kwasy z Bandi - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 23:18   #1
ona2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15
Question

kwasy z Bandi - pytanie


Witajcie,
Chciałabym się poradzić was na temat kwasów Bandi, chodzi o to, że... od wiosny chodziłam do pewnej kosmetyczki na zabiegi złuszczania naskórka kwasami, z racji tego że mam dość mocne blizny i przebarwienia po trądziku, pani kosmetolog stosowała kwasy medyczne, oraz na przemienie chodziłam też na mikrodermabrazje. Po lecie wróciłam na serie zabiegów, lecz jesienią poszłam tylko 3 raz. Ponieważ z racji tego, że skończyłam szkołe kosmetyczną zakupiłam zestaw do kuracji kwasami do domu z firmy Bandi...
zakupiłam aktywator, neutralizator, kwasy o stężeniu 20% (nie zakupiłąm 10% ponieważ uważam,że mojej skórze spokojnie mogę dać odrazu 20% tym bardziej że ostatnio została porzadnie złuszczona w gabinecie) oraz maske łagodząca... tańszym kosztem będzie mi wykonanie zabiegu w domu niż płacac 110zł za każdą wizyte w salonie.
Zastanawiam się jak to jest z tymi kwasami, nakładam kwasy co 2-2,5 tygodnia. Moja skóra po zabiegu jest lekko różowa, a podczas nakładania kwasu delikatnie poszczypuje miejscowo, z tym samym uczuciem spotykałam się w gabinecie. Mam dość gruby naskórek i nie zauważyłam nigdy po kwasach jakiś większych objawów typu podrażnienie skóry. Lecz po kwasach w gabinecie po tygodniu zauwazyłam że skóra się łuszczy, po tych z Bandi...nic. Skóra jest bardzo gładka, odświeżona i złagodzone. Tylko nie widzę tego "złuszczania".... Dziś wykonałam 4 zabieg z kwasami Bandi, czas trzymania to max 5-10 min. Zastanawiam się czy nie zakupić może 30% ??? proszę jeśli ktoś zna się na rzeczy to czekam na odpowiedź
__________________
---
Tajemnicą powodzenia jest wytrwałość...
---
ona2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:25   #2
linka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: kwasy z Bandi - pytanie

Witam,
mam cerę mieszaną z licznymi krostkami, przebarwieniami oraz suchymi skórkami. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kremu z kwasami na noc. Znalazłam kremy z Bandi
-AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami
oraz
- Krem z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym.
Znalazłam również krem z kwasami Bielendy
-Home Care Lekki Krem o Potrójnym Działaniu z Kwasami AHA i PHA.
Miała któraś z Was jeden z nich? Który jest godny polecenia? A może jakiś inny?
I jeszcze chciałabym kupić jakiś krem na dzień ale kompletnie nie wiem jaki, czy nawilżający czy jakiś inny.
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Edytowane przez linka009
Czas edycji: 2014-03-23 o 13:27
linka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 14:25:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.