Warszawa - zespół czy Dj? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 14:42   #1
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26

Warszawa - zespół czy Dj?


Mam problem czy zdecydować się na zespół czy Dj'a? Mam kilka zespołów na oku (możecie jakieś polecić, zobaczę czy pokryją się z moimi), a co do Dj'a to znalazłam jednego według mnie dobrego Macieja Wilkanowskiego z Flesh Agency, podobno nieźle rozkręca imprezy. Mój narzeczony jest tradycyjnie za zespołem, mnie kusi żeby zatrudnić Dj'a. A Wy co doradzacie? Przy czym lepiej się bawić?
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:47   #2
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

ojej, ja też chcę go zatrudnić Którego ślubujecie? My we wrześniu. Ja słyszałam, że jest naprawdę dobry i spoko prowadzi imprezy, poleciła mi go koleżanka.
ja jestem zdecydowanie za DJ'em, nie cierpię muzyki biesiadnej, a jak by ktoś chciał robić tradycyjne oczepiny, to bym umarła chyba. Na wesele mojej koleżanki zespół zaśpiewał jej w trakcie oczepic piosenkę, że jej "c*pka już taka ciasna nie będzie po tej nocy" czy jakoś tak... goście, kulturalni ludzie, nie wiedzieli gdzie wzrok podziać, a przecież była północ i mieli wypite... tylko DJ!
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 18:55   #3
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

Wszystko kwestia terminu. To że masz kilka namiarów na fajne zespoły nie znaczy wcale że Twój termin będzie u nich wolny To samo z DJ'em.

Sama mam zespół, dostałam numer z polecenia. Siostra bawiła się na imprezie którą rozkręcali i jej się bardzo podobało. Kontakt z liderem super, dostałam dużo kawałków do przesłuchania/obejrzenia w ich wykonaniu. I myślę że mogłabym ich polecić. Niestety na 2013 rok nie mają już miejsc. Sama rezerwowałam zespół w marcu albo kwietniu 2012 i mieli tylko 3-4 terminy wolne w 2013. A i pan wspomniał że na 2014 też już dużo ludzi zapisał.

Więc tak jak mówię... kwestia terminu. Trzeba dzwonić i pytać
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 18:40   #4
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

ja już mam termin zarezerwowany, nie wiem, jak koleżanka
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:53   #5
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

Ingebr, moim zdaniem lepszy jest zespół ze względu na to, że na tak niecodzienną okazję jak ślub, lepiej podkreśla niezwykłość okazji. Nie może to być jednak byle jaki zespół. Dlatego więc, moim zdaniem, wszystko zależy od Twojego budżetu. Dla mnie liczą się tylko zespoły pełno składowe (uwielbiam perkusję albo saksofon ), grające całkowicie na żywo i bardzo dobrze śpiewające po angielsku.
Polecam Ci do sprawdzenia: Night Life Warsaw oraz Sax and Six. Oba zespoły z Wawy i oba słyszałam na żywo. Także w porządku jest zespół Swing Thing. A Ty jakim zespołom się przyglądujesz?
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 23:22   #6
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

Cześć dziewczyny! Cieszę się, że tu trafiłam!!! Ja też niebawem biorę ślub, ale jestem w proszku! Piszecie o DJ Macieju Wilkanowskim, wiecie coś wiecej na jego temat albo grał na imprezie na której byłyście??? Bardzo mi zależy na odpowiedziach bo chcę żeby zagrał na naszym weselu. Od zawsze wyobrażając sobie ten dzień chciałam żeby grał na nim DJ bo lubie muzykę w oryginalnym wykonaniu. Nie wyobrażam sobie zespołu w tym dniu!!!!!
Namiary na Macieja Wilkanowskiego dostałam z polecenia, ale mimo to szukam więcej info.
Pomóżcie!!!

Pozdrawiam An86
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:11   #7
ingebr
Przyczajenie
 
Avatar ingebr
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 26
Dot.: Warszawa - zespół czy Dj?

maciej wilkanowski jest spoko, byłam na dwóch imprezach, które prowadził (wesele i event firmowy) i powiem wam, że bardzo fajnie się bawiłam, muzyka dobrana jest pod kątem odbiorców, więc nie na mowy o nudzie i podpieraniu ścian, na weselu były jeszcze dodatkowe atrakcje typu sztuczny dym, bańki mydlane, ogólnie bardzo fajnie, a wilkanowski to sympatyczny człowiek, z dużym talentem wodzirejskim
ingebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.