Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 16:31   #91
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

ja zaplacilam za pierwszy zabieg 120zl.normalnie to kosztuje 200zl ale w koszt pierwszego zabiegu jest wliczona wizyta u dermatologa.trzeba to powtorzyc z 3 razy.zalezy od wloskow.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 17:04   #92
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

ooo...myślałam ze będzie drożej niedługo osiemnastka to już wiem na co przeznaczę "zarobioną" kaskę i jeszcze jedno: powiedziano Ci że to na całe życie czy na ileś lat? a jesli na ileś lat to np. po 5 latach wystarczy raz powtórzyć i znowu spokój na jakiś czas? przepraszam że tak cię zamęczam ale jestem bardzo ciekawa
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 12:24   #93
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

nie meczysz mnie
to jest ponoc na cale zycie,lekarze mowia ze czasem u niektorych osob trzeba odswiezac zabieg.ale nie zawsze.jak pisalam wczesniej, to wszytsko zalezy od wloskow
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 13:19   #94
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dziękuje bardzo za odpowiedźi super że zabieg taki trwały, mam nadzieję że w toruniu znajdę miejsce gdzie dobrze go zrobią jeśli coś byłoby nie tak (np. włoski będą odrastały) to daj znać bo do grudnia mam jeszcze czas się rozmyślić
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 16:19   #95
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

mialam dopiero 1szy zabieg,za 2-3tyg powinnam zobaczyc ile wloskow mi ubylo
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-30, 12:09   #96
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

O, chyba się też zdecydyję. myślałam, że to dużo droższy zabieg. Więc szybko przeliczyłam to na maszynki i zdecydowanie zbieram na laser.
A czy któraś z Was usuwała włoski wąsika laserem?
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-30, 12:14   #97
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

czytalam o tym,niektore dziewczyny tak robily.skutek byl dobry bo zero wasika ale nie we wszystkich kinikach to robia.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 21:02   #98
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dzis mialam robione bikini...wczesniej mialam robina probe.niestety moja skora jest cienka i bradzo wrazliwa na bol wiec bez znieczulenie sie nie obylo.zostalam posmarowana specjanym kremem znieczulacjacym i owinieta w folie, poczym pozostawiona na 1,5h.potym czasie rozwinelam sie z folii i czulam lekkie dretwienie TAM ale to normalka(znaczy ze znieczulenie dziala).wtedy pani przystpila do dziela.musze powiedziec ze ten krem duzo mi dal,nie czulam tak duze bolu jak podczas proby. a co do pach ktore wczesniej robilam to jest baaaardzo z nich zadowolona
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 21:50   #99
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Być może jest to nieco krępujące pytanie, ale nie mogę się powstrzymać i muszę je zadać Jakie obszary obejmuje depilacja bikini? (Proszę mi tylko nie pisać, że okolice intymne, bo tyle już wiem ) Chodzi mi o to, czy depiluje się jedynie włosy, których nie "obejmuje" bielizna czy też usuwa się je wszystkie.
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 08:52   #100
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

u mnie jest tak ze moglam wybrac normalne bikini czyli usunac wloski tak aby nie wystawaly spod bielizny, albo bikini gleboko czyli albo na kodzaka albo paseczek
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 18:39   #101
Anka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Question depilacja laserem

Witam!!!

Poddałam się zabiegowi depilacji laserowej. Wykonano go laserem diodowym Mythos 500 około 2-3-letnim. Na gwarancji. Moc aparatu była ustawiona cały czas na 38 ( nie pamiętam jednostki). Pani dermatolog usunęła mi wąsik, brodę oraz całe nogi z okolicami bikini. Na twarzy nie mam żadnego podrażnienia. Natomiast poddana laserowi jako ostatnia tylna część nóg po środku jest poparzona na całej długości, pokryta bąblami. Widać dokładnie miejsce przesuwania aparatu. Gdy go dotykałyśmy był całkowicie zimny. Z przodu nóg mam tylko gdzieniegdzie nieznaczne podrażnienia i to punktowo. Dowiedziałam się, że zdażyły się już poparzenia w tym zakładzie, jednak nigdy tak duże. Na słońcu nie byłam półtorej miesiąca. Nie korzystam też z solarium od maja. Nie zażywałam żadnych tabletek, ani ziół fotooczulających.
Zabieg z tyłu nóg był wykonany kolejno na prawym udzie, następnie lewym. I tak samo łydki, wpierw prawa, później lewa. Najmniejsze są poparzenia na prawym udzie, największe na łydkach, które były robione na końcu.
Czy to wina lasera, czy błąd lekarski?
W jaki sposób mogło dojść do takiego poparzenia?
Czy grożą mi blizny? Jak mogę im zapobiec, bądź zmniejszyć ich rozmiar przez jakieś maści?
Proszę o jak najszybszą odpowieź i dziękuję za nią.
Anka
Anka31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 13:39   #102
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: depilacja laserem

Witaj!
Bardzo ważne było przed zaiegiem przeprowadzenie wywiadu z Tobą .niektóre schorzenia wykluczają taką metodę depilacji np zapalenie żył , żylaki ,słaba krzepliwość krwi...Czy kosmetyczka wypytałą się Ciebie o ewentualne dolegliwości?Powinna była zalecić Ci odpowiednie kremy do pielęgnacji tych miejsc,gdyż nie piszesz o żadnych kosmetykach więc myślę ,że niczego Ci nie zaproponowała.Możliwe ,że Twoja skóra jest tak bardzo delikatna ,że tak zareagowała.Musiałabym obejrzeć Twoje schorzenie,jednak jak boisz się blizn polecam maść przeciw bliznom i na blizny(niweluje je do minimumCONTRATUBEX.jest droga,ale skuteczna(moja sieostra miałą raka i wielką bliznę na sercu od wycięcia,teraz jest niezauważalna)Pozdrawiam! Aha!Unikaj wszystkiego co uciska te częsci ciała!Radziłąbym wizytę u dermatologa ,bo to problem poważniejszy który radziłąbym skonsultować z lekarzem.Poprostu trzeba to zobaczyc i ocenic stan skóry.możliwe ze jest stan zapalny.
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 14:29   #103
n!ghtb!rd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Depilacja Laserowa

witam mam jedno pytanie ile kosztuje sprzet oczywiscie najtanszy do depilacji laserowej i gdzie mozna go nabyc ) z gory dziekuje prosze nie spamic
n!ghtb!rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-05, 19:59   #104
gwiazdka_6
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Dot.: laserowa depilacja

poszukuje wlasnie jakiegos innego gabinetu niz dermed i esteica, czy w tym na zwierzynieckej jest taniej niz w tamtych? orientujesz sie moze ile kosztuje zabietg okolic bikini??
gwiazdka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-06, 20:24   #105
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

ja co prawda robilam se zabieg w warszawie ale jestem szalenie zadowolona robilam se pachy i bikini i jestem szalenie zadowolona pod pachami po 1szym zabiegu okolo 60% wloskow juz nie odroslo z biki jest troszke gorzej ale dlatego ze tam wlosy mialam slabsze.zadnych powiklan nie bylo a ceny nie byly az tak duze za obie partie zaplacilam 500zl a co do bolu to balalo jak diabli pachy jakos znioslam ale na bikini pani przepisala mi takie krem znieczulajacy i bylo ok
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 05:38   #106
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: laserowa depilacja

o kurcze ti naprawdę tanio zapłaciłaś smarcoola a ile miałaś zabiegów? jakby co to przyjadę do cioci do wawy i pójdę tam gdzie ty byłaś buziaki
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 12:57   #107
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

ja bylam w estedermie w alei witosa.na razie bylam tylko na jednym zabiegu a w srode mam nastepny i juz nie moge sie doczekac
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 15:43   #108
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: laserowa depilacja

a która z Was może polecić gab laserowy we WROCŁAWIU? Derma plus robi te zabiegi ale nie mam pojęcia jak ze skutecznością. jakieś inne polecacie?
Konieczna jest wizyta u dermatologa? Bo ta babeczka z dermy mówiła że za 50 zł umówi mnie z nim.. Szkoda mi na to kasy Mogę przyjśc ze swoimi badaniami? o co w tym chodzi?
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 16:15   #109
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: laserowa depilacja

smarcoola czyli 500zł zapłaciłaś za ten jeden zabieg tak? w jakich odstępach czasu można robić te zabiegi? dlugo trzeba czekać?
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 19:04   #110
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

wiesz co, to zalezy od tego jak ci wloski bede rosly.ja za pierwszy zabieg( za bikini glebokie i pachy) zaplacilam 500zl i w to byla wliczona wizyta u lekarza.podam ci link do watku gdzie sie o tym szerzej rozpisalam.poczytaj sobie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57408
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:06   #111
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

Cytat:
Napisane przez Lalitka
a która z Was może polecić gab laserowy we WROCŁAWIU? Derma plus robi te zabiegi ale nie mam pojęcia jak ze skutecznością. jakieś inne polecacie?
Konieczna jest wizyta u dermatologa? Bo ta babeczka z dermy mówiła że za 50 zł umówi mnie z nim.. Szkoda mi na to kasy Mogę przyjśc ze swoimi badaniami? o co w tym chodzi?
z tymi badaniami chodzi o to aby okreslic jak zniesiesz zabieg.pewnie bedziesz miala robiona probe laserowa
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-07, 19:36   #112
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: laserowa depilacja

Smarcoola a mogę mieć tego samego dnia robiony ten zabieg? Czy po tej probie laserowej mam odczekać jakieś 2 tyg albo 1 dzień ? Zalezy mi na czasie - bede tylko 3 dni we wrocku.. ;(
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 12:49   #113
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: laserowa depilacja

Cytat:
Napisane przez smarcoola
wiesz co, to zalezy od tego jak ci wloski bede rosly.ja za pierwszy zabieg( za bikini glebokie i pachy) zaplacilam 500zl i w to byla wliczona wizyta u lekarza.podam ci link do watku gdzie sie o tym szerzej rozpisalam.poczytaj sobie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57408
dzięki smardoola pewnie juz nie pamiętasz ale zameczałam Cię pytaniami w tamtym wątku no ale jak widać starość nieradość i u mnie juz z pamięcią źle
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 17:36   #114
gwiazdka_6
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Smarcoola!! czy moglabys mi nsapisac gdzie robilas te zabiegi, w jakim miescie? strasznie tanio skoro zaplacilas tylko 120 zł aha, ale czy to jest za depilacje bikini?
gwiazdka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 18:04   #115
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

Cytat:
Napisane przez Lalitka
Smarcoola a mogę mieć tego samego dnia robiony ten zabieg? Czy po tej probie laserowej mam odczekać jakieś 2 tyg albo 1 dzień ? Zalezy mi na czasie - bede tylko 3 dni we wrocku.. ;(
wiesz to zalezy od tego jak beda wygladaly zapisy.u mnie bylo tak ze sama sobie ustalalam termin.moglam miec nawet nastepnego dnia po probie wykonany zabieg.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-08, 18:06   #116
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: laserowa depilacja

Cytat:
Napisane przez sylwia18
dzięki smardoola pewnie juz nie pamiętasz ale zameczałam Cię pytaniami w tamtym wątku no ale jak widać starość nieradość i u mnie juz z pamięcią źle
hahahaha fajtycznie takie pytania mnie nie mecza bo ja na poczatku nic nie wiedzialam i tez na rozne sposoby szykalam info.tu na wizazu tez ale malo kto o tym slyszal ciesze sie ze moge pomoc
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 18:00   #117
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdka_6
Smarcoola!! czy moglabys mi nsapisac gdzie robilas te zabiegi, w jakim miescie? strasznie tanio skoro zaplacilas tylko 120 zł aha, ale czy to jest za depilacje bikini?
za bikinie zaplacilam 300zl.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 18:14   #118
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

w srode mialam kolejny zabieg na pachy.pani ktora przeprowadzala zabieg powiedziala ze nastepna wizyta za okolo 2 miesiace.wloskow jest juz mniej niz polowa jestem bardzo zadowolona
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 19:06   #119
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

a jak tam bikini? odrastają czy nie?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-14, 11:11   #120
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

HMMM wiesz guia z tymi wlosami to jest tak ze kazdy rosnie w innym tepie.jedne mam takie ze moglabym je na walki nawijac a inne dopiero sie przez skore przebijaja a innych juz w ogole nie ma nie moge golic miejsca epilowanego wiec musze czekac az wszytskie beda w miare tej samej dlugosci
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.