Sklep iHerb.com (USA) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 13:03   #31
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Czyli podejrzewanie że paczki giną na terenie Polski?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:30   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Czyli podejrzewanie że paczki giną na terenie Polski?
prawdopodobnie choć nieco dziwne jest to że wiele paczek zamówionych tego samego dnia nie dotarło do dziewczyn
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:54   #33
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
potwierdzam! jestem jedną z tych osób...

in post twierdzi że nie dostarcza paczek zagranicznych, iHerb umywa od tego ręce... więc tak na prawdę nic nie możemy zrobić
Przykro mi Wronia! A szkoda, bo maja duzy wybor fajnych produktow... Ja dostalam dzis paczke zamowiona drugiego i byla godzina nadania - wyslana kolo piatej tego samego dnia! Co jedynie mnie zdumialo to to, ze widniala tez naklejka poczty we Frankfurcie... Z USA do UK przez Frankfurt? 'Skroty' jakies? Sluchajcie a moze to kraj przestankowy jest winowajca? Slyszy sie o tym, ze kradna w bardziej 'cywilizowanych' miejscach sadzac, ze w Europie Wschodniej (za jaka mimo polozenia uwaza sie Polske) nikt sie nie pokapuje bo przeciez 'kradna tam ciagle'... Ja mam to szczescie, ze w UK zazwyczaj nie ma problemu z ginacymi paczkami... Ehhh...


Wkleje co dostalam i opisze wrazenia z uzywania pozniej.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:14   #34
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Przykro mi Wronia! A szkoda, bo maja duzy wybor fajnych produktow... Ja dostalam dzis paczke zamowiona drugiego i byla godzina nadania - wyslana kolo piatej tego samego dnia! Co jedynie mnie zdumialo to to, ze widniala tez naklejka poczty we Frankfurcie... Z USA do UK przez Frankfurt? 'Skroty' jakies? Sluchajcie a moze to kraj przestankowy jest winowajca? Slyszy sie o tym, ze kradna w bardziej 'cywilizowanych' miejscach sadzac, ze w Europie Wschodniej (za jaka mimo polozenia uwaza sie Polske) nikt sie nie pokapuje bo przeciez 'kradna tam ciagle'... Ja mam to szczescie, ze w UK zazwyczaj nie ma problemu z ginacymi paczkami...
Na moich paczkach była nalepka "Deutsche Post" co mnie zdziwiło
Tak w ogóle to nadal nie dostałam tej trzeciej paczki i zaczynam sie martwić, choć mieszkam w Norwegii a tu nikt sie nie połakomi na cudza własność...tak czy siak mam nadziej że nie przepadła gdzieś po drodze, nie wiem czemu ona sie tak długo poniewiera, wysyłają przecież na drugi dzień, co ona statkiem płynie?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-03-11 o 17:17
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:25   #35
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

la songerie jeśli chodzi o krem z filtrem Live Live & Organic Natural Sunscreen to skład ma ok. Też się zastanawiałam nad tym micronized, ale to nie to samo co nanoparticles, które są zbyt drobne. Micronized są raczej "grubsze". Poczytaj na ten temat tu: http://www.smartskincare.com/forum/viewtopic.php?p=5751
Rzeczy, które zamówiłaś mają skład w porządku. Gdybym miała się czepiać to Avalon Organics, Co Enzyme Q10 Skin Care, Perfecting Facial Toner - ma phenoxyethanol w środku składu. Niby ecocert dopuszcza, ale powstają nowe formuły, gdzie w kosmetykach organicznych starają się eliminować ten konserwant.
Pochwal się koniecznie nowymi zakupami

Co do zaginionych paczek, to jestem zdania, że giną w Polsce. Natomiast naklejka niemieckiej poczty i pieczątka Frankfurtu - to normalne. Frankfurt to punkt przeładunkowy wielu przesyłek z innych kontynentów. niestety jesteśmy w tej kwestii zaściankiem. Najpierw przesyłki z USA wędrują do "dużego miasta" (Frankfurt), a stamtąd rozdziela się je do "mniejszych miejscowości" (Polska).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:01   #36
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
la songerie jeśli chodzi o krem z filtrem Live Live & Organic Natural Sunscreen to skład ma ok. Też się zastanawiałam nad tym micronized, ale to nie to samo co nanoparticles, które są zbyt drobne. Micronized są raczej "grubsze". Poczytaj na ten temat tu: http://www.smartskincare.com/forum/viewtopic.php?p=5751
Rzeczy, które zamówiłaś mają skład w porządku. Gdybym miała się czepiać to Avalon Organics, Co Enzyme Q10 Skin Care, Perfecting Facial Toner - ma phenoxyethanol w środku składu. Niby ecocert dopuszcza, ale powstają nowe formuły, gdzie w kosmetykach organicznych starają się eliminować ten konserwant.
Pochwal się koniecznie nowymi zakupami

Co do zaginionych paczek, to jestem zdania, że giną w Polsce. Natomiast naklejka niemieckiej poczty i pieczątka Frankfurtu - to normalne. Frankfurt to punkt przeładunkowy wielu przesyłek z innych kontynentów. niestety jesteśmy w tej kwestii zaściankiem. Najpierw przesyłki z USA wędrują do "dużego miasta" (Frankfurt), a stamtąd rozdziela się je do "mniejszych miejscowości" (Polska).
Sicilia! Fajnie w tej Norwegii? Wlasnie sporo osob z Norwegii i Finlandii kupuje na iHerb... Tam wogole styl eco jest popularny, prawda? Ale do rzeczy... dostalam:
http://www.iherb.com/Giovanni-Magnet...7-g/15427?at=0 dla meza do ukladania wlosow - zobaczymy jak sie spisze i czy postawione klaki nie oklapna. Cena atrakcyjna i miejmy nadzieje go nie uczuli
http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...5-ml/7552?at=0 szampon z Aubrey polecany juz na wizazu (jeszcze nie uzywalam ale Hey ma podobny wiec ja pytajcie).Jedno co moge powiedziec-pieknie pachnie ale nie jakos tragicznie intensywnie, wiec osobom bardziej delikatnym powinien sluzyc.
http://www.iherb.com/Mill-Creek-Kera...3-ml/6603?at=0 odzywka keratynowa. Pewnie skrzyczycie mnie za sklad, no ale coz... Moja wrodzona chytrosc wziela gore i postanowilam sprobowac czegos tanszego niz Aubrey... Nie wiem czy bede zadowolona bo pachnie jak tania sklepowa odzywka a ja jestem okrutnie wybredna w zapachachach. Choc w sumie...bylwby dzialala to zapach jakos zniose.
http://www.iherb.com/Earth-Science-E...8-ml/5684?at=0 potrzebowalam czegos do demakijazu oczu i padlo na to. Nie moglam sie powstrzymac i zmylam oczy w srodku dnia... nie szczypie! No ale ja nie jestem bardzo alergiczna osoba. Wczesniej z takich sensowniejszych to uzywalam jedynie plynu z Rossmanna i dwufazowego z Yves Rocher (fajny byl)

Tyle... Cztery rzeczy z uwagi na ograniczenia wagowe (paczka ma byc do 1,36 kg) i wartosc w moim przypadku nie moze przekraczac 18 funtow.

Sicilia - dzieki za rady co do tych aplikacji! Skorzystam! Tonik zamawialam na szybko nie studiujac zbytnio skladu - przyznaje sie bez bicia. Szczerze to wolalabym polski hydrolat ze sklepu z polproduktami ale ze zdarzylo mi sie nie otrzymanie paczki z Polski (i tylko z Polski) to boje sie zamawiac w BU czy mazidlach z przesylka tutaj. Lepiej chyba przez znajomych w PL i odebrac na wakacjach Potrzebowalam jakis tonik.

Chodzi mi po glowie jeszcze jedna rzecz - wybor naturalnej pasty do zebow usowajacej kamien... Jakies sugestie? Bylam dzis w organicznym sklepie i przyjrzalam sie pastom Tom's of Main - sklad zly nie byl do momentu jak nie zobaczylam SLS w skladzie!!! Cos fajnego na iHerb widzicie? Ja wkoncu kupilam paste z Lavery - sympatyczna (chyba, bo nie uzywalam) tyle ze malusia! Widzialam jakies wybielajace z soda ale ona chyba powoduje uwrazliwienie zebow poprzes sukcesywne scieranie szkliwa, prawda?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:06   #37
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dzis dostałam paczkę, którą zamówiłam 8 dni temu, a tej z przed 3 tyg. nadal nie widać Poczekam jeszcze tydzien skoro czas dostawy jest między 1 a 4 tyg, a później to nei wiem
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:38   #38
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Dzis dostałam paczkę, którą zamówiłam 8 dni temu, a tej z przed 3 tyg. nadal nie widać Poczekam jeszcze tydzien skoro czas dostawy jest między 1 a 4 tyg, a później to nei wiem
Kicha! No to pewnie ukradli... ;( Ehhh mam szczescie w tym akurat wypadku, ze w Polsce nie mieszkam... Szkoda ze tak sie dzieje... A jest tam opcja, zeby kupic paczke ubezpieczona?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:26   #39
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Kicha! No to pewnie ukradli... ;( Ehhh mam szczescie w tym akurat wypadku, ze w Polsce nie mieszkam... Szkoda ze tak sie dzieje... A jest tam opcja, zeby kupic paczke ubezpieczona?
Ja również nie mieszkam i dlatego mam ciągle nadzieje że dojdzie
Nie wiem czy są paczki ubezpieczone, ale na pewno sa takie droższe, które można wyśledzić. Tylko że te 4 dolary za wysyłke to dla mnie właśnie jedna z największych zalet tego sklepu.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:33   #40
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ciekawe.... bo już myślałam, że giną tylko przesylki wysyłane do Polski. Może jednak mają jakiegoś kreta w samym iHerb? Ale jedno jest pewne: trzeba pisać reklamacje. Wtedy jest jakaś szansa na znalezienie zguby.

Napisałam dla was wzór reklamacji - teraz trzeba napisać!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=93
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-16 o 14:58
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 19:39   #41
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Sicilia dzieki za fatyge! Milo z twojej strony!!! Mam nadzieje, ze moja trzecia paczka dojdzie a wy same (dziewczyny w Polsce) niedlugo bedziecie mogly zamawiac na iHerb, bo wybor maja swietny.

Zapomnialam opisac wrazen z uzywania zawartosci paczki nr 1, ktora odebralam z poczty dopiero w poniedzialek. Jako, ze fajnie jest dzielic sie opiniami napisze co mysle. Dostalam wiec:
http://www.iherb.com/NutriBiotic-Ski...-ml/13314?at=0 jak dla mbie jest to produkt rewelacyjny!!! dla wrazliwcow bedzie swietny, bo nie pachnie. Ladnie zmywa makijaz, nie szczypie w oczy, no i sklad ladny choc tu pewnie Sicilia moze wiecej powiedziec... Cena wobec pojemnosci jest smieszna!!! Nie umiem powiedziec czy wysusza, bo z przyzwyczajenia od razu nakladam krem, ale sprawdze i to. Ma konsystencje lekko zelowa, jest przezroczysty.
http://www.iherb.com/Lafe-s-Natural-...-oz/10552?at=0 wspomniany dezodorant w krysztale soli zawierajacy potassium alum (inne zawieraja amonium alum o ile sie nie myle i nie sa tak zdrowe jak ten). Krysztal jak krysztal - nie pachnie, niezle dziala, ale podobno nie kazdy jest z krysztalow zadowolony. Ja jestem choc ksztalt tego akurat krysztalu mi nie odpowiada - wyglada jak kostka rubika z ociosanymi nieco brzegami i jako podstawka dolaczono mala, brzydka , plastikowa 'muszelke' - do tego niebieska. Wiec wlozenie tego czegos do torebki odpada, no ale poki co nie przeszkadza mi to tak bardzo bo uzywam go jedynie rano. Zdecydowanie wygodniejszy bylby inny krysztalt zrobiony bardziej na ksztalt deo w sztyfcie, ale na iHerb wszystkie pozostale krysztaly zawieraly ten wlasnie inny skladnik.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Solut...5-g/23382?at=0 kupilam ten balsam do ust, choc malo balsamow uzywam (glownie same blyszczyki i czasem szminki). Ludzilam sie, ze bedzie to to lepsze od sklepowych. Guzik! Takie sobie twarde smarowidlo, porownalabym do Chap Sticka, tyle ze gorzej pachnie. Nie nablyszcza, cos tam nawilza. Szalu nie ma! Dalabym mezowi ale on protestuje pezeciwko smarowaniu ust czymkolwiek (smarowal tylko jedna zime kiedy usta mial spekane do krwi )
http://www.iherb.com/Alba-Botanica-B...-2-g/4527?at=0 balsam z pigmentem. Jak dla mnie za malo pigmentu, konsystencja tez byle jaka. Ale ja chyba zadnych naturalnych mazidel do ust nie lubie (oslawione pomadki z Silk Natursls nie zachwycily mnie nic a nic - ta przynajmniej tak nie smierdzi jak kredka woskowa)
http://www.iherb.com/Nubian-Heritage...-oz/15943?at=0 ten balsam do ciala kupilam zachecona opiniami o kremach do rak NH, ale wszystkie byly wyprzedane akurat wiec kupilam teb balsam bo slyszalam jak gesty jest. Gestoscia przewyzsza maslo do ciala z Body Shopu! Pachnie cudnie (choc nie zielona herbata) i jest genialny do rak bo wchlania sie do matu. Bede przekladac sobie male porcje do pojemniczka po kremie i nosic w torebce! To napewno nie moj pierwszy balsam z NH
http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0 krem do paszczy! szukalam czegos taniego, dobrego i wydajnego (jest duzy). Doswiadczenia w kremach nie mam ale jestem bardzo zadowolona! Jedyne co mi nie pasuje to zapach (dziwny) i fakt, ze zaraz po nalozeniu lekko szczypie mnie skora (choc nie czerwienieje np). Szczypanie przechodzi po dwoch minutach moze i pozniej jest tylko lepiej... Zero blysku, lekkie napiecie twarzy (nie takie sztuczne ale delikatne) - faktycznie ujedrnia. Nic mnie nie wysypalo! No i swietny pod makijaz mineralny, choc wyglada na rzadki. Pewnie przeloze go do opakowania z pompka, bo to jest malo higieniczne.

To tyle, uff dobrnelam do konca...

Moglybyscie mi doradzic czy to szczypanie po kremie jest normalne? Dzieje sie tak tylko wtedy, gdy nakladam krem po peelingu. W sumie nie przeszkadza mi to az tak bardzo ale zdarzylo mi sie to pierwszy raz...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 12:18   #42
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ciekawe.... bo już myślałam, że giną tylko przesylki wysyłane do Polski. Może jednak mają jakiegoś kreta w samym iHerb? Ale jedno jest pewne: trzeba pisać reklamacje. Wtedy jest jakaś szansa na znalezienie zguby.

Napisałam dla was wzór reklamacji - teraz trzeba napisać!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=93
Swietnie Sicilia, że napisałaś taki wzór, przy okazji mozna sie z niego wiele ciekawych informacji dowiedzieć, moja paczka dalej nie doszła:/ wiec nie wiem gdzei mam sie najpierw zwrócić. Byłam na poczcie, sprawdzili czy doszło coś na moje nazwisko, i nic, powiedzieli mi że potrzebują "tracking number" i teraz mam problem bo: w mail iHerb informuje "tracking URL is not available" ale po zalowgowaniu na ich strone w częsci historia zamówienie ma w rubryce "tracking" mam jakiś kod, byłam z nim dziś na poczcie ale okazała sie że to nie jest to, bo brakuje dwóch literek na końcu (zamiast tego jest "-0"). Czy w przypadku takiej taniej wysyłki jest możliwość sprawdzenia czy ta paczka dotarła gdziekolwiek - najpierw do tego Frankfurtu czy innego miasta w Niemczech albo do, w moim przypadku, Norwegii?
Piszesz we wniosku ze każda paczka po dotarciu do Polski jest rejestrowana, pewnie tak samo jest w Nor, w Niemczech chyba też musi być jakiś slad po takich paczkach?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-03-18 o 12:23
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:40   #43
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Swietnie Sicilia, że napisałaś taki wzór, przy okazji mozna sie z niego wiele ciekawych informacji dowiedzieć, moja paczka dalej nie doszła:/ wiec nie wiem gdzei mam sie najpierw zwrócić. Byłam na poczcie, sprawdzili czy doszło coś na moje nazwisko, i nic, powiedzieli mi że potrzebują "tracking number" i teraz mam problem bo: w mail iHerb informuje "tracking URL is not available" ale po zalowgowaniu na ich strone w częsci historia zamówienie ma w rubryce "tracking" mam jakiś kod, byłam z nim dziś na poczcie ale okazała sie że to nie jest to, bo brakuje dwóch literek na końcu (zamiast tego jest "-0"). Czy w przypadku takiej taniej wysyłki jest możliwość sprawdzenia czy ta paczka dotarła gdziekolwiek - najpierw do tego Frankfurtu czy innego miasta w Niemczech albo do, w moim przypadku, Norwegii?
Piszesz we wniosku ze każda paczka po dotarciu do Polski jest rejestrowana, pewnie tak samo jest w Nor, w Niemczech chyba też musi być jakiś slad po takich paczkach?
W Niemczech to na pewno mają porządek (ordnung must sein)
Tak czy inaczej, żeby śledzic przesyłkę potrzebny jest jej numer nadania. Bez tego nie da się nic zrobić. Skoro także w Norwegii giną paczki, to znów daje mi do myślenia, czy przypadkiem paczki nie giną na poczatku drogi, czyli czy winnym nie jest sam iHerb? W Polsce to wręcz plaga z tymi paczkami, więc chyba nie zamówię nic u nich, bo to istna loteria (dostanę paczkę albo i nie). Na wątku o zaginionej paczce z USA dziewczyny piszą, że iHerb nie chce współpracować, nie podają numeru nadania i do wszystkich piszą standardowego emaila, że nie wiedzą, dlaczego paczka nie dotarła... Wolę chyba więcej zapłacić i mieć pewność, że dostanę swoją przesyłkę. Tymczasem czekam na kolejne zamówienie z feelunique. com.
Sklep znany i sprawdzony
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-18 o 13:41
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:30   #44
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

kurcze to kicha!!! a jakby tak napisac do nich maila czy paczka za 8 dolcow jest juz ubezpieczona? To nie jest jeszcze tak duzo, wiec moze bardziej sie oplaci? Gadalam dzis z angielakimi kolezankami. Znaja juz iHerb, zamawiaja od dawna i nigdy nic nie zginelo... Dziwne to wszystko
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 02:41   #45
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
potwierdzam! jestem jedną z tych osób...

in post twierdzi że nie dostarcza paczek zagranicznych, iHerb umywa od tego ręce... więc tak na prawdę nic nie możemy zrobić
Ja też straciłam paczkę
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:25   #46
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Przykro mi Yasinisi ;(
A dla odmiany informuje, ze dostalam dzis rano swoja trzecia paczke! Wszystkie zostaly nadane dokladnie w ten sam dzien i wszystkie doszly dokladnie po 9 dniach... Sluchajcie a moze w Niemczech kradna te paczki? Sama nie wiem. Czasem pod latarnia najciemniej jest...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:29   #47
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Sluchajcie a moze w Niemczech kradna te paczki? Sama nie wiem. Czasem pod latarnia najciemniej jest...
Tez o tym pomyślałam, może mają jakiegoś trefnego pracownika, który podprowadza takie paczki trudne do wyśledzenia?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:00   #48
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

nie zdziwilabym sie! Duzo ludzi w Niemczech nadal nie cierpi Polakow (stad paczki do Polski glownie gina???) Nadal jest duzy podziemny ruch, ktory uwaza ze obozy koncentracyjne to propaganda, a Hitler to byl calkiem fajny gosc ;( No ale to takie moje dywagacje. Nikt przeciez Niemiec nie podejrzewa nigdy o jakakolwiek kradziez... Zalezy kto tam wlasnie pracuje.

A tak wracajac do mojej trzeciej paczki to fajowe rzeczy dostalam! Napisalam na watku naturalkowym, wklejajac produkty, glownie ze stron ptoducenta jakby ktos chcial zamawiac inaczej niz przez iHerb. Najbardziej bylam podekscytowana glinka ayurwedyjska z Auromere i mydlem z weglem Giovanni. Link do postu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=593

Wogole fajne rzeczy maja z tego Auromere...
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-03-19 o 19:13
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 06:42   #49
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
nie zdziwilabym sie! Duzo ludzi w Niemczech nadal nie cierpi Polakow (stad paczki do Polski glownie gina???) Nadal jest duzy podziemny ruch, ktory uwaza ze obozy koncentracyjne to propaganda, a Hitler to byl calkiem fajny gosc ;( No ale to takie moje dywagacje. Nikt przeciez Niemiec nie podejrzewa nigdy o jakakolwiek kradziez... Zalezy kto tam wlasnie pracuje.
Moim zdaniem ciut za daleko posunęłaś się w swoich podejrzeniach.Równie dobrze można by napisać,że paczki kradną pracujący w Niemczech Polacy,no bo wiadomo jak to z nami jest-prawie wszyscy kradniemy.

Wracając do tematu,to poluję na pędzle z EcooTols,ale co zrobią dorzutkę,to przegapię.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 07:07   #50
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu,to poluję na pędzle z EcooTols,ale co zrobią dorzutkę,to przegapię.
A zaznaczyłaś żeby Cie powiadomili jak dojdą? Jak często sprawdzasz maila to moze nie przegapisz?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:15   #51
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
A zaznaczyłaś żeby Cie powiadomili jak dojdą? Jak często sprawdzasz maila to moze nie przegapisz?

Nie zaznaczyłam,bo nie mam tam jeszcze konta założonego.
Po prostu sprawdzam codziennie stronę,ale te pędzle nawet jak się pojawiają to znikają błyskawicznie.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 08:29   #52
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Marryme nie chcialam nikigo urazic. Moze to byc poprostu jedna z mozliwych opcji... Jak jest naprawde nie dowiemy sie chyba nigdy. W sumie szkoda

Co do pedzli to faktycznie dobrze jest sie zarejestrowac i kliknac na powiadomienie po dodaniu ich do wish listy.

Co do platnosci - Hey zauwazylas jakas inna firme niz karte kredytowa?

Hey jak sie spisuje twoj Mill Creek? Wlasnie ta moja odzywka keratynowa jakas dziwna jest - wlosy jakby obklejone czyms dlugo schna, nawet sie faluja (!), ale po wyschnieciu trudniej je rozczesac tak jakby nie mialy jednak wystarczajaco nawilzenia... Sama nie wiem...
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-03-21 o 08:35
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:02   #53
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Zaginiona paczka przyszła po 4 tyg. bez dwóch dni ale przyszła

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Co do platnosci - Hey zauwazylas jakas inna firme niz karte kredytowa?

Hey jak sie spisuje twoj Mill Creek? Wlasnie ta moja odzywka keratynowa jakas dziwna jest - wlosy jakby obklejone czyms dlugo schna, nawet sie faluja (!), ale po wyschnieciu trudniej je rozczesac tak jakby nie mialy jednak wystarczajaco nawilzenia... Sama nie wiem...
Co do płatności - już nie pamiętam

Odżywki z Mill Creek jeszcze nie próbowałam, cały czas mam starą z AO i dopóki jej nie wykończe nie otwieram MC, a jeszcze jedna - proteinowa z AO w zapasie

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey jak sie spisuje twoj Mill Creek? Wlasnie ta moja odzywka keratynowa jakas dziwna jest - wlosy jakby obklejone czyms dlugo schna, nawet sie faluja (!), ale po wyschnieciu trudniej je rozczesac tak jakby nie mialy jednak wystarczajaco nawilzenia... Sama nie wiem...
Tam jest bardzo dużo keratyny, ona działa jak silikony, moze stąd to obklejenie. Humektanty z koleji są higroskopijne, stąd to falowanie włosów jak jest wilgotno. Może bardziej dla ciebie są oleje i natłuszczacze?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:18   #54
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Zaginiona paczka przyszła po 4 tyg. bez dwóch dni ale przyszła

Odżywki z Mill Creek jeszcze nie próbowałam, cały czas mam starą z AO i dopóki jej nie wykończe nie otwieram MC, a jeszcze jedna - proteinowa z AO w zapasie

Tam jest bardzo dużo keratyny, ona działa jak silikony, moze stąd to obklejenie. Humektanty z koleji są higroskopijne, stąd to falowanie włosów jak jest wilgotno. Może bardziej dla ciebie są oleje i natłuszczacze?
Hey bardzo sie ciesze z twojej paczki! Powiedz co tam w niej masz

Ciekawe sugestie o tej odzywce piszesz! To falowanie to akurat mi odpowiada baaaardzo - odkad tu mieszkam nie udalo mi sie czegos takiego osiagnac! (w Polsce wlosy falowaly mi sie cudnie) Zastanawiam sie tylko nad zmieszaniem jej z inna odzywka bo zachowuje sie jakby malo nawilzala. A Aubrey jak nawilza? Wlosy sa gladkie? Latwo sie rozczesuja?

Hey ten krem z Derma E wchlania mi sie do matu i zmniejsza pory!!! Nigdy zaden krem mi tak nie robil! Jedynie czego w nim nie lubie to niehigienicznego pudelka bez pompki i zapachu.

Polecam ci tez glinke z Auromere - cudo! Aczkolwiek juz ich mydelko sandalowe pachnie -jak to okreslil moj maz- starym dziadem!

Zamawialas wreszcie cos z Nubian H.?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:58   #55
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey bardzo sie ciesze z twojej paczki! Powiedz co tam w niej masz

Ciekawe sugestie o tej odzywce piszesz! To falowanie to akurat mi odpowiada baaaardzo - odkad tu mieszkam nie udalo mi sie czegos takiego osiagnac! (w Polsce wlosy falowaly mi sie cudnie) Zastanawiam sie tylko nad zmieszaniem jej z inna odzywka bo zachowuje sie jakby malo nawilzala. A Aubrey jak nawilza? Wlosy sa gladkie? Latwo sie rozczesuja?

Hey ten krem z Derma E wchlania mi sie do matu i zmniejsza pory!!! Nigdy zaden krem mi tak nie robil! Jedynie czego w nim nie lubie to niehigienicznego pudelka bez pompki i zapachu.

Polecam ci tez glinke z Auromere - cudo! Aczkolwiek juz ich mydelko sandalowe pachnie -jak to okreslil moj maz- starym dziadem!

Zamawialas wreszcie cos z Nubian H.?
W paczce był peeling solny a Alby, dziś bede próbować, zamoczyłam tylko palec na razie, i moge tylko powiedzić że pachnie delikatnie i orzeźwiająco cytrusami.
Dalej - krem do twarzy 8% AHA z Kiss My Face, na razie przetestowałam na ręce, i wydaje sie być lekki - to dobrze, ale irytuje mnie jego zapach, brzoskwiniowy, bardzo naturalny - tak może pachnieć deser (od razu bym sie rzuciła na niego) ale nie krem dla mnie:/ Kupiłam go jednak z myślą o plecach i dekolcie.
Kolejna rzecz to suplement diety i w następnym zamówieniu znalazły sie już tylko suplementy, bo mają świetny wybór i tanio.

Co do odżywki Aubrey - ona głównie natłuszcza i wygładza, mam suche, falowane siano, dotychczas najlepsza składowo odżywka jaka stosowałam to maska Biovax, była zdecydowanie nie wystarczająca dla mnie, ale ja jednak potrzebuje natłuszczenia. Widze jak bardzo mi wygładziła włosy w porównaniu do tego co było wcześniej. Miałam takie suche "barany" na linii włosów nad czołem - teraz nie ma po nich śladu. Musze jeszcze bardziej postudiować chemie włosów to bedzie jeszcze lepiej

Na glinke sie w najbliższym czasie nie skusze, uważam maseczki za produkt drugiej kategorii choć czasem one kuszą. Ale dzięki za sugestie. Mydeł tez nie stosuje, po nie podoba mi sie ich pH, nie używam żadnych maseł czy balsamów do ciała, tylko zel do mycia 5,5 pH i moja skóra jest w równowadze.

Z Nubian tez nic nie kupiłam i raczej nie kupie w najblizszym czasie, postanowiłam pozużywać do rąk wszystko co średnio mi pasuje do twarzy, a jak pojade do domu to kupie sobie krem do rąk lub stóp z Sylveco (oba w zamiarze do rak), bo wczoraj weszłam n ich strone, a tam bach! dwa nowe produkty, które krzycza zeby je kupić...wiec kupie, w swoim czasie

Dobrze że krem ci sie spodobał, ja ostatnio cierpie katusze z kremami, bo mnie kw. azelainowy podrażnia i jedyne co moge stosować bo odrobine zbyt cieżki (i zółty) Bajkaderm oraz prosty jak budowa cepa żela arnikowy z FlosLeku podrasowany liposomami

Moze spróbuj zmieszać w jakim małym pojemniku troche odżywki i jakiegoś oleju, np. kokosowego - nie robiłam takich rzeczy, ale powinny sie połączyć i dać bardziej natłuszczającą odżywke.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-03-21 o 19:38
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 12:22   #56
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja też bardzo lubię zakupy w tym sklepie. Mimo że raz paczka nie doszła, to ostatnio już wszystkie dochodzą. Pamiętajcie, że w każdym zamówieniu można zamówić 2 próbki bezpłatnie. Aktualnie są fajne kremy pod oczyAnneMarie Borlind za free.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 13:33   #57
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że w każdym zamówieniu można zamówić 2 próbki bezpłatnie
Kurcze, nie wiedziałam. Cały czas dostaje jakiś witaminowe prochy, napierw z wit. C a teraz z jakimś grzybami Choć ostatnio dżemik z granatem mi dorzucili. Jak im dajesz do zrozumienia co chcesz jako próbke, piszesz maila zaraz po zamówieniu?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:26   #58
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Na górze masz zakładnę Free:
http://www.iherb.com/Free-Samples

Często zmieniają, te bezpłatne produkty. Ja zawsze dostaję jeszcze 2 losowo wybrane próbki, czyli zwykle 4 próbki
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 08:42   #59
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię zakupy w tym sklepie. Mimo że raz paczka nie doszła, to ostatnio już wszystkie dochodzą. Pamiętajcie, że w każdym zamówieniu można zamówić 2 próbki bezpłatnie. Aktualnie są fajne kremy pod oczyAnneMarie Borlind za free.
Ja też nie wiedziałam a wczoraj złożyłam zamówienie Ale teraz już będę pamiętała.
Dziewczyny duże robicie zamówienia z tą darmową przesyłką? Bo ja wczoraj zrobiłam duże zamówienie i ze strachu wzięłam DHL. Mam nadzieję, że celny się nie zainteresuje
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:46   #60
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

agool, ja na 30-40$ zwykle robię. Przy większych zamówieniach to loteria. Pochwal się co kupiłaś?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.