Operacja Szczeki! Skomplik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 19:15   #1
pepsikolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1

Operacja Szczeki! Skomplik-do PANA Doktora


Mam 24lata i wade zgryzu - zeby po prawej stronie z boku nie stykaja się z dolnymi. Z tego powodu nastapila asymetria twarzy-ust i policzkow, poniewaz po lewej stronie kosc policzkowa i zuchwy sa „chudsze”.po lewej stronie przy otwieraniu szczeki slysze trzaskiL
Ortodontka odradzila aparat gdyz moje żeby by tego nie wytrzymaly, a jedyna szansa to operacja-było to kilka lat temu.
Chcialabym się dowiedziec czy tego typu operacje sa refundowane, a jeśli nie to jaki jest ich orientacyjny koszt. Proszę o odpowiedz
pepsikolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 22:00   #2
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Operacja Szczeki! Skomplik

ja w zeszłym roku musiałamprzejść zabieg usunięcia torbieli z korzeni zębów wraz z ich usunięciem (korzeni). Gdyby nei to ze nie miałam skonczonego 18 roku zycia to musialabym zapłacic okolo 400 zł +ewentualne koronki czyli za calość kolo 1500zł...nei wiem czy ten zabieg jestrefundowany ale jezeli nie to mysle ze cena bedzie wyzsza od mojego. Pozdrawiam!
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 09:21   #3
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: Operacja Szczeki! Skomplik

Nie wiem skąd jesteś, ale polecam II klinikę chirurgii szczękowo - twarzowej w Wawie, na lindleya, idź na konsultację do jakiegoś chirurga tam to wszystkiego się dowiesz. Pozdrawiam
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.