Dodatkowy dylemat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 14:08   #1
monikam82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5

Dodatkowy dylemat


Wybieram się na wesele, kupiłam sobie kieckę http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...077553855&p=63. Szukam fajnych oryginalnych dodatków, myślałam o srebrnych/złotych butach, ale nie wiem gdzie takie dostać. Nie chcę kupować w sieciówkach, bo chciałabym w nich wytrzymać całą noc. Co polecacie?
monikam82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:55   #2
Porannarosa00
Przyczajenie
 
Avatar Porannarosa00
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Dot.: Dodatkowy dylemat

Przy takiej długiej sukience i tak buty nie będą tak bardzo widoczne. Spokojnie można założyć czarne szpilki, ale dodać np słoty pasek do sukienki
Porannarosa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 16:33   #3
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dodatkowy dylemat

Cytat:
Napisane przez monikam82 Pokaż wiadomość
Wybieram się na wesele, kupiłam sobie kieckę http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...077553855&p=63. Szukam fajnych oryginalnych dodatków, myślałam o srebrnych/złotych butach, ale nie wiem gdzie takie dostać. Nie chcę kupować w sieciówkach, bo chciałabym w nich wytrzymać całą noc. Co polecacie?
widziałam w primamodzie. nie wiem jednak czy wygodne, bo żadnych butów od nich nigdy nie kupiłam.
metaliki były też w guessie (na bank był srebrny, ale nie jestem pewna czy w letniej czy w zimowej kolekcji; złotego chyba nie było) - te buty z kolei uwielbiam i noszę na codzień z uwagi na wygodę

a złotego czy srebrego paska nie dokładałabym, bo wyjdzie jarmarcznie i a la panna młoda-księżniczka tyle że w granacie. siła kiecki tkwi w prostocie i torebka czy kolczyk/bransoletka wystarczająco ją ozdobią
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 19:06   #4
elzunia1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dodatkowy dylemat

piękna sukienka. Butów faktycznie nie widać. Ale jak dla mnie super by wyglądała ta torebka zamiast złotego paska
http://goshico.com/mala-torebka-zlot...rna-klapa.html
elzunia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 08:34   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dodatkowy dylemat

ja bym poszła w coś mniej nudnego i zdecydowanie bardziej bużuteryjnego - małe błyszczące puzderko
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 13:04   #6
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Dodatkowy dylemat

Koleżanka była w podobnej sukience ostatnio- z dodatków miała tylko srebrną dużą ażurową bransoletkę i wyglądała cudnie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-11 14:04:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.