kąpiele wyszczuplające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-08, 13:52   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kąpiele wyszczuplające


Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat kąpieli wyszczuplających firmy ATW: 100%ziół XXL. Czy to naprawdę tak działa jak zapewnia producent? Może ktoś już wypróbował ten specyfik. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-08, 21:23   #2
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kąpiele wyszczuplające

Tak, leży się miesiąc w takiej kąpieli, nic nie jedząc. Efekt jak w banku [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 13:45   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kąpiele wyszczuplające

Sprawdziłam i kupiłam następny flakon mimo wysokiej ceny (im wiecej się kupuje tym taniej więc dobrze namówic jakąś koleżanę. O dziwo działa ! Trzeba tylko naprawdę masować wszystkie "trudne" partie ciała. Dzieki temu po 2 kąpieli znikły "buły" sterczące z tylu "od zawsze" i co ciekawe, mimo rzadkiego stosowania i wykorzystania (na spółkę z koleżanką) tylko 1/2 opakowania mam wymierne dowody daszego chudnięcia! Moja koleżanka nieco tęższa ode mnie po 1 kąpieli straciła 3cm w obwodzie uda mierzonym następnego dnia rano. Dotychczas nie spotkałam takiego preparatu, a wypróbowałam ich wiele, zawsze z takim samym efektem -tyłam dużo bardziej w miejscach intensywniejszego używania, co doprowadzało mnie do szału. Pozdrawiam
Aleksa napisał(a):
> Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat kąpieli wyszczuplających firmy ATW: 100%ziół XXL. Czy to naprawdę tak działa jak zapewnia producent? Może ktoś już wypróbował ten specyfik. Będę wdzięczna za wszystkie uwagi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 15:21   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kąpiele wyszczuplające

Sorry - wyszedł mi skrót myslowy - oczywiście tyłam PO odstawieniu "cudownego" preparatu.
P.S. jeśli macie zamiar zmieszac mnie z błotem, to zapewniam, że niczym nie handluje i nie zależy mi na sukcesach producenta. Sama w to nie wierzę ale stwierdzam fakty. Może to efekt uboczy długiego moczenia ? Evoonia z pewnościa coś skomentuje [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-12, 16:04   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kąpiele wyszczuplające

A pewnie, że skomentuję - co jest w końcu, wolny kraj! [img]icons/icon12.gif[/img] Faktycznie, jak się zastanowić, zrobiłaś producentowi antyreklamę - chudnięcie 3 cm w obwodzie po JEDNEJ kąpieli? Kochana, toż to dla miłośniczek moczenia się w wannie oznacza zagrożenie życia!!! [img]icons/icon12.gif[/img] No cóż, studia medyczne uczyniły ze mnie niedowiarka. Musiałabym bardzo dokładny wywiad zrobić i obejrzeć szanowne ciałko, na razie przychodzi mi tylko do głowy... dolanie kwau solnego do kąpieli. [img]icons/icon12.gif[/img] Cudów nie ma, od SAMEJ kąpieli w niegrożnych dla skóry i zdrowia substancjach się nie chudnie. Inaczej salony z guamem, egiptosem, drenażem itp - dawno poszłyby z torbami. A póki co - świetnie się mają. No, to by było tyle w temacie mojego wrednego komentarza. [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 00:01   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do ulap

Dzięki za informacje. A czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tego preparatu, np.karmienie piersią? Czy oprócz utraty centymetrów są jeszcze jakieś rezultaty typu: poprawa jędrności czy redukcja cellulitu? I jak udało Ci się utrzymywać przez długi czas odpowiednią temperaturę wody? Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 00:08   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kąpiele wyszczuplające

Zacytowałam tylko cudzą relację więc głowy nie dam za te 3 centymetry. Udo nie jest idealnie równe w obwodach więc zawsze trzeba brać poprawkę na bład pomiaru [img]icons/icon7.gif[/img]. Fakt, że COŚ to robi, a skóra jest po tym wręcz jedwabista. Podobno producent ma jakies udokumentowane dowody działania, a czy to konkurencja dla guam itp ? Może? To chyba od niedawna jest na rynku i można używać w domu (!), tyko wannę trzeba mieć wystarczająco długą [img]icons/icon12.gif[/img] Dzięki za łagodny komentarz :bonuce:
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-14, 00:21   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do ulap

Nie mam pojęcia (niestety) czy to na coś szkodzi. Z temperaturą nie miałam problemu, bo upały ostatnio były takie, że woda wcale nie stygła, a przynajmniej tego nie zauważyłam zajęta masowaniem. [img]icons/icon7.gif[/img] Instrukcja obsługi (dają taką przy zakupie) twierdzi, że trzeba dolewać gorącą wodę w miarę stygnięcia i podobno nie wpływa to na skuteczność. Nie mam innych przykładów działania i nie wiem na kogo działa bardziej, a na kogo niespecjalnie. Napewno skóra jest w lepszej kondycji: gładsza, jędrniejsza, cellulit był niewielki ale fakt, ze go nie widać! No i nie wiem jak długo utrzymują się efekty. [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.