Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-02-06, 19:16   #3451
Mon_Cherry
secret.

Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Oj nie zmieni sie. Mi po ciąży tez stopy sie rozlazły. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje, ze niby byłam gruba czy co...
Stary 2019-02-06, 20:16   #3452
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Pisałam kiedyś o butach. Poszukałam trochę w internecie, okazuje się że są polskie firmy obuwnicze, mniej znane, a też fajne i porządne buty robią. Na próbę zamówiłam Wasak ale okazały się zbyt wąskie. Natomiast marka Axel produkuje buty na stopy problematyczne o poszerzonej tęgości i takie zamówiłam. Napiszę coś więcej jak przyjdą. Wymieniam znowu garderobę i buty. Powyrzucałam kilka par jeszcze sprzed ciąży, po której stopa mi się tak rozlazła że szok. Nie ma nadziei że to się zmieni już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obejrzałam ofertę tego Axela, w sumie podobna wizualnie do niemieckich marek produkujących dla tego targetu czyli dość siermiężnie i emerycko. Parę wyjątków by się znalazło i u tych marek, ale na widok większości modeli to mi się chce płakać, przede wszystkim nad tym, że projektanci tego obuwia nie zadają sobie trudu, żeby but, który jest o 5 mm szerszy niż standard (o tyle"przeskakują" literki oznaczające tęgość), wyglądał zgrabnie. A da się.

Cytat:
Napisane przez Mon_Cherry Pokaż wiadomość
Oj nie zmieni sie. Mi po ciąży tez stopy sie rozlazły. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje, ze niby byłam gruba czy co...
Ja mam rozlezione bez ciąży w sumie to chyba od czasów dojrzewania.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:45   #3453
Mon_Cherry
secret.

Chimay ale podobno w ciąży bardzo często tak sie dzieje
Stary 2019-02-06, 21:14   #3454
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 8

Mnie w ciąży nie urosły stopy, ale miałam je opuchnięte, przez co wszystkie buty były za ciasne i musiałam kupić dwie pary większych o rozmiar, takich tańszych na przechodzenie. Miałam jednakże inny problem i w sumie to mi zostało do dziś, w ciąży zmienia się postawa ciała i również stopy to odczuwają, w innym miejscu odbierają cały ciężar ciała, przesuwa się nacisk i przez to zaczęły się moje problemy ze stwardniałą skórą na stopach i modzelami, udało mi się dojść do ładu ze stopami po jakimś czasie, ale i tak to nie jest to samo co kiedyś, muszę o nie dbać, w przeciwnym razie problem powróci, przed ciążą w ogóle nie musiałam pielęgnować stóp, tzn. smarowałam tym, czym resztę ciała, w lato ze dwa razy przejechałam pumeksem, i już, to były czasy .

Kosmetyki, do których wracam TU
Ostatnie buble TU
Lista nietolerowanych składników w kosmetykach naturalnych TU
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 00:40   #3455
Mon_Cherry
secret.

No mi nie urosły ale poszerzyły bo tez miałam bardzo opuchnięte.

A to ja właśnie sie cieszę bo o stopy dbać nie muszę za bardzo. chociaż tyle... No i o dłonie. Ale od kiedy zrobiliśmy przemeblowanie i dzieci maja juz swoje pokoje to ja uzywam cześciej kremu do rąk.
Stary 2019-02-07, 01:22   #3456
Avenna
Raczkowanie

Cytat:
No mi nie urosły ale poszerzyły bo tez miałam bardzo opuchnięte.

A to ja właśnie sie cieszę bo o stopy dbać nie muszę za bardzo. chociaż tyle... No i o dłonie. Ale od kiedy zrobiliśmy przemeblowanie i dzieci maja juz swoje pokoje to ja uzywam cześciej kremu do rąk.
Ja też, to chyba problemy z krążeniem dochodzą, bo no stop smaruje kremem diy z rozmarynem i nawet to nie pomaga :/
Stary 2019-02-07, 16:29   #3457
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie w ciąży nie urosły stopy, ale miałam je opuchnięte, przez co wszystkie buty były za ciasne i musiałam kupić dwie pary większych o rozmiar, takich tańszych na przechodzenie. Miałam jednakże inny problem i w sumie to mi zostało do dziś, w ciąży zmienia się postawa ciała i również stopy to odczuwają, w innym miejscu odbierają cały ciężar ciała, przesuwa się nacisk i przez to zaczęły się moje problemy ze stwardniałą skórą na stopach i modzelami, udało mi się dojść do ładu ze stopami po jakimś czasie, ale i tak to nie jest to samo co kiedyś, muszę o nie dbać, w przeciwnym razie problem powróci, przed ciążą w ogóle nie musiałam pielęgnować stóp, tzn. smarowałam tym, czym resztę ciała, w lato ze dwa razy przejechałam pumeksem, i już, to były czasy .
Oj niestety mam dokładnie takie same problemy. Ciągle mocze w solach i ścieram pumeksami. Inaczej by się nie dało chodzić.
Zamówiłam te Axel buty. Nie patrzę już na styl i modę, chce po prostu mieć wygodnie. Już mi chyba przeszło strojenie się itp

Stary 2019-02-07, 18:11   #3458
Mon_Cherry
secret.

Ja tez juz nie patrzę na wygląd. Czy cenę. Mam miec wygodne buty!

Ja wam współczuje tych stop...
Stary 2019-02-07, 20:02   #3459
susabee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Obejrzałam ofertę tego Axela, w sumie podobna wizualnie do niemieckich marek produkujących dla tego targetu czyli dość siermiężnie i emerycko. Parę wyjątków by się znalazło i u tych marek, ale na widok większości modeli to mi się chce płakać, przede wszystkim nad tym, że projektanci tego obuwia nie zadają sobie trudu, żeby but, który jest o 5 mm szerszy niż standard (o tyle"przeskakują" literki oznaczające tęgość), wyglądał zgrabnie. A da się.

Ja mam rozlezione bez ciąży w sumie to chyba od czasów dojrzewania.
A o jakich markach mówisz? Dostępne może w Pl?
susabee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:29   #3460
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Chimay ale podobno w ciąży bardzo często tak sie dzieje
nie tyle w ciąży co podczas porodu: oksytocyna (zdaje mi się) powoduje rozluźnienie w stawach ułatwiające akcję a przy okazji "działa" też na inne - w stopach akurat jest ich sporo i to może dać efekt powiekszenia rozmiaru nawet o pół numeru (ale tylko za pierwszym razem)
Jak ktoś rodził przez CC to oczywiście nie ma tego efektu

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:53   #3461
losek78
Zakorzenienie

Ja ogólnie po ciąży to się rozsypałam. I fizycznie i psychicznie.

Stary 2019-02-07, 20:53   #3462
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie tyle w ciąży co podczas porodu: oksytocyna (zdaje mi się) powoduje rozluźnienie w stawach ułatwiające akcję a przy okazji "działa" też na inne - w stopach akurat jest ich sporo i to może dać efekt powiekszenia rozmiaru nawet o pół numeru (ale tylko za pierwszym razem)
A nie relaksyna? Hormon ktory działa glownie w 3 trymestrze, rozluznia stawy, przygotowuje do porodu.

Linka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 20:55   #3463
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A nie relaksyna? Hormon ktory działa glownie w 3 trymestrze, rozluznia stawy, przygotowuje do porodu.

możliwe

czytałam o tym ponad 20 lat temu

Stary 2019-02-07, 21:03   #3464
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

O widzisz ja nie czytałam a słyszałam.
Ja Ci powiem, ze po cc tez to sie dzieje... moja pierwsza ciąża była taka i właśnie wtedy mi sie stopy zmieniły. Tylko ja miałam juz skorcze itd. Bo list na wyznaczona datę przyszedł mi kiedy juz urodziłam

Wiec możliwe, ze osoby które jada na cc bo maja taki termin ich to nie dotyczy.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Ja ogólnie po ciąży to się rozsypałam. I fizycznie i psychicznie.

Ja podpadłam w depresje po 1 ciąży.
Mnie wykańczała praca męża na nocki. Sama byłam w uk. Zero pomocy. Zero wiedzy. Młoda miała kolki straszne. Ciagle wyła w nocy. Nie dawałam sobie rady. Chociaż jak nie miała kołek to spała od 22 do 7 rano. Oj nawet na spacery nie wychodziłam z młoda. To było straszne... nikomu nie życzę takiego stanu.

Za to po drugiej było elegancko. Raj. Ale mój syn był jak anioł, spał całe dnie. Az sie martwiłam
Nie miał kolek.
Stary 2019-02-08, 07:45   #3465
losek78
Zakorzenienie

Dziecko z kolkami straszna rzecz. 7 miesięcy wyjęte z życia. Plus trauma po nieudanym porodzie zakończonym przymusowy CC.

Stary 2019-02-08, 10:20   #3466
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
A o jakich markach mówisz? Dostępne może w Pl?
Niestety nawet marki produkujące na szersze stopy mają bardzo nierówną ofertę, nie trzymają się deklarowanych tęgości i trzeba po prostu mierzyć. Ogólnie niemieckie buty są robione na szerszych kopytach niż np włoskie, więc jest większa szansa coś fajnego znaleźć, tylko trzeba grzebać w tej emeryckiej ofercie.

Na pewno dostępne w PL są Caprice. Niektóre modele mają całkiem zgrabne, mam od nich sztyblety ocieplane, bardzo wygodne, dobra amortyzacja, bo mają gumowe podeszwy i fleki a nie plastikowe. Minus to niestety kiepska jakość skóry, którą pomimo pielęgnacji hipsterską pastą Saphir oraz trzymania butów na drewnianych prawidłach, już po miesiącu jest pogięta, pomarszczona i wygląda zwyczajnie staro. Niestety to nie wyjątek, mam takie doświadczenia z wieloma skórzanymi butami z półki 400-500 zł.

Semler też ma parę udanych, zgrabnych modeli w tęgości H, ale nie wiem, czy one są dostępne w PL. Bardzo wygodne buty na szerokie stopy ma Birkenstock, nie tylko te popularne "jezuski". Tylko to trzeba lubić ich estetykę, mnie ona nie bardzo leży. Na dole brogues od Semlera po lewej i Birkenstock po prawej. Birkenstocki były trochę wygodniejsze, ale do niczego by mi nie pasowały, więc je odesłałam.

Ja ogólnie po latach noszenia babcinych modeli przestałam się na nie godzić. Do babcinych butów pasują babcine ciuchy, a ja nie chcę wyglądać przed 40 jak własna babka. To nie znaczy jednak, że muszę się męczyć w niewygodnych butach, lecz że muszę poświęcić więcej czasu na znalezienie takich, które są wygodne i zgrabne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brogues.jpg (172,6 KB, 53 załadowań)

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
Stary 2019-02-08, 17:31   #3467
losek78
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety nawet marki produkujące na szersze stopy mają bardzo nierówną ofertę, nie trzymają się deklarowanych tęgości i trzeba po prostu mierzyć. Ogólnie niemieckie buty są robione na szerszych kopytach niż np włoskie, więc jest większa szansa coś fajnego znaleźć, tylko trzeba grzebać w tej emeryckiej ofercie.

Na pewno dostępne w PL są Caprice. Niektóre modele mają całkiem zgrabne, mam od nich sztyblety ocieplane, bardzo wygodne, dobra amortyzacja, bo mają gumowe podeszwy i fleki a nie plastikowe. Minus to niestety kiepska jakość skóry, którą pomimo pielęgnacji hipsterską pastą Saphir oraz trzymania butów na drewnianych prawidłach, już po miesiącu jest pogięta, pomarszczona i wygląda zwyczajnie staro. Niestety to nie wyjątek, mam takie doświadczenia z wieloma skórzanymi butami z półki 400-500 zł.

Semler też ma parę udanych, zgrabnych modeli w tęgości H, ale nie wiem, czy one są dostępne w PL. Bardzo wygodne buty na szerokie stopy ma Birkenstock, nie tylko te popularne "jezuski". Tylko to trzeba lubić ich estetykę, mnie ona nie bardzo leży. Na dole brogues od Semlera po lewej i Birkenstock po prawej. Birkenstocki były trochę wygodniejsze, ale do niczego by mi nie pasowały, więc je odesłałam.

Ja ogólnie po latach noszenia babcinych modeli przestałam się na nie godzić. Do babcinych butów pasują babcine ciuchy, a ja nie chcę wyglądać przed 40 jak własna babka. To nie znaczy jednak, że muszę się męczyć w niewygodnych butach, lecz że muszę poświęcić więcej czasu na znalezienie takich, które są wygodne i zgrabne.
Bardzo zgrabne buciki. Kiedyś bardzo lubiłam te niemieckie buty. Teraz muszę oszczędzać, bo jeszcze synowi trzeba buty kupić średnio co 3-4 miesiące.

Stary 2019-02-08, 18:20   #3468
susabee
Zakorzenienie

Cytat:

Caprice znam, mam sandały od nich i wcześniej też coś miałam chyba, a tych drugich poszukam, dzięki
Z moich doświadczeń to jeszcze Fly London ma niektóre szersze modele, ale te buty są dość specyficzne i nie wszystkim pasują, chociaż ostatnio ich oferta jest bardziej różnorodna. Ja śmigam już drugi sezon w takich (filmik), ciemny grafit https://www.eobuwie.com.pl/botki-fly...000-black.html
Kiedyś też przeglądałam ofertę tego sklepu https://zdrowastopa.com/?ara-42053-69-h i wyłuskałam parę zgrabniejszych modeli, ale przede wszystkim dowiedziałam się, że np. Ara produkuje szerszą tęgość i jeszcze innych kilka firm też by się znalazło
Stary 2019-02-08, 20:27   #3469
Mon_Cherry
secret.

W uk jest tez clarks z butami gdzie mierzą nie tylko długość ale i szerokość. Uwielbiałam kupować buty dla dzieci. Chociaż maja trochę ubogi wybor. Ale buty bardzo wygodne
I trochę drogie... czasami fajne promocje maja
Stary 2019-02-08, 20:32   #3470
susabee
Zakorzenienie

Cytat:
W uk jest tez clarks z butami gdzie mierzą nie tylko długość ale i szerokość. Uwielbiałam kupować buty dla dzieci. Chociaż maja trochę ubogi wybor. Ale buty bardzo wygodne
I trochę drogie... czasami fajne promocje maja
Faktycznie- jeszcze Clarks jest wygodny ; mam od nich sportowe sandały, a w Zalando Lounge udało mi się upolować czółenka w szpic na obcasie bez pięty i też bardzo wygodne, ale rzadko chodzę, więc wyleciała mi marka z głowy
Stary 2019-02-08, 23:28   #3471
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

O ja jestem fanką clarksa
Chociaż ostatnie kolekcje jakoś nie bardzo mi podeszły, ale na przestrzeni lat zgromadziłam niezła kolekcje ich butów
Bardzo wygodne są, nawet obcasy.

Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2019-02-10 o 11:21
Stary 2019-02-10, 11:20   #3472
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Caprice znam, mam sandały od nich i wcześniej też coś miałam chyba, a tych drugich poszukam, dzięki
Z moich doświadczeń to jeszcze Fly London ma niektóre szersze modele, ale te buty są dość specyficzne i nie wszystkim pasują, chociaż ostatnio ich oferta jest bardziej różnorodna. Ja śmigam już drugi sezon w takich (filmik), ciemny grafit https://www.eobuwie.com.pl/botki-fly...000-black.html
Kiedyś też przeglądałam ofertę tego sklepu https://zdrowastopa.com/?ara-42053-69-h i wyłuskałam parę zgrabniejszych modeli, ale przede wszystkim dowiedziałam się, że np. Ara produkuje szerszą tęgość i jeszcze innych kilka firm też by się znalazło
Fly London mi się podobają, ale nie wyglądam w tego typu butach dobrze, jestem za mała i zbyt... hmmm symetryczna na bardziej charakterne modele, rzucające się w oczy koturny czy podeszwy-traktory.

Ara rzeczywiście ma ofertę dla szerszych stóp, nie wiem czemu jeszcze nic od nich nie mierzyłam.

Ja mam największy problem z sandałami, latem mo
je stopy wyglądają okropnie i sama nie mam ochoty ich oglądać ani tym bardziej prezentować światu, jednak nie umiem ich kisić w zamkniętych butach, a znaleźć klasycznie wyglądające, płaskie sandały, szerokie, ale zgrabne i z paskami zasłaniającymi wierzch stopy to jest wyzwanie.

Moje włosy

Stary 2019-02-10, 17:59   #3473
susabee
Zakorzenienie

Cytat:
Fly London mi się podobają, ale nie wyglądam w tego typu butach dobrze, jestem za mała i zbyt... hmmm symetryczna na bardziej charakterne modele, rzucające się w oczy koturny czy podeszwy-traktory.
Cytat:

Ara rzeczywiście ma ofertę dla szerszych stóp, nie wiem czemu jeszcze nic od nich nie mierzyłam.
Ja mam największy problem z sandałami, latem mo
je stopy wyglądają okropnie i sama nie mam ochoty ich oglądać ani tym bardziej prezentować światu, jednak nie umiem ich kisić w zamkniętych butach, a znaleźć klasycznie wyglądające, płaskie sandały, szerokie, ale zgrabne i z paskami zasłaniającymi wierzch stopy to jest wyzwanie.
Ja w zeszłym roku czaiłam się na te https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-e...zary-braz.html, ale w końcu ich nie wzięłam, natomiast teraz dosyć podobają mi się takie https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-r...stomer-reviews, tylko przy takim fasonie nigdy nie wiadomo, czy obwód kostki będzie pasował, dlatego chyba te pierwsze byłyby lepsze, ale z kolei ta guma może być zbyt widoczna

A przypomniało mi się, że jeszcze ta firma produkuje na szersze stopy, właśnie z klinami gumowymi, bo kiedyś miałam od nich coś a la chodaki na gumie po pracy https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-j...0-schwarz.html

Natomiast na bank wezmę te https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-f...nthracite.html, tylko czekam na jakiś przyzwoity rabat

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2019-02-10 o 18:24 Powód: dopisek
Stary 2019-02-11, 17:08   #3474
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
[RIGHT]
Ja w zeszłym roku czaiłam się na te https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-e...zary-braz.html, ale w końcu ich nie wzięłam,
Te zbyt emeryckie.

Cytat:
natomiast teraz dosyć podobają mi się takie https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-r...stomer-reviews, tylko przy takim fasonie nigdy nie wiadomo, czy obwód kostki będzie pasował, dlatego chyba te pierwsze byłyby lepsze, ale z kolei ta guma może być zbyt widoczna
Ale te bardzo fajne, jakby były inne niż czarne, to bym brała, ale czarny ledwo toleruję zimą, a latem nie noszę, do jasnych ciuchów wygląda raczej słabo.

Cytat:
A przypomniało mi się, że jeszcze ta firma produkuje na szersze stopy, właśnie z klinami gumowymi, bo kiedyś miałam od nich coś a la chodaki na gumie po pracy https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-j...0-schwarz.html
Seibel znam, ach ta niemiecka finezja

Cytat:
Natomiast na bank wezmę te https://www.eobuwie.com.pl/sandaly-f...nthracite.html, tylko czekam na jakiś przyzwoity rabat
Też fajne, szkoda że nie na mnie.

Moje włosy

Stary 2019-02-11, 19:21   #3475
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Clarks i Caprice mają bardzo fajne buty i ładne. Ja bardzo lubię Gino Rossi, ale niestety ceny powalają, ciężko coś kupić na porządnej wyprzedaży, ale te buty, to jest po prostu majstersztyk.

Dziewczyny, współczuję Wam depresji, na pewno nic miłego, sama nie miałam depresji, chociaż mi ją niektórzy próbowali wmówić, otoczenie nie było sprzyjające dla kobiety w ciąży, matki z dzieckiem w moim przypadku, ale z czasem doszłam do wniosku, że to wcale nie ja miałam problem, ale dobrze Was rozumiem, mnie robiono problemy, kiedy próbowałam wyjść na spacer lub po zakupy z dzieckiem, gdy już zapadał zmrok, "niektórzy" sądzili, że nienormalna jestem, na szczęście to już od wielu lat za mną

Mój syn też miał kolki, ale Infacol łagodził je dość znacznie, natomiast ząbkowanie przechodził bardzo łagodnie. Generalnie anioł w porównaniu z tym, co muszę przechodzić teraz

Chimay, fajne to zdjęcie, dobrze pokazuje, jakiego obuwia osoby o tęższej stopie nie powinny nosić, a jakie jest prawidłowe.

Ostatnie buble TU
Stary 2019-02-11, 19:49   #3476
susabee
Zakorzenienie

1. Cytat:
    Te zbyt emeryckie.

Nieco tak, ale pewne elementy fantazji też mają; mogą być wygodne.

Cytat:
Ale te bardzo fajne, jakby były inne niż czarne, to bym brała, ale czarny ledwo toleruję zimą, a latem nie noszę, do jasnych ciuchów wygląda raczej słabo.
Nie wiem, czy były inne kolory- opinia jest z 2017 roku. Ale faktycznie- do jakichś pastelowych sukienek mogłyby być w jakimś jaśniejszym kolorze. Rozejrzę się po innych sklepach- może jeszcze gdzieś coś się ostało

Cytat:
Seibel znam, ach ta niemiecka finezja
Nie jest jeszcze najgorzej- ten okrągły obcasik trochę je ratuje, bo niektóre ich modele są nie do obrony

Cytat:
Też fajne, szkoda że nie na mnie.
To jakiś nowy model chyba, trochę lżejszy, bo z wyciętym kawałkiem w koturnie- nie widziałam go wcześniej. Dali -20% z kodem LOVE na walentynki i już do mnie jadą

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2019-02-11 o 19:54
Stary 2019-02-12, 09:02   #3477
beeets
Zakorzenienie

Z polskich marek bardzo lubię buty Lesta. Bardzo wygodne i długo służą.
http://lesta.pl/pl/Kolekcje/Damska-Jesien-Zima

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 15:38   #3478
losek78
Zakorzenienie

A Lesta są bardzo wąskie?
Jednak będę odsyłać te buty Axel. Faktycznie są na szersze stopy. Tylko jeden szczegół, moja stopa jest Wąska w kostce a szersza w palcach

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2019-02-12 o 16:25
losek78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 16:56   #3479
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Jednak będę odsyłać te buty Axel. Faktycznie są na szersze stopy. Tylko jeden szczegół, moja stopa jest Wąska w kostce a szersza w palcach
są wąskie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 18:02   #3480
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:

Ja miałam kiedyś sandały Lesta, były idealne na moje stopy, czyli lekko szersze i pięta nie latała w nich, bo jednak z tyłu była regulacja paska. Myślę, że może zależy od modelu. W każdym razie sandały były bardzo porządne, całe skórzane i mega wygodne.

A co sądzicie o Badurze Bo na stronie te ich buty wyglądają obłędnie, a jak poszłam do ich sklepu stacjonarnego, to się trochę rozczarowałam, na żywo nie są wcale takie super, ani z wyglądu, ani w noszeniu.

Ostatnie buble TU
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości