DO osób po operacji plastycznej nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 20:02   #1
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Exclamation

DO osób po operacji plastycznej nosa


Napiszcie mi czy mieliscie jakis dyskomfort przy noszeniu gipsu...nie wiem czy jestem przewrażliwiona ale mam takie pytanie czy podczas noszenia gipsy mozna jakos urazic sobie nos np. podczas spania...boje sie ze podczas snu moge wykonac jakiś ruch boje sie cokolwiek zniszczyc...jestem juz kilka dni po operacji i nos troche mnie boli....odpiszczie jak bylo u was pliz
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:56   #2
sunnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Wink Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Oliwka, podziel sie z nami swoim doswiadczeniem
Jak wygladala Twoja operacja? Czy mialas scinany garbik?
Gdzie robilas operacje?

Kisss
sunnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:19   #3
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

No jestem juz kilka dni po operacji i powiem szczerze ze nie ma sie czego bac...najgorsze dla mnie jest oddychanie przez buzie w pierwszej dobie poźniej tez ma sie zatkany nos jak przy katarze ale wszystko jest do przejścia...zadnego bolu...jestem troche slaba po opreacji ale to normalne.. troche zapuchlam...i mam siniaki pod oczami ale juz mi schodza....czuje WIELKĄ ULGĘ ze mam to już za soba bo bardzo sie bałam tej operacji...bo w koncu oeracje plastyczne nosa tym bardziej taka jaka ja miałam całkowitą, jest bardzo skomplokowanym zabiegiem...i na pewno nie jest to prosta operacja jak niektórzy pisza ale jeżeli ktos ma mieć kompleksy przez całe zycie czuc że cos go ogranicza to naprawde nie ma sie nad czym zastanawiać trzeba sie poprostu odważyc Narazie mam gips i jeszcze kilka dni go bede miala ale nawet w gipsie moj nosek jest sliczny i malutki. Jeszcze jedno niesamowita opieka, komfort., profesjonalizm jestem mile zaskoczona przebiegiem tego wszystkiego i tym ze nawet nie boli zważywszy na to jak skomplikowany jest to zabieg...owszem moze bolec glowa i ogólnie jest sie troche osłabionym no i ten zatkany nos ale to tak niewiele!!!! p.s narazie nie che zapeszac ale wszystko jest dobrze)))))oliwka
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:23   #4
kasiulka Nowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

hej oliwka a ile kosztuje operacja noska w Polsce bo bym soie chciala zmniejszycwracaj do zdrowka
kasiulka Nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:05   #5
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Hej założyłam ten wątek.....mialam nadzieje że wypowiedza sie osoby po operacjach plastycznych nosza ale pewnie takie osoby juz tu nie zagladaja...ja jeszcze jestem w okresie rekonwalescencji.....:rol leyes:
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:10   #6
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Cytat:
Napisane przez Oliwika Pokaż wiadomość
Napiszcie mi czy mieliscie jakis dyskomfort przy noszeniu gipsu...nie wiem czy jestem przewrażliwiona ale mam takie pytanie czy podczas noszenia gipsy mozna jakos urazic sobie nos np. podczas spania...boje sie ze podczas snu moge wykonac jakiś ruch boje sie cokolwiek zniszczyc...jestem juz kilka dni po operacji i nos troche mnie boli....odpiszczie jak bylo u was pliz
kurczę w ogóle dziwne że masz gips! mi doktor powiedział że teraz stosuje się już tylko opatrunki termoplastyczne..własnie taki na sobie mam - ale kiedyś i gipsy dawały rade więc czemu nie? moge powiedziec jak to ze mna bylo...nie potrafie spac z otwartymi ustami wiec pierwsze dwie noce bezsenne, ale potem krople zaczely wreszcie dzialac i sypiam normalnie, tylko i wylacznie na plecach - az sie sobie dziwie ze tak potrafie. siniakow w zasadzie nie mam, co tez mnie dziwi, ale jestem straszliwie spuchnieta i oczy mam zakrwione...no teraz juz lepiej, ale pojutrze sciagniecie opatrunku i boje sie bo okolice nosa tez powaznie opuchniete...a gdzie robilas operacje? pozdrawiam
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:42   #7
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Cześć fajnie ze w koncu sie odezwał ktos po operacji opatrunek termoplastyczny to ciekawe czy on moze być bardziej stabilny od gipsu...ja mam gips....czemu spisz tylko na plecach na boku tez mozna nie uciskając nosa ja miałam zabieg w Krakowie...napisz jak wygłada ten twój opatrunek jest tak twardy jak gips...moze to zależy od rodzaju zabiegu ja miałam całkowitą plastyke a Ty?
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 09:13   #8
sunnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Wink Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Oliwka, a powiedz jakichz zmian noska sobie zazyczylas?
Ja pisze sie na operacje ze wzgledu na garb, ale teraz sie zastanawiam czy nie zrobic sobie tez plastyki koncowki noska.

z gory dzieki za odpowiedz
ZdrowkA
sunnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 17:45   #9
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

ja mialam usuwanie garba i unoszenie slupka czyli czesc kostna i chrzestna -chyba wszystko? :P nie spalam na boku bo we wszelkich innych pozycjach niz na plecach czulam ze nos mi ciaży..pewnie taka obsesja zeby sie nie skrzywił :P dzis rano sciagneli mi opatrunek, nos jest świetny, choc mocno spuchniety...

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

a co do opatrunku to jest taki malutki, ma pelno takich dziurek, czubka juz nie obejmuje, czubek mialam pozaklejany ale twardy - z nazwy 'termoplastyczny' rozumiem ze tylko na cieplo jest jakis gietki? na noc mam sobie go zakladac zeby podczas snu nie uszkodzic nowego noska pozdrawiam
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 17:55   #10
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Gratuluje Ja mam ściągniecie gipsu dopiero w poniedziałek....a Ty po ilu dniach mialas ściagniecie opatrunka? Mialam wląściwie podobny zabieg do Twojego...to mówisz ze nosek masz opuchniety i poza tym śliczny?

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

aha a jak dlugo masz jeszcze zakladać opatrunek na noc? dostałas jeszcze jakies zalecenia??
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:17   #11
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

witam..Ja też miałam operację całkowita nosa połączona z plastyką..I miałam założony gips i nosiłam go 10 dni aż sam mi sie odkleił i spadł..i Mogłam spać na boku..
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 22:30   #12
sunnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 14
Question Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Zgagunia, a opisz nas moze jak wyglada taka operacja gdzie naciecie, co sie dzieje ze skora, czy widac szwy..itp
Gdzie mialas robiona operacje i za ile?

Dziekujemy
sunnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:06   #13
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

hej Nie zostaja żadne blizny! Ciecie jest prowadzone w srodku nosa(metoda zamknieta) albo poniżej słupka miedzy dziurkami i to jest metoda otwarta wtedy jest blizna ale w ogole niewidoczna!!!!!....najgo rsze w tej operacji jest to że po niej czlowiek tak dlugo jest uziemiony w domu...to troche psychiczne obciazenie..a poza tym nie ma sie czego baćpozdrawiam

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

A jak dlugo jestes juz po operacji...jak wygladaja wizyty kontrolne itd? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Hej A jak dlugo jesteś juz po operacji? Jak wszystko wygladało później...wizyty kontrolne itd?
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:14   #14
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

nos jest REWELACYJNY. Taki bardzo naturalny, pasuje do twarzy, nie taki modelowy, wygladajacy na "zrobiony"...dzis dopiero 10 dzien po operacji, a juz jest taki ladny! i jeszcze ma ladniec przez 3 miesiace, a mnie taki tez by pasowal mam opatrunek wkladac przez 3 tygodnie (do nastepnej wizyty) na noc i w sytuacjach zagrozenia nosa :P mialam metode zamknieta wiec zadnych blizn
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:52   #15
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

podpisuję się do tego pisała "Oliwka"miałam nacinana przegrodę w kilku miejscach ale wszystko jest nie widoczne ponieważ cięcią były w środku.Jedynie chciałam jeszcze troszkę sobie skrócić nos i lekko podnieść czubek nosa.To miałam szewki założone pod noskiem między dziurkami.Jestem już ponad dwa miesiące po operacji i ani śladu nie widać że miałam jakieś szwy.
Troszkę czuję ból nosa jak jest zimno na dworze albo wieje wiatr i cały czas używam oczyszczające krople i nawilżam śluzówke.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

z wizyt kontrolnych najgorsze to było usuwanie tych opatrunków z nosa.Najpierw miałam z jednej dziurki i póżniej z drugiej ponieważ leciała mi mocno krew i bolało niestety.Reszta to już tylko przyjemnośc i bez bólu.
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:22   #16
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

tzn. o jakich opatrunkach piszesz chodzi Ci o setony czy jeszcze mialas cos usuwane z nosa? Szwy te w środku są raczej rozpuszczalne...nic innego sie chyba nie wyciaga? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez warta_swieczki Pokaż wiadomość
nos jest REWELACYJNY. Taki bardzo naturalny, pasuje do twarzy, nie taki modelowy, wygladajacy na "zrobiony"...dzis dopiero 10 dzien po operacji, a juz jest taki ladny! i jeszcze ma ladniec przez 3 miesiace, a mnie taki tez by pasowal mam opatrunek wkladac przez 3 tygodnie (do nastepnej wizyty) na noc i w sytuacjach zagrozenia nosa :P mialam metode zamknieta wiec zadnych blizn
Ciekaw jak będzie u mnie jutro mam usuniecie gipsu troche sie denerwuje.....buziaki
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:08   #17
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

tak tak chodzi o setony..
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:32   #18
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Hej, ja mam mały garbek, podobny jak moja mama. Ona ma duzo wiekszy niz moj, ale jak byla w moim wieku to sobie uszkodzila nos drzwiami i z czasem sie jej powiekszal. ja dostałam piłka na wf, padlam na ziemie, zwijalam sie z bolu, ale bez krwii. pozniej spuchlam nie wiem czy byl zlamany, ale mam garba i boje sie ze z wiekiem sie powiekszy, jak u mojej mamy. kiedys mialam malutki, szliczny i zadarty nosek, teraz mam z garbem chcialabym miec znowu taki ładny, ale boje sie, ze zrobia mi nowy nos, ktory mi sie nie spodoba albo co gorsza jeszcze bardziej szkrzywii. Czytalam o dziewczynie, u ktorej nos po operacji plastycznej jeszcze bardziej sie zgarbil i rozjechał na wszystkie możliwe strony!!!

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2009-08-30 o 12:36
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:16   #19
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

nie sluchaj glupot teraz naprawde lekarze sa coraz bardziej doswiadczeni w chirurgi plastycznej, metody sa coraz bezpieczniejsze, a efekty coraz bardziej zadowalajace nie wiem w jakim jestes wieku - na pewno mloda - ale jesli przed 18 rokiem zycia to poczekaj do matury i wtedy sobie zrob, juz Ci nic nie urosnie a jesli jestes starsza to nie zastanawiaj sie jesli nos wprawia Cie w kompleksy

Oliwka jak tam???
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 16:29   #20
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Hej wszystkim Dzis miałam ściągnięcie gipsu...nos mam opuchniety poza tym prosty...z ostateczna oceną wstrzymam sie do zejscia opuchlizny...bo jak jest opuchniety to nie widac jeszcze dokladnie wszystkiego.
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:30   #21
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Cytat:
Napisane przez warta_swieczki Pokaż wiadomość
nos jest REWELACYJNY. Taki bardzo naturalny, pasuje do twarzy, nie taki modelowy, wygladajacy na "zrobiony"...dzis dopiero 10 dzien po operacji, a juz jest taki ladny! i jeszcze ma ladniec przez 3 miesiace, a mnie taki tez by pasowal mam opatrunek wkladac przez 3 tygodnie (do nastepnej wizyty) na noc i w sytuacjach zagrozenia nosa :P mialam metode zamknieta wiec zadnych blizn
Hej "warta świeczki" (nie wiem jak masz na imie?) kurcze strasznie sie denerwuje bo wczoraj miałam sciagany gips i moja pierwsza reakcja po spojrzeniu w lustro byla taka że jakos spodziewalam sie wiekszych zmian tzn. nie mam garba ale mialam cala plastyke nosa i spodziewałam sie że bedzie jakos od razu zobacze duża zmiane) nos mam opuchniety i wydaje mi sie dalej duzy mimo tego ze nie mam garba mam pytanie czy ktos sie orientuje ile moze dodac wielkosci taka opuchlizna...bo mam nadzieje ze to opuchlizna daje taki efekt duzego nosa.....w kazdym razie Ty pisalas że nos masz rewelacyjny ja nie mam takiego odczucia i dlatego sie zmartwilam.....gdzie w ogole robilas zabieg w jakim miescie? pliz napisz coś....oliwka

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zgagunia1104 Pokaż wiadomość
podpisuję się do tego pisała "Oliwka"miałam nacinana przegrodę w kilku miejscach ale wszystko jest nie widoczne ponieważ cięcią były w środku.Jedynie chciałam jeszcze troszkę sobie skrócić nos i lekko podnieść czubek nosa.To miałam szewki założone pod noskiem między dziurkami.Jestem już ponad dwa miesiące po operacji i ani śladu nie widać że miałam jakieś szwy.
Troszkę czuję ból nosa jak jest zimno na dworze albo wieje wiatr i cały czas używam oczyszczające krople i nawilżam śluzówke.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

z wizyt kontrolnych najgorsze to było usuwanie tych opatrunków z nosa.Najpierw miałam z jednej dziurki i póżniej z drugiej ponieważ leciała mi mocno krew i bolało niestety.Reszta to już tylko przyjemnośc i bez bólu.
Hej! A mozesz napisać jak to wygladało po zdjeciu gipsu! ja mam opuchlizne i nos wydaje mi się taki sam jak przed operacja chociaz nie mam garba wydaje mi sie duzy...juz nie wiem czy to tylko opuchlizna?
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:02   #22
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

no wiesz ja niestety nie byłam zadowolona po tym jak mi gips się odkleił bo miałam nadal krzywy nos.Była opuchlizna która po paru dniach zeszła ale nie byłam zadowolona z rezultatów mojej operacji.

póżniej smarowałam nosek zelem i musiałam go masować w taki odpowiedni sposób co mi pokazała moja pani chirurg

Edytowane przez zgagunia1104
Czas edycji: 2009-09-02 o 21:06
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:41   #23
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Cytat:
Napisane przez zgagunia1104 Pokaż wiadomość
no wiesz ja niestety nie byłam zadowolona po tym jak mi gips się odkleił bo miałam nadal krzywy nos.Była opuchlizna która po paru dniach zeszła ale nie byłam zadowolona z rezultatów mojej operacji.

póżniej smarowałam nosek zelem i musiałam go masować w taki odpowiedni sposób co mi pokazała moja pani chirurg
Ale ostatecznie byłas i jesteś zadowolona tak? Nie miałas żadnych poprawek? Orientujesz sie mniej wiecej o ile nos moze jeszcze sie pomniejszyc po zejsciu tej opuchlizny wiem ze u kazdego jest inaczej ale tak mniej wiecej? Ja z kazdym dniem przyzwyczajam sie coraz bardziej ale spodziewalam sie mniejszego tego nosaka(ale moze to jeszcze opuchlizna jestem 3 dzień po sciągnięciu gipsu)... moze mam juz jakąs obsesje przeciez chirurg na pewno dostosował wielkosc mojego nosa do mojej twarzy i warunkow wyjściowych...juz nie wiem jak to z tymi nosami jest Aha mi lekearz nie mowil nic o zadnym masażu...nie wiem czy masaz jest wskazany gdy wszystko jest jeszcze takie delikatne.....? Pozdrawiam i napisz cos jeszczeBuziaki Oliwka
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 15:16   #24
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

do końca nie jestem zadowolona bo mam nadal krzywy nos.Jedynie co mi się podoba to to że jest krótszy i nie widać sladów po szwach które miałam ściągane pod nosem.Poprawkę bede miała mieć robione dopiero po ok 5-6 miesiącach aż wszystko się zagoi.
U mnie po ściągnięciu gipsu miałam wrażenie że mój nos jest ogromny i gruby ale teraz jest oki.Jestem już dwa miesiące po operacji i nie czuje opuchlizny tylko troche boli jak jestem na dworze i jest zimno.
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 16:15   #25
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Troche mnie pocieszyłaś pisząc ze nos Ci sie jeszcze zmniejszył...bo jak dla mnie ten mój jest jeszcze duży tzn. lepszy niż był ale chce mniejszy jeszcze...a gdzie robilas operacje jeśli można wiedziec? Dziekuje za odpowiedzBuziaki
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:29   #26
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Thumbs up Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

No Ja myślę Oliwko że czym dłużej to będziesz bardziej zadowolona bo z nosa będzie schodzić cały czas opuchlizna i będzie się robić bardziej naturalny.Myślę też że się przyzwyczaisz do nowego noska i będzie Ci się podobać.Pomyśl też z drugiej strony że mały całkiem nos to by mogło wyglądać nie naturalnie.
operacje robiłam w Gdańsku a Ty gdzie miałaś robioną ?
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 10:44   #27
Oliwika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 70
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

wiesz rzeczywiscie z kazdym dniem nosek bardziej mi sie podoba delikatnie sie zmienia...mam jeszcze tez małe wybroczyny pod oczami ciezko je zapudrować ale tez zchodza Ja miałam operacje w Krakowie( czyli na drugim koncu Polski) U ciebie tez bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki Kurcze ale trzeba przyznac że taki nowy nos zmienia psychicznie tez człowieka sprawia radosc
Oliwika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:50   #28
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Dlugo mnie tu nie bylo :P ja robilam operacje w warszawie hmm jakby to ujac - nos po zdjeciu byl 'rewelacyjny' w sensie tego ze nie tylko nie mial garba i byl prosty, ale byl troche wrecz wklesly z gory jakby mial byc zadarty czubek byl straszny, gruby i w ogole niezbyt ladny...teraz jest juz znacznie mniejszy ale ja ogolnie mam dosc szeroki nos wiec juz sie zadnego szoku nie spodziewam
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:08   #29
madziurekkocurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

Oliwka, gdzie konkretnie miałaś robiony nosek w Krakowie i przez kogo? jak możesz to podaj nazwę kliniki bo sama jestem z Krakowa i się nad tym zastanawiam
madziurekkocurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:53   #30
just_nika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: DO osób po operacji plastycznej nosa

zgagunia1104 a gdzie robilas nosek w Gdansku? ja tez robilam nos w Gda (w perfect medica) 4 dni temu. jestem zadowolona z operacji i opieki.
ale mam watpliwosci, czy w ogole cala operacja byla dobrym pomyslem. mialam duzy garb, waski czubek, wiec wypadalo go zmienic.
ale jak czlowiek siedzi tyle dni w domu z kolorowymi sincami na policzkach i ciezko sie oddcyha to zaczyna sie zastanawiac ile mozna (psychicznie) zniesc by spelnic swoje marzenia.
Oliwika - troche podniosly mnie na duchu Twoje wypowiedzi. mam nadzieje, ze wszystko u Ciebie bedzie ok.
za 2 dni zdjecie gipsu - zobaczymu co bedzie.
just_nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.