Jaki polecacie korektor antybakteryjny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 13:15   #1
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum

Jaki polecacie korektor antybakteryjny?


Od czasu do czasu pojawiają mi sięczerwone krtosty na twarzy, które chciałabym zatuszować korektorem o działaniu antybakteryjnym i wysuszającym. Niekoniecznie stosowanym pod podkład. Macie może jakieś propozyje dobrych korektorów antybakter.? No i żeby oczywiście nie rzucał się bardzo w oczy nałożony punktowo.
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:28   #2
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Ja używam korektora Belli. Kosztuje ok 7 zł i całkiem nieźle kryje. Ma sporo różnych odcieni, więc na pewno dobierzesz odpowiedni dla siebie. Działa antybakteryjnie i oprócz krycia niedoskonałości cery także wysusza i zmniejsza wypryski.
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:30   #3
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Hej,Ja używam korektora miss sporty so clear. Jest naprawde bardzo fajny. Używam juz 3 opakowanie. Ja mam kolor 01 , najjaśniejszy i po wklepaniu jest niewidoczny. teraz jak się troche opaliłam jest ciut za jasny. Korektor ten ma właściwości antybakteryjne. Co najwazniejsze dobrze maskuje niedoskonałości. I cena jest niska- 10 zł. Polecam, u mnie sprawdził się doskonale.
Pozdrawiam
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:32   #4
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Cytat:
Napisane przez karolcia_kola
Ja używam korektora Belli. Kosztuje ok 7 zł i całkiem nieźle kryje. Ma sporo różnych odcieni, więc na pewno dobierzesz odpowiedni dla siebie. Działa antybakteryjnie i oprócz krycia niedoskonałości cery także wysusza i zmniejsza wypryski.
Ten korektor równiez stosowałam, jest całkiem niezły. Również mi odpowiadał, jednak jak dla mnie- mało wydajny. Z Miss Sporty starcza mi nawet na pół roku. Ten dość szybko mi się zużywał. Ale właściwości rzeczywiście tez ma fajne.
Pozdrawiam
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:45   #5
karolcia_kola
Raczkowanie
 
Avatar karolcia_kola
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Cytat:
Napisane przez zielona0noc
Ten korektor równiez stosowałam, jest całkiem niezły. Również mi odpowiadał, jednak jak dla mnie- mało wydajny. Z Miss Sporty starcza mi nawet na pół roku. Ten dość szybko mi się zużywał. Ale właściwości rzeczywiście tez ma fajne.
Pozdrawiam
Tak, to prawda. Rzeczywiście korektor Belli jest mało wydajny i bardzo szybko się zużywa, ale za to cena nie jest zbyt wygurowana i jak dla mnie jest skuteczny. A Miss Sporty, hmmm, nie próbowałam, ale jak widać chyba warto wypróbować
karolcia_kola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 23:47   #6
madziazooo
Przyczajenie
 
Avatar madziazooo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

zgadzam się dory kolektor, rzeczywićie mało wydajny ale za tę cenę można mu to wybaczyć. Polcam
madziazooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:50   #7
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 108
GG do lulum
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Dzięki Kobitki za odpowiedzi i propozycje.
Dziś popołudniu wyskoczę do miasta i zajrzę do rossmana i innych kosmetycznych sklepów i skuszę się na któryś z proponowanych. I zakryję wreszcie mojego wielkiego pryszcza na brodzie
Buziaki
lulum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 14:19   #8
kosmetolog22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 139
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

ja polecam korektor antybakteryjny w sztyfcie firmy Oriflame. znam wiele osób, które są z niego bardzo zadowolone. Jego cena zalezna jest od tego czy jest w promocji czy nie. najtaniej kosztuje 12 zł, bez promocji 25. pozdrawiam
kosmetolog22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:17   #9
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Ja moge tylko napisać o korektorach, ktorych nie polecam Nie moglam znalezc idealnego, teraz jako korektora uzywam Dermacolu i jest super
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:21   #10
Hil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Z kolei ja polecam ci korektor leczniczy i antybakteryjny z Avonu. Stosowałam też korektor Bell, ale uważam, że nie leczy, tzn. nie wysusza i nie działa antybakteryjnie (chociaż nie powoduje krost). W korektorze Miss Sporty nie podoba mi się zapach - sama chemia. A jak dla mnie korektor z Avonu jest ideałem (cena około 10 zł).
Hil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 16:31   #11
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

ja tez uzywam korektora Bell i jestem nawet zadowolona, mam odcien jasny i jak dla mnie chyba troche za jasny, bo niestety widoczny jest na mojej buzi. jednak duza zaleta jego jest to, ze nie zatyka porów, za to go cenie!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 15:05   #12
alink89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

Ja używam korektora antybakteryjnego Acne Camouflage, jeśli chodzi o odpowiednie działanie antybakteryjne i wysuszanie krostek to się sprawdza, jednak jego sporym minusem jest kolor- za ciemny, a do wyboru mają tylko jeden. Zastanawiam się nad wypróbowaniem korektora firmy Paese ( posiadam podkład tej firmy i jest super ). Może ktoś uzywał?
alink89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:22   #13
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Jaki polecacie korektor antybakteryjny?

ja używam mineralnego z Annabelle Minerals, straszliwie wydajny, bardzo dobrze kryje i ma dobry skład
ewentualnie czasem podkład Dermacol w roli korektora, ale staram się go unikać, ze względu na paskudny skład...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.