Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 21:08   #991
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

nadżerka?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:09   #992
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
nadżerka?
Wydaje mi się, że gin by zdiagnozował... Ale sama już nie wiem
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:49   #993
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

Może jesteś"zbyt sucha" ? No i tak można wyliczać i zgadywać.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:58   #994
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Może jesteś"zbyt sucha" ? No i tak można wyliczać i zgadywać.
Używamy zawsze żelu. Partner zawsze mnie rozgrzewa przed seksem, często też mam orgazmy łechtaczkowe Także wydaje mi się, że z rozluźnieniem też nie powinnam mieć problemu.
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:30   #995
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Po 3 latach seku - ból przy wejściu

a próbowałaś ćwiczeń mięśni Kegla?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 17:14   #996
maszmuche
Przyczajenie
 
Avatar maszmuche
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Hej, wydaje mi się, że ten wątek będzie ok dla mojego problemu

Uprawiam seks z moim TŻ od 6 lat, historia bardzo podobna do wielu, które przeczytałam powyżej - na początku przy pierwszym razie problem, potem wszystko super i bardzo fajnie. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i wtedy też zaczęły się moje problemy.
Ogólnie poza tym, że drastycznie spadło mi libido, to dołączyła się do tego jeszcze suchość pochwy. Dosłownie unikałam seksu, bo był dla mnie nieprzyjemny, no i nie miałam na niego ochoty.
Ale tak się nie da, jednak to jest ważna część życia człowieka, więc poszłam po poradę do pani ginekolog. Ta zmieniła mi tabletki, zbadała, wszystko było ok.

Po zmianie tabletek libido lekko podskoczyło, ale suchość nie ustąpiła. Męczyłam się tak ponad pół roku (licząc, że muszę się "rozkręcić" z tymi tabletkami), ale było tylko coraz gorzej. Nabawiłam się awersji do stosunku, który za każdym razem był dla mnie wręcz upokarzający. Byłam suchutka jak pustynia, nie dało się nic z tym zrobić.

W końcu zdesperowana porzuciłam całkiem tabletki antykoncepcyjne. Po paru miesiącach zauważam poprawę z libido, jednak suchość została mi nadal! Myślałam, że też się coś polepszyło, ale po początkowym nawilżeniu bardzo szybko wysycham, w trakcie stosunku, jest to jeszcze gorsze... Razem z TŻtem bardzo na mnie uważamy, staramy się robić jakieś długie gry wstępne itd. Ostatnio kupiliśmy żel nawilżający Durexa (taki zwykły, bez żadnych zapachów) - MASAKRA. Po nałożeniu od razu zaczęło mnie baaaaaaaaardzo piec, musiałam szybko to z siebie zmyć, bo nie dało rady! No i finalnie znowu byłam pozbawiona nawilżenia...

Czy znacie może jakieś dobre żele, maści, po których nic mnie nie będzie piec? Nie mogę nigdzie znaleźć składu tego piekielnego Durexa, nie wiem co mnie tak podrażniło
maszmuche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:57   #997
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maszmuche Pokaż wiadomość
Hej, wydaje mi się, że ten wątek będzie ok dla mojego problemu

Uprawiam seks z moim TŻ od 6 lat, historia bardzo podobna do wielu, które przeczytałam powyżej - na początku przy pierwszym razie problem, potem wszystko super i bardzo fajnie. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i wtedy też zaczęły się moje problemy.
Ogólnie poza tym, że drastycznie spadło mi libido, to dołączyła się do tego jeszcze suchość pochwy. Dosłownie unikałam seksu, bo był dla mnie nieprzyjemny, no i nie miałam na niego ochoty.
Ale tak się nie da, jednak to jest ważna część życia człowieka, więc poszłam po poradę do pani ginekolog. Ta zmieniła mi tabletki, zbadała, wszystko było ok.

Po zmianie tabletek libido lekko podskoczyło, ale suchość nie ustąpiła. Męczyłam się tak ponad pół roku (licząc, że muszę się "rozkręcić" z tymi tabletkami), ale było tylko coraz gorzej. Nabawiłam się awersji do stosunku, który za każdym razem był dla mnie wręcz upokarzający. Byłam suchutka jak pustynia, nie dało się nic z tym zrobić.

W końcu zdesperowana porzuciłam całkiem tabletki antykoncepcyjne. Po paru miesiącach zauważam poprawę z libido, jednak suchość została mi nadal! Myślałam, że też się coś polepszyło, ale po początkowym nawilżeniu bardzo szybko wysycham, w trakcie stosunku, jest to jeszcze gorsze... Razem z TŻtem bardzo na mnie uważamy, staramy się robić jakieś długie gry wstępne itd. Ostatnio kupiliśmy żel nawilżający Durexa (taki zwykły, bez żadnych zapachów) - MASAKRA. Po nałożeniu od razu zaczęło mnie baaaaaaaaardzo piec, musiałam szybko to z siebie zmyć, bo nie dało rady! No i finalnie znowu byłam pozbawiona nawilżenia...

Czy znacie może jakieś dobre żele, maści, po których nic mnie nie będzie piec? Nie mogę nigdzie znaleźć składu tego piekielnego Durexa, nie wiem co mnie tak podrażniło
Jak dla mnie nr 1 to feminum active Troszke drogi, ale bardzo wydajny. Durexa tez mialam, mam, ale wole feminum. Stosowalam takze na noc, smarujac na zewnatrz. Nie dosc, ze nawilza, zwieksza poslizg to mi jeszcze podleczyl, odbudowal wrazliwe miejsce.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 21:48   #998
BurczyBrzuch
Przyczajenie
 
Avatar BurczyBrzuch
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ból podczas stosunku - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nr 1 to feminum active Troszke drogi, ale bardzo wydajny. Durexa tez mialam, mam, ale wole feminum. Stosowalam takze na noc, smarujac na zewnatrz. Nie dosc, ze nawilza, zwieksza poslizg to mi jeszcze podleczyl, odbudowal wrazliwe miejsce.
Mam podobny problem i dzisiaj właśnie ten żel kupiłam! Przetestuję, mam nadzieję, że da radę I wcale nie jest taki drogi - w aptece zapłaciłam za niego 11 zł, a taki żel Durexa to chyba koło 14 zł kosztuje...

EDIT. Żel super!

Edytowane przez BurczyBrzuch
Czas edycji: 2016-07-13 o 08:56
BurczyBrzuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 23:12   #999
Lenkaaa2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Bóle pochwy po stosunku

Witam, kilka miesiecy temu rozpoczęłam współżycie i zawsze wszystko było w porządku, jednak ostatnio mój chłopak postanowil odbyć ze mną nie ostry stosunek. Miałam po nim bóle pochwy, które utrzymują się od 2 dni, jednak mam wrażenie że maleją. Czy to normalne, też miałyscie podobne bóle po sexie?
Lenkaaa2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 09:24   #1000
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy!

Wczoraj podczas stosunku odczuwalam straszny ból. Dodatkowo partner nie mógł wejść do końca. Po stosunku pojawiła się krew (mam małą nadzerke), stawiam ze to od tego? Mam w zasadzie nawracajce infekcje, obawiam się, ze mam dość sucho w środku i to też stąd się może brać. Jutro chce iść do ginekologa, niech sprawdzi i coś podpowie.
Jednak może któraś z Was zmagala się z tym problemem? Jakaś maść, odpowiednia pozycja, cokolwiek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 15:05   #1001
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126
Dot.: Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy!

cześć, nie chce zakładać nowego takiego samego wątku więc podpinam się pod ten. Otóż współżyję z narzeczonym od jakichś dwóch lat średnio 2-3 razy na tydzień i dwa razy miałam tak, że chwilę po stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze. Taki ból miesiączkowy tylko że 10 razy gorszy. Jestem jakieś 1-1,5 tygodnia przed okresem. Ktoś coś może podpowiedzieć? Seks był na szybko i dość gwałtowny, czy to możliwe że narzeczony coś "mi poobijał" ? Do ginekologa idę ale dopiero za dwa tyg
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 15:34   #1002
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Ból podczas/po stosunku - wątek zbiorczy!

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 18:08   #1003
daria05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 126
ból po stosunku

Cześć, parę dni temu po stosunku potwornie rozbolało mnie podbrzusze po stosunku z partnerem. Taki ból miesiączkowy tylko 100razy gorszy. Byłam w czasie owulacji. Poszłam do ginekologa i stwierdził lekką grzybice, płyn za macicą, stan zapalny. Przepisał mi bioracef doustnie, cos na grzybice dopochwowo i czopki diclofenac na ten płyn. Czy możliwe że ten stan zapalny był spowodowany wspolzyciem? Nie był gwałtowny. Jak sie chronić przed schorzeniami intymnymi? Nie zrezygnuje ze współżycia przecież. I drugie pytanie czy stan zapalny i reszta co stwierdził ginekolog może utrudniać mi późniejsze zajecie w ciaze?
daria05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 11:26   #1004
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: ból po stosunku

stany zapalne biorą się z rożnych przyczyn, grzybice możesz złapać po basenie czy podczas antybiotykoterapii, nie ma w tym nic niezwykłego

mogłaś miec stan zapalny juz wczesniej, tylko stosunek zaostrzył objawy.

chronić się możesz dbaniem o higienę, np. dobrym płynem do higieny intymnej , np. Lactacyd, jedzeniem jogurtów bądź zażywaniem probiotyków. nosić bawełnianą bieliznę, zrezygnowac ze stringów itp.

wszystkie kobiety łapią infekcje intymne, w zajsciu w ciaże w niczym to nie przeszkadza.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 11:34   #1005
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: ból po stosunku

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
wszystkie kobiety łapią infekcje intymne, w zajsciu w ciaże w niczym to nie przeszkadza.
Chyba że się je ignoruje i się ich nie leczy!
Choć nie rozumiem, jak niektóre kobiety mogą ignorować taki dyskomfort. Ale no zdarza się...
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 11:37   #1006
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: ból po stosunku

czasami zdarzają się też bezobjawowe infekcje, u mnie tak kiedyś było, w cytologii wyszedł mi stan zapalny (bez zadnych objawów)
gin zrobil posiew na bakterie i dostałam leki
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-08 12:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.