Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie studiowac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 22:17   #1
just_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9

Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie studiowac


Gdzie studiowac zarządzanie spośród wymienionych uczelni i gdzie sie najłatwiej dostać ?(Matury tylko podstawa:geografia, ang, matma, polski). Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu ? Specjalizacje tak jak w tytule ,ostatecznie profil ogólnoakademicki. Głownie chodzi mi o branże turystyczną (zarządzanie w turystyce, gospodarka turystyczna itp.).

Edytowane przez just_s
Czas edycji: 2014-06-16 o 22:18
just_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:54   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie stu

A idziesz tylko dla samego studiowania jak mnemam po twojej wypowiedzi. Zastanów się co chcesz robić bo teoretycznie zarządzanie nie ma dobrej i świetlanej przyszłości z takim nastawieniem "gdzie łatwiej"
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:41   #3
just_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 9
Dot.: Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie stu

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
A idziesz tylko dla samego studiowania jak mnemam po twojej wypowiedzi. Zastanów się co chcesz robić bo teoretycznie zarządzanie nie ma dobrej i świetlanej przyszłości z takim nastawieniem "gdzie łatwiej"
Nie, nie mam swój cel "zawodowy" i pewne plany Pytam gdzie najłatwiej sie dostac ponieważ wiem ,ze matura nie poszła mi zbyt dobrze .
just_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 20:17   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie stu

Raczej małe prawdopodobieństwo, że do Twojego wątku zajrzą osoby z każdej uczelni którą wymieniłaś i będą miały informacje o rekrutacji na zarządzanie.

Sprawdź na stronach uczelni lub na uczelnianych forach internetowych progi punktowe i ilość osób na miejsce. Wiem, że UE Wroc ma takie informacje podane na stronie.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:04   #5
MalaBetty
Przyczajenie
 
Avatar MalaBetty
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie stu

Jeżeli myślisz o zarządzaniu to mogę z czystym sumieniem polecić Wyższą Szkołę Bankową, wykładowcy-praktycy nie tylko sucha teoria. Są wydziały w kilku miastach.
MalaBetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 18:52   #6
vikq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1
Dot.: Zarządzanie/gospodarka turystyczna/organizacja i zarządzanie w biznes gdzie stu

Czy ktoś z was był na dzisiejszym wydarzeniu w Łodzi? Mi osobiście bardzo się podobało Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017.
vikq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.