Perły na ślub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 16:52   #1
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567

Perły na ślub?


Hejka,
Ostatnio pojawil sie u mnie taki problem, mam piekny zestaw delikatnych perel (naszyjnik na trzech zylkach i bransoletke) ktore zostaly kupione z mysla o zalozeniu ich do slubu, sukienka jest sama w sobie malo ozdobna, jak widac na zdjeciu. Problem w tym ze za kazdym razem jak komus mowie ze mam zamiar zalozyc perly to spotykam sie z wielkim oburzeniem, ze to nieszczescie, lzy i inne straszne rzeczy. Ja osobiscie nie jestem przesadna, ale prosze Was o opinie co myslicie o zalozeniu perel na slub.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 852_1.jpg (40,7 KB, 1038 załadowań)
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:59   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Perly na slub???

ja osobiscie nie mam nic przeciwko perlom

sliczna suknia!!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:10   #3
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: Perly na slub???

A mi bardzo sie podobają perły i pewnie na swój ślub też założe i nie mam zamiaru się przejmować zabobonami!
Agnieszka.m.j już pisałam że sukieneczkę masz piękną i napewno perły będą pasować!
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 23:58   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Perly na slub???

Strata tata ja też słyszę słowa zwłaszcza mojej ciotki : " Perły? przecież one przynoszą pecha! buty z odkrytą piętą? jeszcze gorzej, przecież w takich ucieka szczęście!".
Na Twoim miejscu ubrałabym perełki
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-09 o 01:18 Powód: lierówka
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 05:28   #5
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perly na slub???

Perły to najlepszy i najpiękniejszy dodatek do sukni ślubnej. Są bardzo kobiece, a na zdjęciach wyglądają bosko.

P.S. Ja przechodziłam przez to samo, i nie założyłam pereł tylko dlatego, by w dniu ślubu nie słuchać ewentualnych komentarzy - bo chyba bym kogoś udusiła .
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 06:35   #6
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Perly na slub???

cóż nie wiem osobiście nie noszę pereł, mimo iż w szkatułce z biżuterią leża prawdziwe perły moich przodków warte majątek. nosiłam je kilka lat temu i były to bardzo ciężkie czasy.

moja babcia była krawcową i odradzała pannom młodym, zakładania perł do ślubu - to łzy panny młodej - mówiła. los chciał, że każda, która się wyłamała prędej czy póżniej płakała i przeżywała mniejsze lub większe nieszczęście. moja kuzynka też miała perły na ślubie i juz na drugi dzień, w poprawiny, wylewała tony łez w szpitalu. może to i głupotki, ja na wszelki wypadek nie zakładam.

co do Was, jeśli łapiecie się za guzik widząc kominiarza, też nie zakładajcie pereł.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 08:05   #7
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

Dzieki dziewczyny, troche mi to poprawilo humor jezeli jednak jakas ciotka bedzie kompentowac moje perelki postaram sie tym za bardzo nie przejmowac
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 08:23   #8
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, troche mi to poprawilo humor jezeli jednak jakas ciotka bedzie kompentowac moje perelki postaram sie tym za bardzo nie przejmowac
nie za bardzo, tylko w ogóle tym się nie przejmuj
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:41   #9
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

Chyba jednak tak zrobie, tym bardziej ze te perly to moja mama wypatrzyla w sklepie i byloby jej pewnie troche przykro jakbym ich nie zalozyla. Jeszcze niecaly miesiac i takie drobiazgi mnie zaczynaja juz stresowac...
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 12:45   #10
sorceress79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 137
Smile Dot.: Perly na slub???

Ja, wbrew przesądom, zakupiłam na swój ślub prawdziwe perły - naszyjnik, kolczyki i bransoletę. Z bransoletki zrezygnowałam, ponieważ nie pasowała do rękawiczek, ale cała reszta prezentuje się znakomicie
Suknia jest dość tradycyjna i nie chciałam już mieć tak popularnych cyrkonii. Właściwie dwuznaczne perły są moim zdaniem idealne - a przynajmniej czuję sie w nich bardzo dobrze.
Co do losów mojego przyszłego małżeństwa, to się jeszcze okaże...
Póki co jednak jestem pełna optymizmu i poczucia, że za nasze szczęście odpowiadamy MY, a nie biżuteria ubrana w dniu ślubu.
sorceress79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 16:16   #11
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez sorceress79 Pokaż wiadomość
Co do losów mojego przyszłego małżeństwa, to się jeszcze okaże...
Póki co jednak jestem pełna optymizmu i poczucia, że za nasze szczęście odpowiadamy MY, a nie biżuteria ubrana w dniu ślubu.
Dokladnie tak tak samo jak reszta przesadow, jakby bylo to takie latwe to kazdy by sie tego trzymal i wszystkie malzenstwa zylyby dlugo szczesliwie i w dobrobycie
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 11:41   #12
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Perly na slub???

Agnieszkam.j.m. Ja również początkowo wzbraniałam się przed perłami. Jednak po zakupie sukni długo nie mogłam znaleść nic odpowiedniego na szyję, gdyż moja suknia była w kolorze złotym. Powiem Ci, że problem został rozwiązany przez ciocię mojego narzeczonego, gdyż podarowała mi ona piękny naszyjnik z prawdziwych pereł, przetykanych malutkimi, złotymi kuleczkami. Kiedy przymierzyłam je do sukni, wiedziałam, że pasują idealnie, i nie chciałam juz niczego innego! Na ślub to tylko perły, będziesz wyglądać pięknie
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 12:19   #13
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
Agnieszkam.j.m. Ja również początkowo wzbraniałam się przed perłami. Jednak po zakupie sukni długo nie mogłam znaleść nic odpowiedniego na szyję, gdyż moja suknia była w kolorze złotym. Powiem Ci, że problem został rozwiązany przez ciocię mojego narzeczonego, gdyż podarowała mi ona piękny naszyjnik z prawdziwych pereł, przetykanych malutkimi, złotymi kuleczkami. Kiedy przymierzyłam je do sukni, wiedziałam, że pasują idealnie, i nie chciałam juz niczego innego! Na ślub to tylko perły, będziesz wyglądać pięknie
Dziekuje pewnie jakas fotke wkleje jak juz bede po
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:24   #14
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Perly na slub???

hej agnieszka.m.j
poniżej wklejam moje fotki ze ślubu, sama zobaczysz, że perełki idealnie pasuję do sukni Panny Młodej. A zabobonami się nie przejmuj, nasłuchałam się o nich wiele przed swoim ślubem, np. wybierałam suknię z mamą mojego narzeczonego, co ponoć wróży konflikty w małżeństwie. Nie miałam również białej sukni, która tradycyjnie powinna być tego koloru. Moja świadkowa była w ciąży, i się nawet nas zapytała, czy nie chcemy kogoś innego, gdyż ponoć jest taki przesąd, który mówi o tym, że świadkowa nie może być mężatką, a co dopiero w ciąży Tak więc przesądom mówię zdecydowane nie! A to, czy się będzie szczęśliwą czy nie w małżeństwie zależy w większej mierze od nas. Życzę Ci i wszystkim przyszłym Pannom Młodym dużo szczęścia. Nie dajcie się zwariować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 030--.jpg (107,7 KB, 830 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 289==.jpg (98,7 KB, 584 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 010--.jpg (70,7 KB, 669 załadowań)
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png




Edytowane przez hawea
Czas edycji: 2007-11-17 o 12:55
hawea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:52   #15
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
hej agnieszka.m.j
poniżej wklejam moje fotki ze ślubu, sama zobaczysz, że perełki idealnie pasuję do sukni Panny Młodej. A zabobonami się nie przejmuj, nasłuchałam się o nich wiele przed swoim ślubem, np. wybierałam suknię z mamą mojego narzeczonego, co ponoć wróży konflikty w małżeństwie. Nie miałam również białej sukni, która tradycyjnie powinna być tego koloru. Moja świadkowa była w ciąży, i się nawet nas zapytała, czy nie chcemy kogoś innego, gdyż ponoć jest taki przesąd, który mówi o tym, że świadkowa nie może być mężatką, a co dopiero w ciąży Tak więc przesądom mówię zdecydowane nie! A to, czy się będzie szczęśliwą czy nie w małżeństwie zależy w większej mierze od nas. Życzę Ci i wszystkim przyszłym Pannom Młodym dużo szczęścia. Nie dajcie się zwariować.
Wyglądaliście bardzo ładnie, a te perełki sukni nie widać za dobrze, ale chyba pięknie sie prezentowała w dniu ślubu jak również na pamiątkowych zdjęciach i filmie
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:16   #16
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Wyglądaliście bardzo ładnie, a te perełki sukni nie widać za dobrze, ale chyba pięknie sie prezentowała w dniu ślubu jak również na pamiątkowych zdjęciach i filmie
Dziękuję ślicznie za komplement, Madziulka
Poniżej wklejam zdjęcie całej sukni, aby można było zobaczyć całość.
Wyobraź sobie, że ta suknia była pierwszą, która mierzyłam Potem przymierzałam jeszcze inne, ale wiedziałam, że kupie tą, którą wybrałam jako pierwszą
serdecznie pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9534--.jpg (105,5 KB, 389 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0028------.jpg (82,9 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0037--.jpg (76,9 KB, 385 załadowań)
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 20:33   #17
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez hawea Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za komplement, Madziulka
Poniżej wklejam zdjęcie całej sukni, aby można było zobaczyć całość.
Wyobraź sobie, że ta suknia była pierwszą, która mierzyłam Potem przymierzałam jeszcze inne, ale wiedziałam, że kupie tą, którą wybrałam jako pierwszą
serdecznie pozdrawiam
Ja jak zawsze pójdę z moim Tż na zakupy to on do mnie: i tak kupisz ta pierwsza np. bluzkę. I wstyd przyznać, ale ma racje Pierwsza najczesciej nalepsza
ładna suknia w pełnej okazałościOjj kiedy mi przyjdzie taka ubrać
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 23:42   #18
Candida
Przyczajenie
 
Avatar Candida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Perly na slub???

Chyba macie racje, ze przesady nie powinny decydowac o tym co zalozymy w dniu slubu
Ja tez sie zastanawiam czy nie zalozyc naszyjnika i kolczykow z perel, kupilam w zeszlym roku z mysla o calkiem innej imprezie, ale sa piekne i bardzo eleganckie i nie wiem czy cos innego bedzie wygladac lepiej z moja suknia...
__________________
Bo jak śmierć potężna jest miłość...
Candida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 17:46   #19
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: Perly na slub???

Jeśli pasują do sukni i masz ochotę je włożyć, nie widzę żadnych przeszkód. Tych ślubnych przesądów jest tyle, że trudno zliczyć. Koleżanka miała, wyglądała ślicznie i jest szczęśliwą mężatką z 3 letnim stażem.
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 15:21   #20
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

I juz po slubie oczywiscie zalozylam moje perelki i czulam sie w nich swietnie
Zalaczam zdjecia naszyjnika i bransoletki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perly.JPG (18,9 KB, 807 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perlyb.JPG (27,9 KB, 602 załadowań)
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 22:34   #21
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perly na slub???

Śliczne perełki, śliczna Panna Młoda, o przepraszam... Pani Młoda . Gratulacje!
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 08:01   #22
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Śliczne perełki, śliczna Panna Młoda, o przepraszam... Pani Młoda . Gratulacje!
Bardzo dziekuje
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:19   #23
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Perły na ślub?

Ja myślałam nad perełkami. Suknię mam koloru najjaśniejszego ecru, więc pasowałoby do niej zloto, a z racji, że nie przepadam za złotem, wymyśliłam, że dobre mogłoby być połączenie białe złoto+perełki.

Choć z drugiej strony marzą mi się takie długie, wiszące kolczyki z kryształkami.
__________________


Edytowane przez azzis
Czas edycji: 2019-06-26 o 17:31
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:39   #24
makunia3
Raczkowanie
 
Avatar makunia3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Perły na ślub?

Ja też zakładam do ślubu perełki - komplet przerobiony ze starego naszyjnika (sznurka pereł). Perełki mają kremowy odcień i pięknie komponują się z kolorem sukni.
P1060338a.jpg
A przesądy? Jak ma być szczęście, to będzie!
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA
W trakcie starań...
makunia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:44   #25
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Perly na slub???

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
cóż nie wiem osobiście nie noszę pereł, mimo iż w szkatułce z biżuterią leża prawdziwe perły moich przodków warte majątek. nosiłam je kilka lat temu i były to bardzo ciężkie czasy.

moja babcia była krawcową i odradzała pannom młodym, zakładania perł do ślubu - to łzy panny młodej - mówiła. los chciał, że każda, która się wyłamała prędej czy póżniej płakała i przeżywała mniejsze lub większe nieszczęście. moja kuzynka też miała perły na ślubie i juz na drugi dzień, w poprawiny, wylewała tony łez w szpitalu. może to i głupotki, ja na wszelki wypadek nie zakładam.

co do Was, jeśli łapiecie się za guzik widząc kominiarza, też nie zakładajcie pereł.
ja przesadna nie jestem ale juz nie raz slyszalam historie podobne do tych ktore opisalas apropos prawdziwych perel i tez nie zalozylam ich na swoj slub.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:08   #26
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Perły na ślub?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad perełkami. Suknię mam koloru najjaśniejszego ecru, więc pasowałoby do niej zloto, a z racji, że nie przepadam za złotem, wymyśliłam, że dobre mogłoby być połączenie białe złoto+perełki.

Choć z drugiej strony marzą mi się takie długie, wiszące kolczyki z kryształkami.
ja rowniez mam sukienke w najjasniejszym ecru i takze mi sie marza perelki ja tez mam dylemat bo wolalabymw bialym zlocie lub srebrze a wiem ze do ecru pasowalyby w odcieniu zlota ale mam juz w sumie wypatrzone kolczyki wlasnie takie wiszace z krysztalkami w aparcie i chyba sie skusze rowniez naszyjnik tam mam zamiar kupic jak kupie to sie pochwale

aaa z tych co wkleilas to wszystkie mis ie podobaja
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:10   #27
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Perły na ślub?

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
ja rowniez mam sukienke w najjasniejszym ecru i takze mi sie marza perelki ja tez mam dylemat bo wolalabymw bialym zlocie lub srebrze a wiem ze do ecru pasowalyby w odcieniu zlota ale mam juz w sumie wypatrzone kolczyki wlasnie takie wiszace z krysztalkami w aparcie i chyba sie skusze rowniez naszyjnik tam mam zamiar kupic jak kupie to sie pochwale

aaa z tych co wkleilas to wszystkie mis ie podobaja
Są gdzieś na stronie Apartu?
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:39   #28
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Perły na ślub?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad perełkami. Suknię mam koloru najjaśniejszego ecru, więc pasowałoby do niej zloto, a z racji, że nie przepadam za złotem, wymyśliłam, że dobre mogłoby być połączenie białe złoto+perełki.

Choć z drugiej strony marzą mi się takie długie, wiszące kolczyki z kryształkami.
ja mam tak samo, suknia bardzo jasne ecru i wszyscy mi mówią, że ma być złoto a ja nie chcę, nie lubię żółtego złota !
z tych co wkleiłaś zdjęcia najbardziej podobają mi się numer 1 i numer 3,
jak oglądałam kolczyki to w sumie z perełkami najbardziej pasują do takich sukni ale z kryształkami też mi się podobają tylko jeszcze nie widziałam nic sensownego

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
ja rowniez mam sukienke w najjasniejszym ecru i takze mi sie marza perelki ja tez mam dylemat bo wolalabymw bialym zlocie lub srebrze a wiem ze do ecru pasowalyby w odcieniu zlota ale mam juz w sumie wypatrzone kolczyki wlasnie takie wiszace z krysztalkami w aparcie i chyba sie skusze rowniez naszyjnik tam mam zamiar kupic jak kupie to sie pochwale
aaa z tych co wkleilas to wszystkie mis ie podobaja
ja tez bardzo bym chciała zobaczyć te wiszące z apartu

jeszcze chciałam dodać odnośnie przesądu o perłach
(jeśli już ktoś w to wierzy) pecha ponoć się ma jak jest jedna perła np. na łańcuszku ale kilka lub kilkanaście pereł już nie

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2008-12-04 o 22:46
andziat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:52   #29
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Perły na ślub?

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Są gdzieś na stronie Apartu?
Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
ja tez bardzo bym chciała zobaczyć te wiszące z apartu
niestety nie ma
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:29   #30
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Perły na ślub?

Witajcie,

ja również mam zamiar na swój ślub założyć perły, nie jestem przesądna. Dzisiaj zakupiłam tę biżuterię.

P.S.
Na pocieszenie przesądnym miłośniczkom pereł dodam, że wiele razy czytałam o tym, ale często sens był taki, że perły to łzy, ale mogą to przecież być łzy szczęścia... Wszystko zależy od nas samych...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolczyki.jpg (13,6 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Naszyjnik.jpg (7,8 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez Harrods
Czas edycji: 2009-01-02 o 22:30
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-14 14:52:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.