Ratunek dla moich brwi...! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-20, 12:52   #1
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114

Ratunek dla moich brwi...!


Na początku zaznaczę, że wstawienie tutaj swojego zdjęcia jest dla mnie trudną decyzją. Jednak wybranie się do jakiegoś salonu urody itp. wymagałoby ode mnie znacznie większej odwagi
Zauważyłam, że odnosicie się bardzo życzliwie do osób poddających się chęci metamorfozy, dlatego zdecydowałam się zaryzykować.
Krytyki się spodziewam z całą świadomością i to pewnie niemałej, ale może wyniknie z tego coś konstruktywnego

Generalnie prosiłabym bym, abyście skupiły się na BRWIACH( moja zmora, totalnie nie umiem sobie z nimi poradzić)... i makijażu( nietrudno zauważyć, że mam nieciekawą cerę...)

Jak mawiają informatycy:
Nie ma brzydkich kobiet, są tylko złe karty graficzne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przedmetamorfoza.jpg (36,2 KB, 188 załadowań)
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:54   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Wyrywałaś wcześniej sama brwi ?
Radziłabym zapuścić i przejść się do kosmetyczki. Możesz je wzmacniać olejkiem rycynowym.
Co do makijażu to odpowiedź z mi na te pytania

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


a jak z Twoją fryzurką? tez można się za to zabrać, bo wg mnie powinnaś mieć grzywkę na skos bądz prosto, ze względu na wysokie czoło.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:58   #3
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Sama, później kosmetyczka, później znów sama i tak w kółko... Co ona zrobi, ja zepsuję... Ale wydaje mi się, że to wynika z braku dobrego wzoru... Tzn. że gdybym zobaczyła na swoim zdjęciu jak to powinno wyglądać to może bym sobie poradziła...
Ostatnio jak poszłam do kosmetyczki, trafiła mi się młoda babka, tak mnie zmierzyła wzrokiem, że spanikowałam i się w końcu nie umówiłam :/

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najszybciej nos- robi się delikatnie różowy, a ogólnie to myślę, że ciepły.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Piwno-orzechowe z zieloną plamką w jednym. Szaro-czarne brwi, czarne rzęsy. Raczej niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów brak.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Skóra blada, chłodna, jeśli się rumienię to na różowo.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brązowo-mysie z lekkimi złotymi refleksami.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowe.

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej w ciemnym fiolecie i ciemnym morskim... Tak mi się wydaje...


Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
a jak z Twoją fryzurką? tez można się za to zabrać, bo wg mnie powinnaś mieć grzywkę na skos bądz prosto, ze względu na wysokie czoło.
Żadnych uwag nie zabraniam A na zdjęciu mam opaskę, tak tylko po domu chodzę, bo nie lubię, jak mi się grzywka szybko od twarzy przetłuszcza.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-04-20 o 17:15
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 14:33   #4
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

co do brwii to zapusc je troche i idz do dobrej kosmetyczki i pozwol jej dzialac.. latwiej wyrywac pozniej tylko to co odrasta, a jesli Ci to nie wychodzi to przeciez mozesz regularnie odwiedzac kosmetyczke na regulacje brwii
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:48   #5
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Moim zdaniem wcale nie masz takich tragicznych brwi. Należy je tylko odpowiednio wyregulować i delikatnie podkreślić kredką. A na koniec przeciągnąć żelową odżywką do rzęs - ładnie uczeszesz w ten sposób włoski i nie będą się targać

Pozwoliłam sobie na małą modyfikację brwi w Paint'cie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (36,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwipo.jpg (36,9 KB, 95 załadowań)
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:23   #6
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

po wyregulowaniu w paincie tych brwi Laita wyglada zupelnie innaczej slicznie
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:18   #7
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Dziewczyny, nie musicie być aż takie miłe

Laity, dziękuję za przeróbkę

Wyszperałam zdjęcie sprzed (chyba) dwóch lat z brwiami "mojego autorstwa"... Dobrze mi w tej "stylistyce" czy raczej dążyć w innym kierunku?

I jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ dla Was za wszelkie starania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiedys.jpg (27,3 KB, 78 załadowań)
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 10:00   #8
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Mnie się podoba Uważaj teraz tylko, żeby nie zrobić zbyt cienkich bo to popsuje cały efekt.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 22:07   #9
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

A ja Dziewuszki mysle,ze nie ma to jak DOBRA kosmetyczka.Ja mam geste ciemne brwi,wloski dlugie.Od zawsze sama je sobie depilowalam i wygladalo to raz lepiej,raz gorzej.Na depilacje u kosmetyczki namowila mnie kolezanka,ktora wbila mi do glowy,ze jedna brew rozni sie od drugiej,ze na poczatku sa bardzo grube,a konce cieniutke.FAKTYCZNIE,po godzinie spedzonej przed lustrem,ogladajc brwi z kazdej strony,przyznalam jej racej.
Moja kosmetyczka(byla juz w zasadzie)powiedziala,zeby m wiecej sama nic nie robila,ze zrobi mi piekne brwi.Zaczela dzialac woskiem,nozyczkami.....to co zrobila to istna tragedia!Mialam cieniutkie kreseczki....wygladalam tragicznie!Teraz boje sie isc do kosmetyczki,bo strasznie dlugo odrastaly mi moje brewki.
Z tego wniosek-kosmetyczka owszem,ale sprawdzona !
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 00:36   #10
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Otóż to... s p r a w d z o n a... Ja mam za sobą dwie, które nie uczyniły ze mną nic dobrego... Zresztą napisałam to w którymś z postów... Założyłam ten wątek, bo mam motywację, by się w końcu nauczyć jak to robić
Nie wyjdzie- trudno, pretensje mogę mieć wtedy tylko do siebie
Ale wierzę, że kiedyś się uda!
__________________
Czas drąży myśli,
To wściekłość i wrzask,
Ona wzbiera we snach,
Ona chwyta mnie w locie i
Powstrzymuje czyny.
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:19   #11
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Cytat:
Napisane przez AnaxiBia Pokaż wiadomość
Na początku zaznaczę, że wstawienie tutaj swojego zdjęcia jest dla mnie trudną decyzją. Jednak wybranie się do jakiegoś salonu urody itp. wymagałoby ode mnie znacznie większej odwagi
Wydaje mi sie że raczej powinnaś wybrac się do dobrego psychologa....bo jeśli z powodu takich brwi wstydzisz się iść do kosmetyczki to Twoja samoocena równa sie zeru ...a wtedy niestety nic Ci sie nie będzie w sobie podobało ...a szczególnie jak ktoś zrobi wokół Ciebie ( te 2 kosmetyczki)...Jak jesteś chora to też wstydzisz się iśc do lekarza..????

Pozdrawiam ...brwi to nie koniec świata naet jak są brzydkie a uśmiech jest na buźce to nikt na to nie zwróci uwagi a i Ty śmiejąc się nie bedziesz miała czasu na martwienie sie o swoje brwi...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 08:25   #12
AnaxiBia
Raczkowanie
 
Avatar AnaxiBia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 114
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Tylko, że lekarz patrzy na mnie jak na chorą. Choroba nie jest ode mnie zależna. A jak idę do takiego salonu to babki mnie mierzą wzrokiem i nie czuję się z tym zbyt fajnie. Bo wiadomo- one takie super zadbane, a tu do nich przychodzi ktoś taki... Poza gabinetem kosmetycznym w pewnym sensie 'nie ma problemu'- zakładam iPoda i nie ma mnie dla świata
__________________
Czas drąży myśli,
To wściekłość i wrzask,
Ona wzbiera we snach,
Ona chwyta mnie w locie i
Powstrzymuje czyny.
AnaxiBia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:30   #13
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Hej.Pierwszy twój krok to musi byc cierpliwosc!.Pozwol zeby brwi odrosły(moga Ci pomoc w tymlejek rycynowy,odzywki do rzęs i brwi firm Piere Rene lub Pierre Arthes)a potem do kosmetyczki.Ona nada im odpowiedni kształt a ty musisz juz pozniej go sama kontynuowac. To nic trudnego,dojdziesz do wprawy
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 08:46   #14
truskawka30
Przyczajenie
 
Avatar truskawka30
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 23
Dot.: Ratunek dla moich brwi...!

Witam. Tez miałam problem z brwiami ;// Niestety... moim zdaniem to nie były brwi tylko krzaki..;/ Pewnego dnia gdy byłam u koleżanki poprosiłam ja zeby zrobiła cos z moimi brwiami ( ona jest kosmetyczką) no i sie zgodziła. Wyrywała je pinceta ale wcześniej posmarowała kremem. Wyglądałam naprawdę śliczne I potem brwi odrastały to sama już je wyrywałam pinceta, bólu nie czuc już z przyzwyczajenia. Gdy tak wyrywałam, wydawało mi sie ze sa nie równe. I i tak wyrywałam, wyrywałam i tylko tyle ich zostało. Potem doprowadziłam je do porządku. Są cienkie ale dłuższe )
Więc uważaj jak sama wyrywasz, najlepiej idź do kosmetyczki i NIEWSTYDŹ SIE! Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dawno.JPG (2,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Teraz.JPG (1,7 KB, 92 załadowań)
truskawka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.