odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-07, 00:04   #1
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201

odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora


Panie Doktorze,
Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
Pozdrawiam Pana
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 00:04   #2
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Panie Doktorze,
Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
Pozdrawiam Pana
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 00:28   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam pania.

Calkowity koszt zabiegu odsysania tkanki tluszczowej z okolicy kolan wynosi 2500 zlotych. Cena zawiera koszty zabiegu, znieczulenia, opatrunkow, wizyty kontrolne, pierwszy specjalistyczny masaz. Nie ma dodatkowych kosztow.
Powrot do pracy zalezy od jej charakteru. Przewaznie jest on mozliwy pomiedzy 3 a 7 dniem od zabiegu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 00:28   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam pania.

Calkowity koszt zabiegu odsysania tkanki tluszczowej z okolicy kolan wynosi 2500 zlotych. Cena zawiera koszty zabiegu, znieczulenia, opatrunkow, wizyty kontrolne, pierwszy specjalistyczny masaz. Nie ma dodatkowych kosztow.
Powrot do pracy zalezy od jej charakteru. Przewaznie jest on mozliwy pomiedzy 3 a 7 dniem od zabiegu.

Pozdrawiam
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 10:28   #5
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Bardzo dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-07, 10:28   #6
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Bardzo dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 20:51   #7
JUNIA
Przyczajenie
 
Avatar JUNIA
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Dobry wieczór Panie Doktorze! Interesuje mnie koszt wykonania zabiegu liposukcji brzucha, zewnętrznej strony ud i pośladków. Ile zabieg ten będzie kosztował i po jakim czasie będę mogła wrócić do pracy po takim zabiegu? (pracuję w hurtowni i jest to raczej praca siedząca - 10 godzin dziennie) Pozdrawiam.
JUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-10, 20:51   #8
JUNIA
Przyczajenie
 
Avatar JUNIA
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Dobry wieczór Panie Doktorze! Interesuje mnie koszt wykonania zabiegu liposukcji brzucha, zewnętrznej strony ud i pośladków. Ile zabieg ten będzie kosztował i po jakim czasie będę mogła wrócić do pracy po takim zabiegu? (pracuję w hurtowni i jest to raczej praca siedząca - 10 godzin dziennie) Pozdrawiam.
JUNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 23:17   #9
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam Pania.

Koszt odsysania tkanki tluszczowej zalezy od okolicy ciala oraz od rozleglosci zabiegu. Ostateczne koszty zabiegu moge Pani przedstawic dopiero po zbadaniu Pani podczas konsultacji. Podaje teraz tylko orientacyjne koszty w zaleznosci od okolicy ciala:
- brzuch 3500-4500 zlotych
- uda cz. zewnetrzna 3500-4500 zlotych (ew. kolana w cenie)
- posladki 3500 zlotych
Przy wykoaniu zabiegu jednoczasowo w ww okolicach koszt calkowity moze wynosic 5500-7500 zlotych. Cena obejmuje koszty zabiegu, znieczulenia, ubioru uciskowego, pobyt w Klinice, zmiany opatrunkow, wizyty kontrolne oraz pierwszy specjalistyczny masaz po zabiegu.
Do pracy moze Pani powrocic pomiedzy 7 a 14 dniem po zabiegu.

Pozdrawiam Pania
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 23:17   #10
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam Pania.

Koszt odsysania tkanki tluszczowej zalezy od okolicy ciala oraz od rozleglosci zabiegu. Ostateczne koszty zabiegu moge Pani przedstawic dopiero po zbadaniu Pani podczas konsultacji. Podaje teraz tylko orientacyjne koszty w zaleznosci od okolicy ciala:
- brzuch 3500-4500 zlotych
- uda cz. zewnetrzna 3500-4500 zlotych (ew. kolana w cenie)
- posladki 3500 zlotych
Przy wykoaniu zabiegu jednoczasowo w ww okolicach koszt calkowity moze wynosic 5500-7500 zlotych. Cena obejmuje koszty zabiegu, znieczulenia, ubioru uciskowego, pobyt w Klinice, zmiany opatrunkow, wizyty kontrolne oraz pierwszy specjalistyczny masaz po zabiegu.
Do pracy moze Pani powrocic pomiedzy 7 a 14 dniem po zabiegu.

Pozdrawiam Pania
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 06:36   #11
MURZYNEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

DZIEŃ DOBRY PANU!

CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ ILE KOSZTOWAŁOBY ODSYSANIE TŁUSZCZU W OKOLICACH UD A SZCZEGÓLNIE KOLAN. CZY CENA JEST UZALEŻNIONA OD WIELKOŚCI TŁUSZCZU?
MIESZKAM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ I DLATEGO CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA REJESTRACJA, ILE TRWA OPERACJA I LECZENIE.
OD DZIECIŃSTWA MAM PROBLEMY Z NADWAGĄ, ALE DOPIERO OD ROKU INTENSYWNIE TRENUJĘ FITNESS. CHCIAŁABYM SIĘ POZBYĆ KILKU CENTYMETRÓW W UDACH I W KOLANACH. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
ola. napisał(a):
> Panie Doktorze,
> Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
> Pozdrawiam Pana

ola. napisał(a):
> Panie Doktorze,
> Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
> Pozdrawiam Pana
MURZYNEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 06:36   #12
MURZYNEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

DZIEŃ DOBRY PANU!

CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ ILE KOSZTOWAŁOBY ODSYSANIE TŁUSZCZU W OKOLICACH UD A SZCZEGÓLNIE KOLAN. CZY CENA JEST UZALEŻNIONA OD WIELKOŚCI TŁUSZCZU?
MIESZKAM W RUDZIE ŚLĄSKIEJ I DLATEGO CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA REJESTRACJA, ILE TRWA OPERACJA I LECZENIE.
OD DZIECIŃSTWA MAM PROBLEMY Z NADWAGĄ, ALE DOPIERO OD ROKU INTENSYWNIE TRENUJĘ FITNESS. CHCIAŁABYM SIĘ POZBYĆ KILKU CENTYMETRÓW W UDACH I W KOLANACH. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
ola. napisał(a):
> Panie Doktorze,
> Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
> Pozdrawiam Pana

ola. napisał(a):
> Panie Doktorze,
> Interesuje mnie odsysanie tłuszczu z kolan, prosiłabym o informację dotyczącą kosztu takiego zabiegu i ewentualnych kosztów dodatkowych. Chciałabym także dowiedzieć się po jakim czasie od zabiegu mozna wrocic do pracy.
> Pozdrawiam Pana
MURZYNEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:17   #13
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam Pania.

Calkowity koszt odsysania tkanki tluszczowej z okolicy ud oraz kolan wynosi 4500 zlotych. Cena zalezy od okolicy ciala oraz od rozleglosci zabiegu. Co wchodzi w koszta zabiegu ma Pani napisane wyzej. Istnieje mozliwosc odplatnosci w ratach.
Przed zabiegiem wskazana jest konsultacja, podczas ktorej przedstawi Pani swoje oczekiwania, a ja ze swojej strony wytlumacze pani na co moze Pani liczyc po zabiegu. Otrzyma Pani rowniez wykaz zalecen przed zabiegiem. Ze wzgledu na odleglosc moze tez Pani napisac do mnie bezposrednio info@skupin.pl, opisac swoje oczekiwania zwiazane z zabiegiem oraz (najlepiej) dolaczyc zdjecia. Bede mogl wtedy rowniez przeslac pani wykaz zalecen.
Konsultacje http://www.skupin.pl/kontakt.htm
Zabieg trwa ok. 2 godziny. Pozostaje Pani w Klinice do nastepnego dnia.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 22:17   #14
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam Pania.

Calkowity koszt odsysania tkanki tluszczowej z okolicy ud oraz kolan wynosi 4500 zlotych. Cena zalezy od okolicy ciala oraz od rozleglosci zabiegu. Co wchodzi w koszta zabiegu ma Pani napisane wyzej. Istnieje mozliwosc odplatnosci w ratach.
Przed zabiegiem wskazana jest konsultacja, podczas ktorej przedstawi Pani swoje oczekiwania, a ja ze swojej strony wytlumacze pani na co moze Pani liczyc po zabiegu. Otrzyma Pani rowniez wykaz zalecen przed zabiegiem. Ze wzgledu na odleglosc moze tez Pani napisac do mnie bezposrednio info@skupin.pl, opisac swoje oczekiwania zwiazane z zabiegiem oraz (najlepiej) dolaczyc zdjecia. Bede mogl wtedy rowniez przeslac pani wykaz zalecen.
Konsultacje http://www.skupin.pl/kontakt.htm
Zabieg trwa ok. 2 godziny. Pozostaje Pani w Klinice do nastepnego dnia.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:07   #15
apapeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Witam!
Jestem przedstawicielem handlowym i interesuje mnie koszt odsysanai tłuszczu z okolic klatki piersiowej brzucha i boków oraz niewiele z posladkow i ud. Pod tym sa pozostałości ciężkich treningów na siłowni lecz troszke zaniedbane. Proszę napisać po jakim czasie bede mogł wrócic na 8 godzin dziennie za kierownice.
apapeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:56   #16
PaSsIoNa
Raczkowanie
 
Avatar PaSsIoNa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 117
GG do PaSsIoNa Send a message via Skype™ to PaSsIoNa
Dot.: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Chcialam zadac tylko takie jedno male pytanko. Czy zna Pan kogos kto robi liposukcje w Rzeszowie albo okolicach???
PaSsIoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 23:10   #17
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

apapeq: Ze względu na uda - minimum 3 miesiące.
PaSsIoNa: Niestety nie. Może Forumowicze pomogą.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:23   #18
21lat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

Mam 21 lat przy wzroście 183 cm ważę 112 kg, ile wynosił by całkowity koszt odessania tłuszczu z całego brzucha, całych ud i także z pośladków?? Czy wie pan czy mógłbym zrobić ten zabieg gdzieś w opolu lub niedalekiej okolicy?? Bardzo dziękuję.
21lat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:45   #19
agqko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: odsysanie tłuszczu z kolan-pytanie do Pana Doktora

mozgi sobie poodsysajcie!!!
agqko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.