...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 09:10   #31
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Witam.
Rzeczywiście na podstawie zdjęć, które umieściłaś cięzko coś doradzić, ale troche widac i na podstawie tego co widze to: włosy proponuję skrócić i wycieniowac zwłaszcza przy buzi, fryzurka optycznie wyszczupli twarz. Bardzo fajna jest ta fryzurka którą wkleiłaś, myślę, że bedzie Ci pasować i nie musisz wcale czekac aż schudniesz . Buzie dodtakowo wyszczuplisz nagładając puder brazujący pionowo lub po skosie. Co do makijażu to masz bardzo ładne oczy, powinnaś się na nic skupić i wyeksponować. Proponuję spokojne brązy, ładnie podkreśla tęczówke, na wieczór mocniejsze np. perłowe . Masz problemy z cerą więc podkład kryjący, ale dobrany kolorostycznie żeby nie tworzył maski + korektor. Pod oczy proponuję równiez korektor z odrobiną rozświetlacza . Usta pociągnij błyszczykiem i wyreguluj brwi, najlepiej idź do kosmetyczki, ale nie nie rób przypadkiem niteczek . Kolor włosów możesz poglębić szamponem koloryzującym ton w ton.
Co do ubioru to wystrzegaj się poziomych grubych pasków czy prązków oraz duzych wzorów na rzeczach, postaw na pionowe czy skośne paski/prążki, które optycznie wyszczuplają.
Jesli tylko gdzieś znajdziesz zdjęcie całej sylwetki plus zdjęcie legitymacyjnie i bedziesz mieć możliwość przeskanowania to prosze umieść je w tym watku.
Pozdrawiam.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:17   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

nikt na nikogo nie krzyczy- zdjęcia nie są zgodne z zasadami tego forum a takie wątki będą usuwane.
Odnośnie diet i ćwiczeń zapraszamy na forum FITNESS oraz na DIETETYKĘ.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:34   #33
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Smile Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

trustmyself,Camilla,agabi l1 Dziekuje ślicznie
Nie wiem jak dziekowac
Niby tylko kilka słow ale naprawde dziekuje
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 00:51   #34
fashionista
Przyczajenie
 
Avatar fashionista
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Co do schudniecia to wiem jak sie czujesz, jak mialam 16 lat to schudlam duzo, wygladalam normlanie, a pozniej znowu przytylam i teraz doszlam ze lepiej sie odchudzac powoli, zdrowo i na stale.
Nie lam, sie poprostu narazie stopniowo zmniejszaj ilosc slodyczy, nie pij napojow gazowanych ani sokow, najelpiej duzo wody, ale za jednym razem nie pij litra wody bo ci sie zoladek rozszerzy. Najlepsze cwiczenia dla ciebie to by byly takie co by zwiekszyly bicie serca, cyzli beiganie, jakies podskoki, skakanie na skakance, a i do do tego mozesz dodac troche rozciagania, i nie musisz codziennie, wystarczy ze 3 razy w tygodniu bedziesz cwiczyc. Pamietaj ze spalasz tluszcz dopieor po 30 minutach cwiczen. najlepsza dieta moim zdaniem to 1300 kalorii, jak sie juz wczesniej odchudzalas to 1000 kalorii.
Jak chcesz sie razem na necie odchudzac to napisz mi prywatna wiadomosc.
Co do fryzurki to fajna jest ta co dalas, a teraz mozesz isc do fryzjera i powiedziec mu zeby ci troszke podkrucil, i pozniej lekko scieniowal, zeby nadac wlosom objetosc. i zobaczysz jak sie bedziesz czuc.
Powodzenia.
fashionista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:43   #35
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Cool

fashionista dziekuje bardzo juz napisalam Ci na priv

Buziaki

Up

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-21 o 14:36 Powód: post pod postem
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 02:06   #36
dj_lila
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 60
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Mysle ze powinnaś skrócić włosy bo na pierwszy rzut oka widać że są cienkie i twarz przez kontrast wygląda w nich dość okazale....Wklejam dwie propozycje fryzur; zwroć uwagę że modelki mają pulchne policzki, a fryzura ładnie je kamufluje, wrecz czyni z tego atut. Dodatkową zaletą tych fryzur jest to że nie mają wyraźnie oddzielonej partii grzywki, co przy twoim niskim czole (?) dobrze się sprawdzi. Masz ładne oczy i kształt ust, powinnaś to podkreślić. Ładnie się śmiejesz Odwagi, nie przepraszaj ze zyjesz, masz tutaj takie same prawa jak każda forumowiczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4-001.jpg (17,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05s_003_main_img_a.jpg (63,8 KB, 6 załadowań)
dj_lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 07:29   #37
iza1975
Przyczajenie
 
Avatar iza1975
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Witam. Jesteś bardzo ładną dziewczyną. Jeśli chcesz wyglądać b. atrakcyjnie, to spróbuj trochę inaczej się ubierać. np, jakiś żakiecik podkreślający talię, a nie czarna koszulka. myśle, że do Ciebie pasują żywe i mocne kolory: czerwienie, zieleń itp, to rozweseli Twoją buźkę.
jeśli chodzi o schudnięcie, to proponuję dietę niełączenia. ja zastosowałam ją po ciąży i szybko wróciłam do wagi z przed ( 4 miesiące), a przytyłam 18 kilo. jadłam dosłownie wszystko do 18, tylko nie łączyłam ze sobą pewnych produktów. dokładną instrukcję znajdziesz na necie.( ja tej diety nie stosowałam dokładnie tak jak trzeba, jadłam dużo pieczywa, słodyczy a i tak schudłam). A jeśli masz problemy z cerą, to nakładaj jakiś lekki podkładzik, który Ci to wszystko zatuszuje.
Powodzenia.
iza1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 08:49   #38
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Spojrzałam w Twój profil i masz dopiero 14 lat, a więc ostroznie z dietą! Przede wszystkim ważne jest żeby schudnąć wolno i zdrowo. Ogranicz słodycze i produkty wysokoprzetworzone. Wprowadź do jadłospisu zieloną i czerwoną herbate, ale uwazaj bo odwadniają więc dwie filiżanki dziennie powinny wystarczyć. Jedz warzywa bogate w błonnik, uwazaj na owoce bo zawierają fruktoze czyli cukier, co nie znaczy zebys nie miałaś ich jeść wcale, ale uważ. Zapisz się na aerobik, basen, z tym, że od wysiłku fizycznego powinna być własnie uzależniona twoja dieta, bo na ćwiczenia trzeba miec też siły dlatego odradzam diete 1000 kalorii, a polecam nie łączenia tak jak iza1975. Zrezygnuj z białego pieczywa na rzecz ciemnego, jesli to mozliwe to wyeliminuj ziemniaki (jedz mieso z surówką), makaron, biały ryż.Unikaj jedzenia typu fast food. Ogólnie to najlepiej zajrzyj na forum dietetyka albo poszukaj w necie troche o diecie nie łaczenia. Postaraj się zjadac ostatni posiłek przed 19:00 najpóźniej 20:00.Od stłou wstawaj zawsze troche głoda nie najedzona. Dopiero po 20 minutach do mózgu dociera informacja o tym ze jestesmy najedzeni.
Życze Ci powodzenia i duzo samozaparcia
EDIT: i jeszcze apropo wieku, to raczej mocno się nie maluj, masz jeszcze na to czas. najlepiej to podlecz sobie cere, nie wiem idź do dermatologa, ja polecam produkty delikatne do cery wrazliwej a nie trądzikowej, bo te wbrew pozorom pogarszają stan cery, najczęsciej przez to że ją przesuszają, wiem bo samo to przezyłam .A odkad uzywam praktycznie wyłacznie produktów delikatnych i nawilzających nie mam problemów z cerą tzn. raczej nie wyskakują już mi pryszcze.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:05   #39
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: ...:::Metamorfoza-proszę o pomoc:::...

Camilla bo tak to jest 14 lat mimo tak duzo a jeszcze na wszytko za mało
Dziekuje Ci bardzo za rady aa i jesli chodzi o makijaz to jak widac prawie wogole sie nie maluje ejsli juz to fluid lub korektor



iza1975 i dj lila Wielki buziak dla Wasc Dziekuje bardzo
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.