jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 15:38   #1
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218

jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??


ja mam biała sukienke ale narzeczony kupił e cru krawat i zamierza kupic taka sama kamizelke, koszule ma biała
pani w sklepie powiedziala, ze pierwsze o tym słyszy...
jestesmy inne typy kolorystyczne, mi dobrze w bieli, narzeczony zle wyglada w białej kamizelce
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:33   #2
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

może niech kupi srebrną albo kamizelkę pod kolor garnituru
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:43   #3
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

no własnie nie bardzo wyglada w białych czy srebrnych,poza tym juz ma kupiony krawat w kolorze ecru - złoto, a z kolei garniturów teraz nie ma z kamizelkami
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:44   #4
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Pani w sklepie pierwszy raz o tym słyszy... a ja pierwszy raz słysze o tym że kamizelka ma być pod kolor sukni, nie wiem co ma kamizelka do sukienki, ty masz białą suknie a twój tż jak ze chce mieć kamizelke innego koloru to ja nie widze problemu, chodzi tylko o to żeby elegancko i stosownie do okazji wyglądał, takie jest moje zdanie
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:47   #5
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
ja nie wiem czy te wszystkie wymysły to juz nie przesada
moja kolezanka szła do slubu w białej sukience a jej maz miał garnitur, kamizelke i krawat w tonacji ecru- złoto tylko koszula biała i ogladam te zdjecia i wszystko mi pasuje:-(

aniago - dzieki bo juz zgłupiałam, nie bede kazała narzeczonemu kupowac białej/srebrnej kamizelkiw której zle wyglada tylko dlatego ze musi ona pasowac do mojej sukni...

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-08-14 o 19:01 Powód: post pod postem
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:52   #6
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

my kupiliśmy kamizelkę brązową w tonacji garnituru ze złotymi delikantymi haftami bo tak najlepiej nam sie podobało i najlepiej wyglądało
wiec skoro twój narzeczony czuje sie dobrze w ecri i dobrze w niej wyglada to niech ma i ecri. a jak nie to po prostu pochodzcie i poszukajcie kamizelki pod kolor garnituru. problem z głowy
nie ma co na siłe się dopasowywać bo pożniej bedzie bo narzeczonym widać że jest źle
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:11   #7
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

musze Wam powiedziec, ze naprawde slicznie wyglada w takiej kamizelce ecru i takim samym krawacie, poza tym na weselu jak sciagnie marynarke i bedzie tanczył w samej kamizelce to od razu bedzie widac ze to Pan Młody
mnie z kolei nieszczególnie jest w kolorze ecru , jeszcze kośc słoniowa by przeszła, ale jestem ciemna z natury i tylko czysta biel podkresla moją urode.
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 20:08   #8
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Jeśli łanie mu w ecri to nie ma co słuchać co pani mówi tylko niech taką sobie kupi, to on ma się czuć dobrze w niej a nie nikt inny
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 15:12   #9
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

O matko i córko- srebrna marynarka- jak strój z dyskoteki z lat 70, jeszcze fryzura ala szopa

My jak kupowaliśmy garnitur, to szukaliśmy bez kamizelki, ponieważ kamizelka wyszła z mody. Zresztą kamizelka kojarzy mi się z starszawymi wujaszkami z brzuszkiem i z busolą w ręcę
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 16:36   #10
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

lemoorka, no prosze Twój Mąz nie miał kamizelki?? Jak widze nie tylko ja sie wyłamuje, ostatnio ogladam zdjecia z róznych slubów i widze ze wszyscy Panowie maja te okropne /według mnie/ muszniki
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 19:31   #11
nati_mis
Przyczajenie
 
Avatar nati_mis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Ja myśle, że może kupić sobie tą kamizelkę w kolorze ecru i do tego czarny garnitur. To wygląda ładnie, widziałam już takich pare par, wyglądali ładnie.
nati_mis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:13   #12
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
lemoorka, no prosze Twój Mąz nie miał kamizelki?? Jak widze nie tylko ja sie wyłamuje, ostatnio ogladam zdjecia z róznych slubów i widze ze wszyscy Panowie maja te okropne /według mnie/ muszniki

Nie mam jeszcze męża

Tak, nie będzie miał kamizelki. Według mnie wcale nie wygląda to elegancko, baa nawet zabawnie szczególnie w lato- upał 30 stopni, a pan młody koszula z długim rękawem, kamizelka jak z cyrku i marynarka.
Mojego Tz ubraliśmy w garintur grafitowy, ecru koszula pod kolor mojej sukni, do tego krawat w paski- granat, niebieski i siwy, do kompletu od krawatu chustka w butonierce. Wygląda to skromnie i co najważniejsze elegancko Kwiatka mu nie przypinam, bo mam skromny bukiet, poza tym kwiatek nie pasuje do krawatu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 11:12   #13
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
ja mam biała sukienke ale narzeczony kupił e cru krawat i zamierza kupic taka sama kamizelke, koszule ma biała
pani w sklepie powiedziala, ze pierwsze o tym słyszy...
jestesmy inne typy kolorystyczne, mi dobrze w bieli, narzeczony zle wyglada w białej kamizelce
Nie ma co krzywdzić Pana Młodego słuchając pani ze sklepu! Twój mąż (przyszły)ma takie samo prawo wyglądać ładnie i stosownie co ty. Skoro ty dobrałaś suknie pod twój typ kolorystyczny to twój wybranek też powinien być ubrany w "swoich" kolorach. Gdyby pani ze sklepu chociaż troche znała się na wizażu i stylizacji to by nie gadała takich głupot! Powtarzam: każdy powinien być ubrany stosownie do swojego typu urody i sylwetki. A jeśli chcemy połączyć te style w jakiś wspólny akcent to będzie to twój bukiet i butonierka. Pozatym ty masz białą suknie a on białą koszule więc wspólny element jest. I wogóle nie wyobrażam sobie żeby Pan Młody miał wszystko białe:koszule, kamizelke i jeszcze musznik.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:26   #14
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

a faktycznie nieszczególnie to wyglada - biała koszula, biały musznik i kamizelka, podkreslam to moja opinia nie chce nikogo urazić
tez mysle ze Panie w salonach mało co wiedzą o analizie kolrystycznej, a jak myslicie jaki bukiet by pasował?? tzn kolor jaki najlepiej??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:28   #15
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

lemoorka
to bardzo ładnie Twój przyszły Małżonek bedzie ubrany
ale wiesz pierwsze słysze ze jak jest krawat to juz kwiatek do butonierki nie pasuje, znowu jakis przymus czy co?? czy Ty po prostu tak uwazasz)))
maz mojej kuzynki w kazdy razie miał i to i to
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:08   #16
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
lemoorka
to bardzo ładnie Twój przyszły Małżonek bedzie ubrany
ale wiesz pierwsze słysze ze jak jest krawat to juz kwiatek do butonierki nie pasuje, znowu jakis przymus czy co?? czy Ty po prostu tak uwazasz)))
maz mojej kuzynki w kazdy razie miał i to i to
dziekuje

Ja uważam,że to troszkę nie pasuje

Stwierdziliśmy z Tz, że troszkę inaczej go wystylizujemy niż panująca moda
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 08:53   #17
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Mój mąż też nie mial kamizelki, bo po co? Miał za to koszulę ecru, do niej złote spinki i jasny krawat. Garnitur był bardzo ciemno grafitowy. Kamizelka była zbędna
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:49   #18
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Faktycznie utarło się że do białej sukni pasuje biała kamizelka ale wiadomo że nie za wszelką cenę. Skoro Twój narzeczony dobrze wygląda w ecru to co za problem, z z suknią może go łączyć i biała koszula . Mój mąż miał akurat białą koszulę, srebrną kamizelkę i krawat i nie uważam żeby wyglądał tandetnie, ten odcień pasuje do jego typu urody. I do mojej białej sukni też Mnie się podoba kiedy Pan Młody ma jasną kamizelkę, nie w odcieniu garnituru bo dzięki temu wyróżnia się z tłumu gości. Oczywiście zdejmowanie garnituru jest wykluczone, nawet w 30-stopniowym upale trzeba się pomęczyć, sama kamizelka faktycznie nie wygląda ciekawie... A kwiatek w butonierce też mi się nie podoba ale mąż miał, kwiaciarka stwierdziła że przecież trzeba...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 14:05   #19
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nie mam jeszcze męża

Tak, nie będzie miał kamizelki. Według mnie wcale nie wygląda to elegancko, baa nawet zabawnie szczególnie w lato- upał 30 stopni, a pan młody koszula z długim rękawem, kamizelka jak z cyrku i marynarka.
Mojego Tz ubraliśmy w garintur grafitowy, ecru koszula pod kolor mojej sukni, do tego krawat w paski- granat, niebieski i siwy, do kompletu od krawatu chustka w butonierce. Wygląda to skromnie i co najważniejsze elegancko Kwiatka mu nie przypinam, bo mam skromny bukiet, poza tym kwiatek nie pasuje do krawatu
Mój TŻ też nie będzie miał kamizelki, bo mi i jemu się one w ogóle nie podobają.

Pozwolisz tylko, że wyprostuję jeden, bardzo często powtarzany błąd: butonierka to nie jest ta kieszonka na chusteczkę, jest to dziurka w klapie marynarki, do niej u pana młodego najczęściej wkłada się kwiatek.

I też pierwsze słyszę żeby kwiatek nie pasował do krawata Moim zdaniem nie ma w tym połączeniu niczego złego
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 13:00   #20
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: jaka suknia taka kamizelka, czy tak być musi??

Dziewczyny ja uważam, że pan młody powinien ubrać sie jak chce. Najlepiej tak, aby się dobrze czuł, nie sadzę, że będzie dobrze sie bawił na swoim ślubie jeśli "przebierze się" tak aby wyglądać "modnie" (według panujących przekonań) Jeśli nie chce kamizelki to nie można go na siłę zmuszać, to samo z kolorem koszuli. Ile osób tyle gustów!!!

Mój TŻ będzie miał kamizelkę i koszule ecru, pod kolor mojej sukni, czuje się w takim zestawie dobrze i elegancko i oto właśnie chodzi
__________________

ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.