bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 19:32   #421
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Ja dzisiaj wysłałam 2 CV od dłuższego czasu
Na pracownika administracyjno-biurowego w pewnej fundacji (pewnie umowa zlecenie, bo szukają studentki, godziny pracy trochę głupie bo od 12 - 20).
I na recepcjonistkę w klubie fitness (tez umowa zlecenie, godz. 15:30 - 21:30)

Zobaczymy...


Ariena, przynajmniej wiesz na czym stoisz, a nie buch! i nie masz roboty. Masz czas by szukać
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 14:21   #422
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Antunka no to masz podobnie jak ja z tymi 3 miesiącami.

Ja od czwartku wysłałam ok. 10 podań no i dziś odzew, idę we wtorek na rozmowę. W fajnej firmie produkcyjnej, znanej. Fajna babeczka się wydaje i porozmawiała ze mną po angielsku. Trochę się jąkałam bo miałam zadyszkę (przyszłam do domu dopiero) i nie umiałam znaleźć słowa ale stwierdziła że jest ok i że taki poziom może być.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:48   #423
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Antunka no to masz podobnie jak ja z tymi 3 miesiącami.

Ja od czwartku wysłałam ok. 10 podań no i dziś odzew, idę we wtorek na rozmowę. W fajnej firmie produkcyjnej, znanej. Fajna babeczka się wydaje i porozmawiała ze mną po angielsku. Trochę się jąkałam bo miałam zadyszkę (przyszłam do domu dopiero) i nie umiałam znaleźć słowa ale stwierdziła że jest ok i że taki poziom może być.
A więc trzymamy kciuki
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 12:42   #424
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Witajcie

Tutaj znowu pusto i cicho, ale dla tych co czasami zaglądają i martwią się bezrobociem, i się dołują:


Pamiętajcie, że nie jesteście same!! jest 2,168 mln bezrobotnych, którzy są zarejestrowani w Urzędzie Pracy, poza tym pozostaje mnóstwo ludzi, którzy nie są zarejestrowani w UP, więc nie ma co się przejmować, ale brać życie takie jakie jest nam pisane.

Liczba bezrobotnych pochodzi z: http://www.sfora.biz/Coraz-wiecej-Po...-potege-a41860
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:10   #425
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Byłam na tej rozmowie ale nic z tego nie wyszło. A wydawało mi się że dobrze mi poszło, ale nie przeszłam do drugiego etapu.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:56   #426
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Byłam na tej rozmowie ale nic z tego nie wyszło. A wydawało mi się że dobrze mi poszło, ale nie przeszłam do drugiego etapu.
Tak czasami jest. Ja wczoraj byłam na rozmowie do poczty polskiej. Praca na zastępstwo na okres od tyg do paru miesięcy. Praca miała być na wsi nie daleko mojego miasta, u mnie w mieście, i jeszcze na innej wiosce. Tak było w ogłoszeniu. Nagle na rozmowie okazało się,że praca jest na razie tylko na jednej wsi i dużo osób było zaproszonych z tej wsi na rozmowy. Też dobrze mi poszło, tak mi się wydawało. Pani zapytała mnie na koniec rozmowy, czy nie stanowiłoby przeszkody dla mnie pojechanie na rozmowę do dyrektora do miasta 70 km ode mnie. Przede mną chyba dziewczyn o to nie pytali. Więc byłam przekonana, że się odezwią a tu nic. Mieli się do wczoraj odezwać. Tka sobie myślę, że jak szukali na wieś, a było dużo osób ze wsi, to wzięli te osoby z tej wsi. Może, jak będą szukać do miasta do mnie, to wtedy się odezwą. Ale jedna korzyść z tego jest. Rozmowa była w innym mieście ok 30 km ode mnie. A tam są tanie buty. A byłam na kupnie butów przejściowych i kupiłam tam tanie buty za 45zł., Trzewiczki na obcasie. U mnie podobne ze 100 zł. Tak na zimno jak dziś. Jeszcze mnie gniotą z przodu, ale się w chodzeniu rozejdą. Miałam je dziś tylko jak szłam do sklepu. Zawsze jak kupie tanie buty, to mnie gniotą na początku a potem się rozchodzą po tyg czy 2. Będą od razu na jesień. Teraz długo nie pochodzę, bo jak zrobi się ciepło to mam wiosenne buty całkiem. Zawsze jak jest ciepło to mi puchną nogi, i tu jest mój problem, że na ciepło już butów z jesieni, np trzewiczków nie jest mi łatwo ubrać. Wogóle znaleść na mnie buty to cud, 36 rozmiar na wysokim bodbiciu z tyłu. A wszystkie robią teraz niskie z tyłu. Więc pochodzę w nich dopóki jest zimno, a potem zostawie je sobie na jesień.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-03-28 o 17:01
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 17:00   #427
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Witajcie
Ja byłam bezrobotna prawie pól roku,mam tylko wykształcenie średnie i nigdzie do pracy mnie nie chcieli wiec poszłam do pracy produkcyjnej.
Praca na 2 zmiany,jest zimno na hali,ale nawet w sklepie mnie nie chcą
Wiec mecze sie na tej produkcji już 2 miesiące,nie wiem czemu ale jestem tak zmęczona ta praca ze jak mam na rano to wstaje o 4:30 przychodzą po pracy i tylko śpię nie mam siły kapletnie na nic.Myślałam ze sobie na prawko odłoże ale nie byłabym chyba w stanie myśleć i chyba bym szybciej kogoś przejechała niż te prawko zrobiła
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 10:34   #428
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Bardzo ciężka jest ta twoja praca na produkcji ? Co dokładnie robisz ? Teraz to na wszystkim pracodawcy oszczędzają, ogrzewanie itd. Wiem coś o tym, bo jak robiłam na czarno to siedzieliśmy w rękawiczkach, kurtkach, szalikach w pracy. Nawet w małych sklepikach jest nie raz tak zimno, że jak się wejdzie, to odechciewa się zakupów. I dziwota potem, że sklepy małe uliczne upadają. Ja wybieram się we wtorek złożyć dokumenty na 2 konkursy do ZUS. Tylko wymagają doświadczenie konkretne związane z naliczeniami ubezpieczeń. A przecież ktoś jak wcześniej nie robił w ZUS, to takiego doświadczenia, jak oni wymagają nie może mieć, bo skąd. Ja nie mam takiego doświadczenia, ale złożyć dokumenty mogę, chociaż drukowanie ich na 2 konkursy będzie kosztować . Te konkursy chyba pisane są pod osoby, które wcześniej w ZUS jakiś staż miał, albo chcą wyeliminować większość osób, by zatrudnić swoich. Niestety u mnie konkursy zawsze są ustawione

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-04-08 o 10:49
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 13:50   #429
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: bezrobociu się nie damy i plotkowanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Bardzo ciężka jest ta twoja praca na produkcji ? Co dokładnie robisz ? Teraz to na wszystkim pracodawcy oszczędzają, ogrzewanie itd. Wiem coś o tym, bo jak robiłam na czarno to siedzieliśmy w rękawiczkach, kurtkach, szalikach w pracy. Nawet w małych sklepikach jest nie raz tak zimno, że jak się wejdzie, to odechciewa się zakupów. I dziwota potem, że sklepy małe uliczne upadają. Ja wybieram się we wtorek złożyć dokumenty na 2 konkursy do ZUS. Tylko wymagają doświadczenie konkretne związane z naliczeniami ubezpieczeń. A przecież ktoś jak wcześniej nie robił w ZUS, to takiego doświadczenia, jak oni wymagają nie może mieć, bo skąd. Ja nie mam takiego doświadczenia, ale złożyć dokumenty mogę, chociaż drukowanie ich na 2 konkursy będzie kosztować . Te konkursy chyba pisane są pod osoby, które wcześniej w ZUS jakiś staż miał, albo chcą wyeliminować większość osób, by zatrudnić swoich.
Niestety u mnie konkursy zawsze są ustawione
Ja pracuje w tortach mrozonych,praca stojąca i dlatego jest zimno bo na hali niestety musi tak być.Wkładam przez 8 godzin np.mrożone truskawki już kilka razy sobie paluchy odmrozilam.
Ogólnie robię rożne rzeczy czasami tez trzeba dźwigać i torty przenosić.Na produkcji niestety nigdy nie jest łatwo.Do tego jeszcze chodzę 3 km w jedna stronę bo nie ma tam żadnego dojazdu,a prawka ani auta nie mam.Już sama nie wiem czy coś ze mną jest nie tak.Właśnie sie dowiedziałam ze koleżankę przyjęli w czwartek do pracy bez żadnych znajomosci do sklepu,a ona tylko podstawowke skończyła.Jeszcze do ciucholandu gdzie wydaje tylko numerki i jeszcze będzie zarabiała 1400 zł.Ja zapieprzam za mniej niż najnisza krajowa
Niestety teraz bez znajomosci ani rusz o prace i tak,i wszędzie te doświadczenie wymagane ale jak ma sie je zdobyć jak nikt nie daje szans ma prace
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.