Prezenty dla nauczycieli - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 14:17   #91
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Cytat:
Napisane przez paula990 Pokaż wiadomość
Moim zdanie dobrym prezentem są perfumy. Ostatnio kupiłam na allegro oryginalne perfumy w atrakcyjnej cenie w sklepie perfumy-firmowe
Moim zdaniem perfumy nie są dobrym prezentem Zwyczajnie można nie trafić w czyjś gust i wtedy prezent wyląduje u kogoś innego. Jaki z tego pożytek?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:56   #92
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Moje propozycje prezentów:
- jeden bukiet kwiatów od całej klasy
- wspólnie zrobiony album z wycieczek itp.
- kwiatek doniczkowy, tylko nie za obszerny (by było gdzie postawić)
- prezentację/filmik ze wspomnieniami klasowymi/wypowiedziami uczniów
- piosenka/wierszyk wymyślony przez klasę
- ładnie ozdobiony zeszyt ze śmiesznymi zapiskami i powiedzeniami (tylko za to trzeba by zabrać się wcześniej by to wszystko spisać, bo zapamiętać nie da rady)
- wspólny wypad na spacer/lody itp. (tylko tutaj raczej trzeba by umówić, by nauczyciel/ka nie miała innych planów)
- podobny do powyższego tylko urządzić to w klasie; wyznaczyć uczniów do dekoracji sali, do upieczenia ciasta, ktoś by coś narysował, ktoś coś zaśpiewał, jakiś skecz... Po prostu takie przyjemnie spędzone ostatnie chwile, każdy by się zaangażował.
- oryginalnym pomysłem byłoby wspólne zdjecie na którym wszyscy mieliby ten sam akcent np. dziewczyny opaski z kokardką, a chłopacy krawaty w kropki + nauczyciel/ka odpowiednio do płci. My mieliśmy własnoręcznie robione czapki takie co Amerykanie mają na zakończenie roku (nie wiem jak się fachowo nazywają)
- jakiś drobiazg związany z zainteresowaniami nauczyciela/ki np. tomik poezji, inna książka, kostki do gry na gitarze, figurka konia.... coś niedrogiego, ale sprawiającego przyjemność
- jakiś ładny kubek, w którym nauczyciel/ka będzie mógł/mogła pić herbatę/kawę w szkole (o ile nie ma własnego ulubionego)
- zawsze można kupić jakiś drobiazg charakterystyczny np. jeżeli jakiś/aś nauczciel/ka się ciągle przeziębia to np. apaszkę (pani)/ciepłe skarpetki(pan)

pomysłów jest naprawdę mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać majątku by sprawić komuś przyjemność
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:13   #93
Super Fotograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cały świat
Wiadomości: 356
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Wydaje mi się, że bez sensu kupować rzeczy, które mogłaby się nie spodobać np. perfumy etc. Album ze zdjęciami jest fajnym pomysłem. To samo tyczy się kwiatów lub ogólnie prezentów stworzonych przez same dzieci.
Super Fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:29   #94
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

dziewczyny poproszę o pomoc, mój syn kończy w tym roku przedszkole, idzie do zerówki w szkole inne dzieci zostają (ja idę na roczny urlop- jestem nauczycielką, no i jestem w kropce jeśli chodzi o upominek dla ukochanej pani Hubiego, myślałam o storczyku (pewnie dlatego że sama lubię, no i postoi dłużej niż bukiecik) i czymś do tego- laurka od syna będzie obowiązkowo, ale tak się zastanawiam, czy cos jeszcze, np kubek? jakaś książka- kompletnie nie wiem jaka, poradźcie proszę....nie muszę dodawać że podziękowaniem jest kwiat+laurka, ale jeszcze jakiś drobiazg byłby fajny
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:45   #95
takadiir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Zbliża się koniec mojej nauki w liceum i z tej okazji chciałabym szczególnie podziękować jednemu z nauczycieli. Przez cały rok przygotowywał mnie do mautry (wcześniej zaraził pasją do jego przedmiotu i od trzech lat jestem pewna jakie studia chcę wybrać), służył pomocą, pożyczał książki... Mam z nim bardzo dobry kontakt (oczywiście jak uczennica-nauczyciel). Szukając tu pomysłu na prezent zrezygnowałam z drogich rzeczy, ale podobno modne są teraz prezenty zrobione samemu, więc mam inny pomysł. Napisałam kiedyś zabawny (tak mówią) wiersz właśnie o tym nauczycielu. Czy dobrym pomysłem byłoby wydrukowanie go na ładnym papierze i danie zamiast czekoladek i kwiatów (tym bardziej, że on wszystkie oddaje paniom szatniarkom)?
takadiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 19:29   #96
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Pewnie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:07   #97
takadiir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

dobry pomysł ten kubek, bo profesor tyle mówi, że często musi pić
takadiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 18:41   #98
Awis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Jestem w klasie maturalnej, dostaliśmy zwrot ze studniówki i uznaliśmy, że pieniądze przeznaczymy na prezent dla wychowawczyni. Tylko teraz co to ma być? Podchodzę do tego z szczególna troska, gdyż zdaje z tego przedmiotu maturę, nauczycielka jest bardzo miłą osobą naprawdę zasługująca na upominek. Wychowawczyni uczy języka niemieckiego, myślałam by w prezencie zawrzeć coś specyficznego, coś co kojarzyło by się z Niemcami. Propozycja jest by kupić zegarek, ale nie wiem czy to nie jest zbyt wyszukany pomysł. Proszę o jakieś propozycje. Z góry dziękuje!
Awis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:50   #99
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Jutro kończę LO, chciałabym podziękować mojej nauczycielce, która przygotowywała mnie do matury i olimpiad (ostatnio byłam nawet laureatem wojewódzkim, a kiedyś poświęcała mi swój wolny czas i przed innym konkursem chodziłam do niej do domu i przerabiałyśmy materiał). Myślałam oczywiscie o słowach podzięki, ale też o jakimś kwiatku + coś słodkiego? Rafaello albo inne ferrero? może elegancka kartka z podziękowaniem, albo kubek z napisem w stylu "najlepszy nauczyciel". Dodam że to ma być tylko malutki upominek, fajnie byłoby jakby przypominał jej o mnie Niewiem czy w ogóle coś znajdę no bo zakonczenie już jutro... Co myślicie, który z tych pomysłów jest najlepszy?
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:46   #100
AKSAMITKA1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Właśnie kilka osób z klasy mojej córki upiera się przy podarowaniu wychowawczyni bonu podarunkowego, ja mam watpliwości czy wypada?
Dodam, że nauczycielka to osoba bardzo wrazliwa, cudownie zajmowała się dzieciakami przez całe trzy lata i moim zdaniem ktoś taki zasługuje na inną formę podziękowania. Jak myślicie?
AKSAMITKA1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:00   #101
zielonomi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 136
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Chodziłam przez ostatni rok na dodatkowy niemiecki w prywatnej szkole. Czy wypada kupić prowadzącemu (młody facet) jakieś czekoladki czy kwiatka na koniec roku?
zielonomi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 12:53   #102
Malgosia Laba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 0
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Zapomniałam napisać, że jak chcecie to nawet zdjęcie Waszej klasy może wstawić zamiast np. Togi.

Pozdrawiam
Malgosia Laba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:13   #103
kasia120802
Przyczajenie
 
Avatar kasia120802
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

zbliża się święto nauczycieli
i mam takie pytanie synek chodzi do przedszkola od września czy wypada/nie wypada dać przedszkolankom jakiś drobny upominek??
kasia120802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 17:33   #104
green river
Przyczajenie
 
Avatar green river
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Dobrze, koniec roku i dzień nauczyciela swoją drogą, ale co z innymi okazjami jak np imieniny, urodziny? Jestem w liceum i zastanawiam się z klasą, czy nie dać jakiegoś małego upominku jednej z naszych nauczycielek na urodziny właśnie... Z jednej strony pomysł wydaje mi się dobry, z drugiej, no niekoniecznie... Nauczycielka jest przez wszystkich naprawdę lubiana. W sumie to tylko ona w szkole traktuje nas poważnie. Zawsze możemy na nią liczyć, spędzamy też z nią bardzo dużo czasu. O wiele więcej niż z wychowawcą. Przypuszczamy też, że i ona nas bardzo lubi. Wszyscy raczej entuzjastycznie zareagowali na pomysł podarowania jej czegoś i odśpiewania stu lat, ale mamy pewne wątpliwości związane z tym. Nauczycielka, o której mówię jest osobą wrażliwą i wiemy, że to ją wzruszy, ale też nie wiemy czy nie postawimy jej w niezręcznej sytuacji. Bo tak naprawdę, czy wypada w szkole poruszać tak osobiste tematy jak urodziny nauczyciela? Czy to nie jest wydarzenia zarezerwowane dla najbliższych, czy to nie jest dzień, w którym chciałoby się otrzymywać życzenia od rodziny i ukochanych? Mówię od razu, że nie zamierzamy się rzucać, jeżeli w ogóle pomysł wypali. Myślimy o pojedynczej róży, jakimś łakociu lub po prostu karcie z podpisami. Co o tym myślicie? Wypada? Proszę o wasze opinie
green river jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:30   #105
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Własnoręczny prezent urodzinowy...

Hej, domyślam się, że takich wątków jest mnóstwo, ale problem w tym, że ja mam nieco inny problem. Uwielbiam dawać prezenty, w szczególności ważnym osobom dla mnie. Jest taka mega ważna osoba dla mnie, nauczycielka religii z mojej podstawówki (jeśli to coś w temacie zmieni ;p), która niedługo ma urodziny. Wiele jej zawdzięczam, wyciągnęła mnie z niejednego doła i w ogóle i nie ma to tu najmniejszego znaczenia; po prostu jest dla mnie ważna i wyjątkowa. Zawsze pamiętam o niej w święta, dzień nauczyciela, imieniny... i teraz przychodzi do urodzin.
Jest to kobieta koło 40-tki, uczy religii, gra na gitarze, śpiewa, kocha dzieci (i dzieci ją).

Chciałabym dać jej coś własnoręcznego, prosto z serca, ale też takiego, żeby to zapamiętała na zawsze. Żeby tzw. 'kopara' jej opadła, że ktoś może jej taki prezent dać...

Pierwszą częścią na pewno będzie album rysunków dzieci, stworzonych specjalnie dla niej. Poprosiłam dzieci w klasach od 1-6 o narysowanie 'laurek' a4 i zareagowały bardzo z entuzjazmem, także to jest to.
Ale oprócz tego chciałabym coś jej dać też bardziej od siebie, a nie od dzieci.
Jakieś pomysły? Błagam, pomóżcie!!!
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 19:41   #106
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Własnoręczny prezent urodzinowy...

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Hej, domyślam się, że takich wątków jest mnóstwo, ale problem w tym, że ja mam nieco inny problem. Uwielbiam dawać prezenty, w szczególności ważnym osobom dla mnie. Jest taka mega ważna osoba dla mnie, nauczycielka religii z mojej podstawówki (jeśli to coś w temacie zmieni ;p), która niedługo ma urodziny. Wiele jej zawdzięczam, wyciągnęła mnie z niejednego doła i w ogóle i nie ma to tu najmniejszego znaczenia; po prostu jest dla mnie ważna i wyjątkowa. Zawsze pamiętam o niej w święta, dzień nauczyciela, imieniny... i teraz przychodzi do urodzin.
Jest to kobieta koło 40-tki, uczy religii, gra na gitarze, śpiewa, kocha dzieci (i dzieci ją).

Chciałabym dać jej coś własnoręcznego, prosto z serca, ale też takiego, żeby to zapamiętała na zawsze. Żeby tzw. 'kopara' jej opadła, że ktoś może jej taki prezent dać...

Pierwszą częścią na pewno będzie album rysunków dzieci, stworzonych specjalnie dla niej. Poprosiłam dzieci w klasach od 1-6 o narysowanie 'laurek' a4 i zareagowały bardzo z entuzjazmem, także to jest to.
Ale oprócz tego chciałabym coś jej dać też bardziej od siebie, a nie od dzieci.
Jakieś pomysły? Błagam, pomóżcie!!!
A masz jakieś zdolności w kierunku robótek ręcznych?
Serwetki, hafty, szycie?pieczenie?
Może masz jakiś talent , który udałoby się wykorzystać na zrobienie czegoś ładnego i praktycznego.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 15:45   #107
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Własnoręczny prezent urodzinowy...

Hm, obawiam się, że moim jedynym talentem jest fotografia i zdolność do pływania Aczkolwiek lubię bawić się w różne własnoręczne rzeczy, tylko niekoniecznie mam pomysł.

Pieczenie również odpada, bo teraz na Dzień Nauczyciela dostała ode mnie taką jakby 'wieżyczkę' z babeczek, więc wolałabym się nie powtarzać

Pomóżcie...
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 18:15   #108
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Własnoręczny prezent urodzinowy...

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Hm, obawiam się, że moim jedynym talentem jest fotografia i zdolność do pływania Aczkolwiek lubię bawić się w różne własnoręczne rzeczy, tylko niekoniecznie mam pomysł.

Pieczenie również odpada, bo teraz na Dzień Nauczyciela dostała ode mnie taką jakby 'wieżyczkę' z babeczek, więc wolałabym się nie powtarzać

Pomóżcie...
No to może właśnie fotografia , jakiś widoczek, krajobraz czy miejsce kultu religijnego, skoro ona uczy religii zrobione przez Ciebie , wywołane w większym formacie i oprawione aby powiesić na ścianie albo postawić na meblu.

Albo własnoręcznie zrobione bombki czy ozdoby na choinkę i do tego
pudełko samodzielnie ozdobione jakąś ciekawą techniką.
Np. aniołki z wstawionymi buźkami dzieci, te buźki to fotografie.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 21:39   #109
DonaAna
Przyczajenie
 
Avatar DonaAna
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Własnoręczny prezent urodzinowy...

Warto wykorzystać zdolności fotograficzne, podaruj ładne zdjęcie. Jeśli chodzi o inne propozycje, to może zrób dla niej na drutach czapkę, szalik
DonaAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:56   #110
Natalkaa91
Raczkowanie
 
Avatar Natalkaa91
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 70
Dot.: Własnoręczny prezent urodzinowy...

Bardzo fajnym, skromnym prezentem będą prześliczne własnoręcznie robione wieszaki, można je zrobić w różny sposób, przewiązać ozdobną wstążką, pomalować farbkami

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-10-03 o 18:26 Powód: link
Natalkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 20:58   #111
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Hej, chcialabym kupić nauczycielce od angielskiego razem z kolegą jakiś prezent za ok 100zł, wiem, że dużo jest przeciwnych kupowaniu prezentów, ale nauczycielka jest naprawdę bezinteresowną osobą, poświęca swój czas na przygotowywaniu nas do matury za darmo i chcemy się jakoś odwdzięczyć. Jest młodą fajną babką przed 30dziestką, myślałam o jakieś bransoletce srebrnej ale po komentarzach widzę że to zły pomysł.
Proszę o jakieś podpowiedzi
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 05:16   #112
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Koszyk ze słodkościami czy herbatami? książka z wasza dedykacją?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:45   #113
katpio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Z tym kwiatkiem w doniczce pomysł super U mojej córki w klasie też dzieciaki wpadły na fajny pomysł, bo zamówiły fotoksiążkę Koszt był coś ok 30 zł a nauczycielka aż się popłakała. Projekt książki rodzice robili sami na stronie i według tego firma to realizowała. Wspaniała pamiątka na lata My to robiliśmy tutaj: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-04 o 11:38 Powód: Link.
katpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 10:12   #114
Lidka35M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

My naszej nauczycielce kupiliśmy skórzany portfel z wytłoczonymi inicjałami, a w środku było wytłoczone: "Dziękujemy"! i kartka ze wszystkimi podpisami w środku i podziękowaniami. Nasza wychowawczynie się wzruszyła. Niby drobiazg a zrobił duże wrażenie
Lidka35M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:43   #115
Helper25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Pięknym, oryginalnym i pomysłowym prezentem dla nauczycieli (szczególnie biologii) jest prawdziwy motyl w gablocie - piękny i przynosi szczęście Można je kupić tutaj (firma nazywa się Creative Farm):

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2018-10-03 o 18:25 Powód: link
Helper25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 07:48   #116
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Nic odkrywczego, bo pewnie widzieliście w TV, ale w Empik Foto mają te fotoalbumy pamiątkowe, dedykowane. Trzeba tylko dopasować odpowiednie zdjęcia i to w zasadzie wszystko. Mała kasa, a prezent pod taką okazję moim zdaniem odpowiedni.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 13:49   #117
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Moim zdaniem prezent powinien byc czysto symboliczny. Kwiaty, czekoladki, tego typu duperele.
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 15:03   #118
beata_smol1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Szalony prezent dla nauczyciela może być fajny pod warunkiem, że faktycznie mieliście super relacje i się zżyliście. Jeśli jednak ta relacja uczniowie-nauczyciel była normalna, to prezent też kupiłabym jakiś standardowy. Bukiet pięknych kwiatów, to zawsze fajnie się sprawdza. Może też odrobinę zaszaleć i dać bukiet z bardziej nietypowych roślin jak czekoladowe róże czy ananasy. To powinno zrobić wrażenie. Jeśli szukasz takich fajnych kwiatów to polecam [reklama] bo ostatnio kupowałam tam karczochy i ananasy (tak, kwiaty) i były super. :

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-06-02 o 04:17 Powód: reklama
beata_smol1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-03, 06:45   #119
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Ja kupiłam wychowawczyni na koniec liceum zestaw do herbaty: dzbanuszek, filiżanka, sitko (komplet). Gdy ją odwiedziłam kilka lat później zauważyłam, że na jej stoliku stoi i dzbanuszek i filiżanka. Bardzo to było miłe.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 10:46   #120
Ewelinka491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 40
Dot.: Prezenty dla nauczycieli

Fajnym prezentem może być kosz słodyczy. Kiedyś sama taki dostałam z poczty kwiatowej. Wydaje mi się że taki prezent dla wychowawcy będzie jak najbardziej odpowiedni
Ewelinka491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 19:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.