18-nastka dziewczyny + święta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-18, 09:13   #1
SrickSrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Exclamation

18-nastka dziewczyny + święta


Witam drogie dziewczyny,

piszę trochę w desperacji ale... no po prostu potrzebuję propozycji na prezent dla dziewczyny. Chciałbym podarować jej coś większego z racji jej 18-nastych urodzin i świąt Bożego narodzenia, może to nawet być coś w granicach 500-600 złotych. Jestem z dziewczyną już półtorej roku. Na pierwsze święta kupiłem jej dużego misia z którego się bardzo ucieszyła, dlatego w tym roku nie chciałbym jej zawieść. Wiem, że prezent w dużej mierze zależy od charakteru danej osoby, dlatego też trochę wam nas opiszę:


Ja jestem wysokim blondynem. Student Politechniki 21 lat. Ona uczy się w 2 technikum. Blondynka, uczy się w hotelarce a w przyszłości chce pracować jako stewardessa na statkach lub samolotach. Lubi podróżować. Ja z kolei nie jestem typem podróżnika a i z racji studiów ciężko mi znaleźć więcej czasu niż weekend. Ona pochodzi raczej z ubogiej rodziny, w pokoju śpi z dwoma braćmi i siostrą, rodzice w osobnym. Ja z kolei pochodzę z rodziny "średniej klasy". Rodzice ciężko pracują na swoje pieniądze to też mnie nauczyli pracować więc mam pewną sumę (myślę dość znaczącą jak na moje warunki) którą mogę przeznaczyć na ten prezent.

Obawiam się tylko, że ona będzie miała poczucie winy jak mi kupi w prezencie jakiś "przydaś" i czekoladki a ja coś większego.

Na 18-nastke chciałem jej kupić kulki gejszy, jako że 18-nastka to zawsze urodziny w które dostaje się takie zboczone prezenty, a jako że dziewczyna bardzo lubi seks, a wibrator mocno podpada to myślę że kulki gejszy to jedyna opcja w tym temacie. Ale naturalnie to za mało.


Mogę udzielić więcej informacji w przypadku konkretnych pytań, z góry bardzo dziękuję
SrickSrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 14:51   #2
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Jak lubi podróże to kup jakieś bilety i zaplanuj wyjazd. W tym budżecie spokojnie coś znajdziesz. Jest kilka bardzo tanich a ciekawych kierunków, np. Budapeszt lub Bergamo. Najtańsze bilety kupisz za około 200-250 zł już dla dwóch osób w obie strony. Hotel/Hostel w Bergamo za około 200, w Budapeszcie znajdziesz taniej. Podczas weekendowego wyjazdu za dużo nie wydacie, to jest kwestia 1 obiadu i jakiegoś wyjścia na piwo. Za te 500-600 zł będzie to naprawdę piękny wyjazd.
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 15:37   #3
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Zabierz ją np. Do Zakopanego, kup jej jakiś naszyjnik. Ja bym była zachwycona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 15:58   #4
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Mnie się jednak wydaje, że Zakopane wyjdzie drożej. Dojazd jest słaby, tak naprawdę tylko samochodem jest sensowny, noclegi drogie, na miejscu drogo. Wiadomo, szczyt sezonu i główna atrakcja zimowej Polski.
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 16:08   #5
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Z grouponem jest tanio, na weekend to jest 300-400 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 16:30   #6
szanel07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 41
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

A może jakaś biżuteria ? Zegarek? ale to zależy czy używa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szanel07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 20:28   #7
SrickSrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Na zeszłe urodziny kupiłem jej biżuterię. Nosi ale raczej niewiele, także jak już to to by były kolczyki. Jak gdzieś ją zabrać to te Węgry brzmią bardzo fajnie Tylko kurcze, święta są 25 grudnia, urodziny ma 23 stycznia. A u każdego studenta okres styczeń,luty to absolutny brak możliwości jakiegokolwiek "odprężenia" przez sesję. Nie wiem czy zabranie ją gdzieś na weekend w Marcu byłoby "taktowne" :/ Ona jest kochana i raczej na wiele nie liczy, ale jednak ja sam wymagam, żeby zaskakiwać ją coraz bardziej.
SrickSrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 21:11   #8
szanel07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 41
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

No to dobrym rozwiązaniem będzie wykupienie wyjazdu przed jej urodzinami i jakieś potwierdzenie możesz jej dać na urodziny tylko trochę ryzykowne planować wyjazd bez ustalenia z nią terminu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

I do tego piękny bukiet 18 róż uwierz każda kobieta marzy żeby taki dostać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szanel07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 22:24   #9
SrickSrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Drogie dziewczyny wpadłem na pomysł... Dostałem od niej kiedyś serduszko, na którym były wygrawerowane nasze imiona. Noszę to cały czas w portfelu, ale jakbym kupił łańcuszek to mógłbym jej chyba go dać co? Z drugiej strony... prezentów się nie oddaje :/
SrickSrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 05:24   #10
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Przecież na allegro jest pełno biżuterii, którą możesz wygrawerować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 09:02   #11
szanel07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 41
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Nie No moim zdaniem to jest taki talizman ,także możesz zrobić coś w tym stylu dla niej polecam Ci stronę Lilou tam możesz wszystko sam zaprojektować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szanel07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 13:09   #12
ma24
Przyczajenie
 
Avatar ma24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 28
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Tak sobie jeszcze myślę, że jeśli z wyborem terminu wyjazdu prezentowego może być problem, to zawsze można kupić voucher! Najlepiej WizzAir lub Ryanair bo sam lot nie będzie specjalnie drogi.
ma24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:58   #13
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Cytat:
Napisane przez SrickSrame Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny wpadłem na pomysł... Dostałem od niej kiedyś serduszko, na którym były wygrawerowane nasze imiona. Noszę to cały czas w portfelu, ale jakbym kupił łańcuszek to mógłbym jej chyba go dać co? Z drugiej strony... prezentów się nie oddaje :/
Nie rób tego,mnie by było bardzo przykro,gdyby chłopak oddał mi taki prezent. Możesz kupić biżuterię i zrobić grawer. Często w salonach jubilerskich grawer jest gratis w ramach dokonanych zakupów.
Ktoś pisał,ze każdy marzy o bukiecie 18 róż. To zależy,czy lubi ciete kwiaty. Ja np.nie przepadm absolutnie,wiec o takim bukiecie nie marzylam nigdy,więc to też zależy od dziewczyny

Z wycieczką pomysł fajny
Biżuterię za te kwotę też można przyzwoitą kupić. Tylko wówczas musisz wiedzieć czy dziewczyna lubi zloto (jeśli tak to czy zolte,czy biale),czy tylko srebro. No i ewentualnie jakie kamienie jej się szczególnie podobają. Grawer na biżuterii to super pamiątka. Z drugiej strony-odstęp pomiędzy jej urodzinami a świętami jest spory,jak na święta dostanie te biżuterię,to z tą okazja będzie się jej kojarzyć. Może na święta lub jej coś naprawdę symbolicznego (kubek,t-shirt,ulubione słodycze,notes,ksiazka)a ten prezent większy spraw na urodziny?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 17:02   #14
SrickSrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Dzięki bluecair za odpowiedź, też mi się tak wydawało po pewnym zastanowieniu, że mogłoby to nie być najlepszym pomysłem. Właśnie tak jak mówiłem, nie chciałbym nic oklepanego dawać. A biżuteria to raczej nic nadzwyczajnego. Po rozmowach z ukochaną słyszę, że na 18-nastke zamierza wyjechać z kraju. Jak tylko wspomniałem o prezencie to mówi że nic nie chce, ale wiem że to nie prawda. Jak jej dałem ogromnego misia w zeszłym roku to była przeszczęśliwa. Naprawde nie wiem co myśleć :/ nie wiem czy na święta po prostu nie zabrać ją na zakupy, żeby kupiła sobie coś ładnego co jej będzie się podobało.
SrickSrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 05:47   #15
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Ciężko doradzić, bo ja od zawsze ( nawet jak miałam te 18) znów nie lubiłam "kurzołapów"- maskotek, bibelotów, wolałam coś praktyczniejszego- biżuterię, perfumy (ale takie jakie lubię), eleganckie pióro. Mimo wszystko na Twoim miejscu, oddzieliłabym te dwie okazje, na święta kupiła tylko jakiś mały symbol, a główny prezent zrobiła na urodziny. Nawet jeśli miałby to być bilet na jakiś wyjazd we dwoje,dałabym go w urodziny.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 15:38   #16
SrickSrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

Dzięki, no bez prezentu by się nie obyło. Chyba faktycznie na święta jakiś symboliczny prezent wręczę (mam pomysł na białą koszulkę), a na 18-nastkę poinformuje o wyjeździe No i oczywiście czekoladki i mój czas. Myślę, że będzie okej. Dziękuję za chęć pomocy
SrickSrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:33   #17
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: 18-nastka dziewczyny + święta

skoro lubi podróżować to zaplanuj jakiś wypad. (w zeszłym roku kupiłam bilety na samolot do Mediolanu za 39zł/os). Na urodziny dasz jej pięknie przygotowane zaproszenie na wyjazd-niespodziankę, który odbędzie się w późniejszym terminie. Do tego na przykład prostą Lilou. No chyba, że dziewczyna lubi kurzołapy (co sugeruje jej radość z wielkiego pluszaka), to możesz kupić cokolwiek, co postawi na półce.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-27 20:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.