przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 13:16   #3991
alis2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Prosze napiszcie czy miał ktos robione włosami syntetycznymi ale falowane nie proste jak one sie zachowuja ? czy po myciu dalej utrzymuja sie fale ? Prosze
alis2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 15:01   #3992
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

alis moja siostra miala syntetykami i miala lekkie fale po myciu miala calyczas takie same, ani troche jej sie nie poprostowaly tylko mniejs ie swiecily, a efekt byl nawet nawet jak znajde fotki na kompie to wkleje przed myciem i po paru myciach tylkoi musze poszukac
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 15:02   #3993
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

beuty_sleep dzieki bardzo to teraz ruszam do dziela
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 17:28   #3994
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Widziałam wczoraj dziewczyne która ma przedłużane włosy i masakra.Nie dość że swoje ma lekko za ramiona a te doczepiane prawie do pasa to jeszcze nie ma ich wycieniowanych żeby sie "zlały" ze sobą no i widac było że wychodzą (jedno pasemko wisiało 5 cm niżej).Widoczne również było że ma pasemka,włosy kompletnie ze sobą nie współgrały.Ja nie wiem jak można tak chodzić i na dodatek tak trzepała nimi we wszystkie strony jakby były nie wiadomo jak piekne heh

Ja już sama nie wiem jakie i gdzie kupić włosy,jaką metoda przedłużyć itd. za dużo już tego...Chciałabym żeby mi ktoś na miejscu doradził i przedłużył,widze aukcje na allegro z ofertami,ceny różne...sama nie wiem...nie zrobie czegos co nie jest sprawdzone a ja nie znam nikogo kto ma przedłuzone włosy heh Tragedia,chce mieć więcej włosków ale nie wiem jak sie do tego zabrać
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 17:51   #3995
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem jakie i gdzie kupić włosy,jaką metoda przedłużyć itd. za dużo już tego...Chciałabym żeby mi ktoś na miejscu doradził i przedłużył,widze aukcje na allegro z ofertami,ceny różne...sama nie wiem...nie zrobie czegos co nie jest sprawdzone a ja nie znam nikogo kto ma przedłuzone włosy heh Tragedia,chce mieć więcej włosków ale nie wiem jak sie do tego zabrać
heh ja też miałam taki problem, ale w końcu zebrałam sie na odwagę wsiadłam w autobus i pojechałam do naszej Reni i teraz mam śliczne włoski
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 18:16   #3996
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wyczytalam juz jak sie sciaga włosy na mikroringi a jak te mikroringi sie podsuwa do gory gdy wlosy odrosna?
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 20:31   #3997
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez wampirzyca:) Pokaż wiadomość
Wyczytalam juz jak sie sciaga włosy na mikroringi a jak te mikroringi sie podsuwa do gory gdy wlosy odrosna?
bardzo proste... tak samo tylko
podciagasz do gory i zaciskasz cazkami... a jak calkiem wypadnie to nawlekasz na szydelko wciskasz wlosa doczepianego nastepnie podciagasz do gory zaciskasz i finito
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 21:26   #3998
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
heh ja też miałam taki problem, ale w końcu zebrałam sie na odwagę wsiadłam w autobus i pojechałam do naszej Reni i teraz mam śliczne włoski

Też myślałam o Pani Reni ale mam do Niej za daleko Mieszkam na pomorzu,może ktoś może mi stąd kogoś doradzić...?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 21:58   #3999
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Thalia_fashion-
Ja tez mam wloski slowianskie od Pani Reni ale roznica totalna jak Twoje,moje sa proste!nawet jak chcialam je podkrecic to sie prostuja,a moje faluja,czyli tak samo jak wlosy Svineckiej. Jak mialam wloski europejskie tez byly proste jak druty. Fakt ja duzo prostuje,ale wloski sa rewelacyjne dalej.Gladziutkie nawet zdrowsze od moich. Mam dwa kolory blond i braz, wlasnie ten jasny braz jest taki swietny. Nawet wlosy po umyciu i wysuszeniu nie musisz ich prostowac,same w sobie sa proste.

co do zgrzewow. Svinecka-piszesz ze keratyna rewelacyjna,napisz prosze jak sciaganie....bo nie wierze ze to bylo rewelacyjne))
chcialas wiedziec o racoonie. A wiec, mam roznej woelkosci zgrzewy jedne maciupkie inne grubsze ale tez male. Te maciupkie sie porozwalaly pospadaly,skruszyly niektore. Ale te troszke grubsze trzymaja rewelacyjnie.Sa twarde i nie widoczne. i wlosy przede wszystkim sie z nich nie wyczesuja.Bo na ciemnych od spodu mam te grubsze grzewy na blondach malenkie,Blondu juz prawie nie mam ale brazy trzymaja rewelacyjnie!!!
Nosilam keratyne na wlosach europejskich. nie bylam zadowolona, wlosy byly szorstkie i malo przyjemne,plataly sie.Sama keratyna tez tragedia. Fakt trwala,ale przy sciaganiu....to uuuu....to juz moje

Ale kurcze tak teraz mysle...to bedzie moje ostatnie przedluzanie teraz. musze troche dac wlosom odpoczac;/ takze moze sie zdecyduje znowu na kertyne? bo w sumie i tak scinam pozniej i tak, i tak robie regeneracje totalna...nie wiem... jutro bede u Reni...pomyslimy pozdrawiam dziewczyny))
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:29   #4000
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mogłybyście mi odpowiedzieć:
-- jak zakładamy pasemka to w jakich odległościach od siebie?? (ile mniej więcej musi ich byc w rzędzie)??
oraz kolejny rząd wyżej musi mieć pasemka w tych samych miejsach czy między poprzednimi?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:44   #4001
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wow ale wątek się rozrósł!

wiecie coś na temat tresek? zamarzył mi się koński ogon, nie chcę przedłużać całych włosów. potrzebny mi tylko tak na raz - na wyjście.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 15:56   #4002
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Mogłybyście mi odpowiedzieć:
-- jak zakładamy pasemka to w jakich odległościach od siebie?? (ile mniej więcej musi ich byc w rzędzie)??
oraz kolejny rząd wyżej musi mieć pasemka w tych samych miejsach czy między poprzednimi?
Zeby odpowiedziec na Twoje pytanie obmacalam sobie dokladnie glowe i oto wnioski
- jesli chodzi o ulozenie pasemek w poziomie to mam je jedno obok drugiego bez pozostawiania luzem wloskow miedzy nimi
-jesli chodzi o ulozenie pasemek w pionie to to pasemka sa pomiedzy pasemkami z rzedu ponizej

A tak z innej beczki - co do hierarchii efektywnosci/efektownosci przedluzen to uwazam ze kazda osoba moze byc zadowolona z innej metody - to co dobre dla jednej moze okazac sie totalna porazka dla innej dziewczyny. Ja osobiscie mam wloski robione na mikroringi (+kilka na tulejki przy czubku glowy) i po pierwsze gigantycznej roznicy miedzy ringami a tulejkami nie widze (szczerze to zadnej roznicy miedzy nimi nie dostrzegam) a po drugie jestem z metody na microringi bardzo zadowolona. Nosze wloski juz dwa miesiace, zawsze rozpuszczone i absolutnie nic mi nie przeswituje miedzy wlosami - zadne laczenia czy doczepienia. nawet jak bardzo mocno wieje wiatr i mam wlosy porozrzucane na wszystkie strony to i tak microringow nie widac. Piszecie ze ringi moga uczulac - ja jestem totalnym antyalergikiem wiec zadne uczulenia mi sie nie pojawily. Poza tym ludzie dowiaduja sie o tym ze mam wloski przedluzane dopiero gdy im o tym powiem, a i tak wiele osob nie moze na slowo uwierzyc i domaga sie pokazania jak to niby mam doczepiane wloski Podstawowa rzecza (oprocz znalezienia kompetentnej osoby ktora przedluzy wloski - a z wlasnego doswiadczenia wiem ze mozna zle trafic chcac oszczedzic pieniazki- ale to juz inna historia - dopiero Pani Renia mi wloski uratowala) jest odpowiednie wycieniowanie wloskow. Rozumiem ze czesto mozna miec barire psychiczna - nie po to przedluzam zeby teraz obcinac, ale serio bez podcieniowania wloskow przedluzanie moze wygladac koszmarnie. Czasem widuje osoby u ktorych na kilometr widac ze maja wloski przedluzone, a chyba nie o to chodzi. ja po pierwszym przedluzeniu wygladalam jak idz stad i nie wracaj - wlasne wlosy za ramiona i nagle doczepienia do pasa, poza tym mialam za malo pasemek doczepionych (80). Pani Renia doczepila mi dodatkoweych 5 albo 6 rzedow wloskow (wiec teraz mam mniej wiecej troche ponad 130 pasemek) - poszlam do fryzjera (zagrozilam mu ze jak mi wlosy zniszczy to ja mu cos strasznego zrobie) ktory fajnie mi je wycieniowal i teraz naprawde nie odroznisz moich od niemoich wloskow.

podsumowujac - indywidualnie dobrana metoda + kompetentna osoba przedluzajaca wlosy + cieniowanie po przedluzeniu = zadowolenie na dlugo

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-08-22 o 15:59 Powód: popsuło mi rysunek:( wiec go wywaliłam:(
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 16:51   #4003
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zaba84 a jakie masz włoski naturalne czy syntetyki i gdzie kupowałaś? korci mnie metoda na tulejki bo ja jestem alergikiem i wole nie ryzykować na mikroringi...no ale sama nie wiem...nie moge znaleść fajnej oferty na allegro z włosami na tulejki,kiedyś znalazłam cały zestaw i za dobra cene ale już tego nie ma no i nie znam kompetentnej osoby która by mi te włoski założyła...

chcieć a móc...ehhhhhh
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:15   #4004
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
zaba84 a jakie masz włoski naturalne czy syntetyki i gdzie kupowałaś? korci mnie metoda na tulejki bo ja jestem alergikiem i wole nie ryzykować na mikroringi...no ale sama nie wiem...nie moge znaleść fajnej oferty na allegro z włosami na tulejki,kiedyś znalazłam cały zestaw i za dobra cene ale już tego nie ma no i nie znam kompetentnej osoby która by mi te włoski założyła...

chcieć a móc...ehhhhhh
mam wloski naturalne. nie mam pojecia gdzie byly kupowane bo zakladala mi je pewna dziewczyna z bialegostoku a potem Pani Renia dolożyla troche pasemek wiec ja w ogole zakupem wlosow sie nie zajmowalam. jedyne co wiem to to ze Renia zalozyla mi indyjskie. A przed wizyta u Reni mialam zalozone zdaniem osoby ktora to robila wlosy slowianskie, wiec mam swoje - polskie , slowianskie i indyjskie. ale mysle juz nad syntetykami o ktorych renia wspominala - monofibry.

wloski do microringow nie roznia sie niczym od wloskow do tulejek - maja takie samo zakonczenie. Ale w kwestii samodzielnego zakupu wlosow nie jestem w stanie ci nic doradzic bo jestem w tej kwestii totalnie zielona a w dodatku moje zaufanie do allegro jest znikome, zwlaszcza po mojej ostatniej przygodzie z odzywka z norek kupowana na allegro.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:50   #4005
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Zeby odpowiedziec na Twoje pytanie obmacalam sobie dokladnie glowe i oto wnioski
- jesli chodzi o ulozenie pasemek w poziomie to mam je jedno obok drugiego bez pozostawiania luzem wloskow miedzy nimi
-jesli chodzi o ulozenie pasemek w pionie to to pasemka sa pomiedzy pasemkami z rzedu ponizej

A tak z innej beczki - co do hierarchii efektywnosci/efektownosci przedluzen to uwazam ze kazda osoba moze byc zadowolona z innej metody - to co dobre dla jednej moze okazac sie totalna porazka dla innej dziewczyny. Ja osobiscie mam wloski robione na mikroringi (+kilka na tulejki przy czubku glowy) i po pierwsze gigantycznej roznicy miedzy ringami a tulejkami nie widze (szczerze to zadnej roznicy miedzy nimi nie dostrzegam) a po drugie jestem z metody na microringi bardzo zadowolona. Nosze wloski juz dwa miesiace, zawsze rozpuszczone i absolutnie nic mi nie przeswituje miedzy wlosami - zadne laczenia czy doczepienia. nawet jak bardzo mocno wieje wiatr i mam wlosy porozrzucane na wszystkie strony to i tak microringow nie widac. Piszecie ze ringi moga uczulac - ja jestem totalnym antyalergikiem wiec zadne uczulenia mi sie nie pojawily. Poza tym ludzie dowiaduja sie o tym ze mam wloski przedluzane dopiero gdy im o tym powiem, a i tak wiele osob nie moze na slowo uwierzyc i domaga sie pokazania jak to niby mam doczepiane wloski Podstawowa rzecza (oprocz znalezienia kompetentnej osoby ktora przedluzy wloski - a z wlasnego doswiadczenia wiem ze mozna zle trafic chcac oszczedzic pieniazki- ale to juz inna historia - dopiero Pani Renia mi wloski uratowala) jest odpowiednie wycieniowanie wloskow. Rozumiem ze czesto mozna miec barire psychiczna - nie po to przedluzam zeby teraz obcinac, ale serio bez podcieniowania wloskow przedluzanie moze wygladac koszmarnie. Czasem widuje osoby u ktorych na kilometr widac ze maja wloski przedluzone, a chyba nie o to chodzi. ja po pierwszym przedluzeniu wygladalam jak idz stad i nie wracaj - wlasne wlosy za ramiona i nagle doczepienia do pasa, poza tym mialam za malo pasemek doczepionych (80). Pani Renia doczepila mi dodatkoweych 5 albo 6 rzedow wloskow (wiec teraz mam mniej wiecej troche ponad 130 pasemek) - poszlam do fryzjera (zagrozilam mu ze jak mi wlosy zniszczy to ja mu cos strasznego zrobie) ktory fajnie mi je wycieniowal i teraz naprawde nie odroznisz moich od niemoich wloskow.

podsumowujac - indywidualnie dobrana metoda + kompetentna osoba przedluzajaca wlosy + cieniowanie po przedluzeniu = zadowolenie na dlugo
Zaba czyli te predluane wlosy trzeba wycieniowac ?? mi sie strasznie odznaczaja i sie nie laly moze dlatgo e ich nie wycieniowalam ? mam 130 pasm ... powinnam pazurki zrobic z przodu ??
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:52   #4006
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie zlaly * sorrki za blad
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 10:07   #4007
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Zaba czyli te predluane wlosy trzeba wycieniowac ?? mi sie strasznie odznaczaja i sie nie laly moze dlatgo e ich nie wycieniowalam ? mam 130 pasm ... powinnam pazurki zrobic z przodu ??
Nie chce nikogo zmuszac do tego by po przedluzeniu wlosow pedzil do fryzjera i je cieniowal ale na wlasnym przykladzie wiem ze wycieniowanie wlosow jest konieczne zwlaszcza gdy roznica miedzy dlugoscia wlosow wyjsciowa a dlugoscia po przedluzeniu jest znaczna. Ja swoje wlasne mam troche za ramiona i do tego mocno cieniowane a po przedluzeniu mialam do lokci (czyli bez mala do pasa). Dla mnie taka dlugosc byla tragedia - byly po prostu za dlugie a do tego dochodzil fakt iz swoje mam cieniowane w kolorze bardzo ciemny braz a przedluzane mam srednim brazem i czarnymi. Po wycieniowaniu (i skroceniu ich za lopatki) wyglada to naprawde super i mimo ze moje sa w innym kolorze niz doczepiane to teraz wyglada to naprawde fajnie - jakby fryzjer specjalnie mi je tak zafarbowal moje ciemne braz przechodza w sredni braz a to plynnie przechodzi w czarny. Gdybym posiadala cyfrowke (a niestety jestem szczesliwym nieposiadaczem owego urzadzenia) to bym z mila checia wkleila zdjecie tego co mam na glowie i dzieki temu bylby namacalny dowod na potwierdzenie mych slow
Poza tym mam obsesje na punkcie wlosow (rodzice twierdza ze to nawet jakas paranoja chyba jest) wiec gdyby efekt cieniowania byl zly to bym z duma nie obnosila sie swoimi wloskami (non stop rozpuszczonymi) tylko plakalabym w poduszke domowym zaciszu
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 11:49   #4008
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Doczepiłam długie włosy -ale fakt odznaczają się, bo moje są do ramion -proponujecie bym udała się do fryzjera? i lepiej to będzie wyglądało?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 12:06   #4009
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Doczepiłam długie włosy -ale fakt odznaczają się, bo moje są do ramion -proponujecie bym udała się do fryzjera? i lepiej to będzie wyglądało?
To jest twoja indywidualna decyzja, a ja tez nie chce za wszelka cene namawiac do cieniowania wlosow, bo to indywidualna sprawa kazdej z dziewczyn. Jedyne co moge stwierdzic to to ze w moim przypadku wycieniowanie wlosow bardzo duzo dalo i gdybym znow miala podjac decyzje - cieniowac czy nie - to bez wahania bym wlsoski wycieniowala. Przy czym nie chodzi mi o jakies radykalne ciecia - u mnie po prostu wloski delikatnie przechodza jedna warstwa w druga i serio wyglada to bardzo korzystnie bo dzieki temu nie widac granicy gdzie koncza sie wlasne a zaczynaja doczepiane wlosy.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 12:21   #4010
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny
poniewaz w moim poprzednim poscie chyba niejasno sie wyrazilam chce sie poprawic. Pisalam ze po raz drugi przedluzylam wloski i dodalam ze metoda pani Reni jest chyba troszke inna. No i pojawily sie pytania...

Sprostowanie.
Przedluzalam 2 razy - za kazdym razem u kogo innego ale nigdy u Pani Reni, a moje stwierdzenie ze ona robi to chyba troszke inaczej wynika z tego ze kiedys pisala (albo dziewczyny pisalay - juz nawet nie pamietam) ze robione przez nia warkoczyki maja ok 1 cm a nie tak jak moje 4-5 mm i ze zakonczone sa gumeczkami (a ja ich nie posiadan) Niestety Pani Renia nie przyjezdza do Poznania wiec nie moge sprawdzic ktora metoda by mi bardziej odpowiadala
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 15:02   #4011
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zaba a mogłabyś wkleić fotki?


A samemu nie można sobie ich wycieniowac?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 17:03   #4012
korbi84
Raczkowanie
 
Avatar korbi84
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc dziewczyny!juz od dluzszego czasu sledze to forum ,a szczegolnie namietnie czytam ten temat....przebrnelam przez wszystkie postyserio serioi od kilku miesiecy na sczescie jestem juz na biezacochociaz pewnie umknelo mi kilka wiadomosci i polowy a moze nawet wiekszosci juz nie pamietam:P mam takie pytanko do Pani Reni ,gdyz zauwazylam ze bywa tu i tam upiekszajac niejedna z kobiet czy moze nie wybierze sie kiedys w inna podroz,konkretnie do szczecina .mysle ze u nas znalazlo by sie kilka dziewczyn ,ktore ucieszyla by taka wiadomosc
pozdrawiam!
korbi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 17:34   #4013
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość

co do zgrzewow. Svinecka-piszesz ze keratyna rewelacyjna,napisz prosze jak sciaganie....bo nie wierze ze to bylo rewelacyjne))
chcialas wiedziec o racoonie. A wiec, mam roznej woelkosci zgrzewy jedne maciupkie inne grubsze ale tez male. Te maciupkie sie porozwalaly pospadaly,skruszyly niektore. Ale te troszke grubsze trzymaja rewelacyjnie.Sa twarde i nie widoczne. i wlosy przede wszystkim sie z nich nie wyczesuja.Bo na ciemnych od spodu mam te grubsze grzewy na blondach malenkie,Blondu juz prawie nie mam ale brazy trzymaja rewelacyjnie!!!
Nosilam keratyne na wlosach europejskich. nie bylam zadowolona, wlosy byly szorstkie i malo przyjemne,plataly sie.Sama keratyna tez tragedia. Fakt trwala,ale przy sciaganiu....to uuuu....to juz moje

Ale kurcze tak teraz mysle...to bedzie moje ostatnie przedluzanie teraz. musze troche dac wlosom odpoczac;/ takze moze sie zdecyduje znowu na kertyne? bo w sumie i tak scinam pozniej i tak, i tak robie regeneracje totalna...nie wiem... jutro bede u Reni...pomyslimy pozdrawiam dziewczyny))
kochana dla sprostowania ja NIE NAPISALAM ZE KERATYNA JEST REWELACYJNA - wrecz przeciwnie, keratyna to szajs, zgrzewy sie kleja po jakims czasi i w ogole

ja pisalam o KERA-WAXIE i on jest swietny dla mnie
piszesz ze przy racoonie male zgrzewy sie rozpadaja - ja przy kerawaxie mialam malutenkie zgrzewy i ani jeden mi sie nie rozpadl, jedyna rzecz przy malutkich zgrzewach to to ze wloski sie troche wyczesywaly ale pogrubilam ciutke zgrzewy i juz nie bylo problemu

co do sciagania - nie sciaga sie tak zle, praktycznie nie stracilam zadnych swoich wlosow, poza tymi ktore naturalnie wypadaly podczas tych miesiecy

pasemka po spryskaniu plynem i rozgnieceniu tymi "kombinerkami" sciagaja sie leciutko a pozostalosci zgrzewow tez nie wyczesuja sie tak ciezko z wlosow

wiec ogolnie wielki pozytyw
teraz rowniez bede przedluzac ta metoda tylko nie moge znalezc odpowiednich dla siebie wloskow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 20:11   #4014
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam ja wybieram sie do pani z krakowa na przedluzanie keratyna.Zaplace 500zl za 120pasemek.boje sie troche tej keratyny..czy ktos moze sie podzielic ze mna opinia lub swoimi przezyciami z przedluzania ta metoda.Mam cienkie wlosy i troche sie o nie boje ..czy ta cala keratyna to dobry pomysl?
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 20:47   #4015
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wiem co zrobie.... odznaczaja sie tak moje wloski bo mam swoje naturlane brazowe a przedluzane polowe blond i polowe braz co dalo efekt blond wlosow... wiec zafarbuje moje naturalne na blond(zrobie pasemka).... jak myslisz Zaba czy to dobry pomysl ???? ja mysle ze tak bo wtedy sie tak nie beda odznaczac te moje brazowe... POZDRAWIAM ;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:10   #4016
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cczarnula, ja przedłużałam właśnie keratyną ( bo podobno widac ja mneij niż microringi) i z efektów byłam bardzo zadowolona. Zgrzewek nie widać itd. Nawet włosy mi się nie kołtunią, ale to może być związane z tym, ze moeje naturalne sa absolutnie proste i gładkie i trudno się kołtunią.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:25   #4017
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

HEJ
A ja muszę wam powiedzieć,że kupiłam miesiac temu włoski od angela_2013 (z allegro),i włosy sa super!! wybrałam kolory 01-czarny i 60-jasny blondmają aż 70 cm,po myciu sa swietne i sie nie placza.. wiec szczerze polecam.. a co do ceny to za 80 pasemek jakos 430 zł zapłaciłam ale opłacało się za pierwszym razem jak przelduzalam mialam 150-160 pasemek teraz mam 200 i powiem ze widac roznice wiec nie wyobrazam sobie jak narazie miec mniej niz 100 pasemek


ps. pytacie sie czesto od jakiego użytkownika na allegro sa dobre wlosy -JESZCZE RAZ POLECAM WłOSY angela_2013
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:27   #4018
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Teje dziekuje za opinie czy ktos jeszcze moglby sie podzielic swoimi wrazeniami na temat przedluzania metoda keratynoweaA????
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 21:55   #4019
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Teje dziekuje za opinie czy ktos jeszcze moglby sie podzielic swoimi wrazeniami na temat przedluzania metoda keratynoweaA????
ja znalazłam taką opinie wizażanki Xenia
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3874
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-23, 22:23   #4020
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
poniewaz w moim poprzednim poscie chyba niejasno sie wyrazilam chce sie poprawic. Pisalam ze po raz drugi przedluzylam wloski i dodalam ze metoda pani Reni jest chyba troszke inna. No i pojawily sie pytania...

Sprostowanie.
Przedluzalam 2 razy - za kazdym razem u kogo innego ale nigdy u Pani Reni, a moje stwierdzenie ze ona robi to chyba troszke inaczej wynika z tego ze kiedys pisala (albo dziewczyny pisalay - juz nawet nie pamietam) ze robione przez nia warkoczyki maja ok 1 cm a nie tak jak moje 4-5 mm i ze zakonczone sa gumeczkami (a ja ich nie posiadan) Niestety Pani Renia nie przyjezdza do Poznania wiec nie moge sprawdzic ktora metoda by mi bardziej odpowiadala
ja zaczynam warkoczyki z dwóch stron. napierw sa cieniutkie a potem w miare dobierania wlosków wsa nieco grubsze. warkoczyki sa przeplatane nitka. zakonczenia warkoczykow kiedys konczylam gumka a teraz poprostu je zaszywam. moje warkoczyki sa grubsze ale wtedy sa w stanie utrzymac ciezar podwojnej tasmy. zbyt cieniutkie i naciagniete bola i wyrywaja wlosy. ale to moj aopinia. robie tak zeby sie trzymalo no i zeby klientka miala komfort.lecz z gory mowie ze nie uwazam ze moje sa lepsze. pprostu nieco grubsze.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.