nie zalatwila poza kuweta.
Juz marze tylko zebysmy zrobili gore i sie odgrodzili bo niesamowicie mecza mnie tesciowie.
a wizja przeprowadzki z powrotem do Poznania coraz bardziej sie oddala gdy patrze na nasze zarobki i ich prognozy ;(

wiec swiateczny dol dopadl i mnie.
Chcialabym byc teraz z mama, przygotowywac swieta w Poznaniu i piec pierniczki, glaskac mojego psa, isc z siostra na spacer ...
;(
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:19   #4488
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie współczuje nie wyobrażam sobie mieszkania z teściami a święta gdzie spędzasz?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:34   #4489
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie pamiętaj po każdej burzy wychodzi słońce!!! trzymaj się cieplutko i głowa do góry, zobaczysz z czasem wszystko się ułoży

Iga zdjęcia nie pokażę bo nie umiem sobie robić zdjęć...wyglądam na nich tragicznie nowa fryzura baaaardzo mi się podoba, mam delikatną grzywkę i włosy tak hmmm lekko za ucho, z przodu dłuższe, z tyłu trochę krótsze

a co do fryzury Kamili to wygląda w niej suuuuper

miłego dnia jutro kobietki
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 12:11   #4490
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Hej.

Dzisiaj jest koszmarne cisnienie. Wszystko mi wiruje, spac mi sie chce i w ogóle koszmarnie zmęczona jestem.

Magdzia ma super fryzurke, bardzo twarzowa i z lekkim pazurem. No i doznała lekkiego szoku na widok długosci moich włosów Jak będe miec fajne i porzadne zdjęcia to wrzuce na forum.

Nafie współczuje, cięzko dogadac sie z tesciami?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:03   #4491
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hehe dzieki za mile slowa.. oj ciezko sie dogadac... gorzej z tesciem niz z tesciowa.
Tesciu ma wszystko w d... i nic go nie interesuje, nie chce isc do pracy i leni sie caly czas w domu nawet nic nie zrobi. Tesciowa jest nawet dla mnie mila ale wkurza mnie swoimi tekstami czesto, nie sprzata, ja wszysciutko w domu robie, ona nawet przestala swoje rzeczy prac :/ przychodzi po pracy i sie kladzie i tak lezy do wieczora i nic nie robi.
Powiedzialam ostatnio tesciowi, ze nie chce zeby moj kot wychodzil na zewnatrz a on mi z tekstem " i tak ja bede wypuszczal" no co za tiiiiiiit ! pierwsza sprzeczke wtedy mielismy.
swieta spedzam po polowie, wigilia tu a potem w 1 dzien swiat na wieczor bede w Poznaniu.
Jestem dzis JESZCZE bardziej zla, bo sie dowiedzialam, ze nici z sylwestra ;( ;( ;(
Mielismy jechac do Poznania i w ogole, juz wszystko ustalone, a jemu Miskowi DYZUR w sylwka w szpitalu ;(
jestem taka wsciekla ze szok
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller


Edytowane przez nafie
Czas edycji: 2009-12-17 o 19:04
nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 08:34   #4492
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Nafie współczuję Ci serdecznie naprawdę ja z moim Damianem mieszkamy od prawie 1,5 roku że tak to nazwę cały czas prędzej było to pomieszkiwanie bo ja to trochę posiedziałam u niego troszkę do domku pojechałam teraz jest tak że mieszkamy razem u niego i do mnie jeździmy na weekendy czy jadę do domu wtedy gdy jest taka potrzeba więc doskonale Cię rozumiem choć nie mam konfliktów z przyszłymi teściami nie powiem żeby było łatwo i trzymam kciuki za Ciebie i za wasz remoncik abyście szybko poszli na swoje bo tak najlepiej. My na wiosnę mamy mieć remont i górę mamy mieć my a Damiana rodzicie dół z jednej strony fajnie bo będziemy mogli robić co nam się podoba i nikt nie będzie się wtrącał ... chyba ? ;-)
Nafie pociesz się tym że masz prace że masz do kogo wyjść ja praktycznie siedzę w domu i się nudzę nie mam pracy ostatnio chciałam iść do Urzędu Pracy to im moje studia nie pasowały ;-( i tak siedzę od czasu do czasu pójdę do jakiejś koleżanki no ale ile mogę u nich siedzieć i moje rozrywki to fryzjer kosmetyczka zakupy ... choć nie powiem ale nudne to już się staje
Nieraz mam depresje jak jadę do domku i po np. weekendzie mam wracać tutaj do tż domu to po drodze ryczę mu jest przykro no ale wiadomo nie swój dom to się człowiek nigdy do końca nie odstresuje każdy ma inne nawyki ... teraz aż zazdroszczę Damiana siostrze bo ma swoją chatkę obok mieszka sama robić co chce i ma święty spokój ja. Tż powtarza że co mi przeszkadza że jego rodzicie się przecież nie wtrącają a ja mu odpowiadam że to nie chodzi o to ale np. chce polatać w piżamie albo w gaciach po chacie ;-) no ale pomimo wszystkiego ja nie mam na co narzekać bo naprawdę mam tu dobrze ale zawsze jest jakieś ale
A tobie Nafi życzę wytrwałości i przymykaj oko na wszystko mniej stresu a będzie Ci łatwiej

My w środę byliśmy na zakupach świątecznych i kupiliśmy parę prezent ów w sumie wszystkie i w ciągu 3 godzin od 11 do 14 na Malcie spokój jak w normalny dzień dla jednych rodziców odtwarzacz bluray i płyty z filmami, siostra tż perfum, mama komplet z apartu kolczyki łańcuszek i zawieszka srebrne, tato sweterek i jeszcze cieple skarpetki mu dokupię A ja dostałam od D. złote charmsy i dwie zawieszki bardzo się cieszę bo kiedyś mu pokazywałam że jakby nie wiedział to ma mi to sprezentować to jak pojechaliśmy to kazał mi sobie wybrać
No i teraz to już byle do świąt a później sylwester i znowu cały rok szybko zleci
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:37   #4493
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

mieszkanie z teściami, obojętnie czy fajnymi czy nie, zawsze jest trudne nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami tżeta wczoraj nocowaliśmy u nich i mieliśmy bardzo ostrą wymianę zdań staneło na moim ale moralniaka trochę mam
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 19:35   #4494
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Oliwko ale dlaczego nie zrobisz aplikacji, moze spróbujesz dostac sie na staz do sadu? Albo do pracy w kancelarii adwokackiej.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 19:44   #4495
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Camila na aplikację mam zamiar zdawać za rok w tym roku już rady nie dałam a ze stażem jest ciężko tak jak i jakąkolwiek pracą w kancelariach niestety A poznań już zupełnie odpada studenci a do tego aplikanci których w tym roku jest na potęgę (80% przyjęto na aplikację w tym roku - zdało egzamin) sami mają problemy ze znalezieniem patronów a co dopiero do pracy niestety kancelarie wolą studentów w formie wolontariatu lub praktykantów gdzie koszty są zerowe a wyzysk jest teraz szukam jakiejkolwiek pracy chciałam założyć coś swojego ale w tym czasie co ja myślałam taka babka ruszyła z takim samym biznesikiem i teraz nie wiem co zrobić bo na drugi taki sam to za mała miejscowość choć już są 2 inne z niepełnym asortymentem ale ta babka wychodzi najlepiej no za późno zaczęłam myśleć trudno jakoś dam rade

Aaaa no i najlepiej jakbym miała niedaleko do pracy bo dojeżdżać do Poznania potem powrót koszty dojazdu a zarobek to trochę się mija z celem bo chciała bym pracować ale też bywać w domu i mieć siłę coś jeszcze zrobić bo na dzień dzisiejszy mogę iść za najniższą krajową do pracy bo tu o kasę nie chodzi tyle żebym się nie nudziła i miała jakikolwiek kontakt z ludzmi

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2009-12-18 o 19:47
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 10:26   #4496
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

dzien dobry.

Camilla daj foteczke . Magdzia81 Ty tez sie postaraj .

Nafie wspolczuje mieszkania z tesciami. tak czy inaczej zarowno z tesciami, jak i rodzicami jest ciezko mieszkac w takim wieku .

alez mroz .

ja ide zaraz pakowac nas do wyjazdu . jutro jedziemy na swieta do moich rodzicow. czeka nas caly dzien jazdy. obysmy wytrzymali taka dluga podroz .


Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-12-19 o 10:29
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:33   #4497
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

hej

jest tak zimno że pomimo bardzo ciepłego ubioru, myslałam że zamarznę na przystanku.
w autobusie nawet facet ogrzewania nie włączył!

masakra. stwierdzam że dobrze będzie jak położe sie do ciepłego łózka...
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:42   #4498
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja też wymarzłam...na uczelni wysiadło ogrzewanie i wiekszość zajęć spędziłam w kurtce oby do świąt mróz zelżał

musze skompletować strój na wesele, co wcale nie jest takie łatwe, bo w sklepach wszystko juz poprzebierane
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 09:15   #4499
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

jest taka pogoda że niedługo to będę chyba na sankach dojeżdżać do pracy.
ciekawe jak autobusy "chodzą"

idę suszyć głowę i jadę do tej pracy. kurczę zapomniałam wczoraj umyć włosów i teraz mi zmarznie głowaaa. czapka musi być

dzisiaj mam wigilię pracowniczą... połączoną z piciem. ciekawe co w tym roku nam szef wygarnie

trzymajcie sie ciepło w ten śniegowy dzień
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 09:21   #4500
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja dzisiaj czekałam 20 minut na tramwaj W dodatku bankomat mi nie działał, w portfelu echo i kupiłam sobie na sniadanie 1 bułkę Potem tuz przed sniadaniem pozyczyłam od kolezanki kase i poszłam kupić sobie coś do jedzenia.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.