Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 20:45   #1
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Smile

Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???


Hejka, mam pytanie, nie chodzi mi tu oto jak przyządzać itp, żeby nie było bo mnie zaraz zjedziecie, że juz takie watki były.

Chodzi mi o to czy sa tutaj takie osoby które POTWIERDZAJĄ skutecznośc np maseczek z rumianku lub cytryny na rozjaśnienie włosów?

Bo wszędzie sa , ze te masezki niby cos dają, a czy jest ktos kto to przetestował na własnej skórze ??

Jak tak to prosze o relację, czy długo stosowałyście i jak mocny był efekt ??

Chciała bym zacząc własnie taka kuracje i jestem ciekawa waszych opinii
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 00:16   #2
marlley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

ad rumianku rozjaśnia włosy, ale bardzo delikatnie. mam pytanie, a nie chciałam zaśmiecać forum nowym wątkiem. w wakacje farbowałam włosy na czekoladowy braz, naturalne miałam taki złoty blond, teraz farba "zeszła" i jest jasny braz... jutro rozjaśniam włosy- nie, nie sama tylko, czy jezeli coś wyjdzie nie tak, to czy mogę potem nałozyc np. blond farbe, czy tez krem koloryzacyjny? <wczesniej oczywiscie odczekac ile tam dni>, mam gęste i grube włosy wiec to mi raczej nie zaszkodzi
marlley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:16   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Na mnie rumianek podziałał tak, że włosy zrobiły się żółte. Ktoś kto lubi takie odcienie nazwałby je złocistymi
Wiele osób pisało na ten temat
Rumianek rozjaśni tylko naturalne włosy....

Marlley skoro rozjaśniasz włosy u fryzjera to dlaczego zakładasz, że coś pójdzie nie tak? Najpierw pasemka są bardziej żółte, dopiero następnym razem będą jaśniejsze Farby na to nie kładz bo będziesz miała żółto-pomarańczowe włosy. Lepiej od razu zrobić dekoloryzację u fryzjera
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:48   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
ad rumianku rozjaśnia włosy, ale bardzo delikatnie. mam pytanie, a nie chciałam zaśmiecać forum nowym wątkiem. w wakacje farbowałam włosy na czekoladowy braz, naturalne miałam taki złoty blond, teraz farba "zeszła" i jest jasny braz... jutro rozjaśniam włosy- nie, nie sama tylko, czy jezeli coś wyjdzie nie tak, to czy mogę potem nałozyc np. blond farbe, czy tez krem koloryzacyjny? <wczesniej oczywiscie odczekac ile tam dni>, mam gęste i grube włosy wiec to mi raczej nie zaszkodzi
mozesz, tylko dobierz odpowiednia tonacje

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Na mnie rumianek podziałał tak, że włosy zrobiły się żółte. Ktoś kto lubi takie odcienie nazwałby je złocistymi
Wiele osób pisało na ten temat
Rumianek rozjaśni tylko naturalne włosy....

Marlley skoro rozjaśniasz włosy u fryzjera to dlaczego zakładasz, że coś pójdzie nie tak? Najpierw pasemka są bardziej żółte, dopiero następnym razem będą jaśniejsze Farby na to nie kładz bo będziesz miała żółto-pomarańczowe włosy. Lepiej od razu zrobić dekoloryzację u fryzjera
nie napisala, ze u fryzjera tylko "nie sama" to nie wiadomo, moze z pomoca kolezanki
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 08:18   #5
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Na moich włosach ( jestem szatynką) regularne płukanki z cytryny nie zdziałały nic. Podobno rumianek rozjaśnia tylko włosy blond ale ja płukanki robiłam regularnie przez 2 miesiące i zauważyłam rozjaśnienie o 2 tony. Także polecam rumianek.Ja zasuszone ziele kupiłam w slepie zielarskim.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 15:10   #6
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;1832486 3]Na moich włosach ( jestem szatynką) regularne płukanki z cytryny nie zdziałały nic. Podobno rumianek rozjaśnia tylko włosy blond ale ja płukanki robiłam regularnie przez 2 miesiące i zauważyłam rozjaśnienie o 2 tony. Także polecam rumianek.Ja zasuszone ziele kupiłam w slepie zielarskim.[/QUOTE]

Jak często płukałaś włosy? Jaki odcień mają teraz Twoje włosy? Rumianek kusi mnie coraz bardziej, ale słyszałam, że włosy mogą się robić rudawe, żółtawe.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:22   #7
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Płukałam je po każdym myciu (prawie codziennie przez 2 miesiące ) kurację stosowałam z moją mamą która efektów nie zauważyła. no więc widzisz, u każdego jest inaczej.
PS: Moje włosy nie mają ani rudawego ani żółtego odcienia. Wygłądają jak potraktowane naturalnym rozjaśniaczem. pozdrawiam.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 17:51   #8
marlley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

rozjaśniłam pofarbowałam, ale na początku było wielkie "buuu". wiec w zwartek nałozyłam rozjaśniacz z joanny z rumiankiem, miałam dwa opakowania nie wystarczyło ;o wiec u góry miałam platynowy blond a im nizej tym robiły sie bardziej zołte, ale najbardziej wkurzała mnie taka widoczna zółta graica miedzy wąłsnie ta platyna a dalszym kolorem. nastepnego dnia kupiłam trzy <lol2> opakowania farby do włósów garnier naturals odcien bardzo jasny popielaty blond. zafarbowałam w niedzielę <dziś > i jestem zadowolona, nawet bardzo chociaz jednak odrobinę widoczna jest ta granica, ze u góry włoski są troche jasniejsze, ale myśle, ze kolor sie jeszcze wyrówna... a tak koncząc już to garnier jest b dobry
marlley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:16   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Czyli zrobiłaś to w domu
Takie są efekty Wiele razy na fryzjerskim pisałyśmy, że nie warto robić tego w domu, zwłaszcza wtedy,gdy nie ma się doświadczenia
Zasada jest taka: jeżeli masz farbowane włosy + naturalny odrost to zawsze będzie różnica pomiędzy odrostem (naturalne włosy rozjaśnią się szybciej) a farbowanymi końcami. Rozjaśniacz nałożony na farbowane włosy prawie zawsze będzie mniej lub bardziej żółty.
W takich sytuacjach najlepiej schodzić do jasnego przez dekoloryzację albo pasemka
Dobrze, że nie złapało Ci na zielono
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:43   #10
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Ja stosowałam płukanki z rumianku około miesiąca, starałam się moczyć włosy co 2 dni. Zauważyłam zmianę koloru, ale na słońcu moje włosy wyglądają jakby były rude! W pomieszczeniu wyglądają między ciemnym blondem a jasnym brązem. Od 2 lat nie farbowałam włosów, ale od rumianku powychodziły mi dawno temu robione pasemka, ponieważ mam długie włosy. Ja bym nie spodziewała się radykalnych efektów, tym bardziej na farbowanych włosach. Naturalne, owszem rumianek rozjaśni, ale czy będzie to zauważalna zmiana? Ja ogólnie jestem średnio zadowolona, bo jak pisałam moje włosy wyglądają jak rude.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 22:17   #11
blue_porcelain
Przyczajenie
 
Avatar blue_porcelain
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Potwierdzam działanie rumianku na moich włosach o kolorze ciemny blond. Kolor rozjaśnił się, mam złoto-rudawe refleksy (wszyscy się pytają czy farbowowałam, bo takie ładne). Mam na to swoją metodę. Kupuję sypany rumianek w aptece, zaparzam sporą ilość w 0,3 l wody, później płuczę w nim suche włosy i pozwalam im wyschnąć. Czasem dodaję tez cytrynę
blue_porcelain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 12:20   #12
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

No więc może ja też podzielę się z Wami swoimi doświaczeniami z rumiankiem Miałam włosy o kolorze ciemnego blondu (dodatkowo delikatne odrosty, efekt szamponetki na 24 mycia) Jednak był to dośc ciemny blond. Zamarzyło mi się rozjaśnić naturalnie włoski, bo farbować nie chciałam
Najpierw próbowałam z cytryną, płukanie włosów w cytrynie + przy okazji opalania robiłam sobie "miksturę" do spryskiwacza z cytryny i wody i psikałam sobie tym włoski.
Później zaczęłam robić płukanki z rumianku- po umyciu płukałam w herbatce rumiankowej włoski.
Dodatkowo kupiłam sobie szampon Timotei "Złociste refleksy" z rumiankiem oczywiście
Efekt jest dośc widoczny, wszyscy pytają mnie czy roobiłam coś z włosami, bo mam na prawde rozjaśnione
Jednak jeżeli komuś nie odpowiada kolor dość ''złoty" i szuka czegoś bardziej chłodnego, to rumianek nie jest raczej odpowiedni.
Potwierdzam działanie, chociaż jak wcześniej wspomniałam, nie tylko samego rumianku ale też innych specyfików

p.s: jeśli komuś baardzo zależy to mogę umieścić jakieś zdjęcia - przed i po
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:42   #13
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Cytat:
Napisane przez as_ania Pokaż wiadomość
No więc może ja też podzielę się z Wami swoimi doświaczeniami z rumiankiem Miałam włosy o kolorze ciemnego blondu (dodatkowo delikatne odrosty, efekt szamponetki na 24 mycia) Jednak był to dośc ciemny blond. Zamarzyło mi się rozjaśnić naturalnie włoski, bo farbować nie chciałam
Najpierw próbowałam z cytryną, płukanie włosów w cytrynie + przy okazji opalania robiłam sobie "miksturę" do spryskiwacza z cytryny i wody i psikałam sobie tym włoski.
Później zaczęłam robić płukanki z rumianku- po umyciu płukałam w herbatce rumiankowej włoski.
Dodatkowo kupiłam sobie szampon Timotei "Złociste refleksy" z rumiankiem oczywiście
Efekt jest dośc widoczny, wszyscy pytają mnie czy roobiłam coś z włosami, bo mam na prawde rozjaśnione
Jednak jeżeli komuś nie odpowiada kolor dość ''złoty" i szuka czegoś bardziej chłodnego, to rumianek nie jest raczej odpowiedni.
Potwierdzam działanie, chociaż jak wcześniej wspomniałam, nie tylko samego rumianku ale też innych specyfików

p.s: jeśli komuś baardzo zależy to mogę umieścić jakieś zdjęcia - przed i po
ja poprosze fotki przed i po
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:29   #14
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Dodaje w załączniku zdjęcie o które prosiłaś



p.s: fajną sobie cenzurke walnęłam, czuje sie jak przestępca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (66,2 KB, 162 załadowań)
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:42   #15
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Cytat:
Napisane przez as_ania Pokaż wiadomość
Dodaje w załączniku zdjęcie o które prosiłaś



p.s: fajną sobie cenzurke walnęłam, czuje sie jak przestępca
o bardzo dziekuję, rzeczywiście jest różnica !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:33   #16
Deserted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

robię płukanki z rumianku od dwóch miesięcy po każdym myciu, bo chciałam się pozbyć rudości z końcówek (2 lata temu farbowane; ostatnio). mój naturalny odcień to średni brąz, w zimę włosy się przyciemniają, a latem płowieją. no więc rumianek, spowodował, że mam złotą poświatę (przy sztucznym świetle) i kasztanowe, błyszczące refleksy w słoneczny dzień. moje włosy trochę się kręcą, efekt jest taki jak po nabłyszczaczu rumianek ma też właściwości wysuszające, ściąga skórę (przemywałam nim twarz). także przy dłuższym stosowaniu czupryna robi się sianowata.
Deserted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:02   #17
SherryAnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy jest ktoś kto potwierdzi skutecznośc RUMIANKU???

Rowniez moge potwierdzic dzialanie rumianku, nie jako rozjasniajacego, ale jako tonujacego, i to na wlosy rozjasniane, farbowane.
Niedawno rozjasnialam wlosy z ciemnych ( u fryzjera) i niestety kolor nie wyszedl jednolity. Na czubku byly w kolorze slonecznego blondu, konce wrecz platynowe
Plukanka, uzyta na razie jednorazowo, stonowala tę platynę do cieplego, jasnego blondu, i nie ma wyraznej roznicy. Tak wiec rumianek dziala
SherryAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 12:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.