Kobieta pragnąca mieć dziecko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 17:12   #1
holly2507
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1

Kobieta pragnąca mieć dziecko


Cześć dziewczyny !
Jestem tu od kilku minut, ponieważ zapragnęłam się komuś wygadać. Na początek coś o sobie. Jestem szczęśliwą mężatką od 2 lat, i razem ze swoim mężem planujemy potomstwo, niestety bezskutecznie od dnia ślubu. W tym czasie bardzo dużo w naszym życiu się zmieniło, mianowicie dużo pracowaliśmy, aby zamieszkać we własnym mieszkanku. Ciągły pośpiech i fizyczna praca wykończyły mnie, od miesiąca jestem na l4 ponieważ mam poważne problemy z kręgosłupem. Mój mąż, abym się nie nudziła sama w domu i miała towarzystwo jak on jest w pracy kupił mi pieska. Kocham zwierzęta od zawsze chciałam mieć psa, nie zapowiada się abym szybko wróciła do pracy więc to jest najlepszy moment. Ale do czego zmierzam , otóż spóźnia mi się okres 2 dni (regularne cykle 27dni jedyna sytuacja w jakiej zdarzyło się opóźnienie to kilka dni przed ślubem - silny stres). Czuje, że mogę być w ciąży. Nigdy tak się jeszcze nie czułam. Dziwnie się zachowuje, jestem za bardzo spokojna (jestem człowiekiem bardzo nerwowym). Ten spokój mnie przeraża i bardzo boje się rozczarowania. Test ciążowy zrobię jutro, ale do tej pory chciałabym usłyszeć od was dziewczyny czy objawem ciąży może być spokój?
holly2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 20:42   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Kobieta pragnąca mieć dziecko

tak/nie

przecież to indywidualna sprawa.
Ale wiele kobiet czuło, że coś się w ich organizmie zmieniło. A ty czujesz. Więc trzymam kciuki.
Czy testu nie da się kupić w aptece nocnej? Przynajmniej nie będziesz siedzieć jak na szpilkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 09:19   #3
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Kobieta pragnąca mieć dziecko

Ja także bardzo chcę mieć dzidziusia. Miesiączki także mam regularne co 27 dni. W tym otóż miesiącu także zwariowałam . Okres mi się spóźnial zaczęły boleć mnie bardzo ale to bardzo piersi gdzie nigdy wcześniej nie wiedziałam co to znaczy, ból podbrzusza objawial się innym bólem niż zwykle . Miesiączkę dostałam po 6 dniach bardzo się rozczarowałam.

Tobie oczywiście życzę tej ciąży ale poczekaj jeszcze parę dni i się za mocno nie nastawiaj. faktycznie może to być stres ale trzymam kciuki za dzidzie.
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 16:57   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kobieta pragnąca mieć dziecko

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
tak/nie

przecież to indywidualna sprawa.
Ale wiele kobiet czuło, że coś się w ich organizmie zmieniło. A ty czujesz. Więc trzymam kciuki.
Czy testu nie da się kupić w aptece nocnej? Przynajmniej nie będziesz siedzieć jak na szpilkach
Test coś wykaże, gdy okres spóźnia się 2 dni?
Chyba jakiś magiczny.


Ja miałam wrażenie nabrzmiałych piersi. To chyba był taki "najpierwszy" objaw.
Nie wkręcaj się, poczekaj. Test zrobiony za szybko może dać fałszywy wynik.

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2015-09-30 o 17:04
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:53   #5
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kobieta pragnąca mieć dziecko

Test moze/powinien pokazac ciaze juz w dniu spodziewanej miesiaczki, wiec probuj.
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 22:53:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.