Spódnica jest, pomysłów brak :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 14:35   #1
calineczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1

Spódnica jest, pomysłów brak :)


witajcie Wizażystki!

Pierwszy raz piszę na tym forum, ale od dawien dawna śledzę te stronkę i nadszedł oto czas, kiedy potrzebuję Waszej rady

na studia przeprowadziłam się do większego miasta i od razu wpadłam w szał zwiedzania galerii :P na jednym z takich wypadów dorwałam w h&m spódnicę, o którą się w tym temacie rozchodzi. przedstawiam ją na sklejce zdjęć poniżej (przepraszam za ten bałagan i za jakość). umieszczam też zdjęcie tej spódnicy w kolorze niebieskim (znalazłam ją na stronie bloga fashionface.pinger.pl), żebyście widziały jaki to jest materiał, ale podkreślam! - moja jest ta BEŻOWO-BRĄZOWO-SZARO-

NIEOKREŚLONA
no i teraz mam problem, ponieważ zaczyna się robić poważnie chłodno na dworze i szpilek już do niej nie założę, tylko kozaki na obcasie (na tym niewidzialnym :P), które mam na zdjęciu (niestety nie mam innych bucików na tę porę roku ). dorzucam też fotkę róży z h&m, którą pomyślałam, że też można gdzieś dokleić (czy we włosy, czy na płaszcz).

Dziewczęta! ratujcie! z czym mam połączyć ten już trzyelementowy zestaw? jaką dobrać górę, dodatki? nie mam do tego kompletnie głowy a szykuje mi się randka^^ i trzeba jakoś wyglądać

Pozdrawiam i czekam na Wasze złote rady )


http://i52.tinypic.com/hspe6d.jpg
http://i2.pinger.pl/pgr442/1d24fb51002adac94b7d3d49
http://img01.allegroimg.pl/photos/or.../70/1190067059
calineczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:45   #2
wizaaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Spódnica jest, pomysłów brak :)

Spodnica jest sliczna, mam taka w domu tylko ze czarna..
Mozesz do niej załozyc podobna bluzke jak w zestawie z niebieska spodniaca, do tego jakies pokazne kolczyki i bransoletki w zestwie, z ktorych jedna moze byc z motywem panterki, tudziez lancuch na szyii. Napewno do tego zestawu zdadzą sie botki czy tez kozaczki w jasniejszej tonacji, brazowa kurteczka i ciemny, nawet czarny szal.. jesli to ma byc randka to mysle ze taki zestwa jest chyba odpowiedni.
wizaaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 20:50   #3
Hibisskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Spódnica jest, pomysłów brak :)

Śliczna spódniczka Zwłaszcza ten kolor, bardzo mi się podoba!

Ja wymyśliłam na szybkiego zestaw ale raczej na codzień. Ciekawi mnie bardzo Twój kolor włosów. Od niego dużo zależy. Zakładam, że są brązowe
Wiemy, że zaczyna się już robić chłodno. Do tej spódniczki dodałabym kryjące rajstopy w popielu, bądź beżu. Buty - te tzw emu (niekoniecznie muszą być oryginalne ) także w kolorze beżowym. Na górę jakiś golfik też w takich odcieniach a jako biżuterię coś w kolorze starego złota Jeżeli chcesz już dodać ten kwiatek wg 'łącznikiem kolorowym' niekoniecznie musi być ubranie. Ja bym pomalowała paznokcie na podobny kolor (i do tego mała torebeczka? nie wiem, ja bym nie dodawała już nic ). No i w sumie to tyle. Nawet kosztowo nie wyjdzie też drogo :P

Co do randki... Hm. Ta spódnica, cielesne rajtki, czarne kozaki, co do góry... coś czarnego. Jakiś sweterek z dekoltem no i ten kwiatek przypiąć do sweterka, paznokcie tak jak pisałam w kolorze kwiatka. Co do biżuterii tylko kolczyki ulubione perfumy, ładny makijaż i już, gotowa!
Hibisskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.