Slow fashion - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 11:35   #361
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Slow fashion

ja nie cierpię rockowego stylu te wszystkie skórzane rurki, ramoneski, ćwieki - brrrr. a jeszcze bardziej nie lubię połączenia rockowego stylu z jakimiś lanserskimi akcesoriami typu pastelowa Selma (pol instagramu ma te selmy, no ewentualnie LV). ale na szczescie kazdy ma inny gust i jest różnorodnie na swiecie.

ja noszę białe koszule, bluzeczki w paseczki,, kocham trencze (a mój zeszłoroczny z COSa jest najpiękniejszy na swiecie). marynarek mam mało, bo nie mam okazji nosić, ale teraz na przecenach kupiłam ładną z MD.

ostatnio oddałam mnóstwo ciuchów i zrobiłam listę na nowy sezon - czego potrzebuję. zamierzam jej restrykcyjnie przestrzegać.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:05   #362
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja nie cierpię rockowego stylu te wszystkie skórzane rurki, ramoneski, ćwieki - brrrr. a jeszcze bardziej nie lubię połączenia rockowego stylu z jakimiś lanserskimi akcesoriami typu pastelowa Selma (pol instagramu ma te selmy, no ewentualnie LV). ale na szczescie kazdy ma inny gust i jest różnorodnie na swiecie.

ja noszę białe koszule, bluzeczki w paseczki,, kocham trencze (a mój zeszłoroczny z COSa jest najpiękniejszy na swiecie). marynarek mam mało, bo nie mam okazji nosić, ale teraz na przecenach kupiłam ładną z MD.

ostatnio oddałam mnóstwo ciuchów i zrobiłam listę na nowy sezon - czego potrzebuję. zamierzam jej restrykcyjnie przestrzegać.
O ja też kocham paski

Oj jak ja nie lubię tych modnych toreb Obag, Korsa, Lv czy Chanel... wole kupić coś polskiego projektanta lub nawet z lepszej sieciówki coś skorzanego. Ogólnie nie lubię obwiszenia się znanymi markami i logami wole rzeczy bardziej niszowe, ale dobrej jakości.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:43   #363
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
O ja też kocham paski

Oj jak ja nie lubię tych modnych toreb Obag, Korsa, Lv czy Chanel... wole kupić coś polskiego projektanta lub nawet z lepszej sieciówki coś skorzanego. Ogólnie nie lubię obwiszenia się znanymi markami i logami wole rzeczy bardziej niszowe, ale dobrej jakości.
ja zawsze uważałam, że noszenie ciuchów i dodatków z wielkim logo jest troche... dziwne. bo nie wiem z jakiej racji mam być żywą reklama jakiegos sklepu i jeszcze im za to płacić. fajnie, że na tym wątku można znalezc osoby, ktore myślą podobnie (mam nadzieje, ze nikt się nie obrazi, w swoich opiniach bywam zbyt skrajna, wiem).

ja mam dwie torby Wittchen z Lidla i trzymają się znakomicie. jedną nosze codziennie od 1,5 roku. mam tez jednego Korsa, ale kupiłam go za 400 zł (przeceny na zalando + cudem wszedł mi kod -20%). jest ładna, nie ten najmodniejszy fason, zdjęłam te złota ozdobę z logo i jest ok. choć mysle, ze więcej Korsa nie kupię.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:52   #364
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja zawsze uważałam, że noszenie ciuchów i dodatków z wielkim logo jest troche... dziwne. bo nie wiem z jakiej racji mam być żywą reklama jakiegos sklepu i jeszcze im za to płacić. fajnie, że na tym wątku można znalezc osoby, ktore myślą podobnie (mam nadzieje, ze nikt się nie obrazi, w swoich opiniach bywam zbyt skrajna, wiem).

ja mam dwie torby Wittchen z Lidla i trzymają się znakomicie. jedną nosze codziennie od 1,5 roku. mam tez jednego Korsa, ale kupiłam go za 400 zł (przeceny na zalando + cudem wszedł mi kod -20%). jest ładna, nie ten najmodniejszy fason, zdjęłam te złota ozdobę z logo i jest ok. choć mysle, ze więcej Korsa nie kupię.
Ja swego czasu miałam etap marzenia o markach ... nawet kupiłam sobie sobie portfel Moschino (drogi a nawet nie był ze skóry ) i torebke Guess, ale już sprzedałam

Jak ktoś lubi takie torby i dodatki to ok, mi to u kogoś nie przeszkadza ale sama podziękuję
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:57   #365
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Slow fashion

ja kiedys na urodziny kupiłam sobie torebkę... chyba Armani Jeans? kosztowała 800 zł i była ładna. wracam do domu, dumna, bo długo nie mogłam znalezc torebki, zaglądam do środka, a tam 100% poliuretan. byłam pewna ze jest skórzana, bo na metce było napisane CUOIO (czyli skora po wlosku), a sie okazało, ze w Armanim to nazwa koloru. oczywiscie zwróciłam ją, nie chce torebki z pcv za tyle pieniędzy...
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:58   #366
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
O ja też kocham paski

Oj jak ja nie lubię tych modnych toreb Obag, Korsa, Lv czy Chanel... wole kupić coś polskiego projektanta lub nawet z lepszej sieciówki coś skorzanego. Ogólnie nie lubię obwiszenia się znanymi markami i logami wole rzeczy bardziej niszowe, ale dobrej jakości.
Ja korsa też nie lubię, obagi to już w ogóle...dla mnie ta torebka to spoko opcja jedynie na plażę bo się nie zmoczy LV te najpopularniejsze modele mi się nie podobają, zwłaszcza z monogramem bo kratka jeszcze ujdzie. Ale Chanelką bym nie pogardziła, podobają mi się Piszę teraz jedynie o stronie wizualnej, bo jakościowo to nie wiem nawet jak one się sprawują.
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 13:21   #367
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja kiedys na urodziny kupiłam sobie torebkę... chyba Armani Jeans? kosztowała 800 zł i była ładna. wracam do domu, dumna, bo długo nie mogłam znalezc torebki, zaglądam do środka, a tam 100% poliuretan. byłam pewna ze jest skórzana, bo na metce było napisane CUOIO (czyli skora po wlosku), a sie okazało, ze w Armanim to nazwa koloru. oczywiscie zwróciłam ją, nie chce torebki z pcv za tyle pieniędzy...
OMG, torba za prawie 1tys z Pcv? Ogladałam filmik youtuberki, która się bardzo jara wszystkim, co ma metkę, także z PCV i nie rozumiem tej fascynacji.
Co innego kupić za taką cenę torbę skórzaną, niekoniecznie z MK, LV czy innym CC na przodzie.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 16:18   #368
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
A ja mam inaczej mam kilka marynaek, ale w większości z MD, mają świetne kroje i uwielbiam sukienki z Cos i te namiotowe i dopasowane (nawet mam na sobie jedną , białe koszule mam z Cosa też I nie widze się w rockowym i nawet półrokwoym wydaniu
A kardiganów klasycznych raczej nie ale bardzo lubię takie sweterki z bez zapinania

To prawda marynarki z MD sa bardzo efektowne na mnie niestety maja zazwyczaj za krotkie rekawy Ale i tak nie przeadam za tym rodzajem garderoby, wiec nie placze. COS'ia tez bardzo lubie i zawsze cos tam dla siebie znajde, choc czesto mam problemy z doborem dlugosci sukienek

W codziennej - do pray - garderobie preferuje sukienki, spodnice olowkowe i waskie spodnie Nie lubie przeladowania wzorow, kolorow i innych ozdobnikow.

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;54066074]Koszule białe mam i garnitury też bo z racji wykonywanej pracy
Co do trenczu i kardiganów z kolei chyba ciągle nie dorosłam a podobnie jak Ty - wiek mam słuszny [/QUOTE]

U mnie w pracy nie obowiazuje dress code, wiec moge sobie odpuscic mundurki, ale tez w kiecce dresowej nie pojde


Torby OBAGi moze i fajne, ale raczej na wakacje i zakupy spozywcze
__________________



Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2016-01-09 o 16:19
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:04   #369
Izunia2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 19
Dot.: Slow fashion

Tak to jest z tymi znanymi markami, głównie się płaci za metkę, która jest nieproporcjonalnie wielka do reszty torebki. Od takich marek by się wymagało tej jakości jeszcze lepiej a tu często takie rozczarowanie :/
Izunia2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 22:36   #370
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Dzisiaj przeglądając szafę mojej siostry znalazłam kaszmirowy sweter z Mark and Spencer pamiętam, że któraś z nas, tzn ja albo moja siostra kupilysmy go w czasach szkoły w sh. Nie znałam się wtedy na skladach ubrań, po prostu spodobał mi się bo był strasznie mięciutki. Potem go oddałam siostrze, bo na mnie był za krotki. Po tylu latach, a myślę że mamy go już z 10 lat, jest w idealnym stanie pomimo normalnego prania. Ciągle mięciutki i piękny to się nazywa jakość!
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 07:37   #371
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeglądając szafę mojej siostry znalazłam kaszmirowy sweter z Mark and Spencer pamiętam, że któraś z nas, tzn ja albo moja siostra kupilysmy go w czasach szkoły w sh. Nie znałam się wtedy na skladach ubrań, po prostu spodobał mi się bo był strasznie mięciutki. Potem go oddałam siostrze, bo na mnie był za krotki. Po tylu latach, a myślę że mamy go już z 10 lat, jest w idealnym stanie pomimo normalnego prania. Ciągle mięciutki i piękny to się nazywa jakość!
klask i:
i dlatego w tym roku postanowiłam zainteresować się znowu lumpeksami
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 10:14   #372
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 lata temu czapkę tutaj https://kamea.pl/pl/c/CZAPKI-DAMSKIE/13
Mają duzy wybór modeli, może coś dla siebie znajdziesz
Ja z mojej czapy jestem bardzo zadowolona

Miłego dnia
Nie mieszkam w Polsce, wiec staram sie ograniczac zakupy z polskich stron, ale dziekuje za checi Sprawa z czapka sie rozwiazala- moja kolezanka dala mi swoja nowa, nienoszona czapke, bo ja welna gryzie. Czapka miala jakies naszyte kryształki, dla mnie masakra. Nożyczki w ruch, wszystko odcięłam i tym sposobem mam czapkę w kolorze jakim chciałam, kroju jaki chciałam i z całkiem niezłym składem

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ja swego czasu miałam etap marzenia o markach ... nawet kupiłam sobie sobie portfel Moschino (drogi a nawet nie był ze skóry ) i torebke Guess, ale już sprzedałam

Jak ktoś lubi takie torby i dodatki to ok, mi to u kogoś nie przeszkadza ale sama podziękuję
Ja mam portfel Prady, uwielbiam go. Torebki tak szybko mi się niszczą, że coś mnie powstrzymuje przed wydaniem 200-300 funtów. Jednak jak się podróżuje komunikacją miejską itp. to te torebki żyją krócej, no i żal mi pieniędzy. Moja kumpela przez 6 lat mieszkała w Hiszpanii i w tym okresie też zrezygnowała z kupowania drogich torebek. W Anglii zawsze miała Gucci albo podobną markę. Jednak w słońcu skóra szybciej blaknie i też przerzuciła się na tańsze.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-01-10 o 10:15
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:17   #373
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54075105]Nie mieszkam w Polsce, wiec staram sie ograniczac zakupy z polskich stron, ale dziekuje za checi Sprawa z czapka sie rozwiazala- moja kolezanka dala mi swoja nowa, nienoszona czapke, bo ja welna gryzie. Czapka miala jakies naszyte kryształki, dla mnie masakra. Nożyczki w ruch, wszystko odcięłam i tym sposobem mam czapkę w kolorze jakim chciałam, kroju jaki chciałam i z całkiem niezłym składem


Ja mam portfel Prady, uwielbiam go. Torebki tak szybko mi się niszczą, że coś mnie powstrzymuje przed wydaniem 200-300 funtów. Jednak jak się podróżuje komunikacją miejską itp. to te torebki żyją krócej, no i żal mi pieniędzy. Moja kumpela przez 6 lat mieszkała w Hiszpanii i w tym okresie też zrezygnowała z kupowania drogich torebek. W Anglii zawsze miała Gucci albo podobną markę. Jednak w słońcu skóra szybciej blaknie i też przerzuciła się na tańsze.[/QUOTE]

Ja też szukam portfela skorzanego, bo plastikowe Moschino sprzedałam
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:43   #374
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
klask i:
i dlatego w tym roku postanowiłam zainteresować się znowu lumpeksami
Najlepszy łup z lumpka jaki mam to oryginalny sweter Burberry.
(niestety wiem tylko, że to lump w Wawie, sama nie wyszperałam).
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ja też szukam portfela skorzanego, bo plastikowe Moschino sprzedałam
Furla ma fajne i dobre jakościowo portfele (torebki też).
Mam z MK, ale ja nie polecam, bo po roku wygląda już mało atrakcyjne (poprzecierał się mocno).
Marzy mi się Prada lub Fendi, ale to może kiedyś jak ponownie pojedziemy do Włoch, do outletu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:20   #375
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Slow fashion

Ja torobkowo nie jestem rozgarnięta ale dzięki niektórym wizażankom zakupiłam w tamtym (o matko juz tamtym ) roku dwie kolorowo identyczne, ale rozmiarowo już nie torebki z RL na Zalando w cenie - dwie około 750-800 zł i liczę, że to zakup na lata

A SH odwiedzam dość regularnie i można wyszperać naprawdę śliczne rzeczy i zarówno markowe jak i noname ale ze świetnym składem. Jedna z moich ulubionych rzeczy - płaszcz - 90% wełna, 10% kaszmir.
A mam tunikę z Cos 100% kaszmir - za 1 zł
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 16:06   #376
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Slow fashion

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54075105]Nie mieszkam w Polsce, wiec staram sie ograniczac zakupy z polskich stron, ale dziekuje za checi Sprawa z czapka sie rozwiazala- moja kolezanka dala mi swoja nowa, nienoszona czapke, bo ja welna gryzie. Czapka miala jakies naszyte kryształki, dla mnie masakra. Nożyczki w ruch, wszystko odcięłam i tym sposobem mam czapkę w kolorze jakim chciałam, kroju jaki chciałam i z całkiem niezłym składem
.[/QUOTE]


Przepraszam, nie zwrócilam uwagi na Twoją lokalizację
Gratuluję czapki
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 17:34   #377
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
ja zawsze uważałam, że noszenie ciuchów i dodatków z wielkim logo jest troche... dziwne. bo nie wiem z jakiej racji mam być żywą reklama jakiegos sklepu i jeszcze im za to płacić. fajnie, że na tym wątku można znalezc osoby, ktore myślą podobnie (mam nadzieje, ze nikt się nie obrazi, w swoich opiniach bywam zbyt skrajna, wiem).

ja mam dwie torby Wittchen z Lidla i trzymają się znakomicie. jedną nosze codziennie od 1,5 roku. mam tez jednego Korsa, ale kupiłam go za 400 zł (przeceny na zalando + cudem wszedł mi kod -20%). jest ładna, nie ten najmodniejszy fason, zdjęłam te złota ozdobę z logo i jest ok. choć mysle, ze więcej Korsa nie kupię.


Oł widzę że mamy tak samo Kupiłam wtedy tez Korsa i RL i pierwsze co zrobiłam to zdjęłam te dyndające blachy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
To prawda marynarki z MD sa bardzo efektowne na mnie niestety maja zazwyczaj za krotkie rekawy Ale i tak nie przeadam za tym rodzajem garderoby, wiec nie placze. COS'ia tez bardzo lubie i zawsze cos tam dla siebie znajde, choc czesto mam problemy z doborem dlugosci sukienek

W codziennej - do pray - garderobie preferuje sukienki, spodnice olowkowe i waskie spodnie Nie lubie przeladowania wzorow, kolorow i innych ozdobnikow.



U mnie w pracy nie obowiazuje dress code, wiec moge sobie odpuscic mundurki, ale tez w kiecce dresowej nie pojde


Torby OBAGi moze i fajne, ale raczej na wakacje i zakupy spozywcze


U mnie też oficjalnie nie obowiązuje dress code, ale lubię ładnie wyglądać, w biurze, lepiej się czuję

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeglądając szafę mojej siostry znalazłam kaszmirowy sweter z Mark and Spencer pamiętam, że któraś z nas, tzn ja albo moja siostra kupilysmy go w czasach szkoły w sh. Nie znałam się wtedy na skladach ubrań, po prostu spodobał mi się bo był strasznie mięciutki. Potem go oddałam siostrze, bo na mnie był za krotki. Po tylu latach, a myślę że mamy go już z 10 lat, jest w idealnym stanie pomimo normalnego prania. Ciągle mięciutki i piękny to się nazywa jakość!


Mam też kilka takich wiekowych sweterków a szkoda mi ich wydać, wyrzucić bo są w bardzo dobrym stanie
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:30   #378
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Testowałam dzisiaj ten steamer parowy philipsa wersję mini i jestem zadowolona z efektów : sukienka jedwabna wyglądała super- wreszcie wyprasowane falbanki , wiskozowa bluzka tak samo, z bawełnianą koszulkę też sobie poradził jedyny minus to malutki zbiornik na wodę, który starczy na uprasowanie 1 rzeczy, ale wiedziałam, że tak będzie bo czytałam już wcześniej o nim opinie.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:32   #379
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj ten steamer parowy philipsa wersję mini i jestem zadowolona z efektów : sukienka jedwabna wyglądała super- wreszcie wyprasowane falbanki , wiskozowa bluzka tak samo, z bawełnianą koszulkę też sobie poradził jedyny minus to malutki zbiornik na wodę, który starczy na uprasowanie 1 rzeczy, ale wiedziałam, że tak będzie bo czytałam już wcześniej o nim opinie.
ja miałam ten duży philips steamer i katastrofa nawet za darmo nie chce a nie jest mokre ubranie po wyprasowaniu?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 13:36   #380
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja miałam ten duży philips steamer i katastrofa nawet za darmo nie chce a nie jest mokre ubranie po wyprasowaniu?
Nie, delikatnie wilgotne tylko. Dlaczego katastrofa? Nie wyprasowało ubrań? Ja nie kupiłam go jako zastępstwo żelazka, bo wiem, że na pewno go nie zastąpi tylko do prasowania delikatnych rzeczy, płaszczy, falbanek lub plisów.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:39   #381
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Nie, delikatnie wilgotne tylko. Dlaczego katastrofa? Nie wyprasowało ubrań? Ja nie kupiłam go jako zastępstwo żelazka, bo wiem, że na pewno go nie zastąpi tylko do prasowania delikatnych rzeczy, płaszczy, falbanek lub plisów.
ja też kupiłam tylko do odświeżania ubrań - były mokre i nie poradziło sobie z prasowaniem na pewno nie było to urządzenie szybko rano przeprasować i założyć
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:20   #382
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj ten steamer parowy philipsa wersję mini i jestem zadowolona z efektów : sukienka jedwabna wyglądała super- wreszcie wyprasowane falbanki , wiskozowa bluzka tak samo, z bawełnianą koszulkę też sobie poradził jedyny minus to malutki zbiornik na wodę, który starczy na uprasowanie 1 rzeczy, ale wiedziałam, że tak będzie bo czytałam już wcześniej o nim opinie.

Dzięki za opinię mogłabyś podlinkować swój streamer
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:26   #383
karrolinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 71
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię mogłabyś podlinkować swój streamer
Hej, podłączam się do prośby.
karrolinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 14:26   #384
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Furla ma fajne i dobre jakościowo portfele (torebki też).
potwierdzam, mam portfel furli i jestem nim zachwycona. A zrobilam niezly przeglad przeroznych marek.

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja też kupiłam tylko do odświeżania ubrań - były mokre i nie poradziło sobie z prasowaniem na pewno nie było to urządzenie szybko rano przeprasować i założyć
moze ustawilas pare na za duza moc?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 15:17   #385
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
potwierdzam, mam portfel furli i jestem nim zachwycona. A zrobilam niezly przeglad przeroznych marek.


moze ustawilas pare na za duza moc?
Niestety nie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 20:25   #386
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj ten steamer parowy philipsa wersję mini i jestem zadowolona z efektów : sukienka jedwabna wyglądała super- wreszcie wyprasowane falbanki , wiskozowa bluzka tak samo, z bawełnianą koszulkę też sobie poradził jedyny minus to malutki zbiornik na wodę, który starczy na uprasowanie 1 rzeczy, ale wiedziałam, że tak będzie bo czytałam już wcześniej o nim opinie.

Dołączam do zadowolonych użytkowniczek steamera . Od świąt mam też wersje mini z opcja prasowania w poziomie
Steamer jest super do odświeżania ciuchów i prasowania plisów zbiorniczek właśnie jak piszesz starcza na jeden ciuch mi właściwie więcej do szcześcia nie trzeba
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:37   #387
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja też kupiłam tylko do odświeżania ubrań - były mokre i nie poradziło sobie z prasowaniem na pewno nie było to urządzenie szybko rano przeprasować i założyć
szkoda, na szczęście ja z mojego jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię mogłabyś podlinkować swój streamer

Cytat:
Napisane przez karrolinka84 Pokaż wiadomość
Hej, podłączam się do prośby.
https://mediamarkt.pl/agd-male/steam...ilips-gc320-55 to ten model, swój kupiłam taniej na allegro

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Dołączam do zadowolonych użytkowniczek steamera . Od świąt mam też wersje mini z opcja prasowania w poziomie
Steamer jest super do odświeżania ciuchów i prasowania plisów zbiorniczek właśnie jak piszesz starcza na jeden ciuch mi właściwie więcej do szcześcia nie trzeba
Mi właściwie też
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:38   #388
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
szkoda, na szczęście ja z mojego jestem zadowolona






https://mediamarkt.pl/agd-male/steam...ilips-gc320-55 to ten model, swój kupiłam taniej na allegro



Mi właściwie też
jestem bardzo wymagająca
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 21:43   #389
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
jestem bardzo wymagająca
Ja wymagałam wyprasowania, no i sprostał oczekiwaniom miałam zrobić zdjęcia przed i po, ale niestety mój telefon się zepsuł
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 07:32   #390
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
klask i:
i dlatego w tym roku postanowiłam zainteresować się znowu lumpeksami
ojj ja to wrecz uzalezniona od sh jestem
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.