NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-03, 09:14   #2821
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 09:38   #2822
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja w zimie prawie w ogóle nie grzeje włączamy grzejnik na godzinkę -półtorej jak wracamy z pracy i starczy, przecież przy gotowaniu tez się mieszkanie nagrzewa, temperaturę mamy na poziomie 18-20 stopni i jest wg mnie idealnie


Za to w pracy sami fani ciepełka, dzisiaj już okna wszystkie pozamykane , bo przecież tak zimno , a w zimie wieczne komentarze " aż się zimno robi jak się na Ciebie patrzy" bo przecież 24 stopnie i krótki rękawek to rzecz niepojęta
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 10:06   #2823
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja w zimie lubię ciepełko
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 10:07   #2824
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja w zimie lubię ciepełko
Ja też, ale dla mnie ciepelko to takie 21 stopni w mieszkaniu. Na noc ustawiam 19. Poprzedniej zimy sporo grzaliśmy, bo oba mieszkania pod naszym stały puste.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 10:19   #2825
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Ja w takie wątki staram się nie wchodzić, żeby się nie wkurzać właśnie, bo potem ręce mnie świerzbią żeby coś napisać a nie chcę gównoburzy Z jednej strony w pełni rozumiem, że ludzie różnie odczuwają temperaturę, jasne, ale - teraz naprawdę nie nastały mrozy -20, nie zacina gradem, ani śniegiem, więc o co ten lament? Że słońce nie świeci? Olaboga, jeden dzień pochmurny i już taki dramat jakby im ktoś ciasteczka zjadł Jest to jak dla mnie straszna przesada i tyle, teraz temperatura jest umiarkowana, nie wiem jak takie skwarolubne osoby sobie wyobrażają cały rok w takim upale? Jak miałoby cokolwiek kwitnąć, rosnąć, jak żyłyby zwierzęta, no i inni ludzie? Nie ogarniam. No ale każdy ma swój wątek na żale i marzenia, i tego się trzymam

U mnie akurat sporo ludzi było już w kurtkach i to całkiem grubych, chustki, jakieś botki itp. Ale niektórzy tak chyba mają od dziecka zakodowane - zachodzi słońce,trzeba się ubrać. Bo wątpię, by ktoś marzł jakoś strasznie - 18-20 stopni u mnie było, bardzo przyjemnie

Otóż to, u mnie już dzisiaj świeci słońce i podejrzewam, że w większości regionów wczorajsza "jesień" odeszła w niepamięć, więc też nie rozumiem tej histerii. To jest tak jakbyśmy my były przeciwne słońcu i ciepłu w ogóle, a tolerowały tylko mróz i zacinający deszcz. A wielbiciele ciepełka mam wrażenie, że zadowoleni są tylko jak jest wykańczający upał, bo skoro piszą, że 24 stopnie to mało i dramat życiowy, bo muszą założyć dżinsy i trampki, a nie letnią sukienkę i sandały. Pozazdrościć problemów.


Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie zadziwia, że ludzie absolutnie nie dopuszczają chodzenia jesienią czy zimą po domu w długim rękawie. Nie, mają grzać od września do maja, w mieszkaniu ma być 28 stopni, żeby można było latać w samych majtkach, a jak na dworze jest 15 stopni to już powinno centralne chodzić, bo przecież zimno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też to zauważyłam i wśród moich znajomych ci co mieszkają w blokach to już w ogóle najlepiej grzaliby na full przez całą zimę. Ci z domów zazwyczaj mają chłodniej, ale to pewnie wynika z metrażu i ceny za ogrzewanie, ale wiele razy byłam w małych mieszkankach, z temperaturą 26-28 stopni zimą.


Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
W domach to niech sobie robią co chcą (tez nie rozumiem, ja mam w sezonie grzewczym ustawioną temperaturę na 21 stopni) ale niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego np. w przedszkolach tak jest. Grzeje się na potęgę, dzieciaki chorują, wirusy aż kwitną. Zdrowe to to nie jest. Panie przedszkolaki w styczniu w krótkich rękawach, zadowolone. Ciepelko musi być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Współczuję! I też tego nie pojmuję, po co tyle grzać w komunikacji miejskiej, w sklepach, w urzędach. Wiele razy miałam już sytuację, że rozbierałam się w lidlu czy biedronce, bo nie jestem w stanie robić zakupów w zimowej kurtce jak ogrzewanie rozkręcone. Tego chyba w zimie nie lubię najbardziej, tego zgrzania i upocenia jak się wejdzie z dworu do zbyt ciepłego pomieszczenia.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 10:45   #2826
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Otóż to, u mnie już dzisiaj świeci słońce i podejrzewam, że w większości regionów wczorajsza "jesień" odeszła w niepamięć, więc też nie rozumiem tej histerii. To jest tak jakbyśmy my były przeciwne słońcu i ciepłu w ogóle, a tolerowały tylko mróz i zacinający deszcz. A wielbiciele ciepełka mam wrażenie, że zadowoleni są tylko jak jest wykańczający upał, bo skoro piszą, że 24 stopnie to mało i dramat życiowy, bo muszą założyć dżinsy i trampki, a nie letnią sukienkę i sandały. Pozazdrościć problemów.





Też to zauważyłam i wśród moich znajomych ci co mieszkają w blokach to już w ogóle najlepiej grzaliby na full przez całą zimę. Ci z domów zazwyczaj mają chłodniej, ale to pewnie wynika z metrażu i ceny za ogrzewanie, ale wiele razy byłam w małych mieszkankach, z temperaturą 26-28 stopni zimą.





Współczuję! I też tego nie pojmuję, po co tyle grzać w komunikacji miejskiej, w sklepach, w urzędach. Wiele razy miałam już sytuację, że rozbierałam się w lidlu czy biedronce, bo nie jestem w stanie robić zakupów w zimowej kurtce jak ogrzewanie rozkręcone. Tego chyba w zimie nie lubię najbardziej, tego zgrzania i upocenia jak się wejdzie z dworu do zbyt ciepłego pomieszczenia.
Tak, w domach argumentem są też oszczędności (zresztą w blokach tez), my grzejemy gazem, mamy dom, temperatura ma przełożenie na rachunek. Ale niektorzy są w stanie duzo dopłacić za ciepelko.
My lubimy te 21 stopni, jest to też zdrowsze, równiez dla dzieci. Laryngolog naszej córki mówi że najgorsze jest dla niej jest przegrzane, suche powietrze. Myślę że nie tylko dla niej
W szkołach i przedszkolach powinno być to z góry narzucone, minimalna i maksymalna temperatura. Pewnie jest, tylko jaka..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 11:22   #2827
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Tak, w domach argumentem są też oszczędności (zresztą w blokach tez), my grzejemy gazem, mamy dom, temperatura ma przełożenie na rachunek. Ale niektorzy są w stanie duzo dopłacić za ciepelko.
My lubimy te 21 stopni, jest to też zdrowsze, równiez dla dzieci. Laryngolog naszej córki mówi że najgorsze jest dla niej jest przegrzane, suche powietrze. Myślę że nie tylko dla niej
W szkołach i przedszkolach powinno być to z góry narzucone, minimalna i maksymalna temperatura. Pewnie jest, tylko jaka..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nadajemy się do Szwecji! Czytałam reportaż o życiu tam i podobno temperatura w mieszkaniach jest odgórnie ustalona, bodajże 22 czy 21 stopni w ciągu dnia i trochę mniej w nocy. I nie ma żadnego podkręcania, dogrzewania, po prostu nie ma takiej możliwości, bo jakiś tam instytut dokładnie zbadał jaka jest optymalna temperatura dla człowieka mieszkającego w takim klimacie i tak zostało przyjęte. Nie wiem jak jest w domach, ale jeśli wierzyć tej książce to Szwedzi wierzą badaniom i raczej przestrzegają zaleceń


Dzisiaj z mężem zrobiliśmy super spacer, ponad 10 km przeszliśmy. Dla mnie jest teraz wspaniała pogoda, wychodziliśmy po 8 to było rześko, 15 stopni, idealnie na aktywność fizyczną. Wróciliśmy normalnie zmęczeni, a nie upoceni jak świnie i umierający z gorąca. Rano było pochmurno, teraz wyszło słońce, ale nie praży, a przyjemnie grzeje. A w nocy wreszcie padał deszcz , więc od razu inne powietrze i widać, że roślinność trochę odżyła. To jest dla mnie kwintesencja pięknej, letniej pogody. A nie jakieś afrykańskie upały i susza trwająca tygodniami.



Warto też rzucić okiem na to zestawienie, które idealnie pokazuje, że z upału nie powinniśmy się cieszyć https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc...j-niz-myslimy/


Klimat w Polsce ociepla się coraz szybciej, a takie ekstremalnie gorące okresy letnie będą zdarzać się coraz częściej. W przyszłości będziemy je odbierać za normę w obliczu zdarzających się najpierw raz na jakiś czas, a później już znacznie częściej, wakacji z temperaturami przekraczającymi 40 stopni. Ugotujemy się szybciej niż większość z nas myśli.

Zgodnie z tym zestawieniem, u mnie norma to 5 dni upalnych na cały sezon, a odnotowano 20
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 12:14   #2828
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 13:29   #2829
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
To nic dziwnego, że w mojej parę razy wysiadła otwarta lodówka gdy było ciepło

Też lubię chłodne mieszkanie. Dlatego w chłodne dni mało kto mnie odwiedza, głównie ci, których chcę zaprosić i dlatego na jakiś czas włączę kaloryfer żeby im było ok.
Max 18 stopni u mnie jest idealne
Jestem miłośnikiem wełnianych kocyków i swetrów i przy 18 u mnie cieplutko.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 13:52   #2830
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Nareszcie normalna temperatura Człowiek inaczej się czuje. Ludzi teraz z krótkim rękawem jak na lekarstwo a sporo ludzi patrzy na takich jak na kosmitów. Jak dwie kobiety zaczęły narzekać, że dzisiaj zimno jakby to było porządnie na minusie i próbowały mnie wciągnąć w to narzekanie to powiedziałam, że z tego cieszę się, że nastała normalna temp. to popatrzyły na mnie jak na debila. Na to jakaś babcia zdziwiona, że takie młode kobiety a narzekają gorzej niż emeryci i że widać, że za dobrze w życiu miały żeby z takiej pierdoły robić taki rwetes. Myślałam, że zaraz babcię zjedzą.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-03, 14:26   #2831
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie 22 stopnie dzisiaj, a ludzie się prawie zesrają jakby nastała zima. Jedna dziewczyna założyła dzisiaj grube rajstopy i siedzi w kocu, a za oknem słońce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-03, 19:46   #2832
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 06:44   #2833
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
U mnie 22 stopnie dzisiaj, a ludzie się prawie zesrają jakby nastała zima. Jedna dziewczyna założyła dzisiaj grube rajstopy i siedzi w kocu, a za oknem słońce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie pojmę takiego zachowania. W kocu? W pracy?


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Ja jeszcze nie musiałam swetrów zakładać, ale wyraźnie czuć, że powietrze jest rześkie i człowiek od razu odżywa. Oby już nie było ani jednego upalnego dnia w tym roku.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:00   #2834
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziś rano gdy wychodziłam do pracy było 10 stopni. Aż miło było spacerować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 07:07   #2835
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie pojmę takiego zachowania. W kocu? W pracy?





Ja jeszcze nie musiałam swetrów zakładać, ale wyraźnie czuć, że powietrze jest rześkie i człowiek od razu odżywa. Oby już nie było ani jednego upalnego dnia w tym roku.
Ja mam koc w pracy, bo mam pracę biurową, brak bezpośredniego kontaktu z klientem i większość czasu spędzam na fotelu. Jest mięciutki, ładnie pachnie i po prostu jest przytulnie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:05   #2836
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:51   #2837
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja mam koc w pracy, bo mam pracę biurową, brak bezpośredniego kontaktu z klientem i większość czasu spędzam na fotelu. Jest mięciutki, ładnie pachnie i po prostu jest przytulnie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nie no, ja sobie po prostu wyobraziłam, że ktoś siedzi w pracy opatulony kocem po samą szyję, bo przecież zima nastała
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 08:53   #2838
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie no, ja sobie po prostu wyobraziłam, że ktoś siedzi w pracy opatulony kocem po samą szyję, bo przecież zima nastała
Chyba, że tak, myślałam, że zdziwienie ogólnie kocem. Mnie ręce marzną jak siedzę na tyłku, to sobie zarzucam kocyk tak, żeby móc bez problemu klepać w klawiaturę no i jakbym miała kontakt z klientem, to na pewno bym się kocem nie owijała

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 09:06   #2839
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Też mam w pracy koco-szal


A nawet dwa w różnych wersjach kolorystycznych
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 12:37   #2840
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 15:23   #2841
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Łooo matko

U mnie dzisiaj cudowna pogoda, może trochę za ciepło, ale i tak mam ochotę pójść na spacer. Za to wieczory i nocki - miodzio
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 18:43   #2842
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie dziś też przyjemnie, rano było chłodno ale tak że na spokojnie gołe nogi plus krótki rękaw dawał radę. Ale rzeczywiście większość ludzi już w kurtkach, bluzach a i sporo botków widziałam. W sumie to ja się już nie mogę doczekać jesiennych i zimowych ubrań, więc trochę im pozazdrościłam, ale bym się usmażyła żywcem, bo było 25 stopni

Ale powiem wam, że marzę o jesiennych ciuchach już, o dżinsach, których nie miałam na tyłku chyba z 2 miesiące, i o botkach i ramonesce a najbardziej to chyba o wełnianym płaszczu, który sobie niedawno kupiłam Mam już dość tych letnich szmatek i sandałków, ileż można Z tym, że to takie moje marudzenie, bo pogoda teraz jest naprawdę ok
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-04, 19:47   #2843
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2019-09-04 o 19:48
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:03   #2844
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jak dla mnie 12 stopni to jednak lekki przesadyzm. Dobrze, że w przyszłym tygodniu napełniają instalację CO.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:17   #2845
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Założyłam sweterek wychodząc po 5 z domu i było super. Także dla mnie pogoda bardzo fajna

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:31   #2846
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
U mnie dziś też przyjemnie, rano było chłodno ale tak że na spokojnie gołe nogi plus krótki rękaw dawał radę. Ale rzeczywiście większość ludzi już w kurtkach, bluzach a i sporo botków widziałam. W sumie to ja się już nie mogę doczekać jesiennych i zimowych ubrań, więc trochę im pozazdrościłam, ale bym się usmażyła żywcem, bo było 25 stopni

Ale powiem wam, że marzę o jesiennych ciuchach już, o dżinsach, których nie miałam na tyłku chyba z 2 miesiące, i o botkach i ramonesce a najbardziej to chyba o wełnianym płaszczu, który sobie niedawno kupiłam Mam już dość tych letnich szmatek i sandałków, ileż można Z tym, że to takie moje marudzenie, bo pogoda teraz jest naprawdę ok

Wczoraj byłam na mieście po południu i było przyjemnie. Tzn, dla mnie 25 stopni to wciąż ciut za ciepło, ale chodziłam po mieście normalnie, bez wrażenia roztapiania się w upale. Ale też widziałam sporo dziewczyn w ramoneskach i botkach, i dla mnie stanowczo za ciepło na takie ciuchy.



Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 12 stopni to jednak lekki przesadyzm. Dobrze, że w przyszłym tygodniu napełniają instalację CO.

12 stopni? W którym regionie tyle jest? W centrum od rana (7 rano) termometr pokazuje 15, a potem w ciągu dnia rozkręca się do ponad 20.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:33   #2847
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie ciągle zbyt ciepło (jak dla mnie). 24 stopnie mam teraz za oknem.


Dobija mnie brak ciepłej wody, to jest dramat Qźwa jak za komuny u babci na wsi - ciągle wodę grzeję - do naczyń, rano do mycia (na dodatek myję włosy codziennie !), wieczorem sobie, dzieciakowi i tak w koło macieju...Masakra.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-09-05 o 09:39
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:37   #2848
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jak wychodziłam z domu po 5 (centrum) to było 12-13 stopni
Wczoraj było dla mnie trochę za ciepło po południu, ale nie narzekam, bo jest znacznie przyjemniej niż w upały.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:46   #2849
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87145816]U mnie ciągle zbyt ciepło (jak dla mnie). 24 stopnie mam teraz za oknem.


Dobija mnie brak ciepłej wody, to jest dramat Qźwa jak za komuny u babci na wsi - ciągle wodę grzeję - do naczyń, rano do mycia (na dodatek myję włosy codziennie !), wieczorem sobie, dzieciakowi i tak w koło macieju...Masakra.[/QUOTE]


Naprawdę współczuję. Ja bym szału dostała. Zwłaszcza że serio mieszkania w blokach nie są przystosowane na takie akcje. Małe łazienki, prysznice bez wanny, nie wiem jak miałaby się umyć bez ciepłej wody pod prysznicem, w którym muszę uważać, żeby łokciem nie uderzyć w ścianę z jednej strony i w kabinę z drugiej.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-05, 09:59   #2850
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

My wczoraj dostaliśmy wolne w pracy, pojechaliśmy spontanicznie do Amsterdamu i calutki czas padało. No wolałabym jednak słońce. Ja lubię, jak jest chłodno, ale lekko świeci słońce
A tu nic, deszcz deszcz i deszcz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.