Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-21, 18:35   #361
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
I chodziłam do niego z cebulą, by mieć łzy na zawołanie.
Naprawdę? To się nazywa pomysłowość, nigdy bym na to nie wpadła
Wybacz, ale od razu banan na twarzy mi wyszedł, gdy przeczytałam to zdanie - wyobraziłam to sobie :x

Jedyne co zrobiłam głupiego po porzuceniu to błaganie o powrót i pokazanie swoich łez. Później już mi się nie powtórzyło, no może poza płaczem, ale ja płaczliwa osoba jestem
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-09-21 o 18:36
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 19:25   #362
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Nic.
Z tego, co pamiętam, gdy eks mnie porzucil, oszukał i zdradził to księżniczkowałam. Kurczę, nawet mu nie powiedziałam, że jest świnią
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 19:38   #363
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tak Melduję się. I chodziłam do niego z cebulą, by mieć łzy na zawołanie. Sama jestem zaskoczona własną pomysłowością. Teraz takich akcji bym nie wymyśliła.
Hahahha, pamiętam jak czytałam o tym ileś czasu temu... i też płakałam.

Wysłane z TupTapTok
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 22:59   #364
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 247
GG do limonka1983
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez commerce Pokaż wiadomość
Hahahha, pamiętam jak czytałam o tym ileś czasu temu... i też płakałam.

Wysłane z TupTapTok
Czasem zastanawiam się, czy zaangażowane w to osoby nadal pamiętają moje jazdy i co sobie teraz myślą... Np. ten kumpel, który relacjonował mi, czy pali się światło w pokoju eksa... I sąsiedzi na bank widzieli jak latam koło auta i sprawdzam ciepłotę maski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 11:09   #365
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Ja jedyne co głupiego zrobiłam to,to że nie wygarnelam mu jakim był świnia itd. Długo to potem we mnie siedzialo. Głupota było to że myślałam o nim przez następne prawie 2 lata strata czasu
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 11:16   #366
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tak Melduję się. I chodziłam do niego z cebulą, by mieć łzy na zawołanie. Sama jestem zaskoczona własną pomysłowością. Teraz takich akcji bym nie wymyśliła.
to dobrze, że odkopałaś, bo wątek jest nieziemski i by mi umknął.

Niestety nie mam nic do dodania. To raczej exowie chcieli wracać do mnie, ale też nic głupiego nie robili (chyba, no nie mogę stwierdzić, czy nie poszli do szamana na voodoo czy inny grzyb. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 17:55   #367
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Nie ten wątek, sorki. : )
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-22, 19:52   #368
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Ja jedyne co głupiego zrobiłam to,to że nie wygarnelam mu jakim był świnia itd. Długo to potem we mnie siedzialo. Głupota było to że myślałam o nim przez następne prawie 2 lata strata czasu
Wiesz co? Nie jestes sama, bo ja (choć w sumie nie myśle już wcale o eksie i jest mi on totalnie obojętny) czasami też żałuję, że mu nie nawrzucałam i nie powiedziałam, że jest zakłamanym hipokrytą i takim synem.

Żal mi natomiast, że nie wiem, co w efekcie stało się z jego kotem i co z nim zrobił. Kot porządny był.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:43   #369
Kasia_MMM45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Pół roku temu doświadczyłam pierwszego w życiu porzucenia, chociaż właściwie to ja rzuciłam, ale wyłącznie dlatego, że mój ówczesny facet stawał wręcz na głowie, żeby mnie do siebie zniechęcić :P

Po rozstaniu i w sumie już podczas rozstania, które było bardzo burzliwe i stanowczo zbyt długo rozciągnięte w czasie trochę mi odbiło. Napisałam mu, że chciałabym żeby umarł i że chciałabym napluć na jego grób Wypisywałam mu długie i dramatyczne litanie o tym jak bardzo mi złamał serce i co o nim sądzę. A nie były to miłe rzeczy xd Potrafiłam się rozpłakać w pracy na środku open space'a!!!! Miałam również genialny pomysł stania pod jego domem, ale na szczęście nie odważyłam się go zrealizować. Naprzemiennie pisałam mu, że go kocham i nienawidzę. Blokowałam i odblokowywałam średnio 5 razy dziennie xd Nie wiem co mi się wtedy stało, kompletnie straciłam panowanie nad sobą i zaczęłam się zachowywać jak skończona wariatka. Ale nie jest mi za siebie wstyd, jak widać po tym wątku każdemu się zdarza
Kasia_MMM45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 14:09   #370
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Nic.

Starałam się zachowywać tak, by nie żałować żadnego ze swych zachowań, gdy "emocje ostygną".
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 16:16   #371
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Mój były odwalał głupie akcje po rozstaniu z jego inicjatywy.
Nagle potrafił mi się wpakować późnym wieczorem do domu, totalnie pijany, i nie chciał wyjść. Musiałam nocować na kanapie, bo on się ładował do łóżka. Dopiero rano jak przetrzeźwiał to udawało mi się go wywalić. Będąc u mnie w domu co 2 minuty wyznawał mi miłość, po czym następnego dnia pisał mi, że to koniec między nami i nie możemy się więcej spotkać.
Po jakimś czasie (ok 3 tygodnie później) spotkałam go na imprezie, był z naszym wspólnym znajomym. Najpierw zanim tam przyszłam to wziął telefon mojego znajomego i pisał do mnie udając tamtego. A jak dotarłam na miejsce to wyrzucał mi, że szybko o nim zapomniałam i że przespałam się z jakimś kolesiem (co było totalną nieprawdą), a jak to sobie wydedukował? Według lokalizacji mojej i tego kolesia na snapchacie Byliśmy w tym samym barze jakiegoś wieczoru, ale nawet ze sobą nie rozmawialiśmy Po czym stwierdził, że mnie nienawidzi i nie chce mnie znać
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 20:25   #372
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Oglądałyście "Wpływ księżyca" z Cher?
Zdradził mnie, olał syna, to mu powiedziałam, ze jak kiedyś zdechnie to przyjdę na jego pogrzeb w czerwonej kiecce i niebotycznych obcasach
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 20:41   #373
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 247
GG do limonka1983
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Oglądałyście "Wpływ księżyca" z Cher?
Zdradził mnie, olał syna, to mu powiedziałam, ze jak kiedyś zdechnie to przyjdę na jego pogrzeb w czerwonej kiecce i niebotycznych obcasach
Motyw pogrzebu pojawia się częściej jak widzę U mnie też występował. Nie umieliśmy się rozstać, bo co zaczęłam się zaleczać, pojawiał się na nowo. W końcu stwierdziłam, że jak coś, to przyjdę na jego pogrzeb, by mieć pewność, że teraz będę miała już pokój... Ale to nie było tylko głupie. Po prostu taki bałagan zrobił mi w głowie, że nie wiedziałam, czy lepiej jest być z nim, czy bez niego
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 12:34   #374
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Swietny watek, szkoda ze umarl.

Moja kolezanka kiedys w wieku poznym nastoletnim po porzuceniu bardzo to przezyla i nie chciala odpuscic. Nachodzila, wydzwaniala prosila blagala. Kiedy upila sie na dyskotece i poszla pod chlopaka dom i usiadla na wycieraczce czekajac. Niestety zasnelo jej sie a zostala obudzona przez jej bylego i jego mame. Spala na ich wycieraczce wczorajsza i w swoich wymiocinach. Najlepsze jest to ze oni dlatego wyszli z domu bo uslyszeli chrapanie na klatce schodowej, mysleli ze to bezdomny. Musieli sie ladnie zdziwic gdy ja tam zobaczyli.
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 13:01   #375
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

@arbuzowa89 - no, po takiej akcji to ja bym już na 100% tej dziewczyny nie chciał Masakra

Ale jestem ciekaw - jak się to potoczyło dalej? Dał jej drugą szansę?
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 13:53   #376
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Ja po moim pierwszym porzuceniu poszperałam w necie jak najlepiej się zachować podczas spotkania w którym mieliśmy sobie powyjasniac kilka sytuacji które spowodowały że ze mnie zrezygnował. Zachowałam się z klasą i przyjęłam to z godnością jak na pierwszy raz. Żałuję że nie byłam wredna i nie powiedziałam mu paru słów. Zapewne ulżyło by mi. 2 miesiące później na imprezie że znajomymi poryczałam się w toalecie i na schodach i koleżanka mnie zauważyła czułam się głupio. Co do eks cały czas łudziłam się że przeprosi, zmieni zdanie. Każdego dnia gdy go widziałam starałam się być najlepszą wersja siebie i udawałam że nie pęka mi serce. Zmęczyło mnie to psychicznie. Żałuję że tyle czasu poświęciłam na niego. Gdyby nie to byłabym z obecnym facetem 2 lata wcześniej bo tyle się z niego leczyłam.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2019-05-31 o 13:55
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 14:07   #377
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

@ElBelzebub sa razem, sa malzenstwem i maja dwojke dzieci. I nie sa oni zadna patologia wrecz przeciwnie. Po tej akcji wrocili do siebie ale po dosc dlugim czasie, chyba roku. Nie wiem jakie sa jej kontakty z tesciowa po tym .
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 15:20   #378
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
@arbuzowa89 - no, po takiej akcji to ja bym już na 100% tej dziewczyny nie chciał Masakra

Ale jestem ciekaw - jak się to potoczyło dalej? Dał jej drugą szansę?
E tam. Każdy zrobił w życiu coś żenjącego. Ludzka rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 09:51   #379
Domcziiik
Raczkowanie
 
Avatar Domcziiik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 132
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

[1=540777dcbf6ffb1a00382ce 11cd99e791e048a57_5e1e561 288b96;86864668]Swietny watek, szkoda ze umarl.

Moja kolezanka kiedys w wieku poznym nastoletnim po porzuceniu bardzo to przezyla i nie chciala odpuscic. Nachodzila, wydzwaniala prosila blagala. Kiedy upila sie na dyskotece i poszla pod chlopaka dom i usiadla na wycieraczce czekajac. Niestety zasnelo jej sie a zostala obudzona przez jej bylego i jego mame. Spala na ich wycieraczce wczorajsza i w swoich wymiocinach. Najlepsze jest to ze oni dlatego wyszli z domu bo uslyszeli chrapanie na klatce schodowej, mysleli ze to bezdomny. Musieli sie ladnie zdziwic gdy ja tam zobaczyli.[/QUOTE]
Jeju, aż mi sie jej autentycznie szkoda zrobiło jak to przeczytałam. Musiała się poczuć fatalnie.
Domcziiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 11:56   #380
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

@Domcziiik no byla w lekkiej traumie po tym, ale bardziej sie przejmowala nie tym ze spala na wycieracze we wlasnych wymiocinach, a tym ze chrapala tak glosno ze az ich zbudzila
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 23:13   #381
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

haha, pocielam mu ubrania ,bo byl takim golodupcem,ze spodnie z Levisa byly jego calym majatkiem bo w koncu zyl na moj koszt



Inspiracja byla scena jak Susan poniszczyla rzeczy zdrajcy Karla (Gotowe na wszystko)

Karl zniczczyl to co kochala Susan ,to Susan zniszczyla to co kochal Karl ,ulubione kije do golfa itd
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 17:00   #382
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Wysyłałam mu ckliwe piosenki typu nie mogę bez ciebie żyć ,wróć do mnie itd.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 20:41   #383
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Ale cudowny watek!Wiec ja rowniez doloze swoje.Moj eks narzeczony zdradzal mnie z dziewczynami z internetu jak jezdzilam w delegacje.Jak sie dowiedzialam to pod jego nieobecnosc sie wyprowadzilam,wypowiedzia lam mu mieszkanie bo bylo na mnie a takze zabralam koldre,poduszki,reczniki i wszystko co w kuchni.Jedzenie rozdalam bezdomnym.Wiedzialam,ze pociecie jego rzeczy nie uszloby mi na sucho wiec odcielam mu guziki wszedzie bo wiedzialam ze nie umie sobie przyszyc😂😂a pracowal w banku wiec musial chodzic elegancko😂wytapetowalam tez jego konwersacjami mieszkanie,zeby nie mial watpliwosci o co chodzi.Eks nr2 zniknal i sam nie wiedzial dlaczego i perfidnie mnie oklamal wiec jak sie pojawil po 3 tygodniach to wyrzucilam z siebie wszystkie zale i kazalam spadac..po kilku miesiacach sie pojawil zeby niby przepraszac i wrocic ale znow odwinal akcje.Litosci w slowach nie mialam,nawet nie wiedzialam,ze znam tyle przeklenstw.A na koncu mu powiedzialam ze dla mnie jest martwy.Jak mi napisal po tej rozmowie wiadomosc ze mi „dziekuje za mile slowa” to mu kazalam spadac bo z trupami nie rozmawiam😂😂😂wiecej sie jak narazie nie odezwal,a juz chyba z miesiac minal😁😁polecam zawsze wygarnac na koniec,zawsze lzej jakos..😁
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 21:36   #384
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Ale cudowny watek!Wiec ja rowniez doloze swoje.Moj eks narzeczony zdradzal mnie z dziewczynami z internetu jak jezdzilam w delegacje.Jak sie dowiedzialam to pod jego nieobecnosc sie wyprowadzilam,wypowiedzia lam mu mieszkanie bo bylo na mnie a takze zabralam koldre,poduszki,reczniki i wszystko co w kuchni.Jedzenie rozdalam bezdomnym.Wiedzialam,ze pociecie jego rzeczy nie uszloby mi na sucho wiec odcielam mu guziki wszedzie bo wiedzialam ze nie umie sobie przyszyca pracowal w banku wiec musial chodzic eleganckowytapetowalam tez jego konwersacjami mieszkanie,zeby nie mial watpliwosci o co chodzi.Eks nr2 zniknal i sam nie wiedzial dlaczego i perfidnie mnie oklamal wiec jak sie pojawil po 3 tygodniach to wyrzucilam z siebie wszystkie zale i kazalam spadac..po kilku miesiacach sie pojawil zeby niby przepraszac i wrocic ale znow odwinal akcje.Litosci w slowach nie mialam,nawet nie wiedzialam,ze znam tyle przeklenstw.A na koncu mu powiedzialam ze dla mnie jest martwy.Jak mi napisal po tej rozmowie wiadomosc ze mi „dziekuje za mile slowa” to mu kazalam spadac bo z trupami nie rozmawiamwiecej sie jak narazie nie odezwal,a juz chyba z miesiac minalpolecam zawsze wygarnac na koniec,zawsze lzej jakos..
Mistrzyni zemsty xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 21:38   #385
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

To ja może nie tyle powiem o sobie, co o moim ex. Dawno temu (byliśmy razem 3 lata) robiłam mu na 3 rocznicę prezent - 365 powodow dla których go kochałam. Tak żeby wiecie, codziennie otwierał nowy
Tak się składa, że używałam jego laptopa, więc miałam tam swój folder i tam właśnie dokument w Wordzie. Skończyłam na 327, potem mnie zdradził i zostawil. Nie chciał mi oddać moich rzeczy, bo nie miał czasu, a jak napisałam, że po prostu po nie jadę, bo nie miałam NIC to mnie uwyzywał, że jestem psychiczna itd.
No, ale wracając do wątku. Po pół roku od tej dramy napisał mi maila - "mam nadzieję, że na powodzie 327 nie skończysz mi mówić dlaczego mnie kochasz" hahahaha
Pewnego dnia zjawił się pod moimi drzwiami (wyniosłam się 120 km od domu rodzinnego, duże miasto, NIKOMU nie podałam adresu, odmawiałam odwiedzin u mnie)
szukał ze mną kontaktu przez znajomych, az w końcu... Wynajął detektywa autentycznie, przyznał mi się do tego, że nikt nie wiedział gdzie mieszkam, wiedział tylko ze w Katowicach, że najpierw podjeżdżał pod dom mojej cioci, bo myślał że tam mieszkam, że pojechał do niej do pracy, ale nie chciała mu powiedzieć, wiec...wynajął detektywa

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 22:40   #386
Domcziiik
Raczkowanie
 
Avatar Domcziiik
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 132
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

[1=540777dcbf6ffb1a00382ce 11cd99e791e048a57_5e1e561 288b96;86871745]@Domcziiik no byla w lekkiej traumie po tym, ale bardziej sie przejmowala nie tym ze spala na wycieracze we wlasnych wymiocinach, a tym ze chrapala tak glosno ze az ich zbudzila [/QUOTE]
Padłam przywileje młodości
Domcziiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 20:21   #387
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
To ja może nie tyle powiem o sobie, co o moim ex. Dawno temu (byliśmy razem 3 lata) robiłam mu na 3 rocznicę prezent - 365 powodow dla których go kochałam. Tak żeby wiecie, codziennie otwierał nowy
Tak się składa, że używałam jego laptopa, więc miałam tam swój folder i tam właśnie dokument w Wordzie. Skończyłam na 327, potem mnie zdradził i zostawil. Nie chciał mi oddać moich rzeczy, bo nie miał czasu, a jak napisałam, że po prostu po nie jadę, bo nie miałam NIC to mnie uwyzywał, że jestem psychiczna itd.
No, ale wracając do wątku. Po pół roku od tej dramy napisał mi maila - "mam nadzieję, że na powodzie 327 nie skończysz mi mówić dlaczego mnie kochasz" hahahaha
Pewnego dnia zjawił się pod moimi drzwiami (wyniosłam się 120 km od domu rodzinnego, duże miasto, NIKOMU nie podałam adresu, odmawiałam odwiedzin u mnie)
szukał ze mną kontaktu przez znajomych, az w końcu... Wynajął detektywa autentycznie, przyznał mi się do tego, że nikt nie wiedział gdzie mieszkam, wiedział tylko ze w Katowicach, że najpierw podjeżdżał pod dom mojej cioci, bo myślał że tam mieszkam, że pojechał do niej do pracy, ale nie chciała mu powiedzieć, wiec...wynajął detektywa

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
i co zrobiłaś jak stanął na progu?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-05, 20:41   #388
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co głupiego robiłaś po porzuceniu, by odzyskać faceta

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;86879697]i co zrobiłaś jak stanął na progu?[/QUOTE]Byłam zdziwiona, wysluchalam co ma do powiedzenia, uśmiechnęłam się ładnie, powiedziałam do widzenia i zamknęła drzwi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 20:41:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.