Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 21:57   #31
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja rowniez, po licznych recenzjach, przymierzam sie do zakupu hydrolatu oczarowego- wlasnie robie zamowienie na BU...
A z innych polskich cudenek moge polecic zel micelarny z Biedornki, produkowany dla niej przez Tołpe <co odkryly wizazanki>.
Jest delikatny i nie powoduje napiecia skory,a jednoczesnie skutecznie zmywa makijaz i oczyszcza twarz No i ta cena- ok.5zl!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 22:19   #32
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
d o z . pl czyli apteka internetowa. Choć nie do końca. Apteki Dbam o Zdrowie są niemalże wszędzie . Wchodzisz na stronę i zamawiasz kosmetyki i z reguły już na następny dzień masz je w wybranej aptece . Fajna sprawa .
Dziękuję pięknie Ja niestety juz od jakiegoś czasu mieszkam za granicą, więc wszelkie zamówienia z Pl ściągam albo metodą wysyłkową (sama się w aptece niestety nie zjawię) albo proszę jakąś dobrą duszyczkę o wysyłkę z PL, za którą oczywiście płacę. Trzeba popierać rodzimy przemysł! Ale śliczne dzięki za info!

P.s. Zamówienie do BU oczywiście poszło... Poza hydrolatem oczarowym zamówiłam olej kokosowy (wątek o pielęgnacji włosów z kolei nie może przestać zachwalać tego kosmetyku )
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:07   #33
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ja rowniez, po licznych recenzjach, przymierzam sie do zakupu hydrolatu oczarowego- wlasnie robie zamowienie na BU...
A z innych polskich cudenek moge polecic zel micelarny z Biedornki, produkowany dla niej przez Tołpe <co odkryly wizazanki>.
Jest delikatny i nie powoduje napiecia skory,a jednoczesnie skutecznie zmywa makijaz i oczyszcza twarz No i ta cena- ok.5zl!
Ja się zrazilam do produktów z "Biedronki" gdy trafiłam na przedatowany słoiczek kremu i zobaczylam jego zawartość
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:44   #34
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Ja się zrazilam do produktów z "Biedronki" gdy trafiłam na przedatowany słoiczek kremu i zobaczylam jego zawartość
Brrr... jakos sie nie dziwie... Na szczescie zelowi do twarzy to nie grozi, bo wychodzi w seriach limitowanych i rozchodzi sie przewaznie w ciagu 1-2 dni...
A co do samych kosmetykow z Biedroniki to ja nie jestem absolutnie ich maniaczka,ale fakt,ze akurat ten zel, jak i zmywacz do paznokci o pieknym, migdalowym zapachu za 3,49 lub 3,99 duuuuza butla moge szczerze polecic!
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:58   #35
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Olej kokosowy polecam kupić w sklepie ze zdrową żywnością. Pamiętam, że kiedys kupiłam w Naturalnym sklepiku w Krakowie 200g za 7-8 pln (jakieś 3 l-4 lata temu). Jakby nie było to ten sam olej, tylko trzeba psychiczna barierę przejść Zwłaszcza jak najpierw użyjesz go do smażenia
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:26   #36
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez perro_caliente Pokaż wiadomość
Olej kokosowy polecam kupić w sklepie ze zdrową żywnością. Pamiętam, że kiedys kupiłam w Naturalnym sklepiku w Krakowie 200g za 7-8 pln (jakieś 3 l-4 lata temu). Jakby nie było to ten sam olej, tylko trzeba psychiczna barierę przejść Zwłaszcza jak najpierw użyjesz go do smażenia
Ja nie mam takich problemów . Coprawda ślepo wizażowi nie wierzę, ale tyle dziewczyn tu pisało o zbawiennych skutkach oleju .. .Kupiłam i chyba wypadałoby użyć/zacząć używać. To samo z rycynowym!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:36   #37
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Brrr... jakos sie nie dziwie... Na szczescie zelowi do twarzy to nie grozi, bo wychodzi w seriach limitowanych i rozchodzi sie przewaznie w ciagu 1-2 dni...
A co do samych kosmetykow z Biedroniki to ja nie jestem absolutnie ich maniaczka,ale fakt,ze akurat ten zel, jak i zmywacz do paznokci o pieknym, migdalowym zapachu za 3,49 lub 3,99 duuuuza butla moge szczerze polecic!
o tak - zmywacz nailty nie ma sobie równych
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:34   #38
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja nie mam takich problemów . Coprawda ślepo wizażowi nie wierzę, ale tyle dziewczyn tu pisało o zbawiennych skutkach oleju .. .Kupiłam i chyba wypadałoby użyć/zacząć używać. To samo z rycynowym!
ślepo czy nie ślepo... czasami człowiek sam by nie wpadł na to jak czegoś używać, w ogóle czego używać albo czego szukać - a inni wpadli! Gdyby nie wizaż.pl, to pewnie nigdy w życiu bym się nie odważyła takie hydrolaty o podejrzanej nazwie kupić (OCZAROWY?)

Ale z używaniem oleju do smażenia na włosy to bym musiała najpierw się psychicznie przygotować, bo jakoś sobie średnio na co dzień wyobrażam smażenie na tym samym, czym pielęgnuje włosy... Chociaż, jak używam naturalnych maseczek z tego, co jest w lodówce to jakoś kłopotów nie mam, to może nie ma co narzekać

A jak już jesteśmy przy Biochemii Urody, to oni tam mają znacznie więcej tych hydrolatów... ktoś coś słyszał o innych? Czy tylko oczarowy jest takim cudeńkiem?

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:40
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:43   #39
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Oczarowy po prostu najlepiej wszystkim podchodzi ja przetestowałam również geraniowy, rozmarynowy, kocankowy, a teraz jestem w trakcie używania hydrolatu z neroli i cytryny.
Rozmarynowy pięknie pachnie . Mi hydrolaty służą do zwilżania maseczek oraz jako zastępstwo toniku, także jakiegoś spektakularnego działania to się po nich nie spodziewam.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:00   #40
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Polecam również z serii Eva Natura krem doi rak z lnem. Jest boski a kosztuje ok 5,00 zł.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:16   #41
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja zachwycam sie płynem dwufazowym do demakijazu oczu Ziaja- koszt ok 6zl...Swietnie zmywa makijaz "naoczny" nie podrazniajac

używałam tego płynu bardzo długo i też byłam z niego zachwycona...do puki nie odkryłam że to przez niego delikatna skóra na moich powiekach i wokół nich stała się przesuszona, powieki mnie swędziały. a gdy go odstawiłam wszystko wróciło do normy. oczywiście to moje spostrzeżenie, może na Ciebie działa inaczej
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 18:17   #42
cristilla
Raczkowanie
 
Avatar cristilla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sama nie wiem;)
Wiadomości: 180
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

A ja nie jestem fanka hydrolatu kocankowe. Miałam 2 buteleczki kocankowego, potem zużyłam jedną oczarowego i jest zdecydowanie gorszy dla mojej cery. Olej kokosowy na włosy jakoś też mi nie podpasował. Może BU nie dla mnie nie wiem....
__________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.
cristilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:29   #43
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Bardzo fajny wątek. Ja też krążę nad hydrolatem oczarowym zanim zamówię przez internet (co nastąpi bo w aptekach i sklepach zielarskich nie znalazłam) to pytałam w aptekach właśnie i jak mówiłam, że poszukuję hydrolatu oczarowego to farmaceuci otwierali oczy i robili trochę zdziwioną minę, a niektórzy pytali czy chodzi mi o wodę kwiatową.

Do zmywania makijażu z oczu używam dwufazowego płynu z Ziaja, ale kiedyś używałam też płynu z FlosLeku i bardzo mi się podobał. Używam z Ziaja (ok. 6zł.) bo jest dwa razy tańszy od FlosLeku (ok. 14 zł).
Mam też zamiar kupić maseczkę do twarzy firmy Bingo. Nie są te maseczki z Bingo drogie (ok. 7 zł), ale są podobno bardzo dobre.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:09   #44
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

polecam kompres nawilżająco regenerujący z miodem i proteinami mlecznymi i odżywkę/maskę jajeczną z Joanny.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:49   #45
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
polecam kompres nawilżająco regenerujący z miodem i proteinami mlecznymi i odżywkę/maskę jajeczną z Joanny.
również polecam kosmetyki Joanny z serii z Apteczki babuni balsam jest rewelacyjny, maska jajeczna też niczego sobie, jednak zawiera silikony
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:51   #46
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
również polecam kosmetyki Joanny z serii z Apteczki babuni balsam jest rewelacyjny, maska jajeczna też niczego sobie, jednak zawiera silikony

jak ktoś nie lubi silikonów to może wybrać odżywkę, która ich nie zawiera
no właśnie muszę teraz spróbować odżywki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2010-10-30 o 15:54
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:52   #47
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jak ktoś nie lubi silikonów to może wybrać odżywkę, która ich nie zawiera
dlatego zwróciłam uwagę ja swoją zużyję ale odstawiam silikony, więc więcej nie kupię
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:31   #48
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

ziaja med seria nawilzajaca a szczegolnie lano-balsam i lano-krem

pharmaceris f - podklad jedyny ktoey mnie po kwasach i retinoidach doustnych nie uczulal a po zmyciu cera byla uspokojona ladnie sie wtapia obecnie po przerzuceniu sie na mineraly stosuje go pod oczy jako korektor:P spisuje sie doskonale

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

i jeszcze serum antycelylitowe eveline w takiej zielonej tubie i zele flos leku: aloesowy i arnikowy
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-10-30 o 16:25
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:38   #49
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
zele flos leku: aloesowy i arnikowy
Jeżeli chodzi o żele pod oczy FlosLeku to są bardzo dobre. Używałam arnikowego i przyznam, że po systematycznym używaniu cienie się zmniejszyły. Później kupiłam z "Ziaja Med kuracja drenująca", ale nie widziałam takich rezultatów jak po FlosLeku.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 12:50   #50
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 74
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zarja
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

A jak tam Wasze doświadczenia z kosmetykami Bingo?

Testuję od 2 tyg. szampon, żel do mycia twarzy i żel do mycia rąk z serii Collagen pure i mam bardzo pozytywne wrażenia Oprócz tego Maska do włosów mleczna z elastyną i kolagenem tego samego producenta.

Rzadko zdarza się, aby po nowym szamponie nie swędziała mnie skóra głowy, a tu proszę, nic! W dodatku zmasakrowane wiosną i latem włosy zaczęły znowu nieco połyskiwać (nie wiem, na ile to szampon, na ile maska, a na ile i to, i to).

W serii kolagenowej nie ma parabenów ani SLS. Ceny śmieszne, od 6,50 do 9,50 (za 500 ml). Chyba zaczynam się przekonywać.
Zarja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 14:13   #51
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Zarja Pokaż wiadomość
A jak tam Wasze doświadczenia z kosmetykami Bingo?
Jeszcze ich nie używałam, ale słyszałam bardzo dobre opinie o maseczkach do twarzy tej firmy i mam zamiar kupić. Cena rzeczywiście śmieszna, a opakowanie maseczki jest 100ml.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 19:45   #52
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Zarja Pokaż wiadomość
A jak tam Wasze doświadczenia z kosmetykami Bingo?

Testuję od 2 tyg. szampon, żel do mycia twarzy i żel do mycia rąk z serii Collagen pure i mam bardzo pozytywne wrażenia Oprócz tego Maska do włosów mleczna z elastyną i kolagenem tego samego producenta.

Rzadko zdarza się, aby po nowym szamponie nie swędziała mnie skóra głowy, a tu proszę, nic! W dodatku zmasakrowane wiosną i latem włosy zaczęły znowu nieco połyskiwać (nie wiem, na ile to szampon, na ile maska, a na ile i to, i to).

W serii kolagenowej nie ma parabenów ani SLS. Ceny śmieszne, od 6,50 do 9,50 (za 500 ml). Chyba zaczynam się przekonywać.
A gdzie można te kosmetyki zdobyć?

Dziewczyny, może pisząc właśnie o takich cud kosmetykach będziemy od razu podawać, gdzie można je dostać? Myślę, że to by wiele ułatwiło .

Ja ze swojej strony narazie nic polecić nie mogę . Ale dowiedziałam się, że w Auchanie można kupić glorię, więc na pewno się tam wybiorę i zacznę stosować, bo tyle dobrego się naczytałam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:12   #53
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

No to widzę, że muszę jeszcze Bingo przetestować
Już zakupiłam na DOZ micela Barbra, balsam do paznokci Herba Studio i tonik do zmywania paznokci Barbra. Ze wszystkich nowości jestem bardzo zadowolona!Ten micel trochę mały, ale zmywa makijaż idealnie i pachnie mizerią Za to w sklepie internetowym Barbra jest promocja na niego-2 w cenie 1, więc już zamówiłam. Żeby się bardziej opłacało(przesyłka 7 zł), to wzięłam jeszcze odzywkę do paznokci z ceramidami i lakier w szarym kolorze bo na DOZ nie ma kolorowych lakierów. I dla koleżanki
zmywacz i odżywkę. Ja zbankrutuję niedługo przez ten wizaz
Teraz idę poczytać o Bingo na kwc
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 20:17   #54
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A gdzie można te kosmetyki zdobyć?

Dziewczyny, może pisząc właśnie o takich cud kosmetykach będziemy od razu podawać, gdzie można je dostać? Myślę, że to by wiele ułatwiło .

Ja ze swojej strony narazie nic polecić nie mogę . Ale dowiedziałam się, że w Auchanie można kupić glorię, więc na pewno się tam wybiorę i zacznę stosować, bo tyle dobrego się naczytałam .
maski do włosów można kupić w Auchanie

polecę jeszcze wodę brzozową (Pollena-Malwa) i pokrzywową (Barwa)
idealnie ograniczają wypadanie włosów - a cena jest śmiesznie niska
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 21:25   #55
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
maski do włosów można kupić w Auchanie

polecę jeszcze wodę brzozową (Pollena-Malwa) i pokrzywową (Barwa)
idealnie ograniczają wypadanie włosów - a cena jest śmiesznie niska
O to akurat się rozejrzę . A wodę brzozową gdzie kupię? I w jakim to jest opakowaniu? Bo to by mi się akurat bardzo przydało.
Ach, ten wizaż, rzeczywiście można przez niego zbankrutować :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 21:42   #56
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O to akurat się rozejrzę . A wodę brzozową gdzie kupię? I w jakim to jest opakowaniu? Bo to by mi się akurat bardzo przydało.
Ach, ten wizaż, rzeczywiście można przez niego zbankrutować :P.
Ooo, a cóż to za nowe wody? Serio dobrze działają?
Wizaż, ja muszę kiedyś przestać tu wchodzić!
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:33   #57
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O to akurat się rozejrzę . A wodę brzozową gdzie kupię? I w jakim to jest opakowaniu? Bo to by mi się akurat bardzo przydało.
Ach, ten wizaż, rzeczywiście można przez niego zbankrutować :P.
też w Auchanie i czasem można znaleźć w osiedlowych sklepikach
są w takich szklanych buteleczkach po ok 100ml
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:13   #58
Zarja
Raczkowanie
 
Avatar Zarja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 74
Wyślij wiadomość przez ICQ do Zarja
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Kosmetyki Bingo są w sporej ilości na Allegro, a w Krakowie kupowałam je w sklepie Aidem na ul. Zamoyskiego. Podejrzewam, że w co poniektórych drogeriach można je dostać

Zastanawiam się jeszcze nad jakąś maską do twarzy, jak wyciapię to, co mam
Zarja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 14:42   #59
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Ja widziałam kosmetyki Bingo w sklepach/aptekach zielarskich.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:00   #60
ornellia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 98
Dot.: Niepopularne, naturalne polskie kosmetyki, które zachwycają!!!

Kurcze, ale mi się podoba ten wątek
Chętnie tu czytam co piszecie bo widzę, że dużo się dowiem i nawet będę w stanie zmienić niektóre kosmetyki na tańsze.
O niektórych firmach pierwsze słyszę.
Kosmetykami, których używałam do tej pory - polskimi - i które mogę polecić to szampony ziołowe firmy EVA, woda brzozowa i mydło siarkowe firmy BARWA.
Nic więcej sobie nie przypominam...
__________________
ornellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 09:46:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.