Testowanie kosmetyków na zwierzetach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 16:53   #31
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Cytat:
Napisane przez kamila017 Pokaż wiadomość
tatuaj podaje wam film, gdzie pokazuje zwierzeta na ktorych testuje sie nie tylko kosmetyki ehh biedne zwierzatka

http://www.smog.pl/wideo/3924/laboratorium


objrzalam tylko poczatek tego filmu i sie poplakalam, nie dalam rady obejrzec do konca nie sadzilam, ze az tyle firm testuje swoje produkty na zwierzetach!! zauwazyla, ze to sa firmy, ktorych kosmetyki znajduja sie w w mojej lazience i przerazilo mnie to! NIGDY WIECEJ nie kupie tego!!! to jest po prost straszne
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:14   #32
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Hejka.
Mam nadzieje ze wasze plany odnośnie P&G itp to nie słomiany zapał i ze przynajmiej staracie sie ich nie kupować.

No zaczne od siebie......patch 75......weszłam na podane przez ciebie linki,zalogowałam sie,wysłałam odpowiednią treść listu i mam troszke czystrze sumienie,dzieki tobie

etevnalvoyageur dzięki az sie zarumieniłam strasznie sie ciesze ze ja cie choć troszke zainspirowałam.Mam nadzieje ze nikt cie nie ukarał gdy pokryjomu rozwieszałaś ulotke ?

No ja zaczełam edukować swoje kolezanki i wiecie co? nie poszło wcale tak latwo.......na początku.Mowiły ze trudno jest o kosmetyk firm ktorych nie testują,
ze juz trudno o skuteczny i niedrogi kosmetyk a co mowic jeszcze gdy odpadną przodujące firmy
ze P&G,NIVEA itd to własnie ich kosmetyków jest najwiecej
i ze czytanie,dowiedywanie sie itd zabiera mnustwo czasu.Chcą szybko wyjść z drogerii z dobrym kosmetykem w ręku.
No i skończyły mi sie argumenty wiec włączyłam film z laboratorium.
Włączyłam i wyszłam z pokoju bo nie chciałam tego oglądać po raz 2.
I wiecie co?
PODZIAŁAŁO ! Myślałam ze juz ich nie przekonam a jednak.Ryczały i nieobejzały nawet połowy.Powiedziały ze juz nie kupia ich kosmetyków
Boje sie ze to tylko słomiany zapał i ze powiocą do znanych firm,no ale narazie skotkuje.

A co tam u was kobietki?
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 18:47   #33
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

A wiecie czy np Ziaja testuje kosmetyki na zwierzętach?
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:52   #34
patch75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Cytat:
Napisane przez Malwina 22 Pokaż wiadomość
Hejka.
Mam nadzieje ze wasze plany odnośnie P&G itp to nie słomiany zapał i ze przynajmiej staracie sie ich nie kupować.

No zaczne od siebie......patch 75......weszłam na podane przez ciebie linki,zalogowałam sie,wysłałam odpowiednią treść listu i mam troszke czystrze sumienie,dzieki tobie

etevnalvoyageur dzięki az sie zarumieniłam strasznie sie ciesze ze ja cie choć troszke zainspirowałam.Mam nadzieje ze nikt cie nie ukarał gdy pokryjomu rozwieszałaś ulotke ?

No ja zaczełam edukować swoje kolezanki i wiecie co? nie poszło wcale tak latwo.......na początku.Mowiły ze trudno jest o kosmetyk firm ktorych nie testują,
ze juz trudno o skuteczny i niedrogi kosmetyk a co mowic jeszcze gdy odpadną przodujące firmy
ze P&G,NIVEA itd to własnie ich kosmetyków jest najwiecej
i ze czytanie,dowiedywanie sie itd zabiera mnustwo czasu.Chcą szybko wyjść z drogerii z dobrym kosmetykem w ręku.
No i skończyły mi sie argumenty wiec włączyłam film z laboratorium.
Włączyłam i wyszłam z pokoju bo nie chciałam tego oglądać po raz 2.
I wiecie co?
PODZIAŁAŁO ! Myślałam ze juz ich nie przekonam a jednak.Ryczały i nieobejzały nawet połowy.Powiedziały ze juz nie kupia ich kosmetyków
Boje sie ze to tylko słomiany zapał i ze powiocą do znanych firm,no ale narazie skotkuje.

A co tam u was kobietki?

dzieki, ze ty chociaz tam weszlas i cos napisalas, ludzi trzeba uswiadamiac na takich czatach i dawac firmom do zrozumienia, ze takie rzeczy nie ujda im plazem, predzej czy pozniej; a ja myslalam ze nivea nie testuje oni nie testuja, chyba ze sie myle; od jakiegos czasu kupuje rzeczy z apteki internetowej, oni czesto daja probki klientom, a ja poprosilam aby mi nie wysylali Vichy i podobnego swinstwa, ale za drugim razem kobieta zapomniala i mi wyslala-wiec poprosilam aby mi w przsyzlosci nie wysylala, a ona odpisala, ze rozmaiwala z przedstwaicielem Loreala od Vichy), ktory rzekomo powiedzilam jej ze ta firma testuje na ludziach i ze nie moga sobie pozwolic na testowanie na zwiezretach-co za bzdura! w ang jest takie powiedzenie-she doesn't know her ass fro her elbow-czyli ona sama nie wie gdzie jej tylek, a gdzie lokiec; przepraszam za takie prownanie, ale slowa tej przedstawicielki udawadniaja, ze ludzie zupelnie nic nie wiedza na ten temat; albo udaha, ze nie wiedza, aby tylko sprzedac, sprzedac i jeszcze raz sprzedac ale sowja droga-ta apteka zaczela sie interesowac ta tematyka, to juz jakis krok do przodu, zawsze wiedzialam, ze to fajna babka
trzeba sie jakos obyc bez 'przodujacych' firm, ja jakos sobie radze,a tak w ogole to Joanna testuje?? pytam bo wprowadzaja coraz to lepsze produkty do wlosow, wiec moze przybedzie kolejna marka zamiast swinstwa P&G i Schwarzkopf np.
patch75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 08:40   #35
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Tutaj wklejam listę kosmetyków nie testowanych na zwierzętach, można tam też znaleźć Niveę i Ziaję, ale Joanny tam niestety nie widzę


http://uszata.com/eksplorer/prawa/te..._zwierz.html#z
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 10:57   #36
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Malwina jeszcze tego nie zrobilam, bo potrzebuje troche pomocy czyjes w niemieckim.

A co do pokazania filmu kolezankom: brawo !!! ja tez urzadze kolezankom taki pokaz.... no narazie mam tutaj tylko dwie ale zawsze cos...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:55   #37
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Dziewczyny Ja juz sama nie wiem.Na tej liście jest NIVEA (ze jako nie testuje) a na innych ze odwrotnie to jak to wkońcu jest.Kupować czy nie? Ja gdzies czytałam ze testuje ale gdzies mi sie ta stronka z listą zagubiła.
Fajnie by było gdyby Joanna nie testowała ale faktycznie jej nie ma.

ETEVNALVOYAGEUR rob co mozesz (niekoniecznie ulotki) wyedukoj swoje 2 kolezanki a one UŚWIADOMIĄ swoje inne znajome i grono przeciwnikow bendzie rosnąć .

Patch loreal testuje na 100%.Wiadać przedstawiciele tych firm wolą zmylić kąsumenta i sprzedać niz powiedziec prawde. Ale coz sie po nich dobrego spodziewać? No ale powoli (co prawda w żółwim tępie) wiążą sobie pętle na szyi.To fajnie ze apteka sie tym zainteresowała. Oby tak dalej i na dłuższa mete.

A ja tak sobie chwaliłam krem od Garniera .He to był ostatni słoiczek .

Powinien ktoś założyć kampannie przeciwko tym testom.Ale jakąś naprawde na wielką skale.

Ale na wszystko potrzebna jest KASA.

Fajnie by było gdyby były wielkie plakaty P&G ,Loreala,Schwarzkopfa itp i koło nich te foty co oni robią ze zwierzętami. zlinczować ich publicznie,niech stracą twarz .
Zbierać podpisy i wysyłac do nich

Po drugiej stronie plakaty firm przyjaznych zwierzętom i śliczne fotki z kroliczkami,psinkami,małp kami i kociakami.
Darmowe probki kosmetyków firm przyjaznych. Myśle ze gdyby ktoś cos takiego zrobił to firmy same dawały by swoje kosmetyki bo to dlanich wielka reklama by była .Na scenie znani ludzie i zespoły.Myśle tu o akcji takiej wielkiej jak WOŚP Jurka Owsiaka. Tylko tyle ze dla zwierząt.

Gdyby ktoś z możliwościami mogklby sie tym zająć .
Trzeba coś wymyślić kto by mógł i napisać stosowne pismo.

Patrze na swoją sunie i niewyobrazam sobie ze ona mogła by być na miejscu tych zwierząt.I tak jest strasznie strachliwa i ma złamane serduszko a co mowić o tamtych zwierzętach?

Dziewczyny macie jakies pomysły do kogo mozna by sie z tym zwrocić?
I czy jakaś Wizażanka np z WaRSZAWY byłaby chętna pochodzic i popytać sie co i jak?

Soreczka za byki
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 15:41   #38
patch75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Viva ostatnio robila kampanie przeciw P&G, mieli ulotki, ktore wsysylali w zalacznikach, ale ktore sie nie otwieraly Loreal testuje-wiem tez, z tymi listami jest tak, ze niektore organizacje umieszczajace takie listy maja ostrzejsze kryteria co do umieszczania firm nbie testujacych-firmy oprocz tego, ze nie testuja (na co musza podpisac oswiadczenie i udowodnic), musza tez zapewnic je, ze nie wykorzystuja skladnikow testowanych na zwiezretach kupowanych od innych firm, to sie jakos nazywa w j. ang,ale nie pamietam
patch75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 19:26   #39
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Ja oczywiście też sie przyłączam i też nie będę kupować kosmetyków, które są testowane, problemem jest to, że produkty, nie tylko kosmetyki są wszechobecne w sklepach(chyba wszystkie proszki do prania, detergenty). Ale mam nadzieję, że przynajmniej starając się unikać tego co można, zwróci się uwagę na problem. Ja zaczęłam siać propagandę na innym forum. Co prawda nie jest tak popularne jak to, ale zawsze do paru osób przekaz dotrze
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:46   #40
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Wlasnie gadalam z znajoma. To jedna z tych, co lubi zwierzatka i jej ich zal, ale jak narazie nie myslala o tym by aktywnie bojkotowac firmy co testuja.
Wymyslilam ze wydrukuje liste z PETA i jej dam. Wtedy nie bedzie mogla nie wiedzec ze dana firma testuje.


Dziewczynki, znalazlam petycje do firmy DHC, by podpisala zapewnienie PETA ze nie testuje na zwierzetach. Ta firma nie chce podpisac bo twierdzi ze nie chce byc powiazana z jakakolwiek organizacja. PETA im odpowiedzieli ze takie zapewnienie tylko informuje publicznosc ze ta firma nie testuje na zwierzetach, ze to nie oznacza ze firma popiera wszystkia dzialanosc PETA.

W tej petycji jest mowa o tym ze dla konsumenta jest wazne by wiedziec ze dany produkt nie jest testowany na zwierzetach, a wiec nie bedziesz kupowac ich produktow poki oni nie podpisza zobowiazania PETA.

http://getactive.peta.org/campaign/dhc_skin_care

Prosze Was podpiszcie sie ! Nie czeba logowac sie, tylko czeba wpidac imie i e-mail, i tyle. Jesli znacie angielski to mozecie zmienic tresc, podobno zreszta wlasna trzesc jest silniejsza.

Dzieki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif t116865877.gif (6,8 KB, 138 załadowań)
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2007-11-05 o 17:54
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 21:00   #41
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

eternalvoyageur, podoba mi sie bardzo Twoj avatarek, jesli nie byloby to dla Ciebie problemem moglabys podac mi zrodlo? chce wydrukowac to zdjecie na papierze nadajacym sie do naprasowania na koszulce i porobic takie koszulki dla siebie i znajomych, ktorzy tez sa vege. dzieki!!!!!!!)
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 10:02   #42
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

joannamaria83 ciesze sie ze Ci sie podoba !!!!
Pomyslalam sobie ze moge swoj awatarek wykorzystac na przeslanke i zrobic cos dobrego, zamiast wkleic swoja wlasna paszcze czy cos.
To z tej strony: http://www.vege.pl/str.php?dz=84
jest tam wieeele takich roznych obrazkow. Zobacz tez droga strone. Teraz przed swietami pasowaloby "Mamy życzenie Święta: przestań nas zjadać - zwierzęta"

Zalanczam tez obrazekz tej samej strony ktory byl moim dwogim wyborem na awatarek.

Podobaja mi sie tez podkoszulki z strony http://www.veganessentials.com/catal...ng-t-shirt.htm
Sa to napisy przyciagajacy uwage, niektore prowokujace. Moje ulubione to
"Nice Girls Fake It" oczywiscie choczi o skore i futro
"I Think, Therefore I am Vegetarian" -- To chce sobie namalowac na podkoszulku

Widzialam kiedys napis:
"Kocham ryby.
Sa moimi przyjaciolmi, nie moim jedzeniem."

Na pewno Twoi pzyjaciele sie bardzo uciesza z podkoszulkow wege !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 845.jpg (118,1 KB, 5 załadowań)
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 13:32   #43
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Hejka eternalvoyageur podpisałam sie na tej liście i moj chłopak. Mam nadzieje ze to cos pomoze.Roześle ten link po znajomych i jeszcze pare osob sie dołączy.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:04   #44
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Ja mam zamiar pisac na innych forach.

Czy ma ktos link do listy z samymi nazwami firm ? Ta z PETA ma cale adresy itp i gdybym wydrukowala to by to bylo 10 stron !!! A nie chce straszyc ludzi.

Tutaj jest jeszcze petycja by zaznaczac na opakowaniu produktow czy jest wegetarianski czy nie
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/737024543

Tak juz jest w Indiach, bo wiele firm upychalo zwierzece skladniki do produktow.

edit: jedna taka liste dopasowalam tak by sie miescila na 2 stronach.
Radze drukowac na 2 stronach jednej kartki w ten sposob nie straszymy ludzi "wypracowaniem"

niestety nie moge zalaczac, ale moge wyslac mejlem jak ktos chce.
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2007-11-07 o 14:48
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 13:27   #45
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Dziewczyny, dzięki temu wątkowi po raz pierwszy obejrzałam filmiki o testowaniu kosmetyków na zwierzętach... Jestem w szoku, bo nie sądziłam że jest to tak okrutne. Dzięki za ten wątek, teraz biorę się za zakładanie bloga, który będzie zachęcał do niekupowania kosmetyków koncernów, które robią tak wielką krzywdę zwierzętom... mam nadzieję że dzięki wizażankom może nie za rok ani nie za dwa ale kiedyś po prostu koncerny te splajtują.
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:30   #46
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Swietnie !!! Ja tez niedawno zalozylam taki blog: zacheca kupowanie kosmetykow nietestowanych, i tez uswiadamia przed szkodliwa chemia w kosmetykach.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:09   #47
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Nawet jesli firma chwali sie ze kosmetyk nie jest testowany na zwierzakach to poszczegolne skladniki kremu owszem moga byc testowane i co komu po info na opakowaniu ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 19:43   #48
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Mam nadzieję że będzie nas coraz więcej Najważniejsze uświadamianie!!

a mój ulubiony do dziś czerwony balsam garniera zamienię na masło kakaowe ziaji! ha!
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:13   #49
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Cytat:
Napisane przez Tity Pokaż wiadomość
A wiecie czy np Ziaja testuje kosmetyki na zwierzętach?
firmy, które testują i nie testują znajdziesz tutaj - gromadzimy nowe informacje - wiec warto dobrze przejrzec caly watek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php...ight=tes tuj%B1
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 01:57   #50
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

znalazlam film na Youtube... po rosyjsku.. nie wszystko rozumiem...ale chcialam zwrocic Wasza uwage na fragment rozpoczynający się w 1 minucie i 17 sekundzie... takie psy były "produkowane"... dwugłowe eksperymenty... .

Film nie zawiera okrutnych scen, nie ma w nim śmierci.

http://www.youtube.com/watch?v=NJC5-G7KnKY

inny - film o tym, jak rosjanie "uruchomili" głowę psa - ktróra reagowała na różne bodźce

http://www.youtube.com/watch?v=rSrIkUXwsNk

i kolejny eksperyment-przywrócenie do życia :

http://www.youtube.com/watch?v=1fyjcjWXXPk&NR=1

cały, długi wykład o "przywracaniu do życia":
http://www.youtube.com/watch?v=ap1co5ZZHYE
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 10:40   #51
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Jejku.... to straszne !!! Jak mozna cos takiego stworzyc !!!

Nie wiem czy tacy ludzie wierza ze psy nie maja duszy i nie sa zdole do cierpienia. czy po prostu czyjes cierpienie nic im nie robi...

I boje sie czy kiedys nie beda probowali czegos takiego na ludziach... a kto wie czy nie probowali w tajemnicy.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:46   #52
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

eternalvoyageur
dziekuje Ci super super bardzo!!!
wejde za chwilke na podane przez Ciebie strony i obejrze sobie wszystko. dzieki ejszcze raz
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:48   #53
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Nie ma za co. wege gora !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:33   #54
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Hej.Dziewczyny to co napisze napewno sie komuś nie spodoba ale wg mnie taka jest prawda.
Rosjanie po trupach dązą do celu,byleby prześcignąć inne państwa.
Nie licza sie z cierpieniem zwierząt a nawet ludzi ,ktorych krzywdzi ich polityka i prawo.Są okrutni w tym co robia ale to sie dla nich nie liczy.Licza sie dla nich wyniki.A jak te wyniki osiągną to im za przeproszeniem WISI.Inne miejsze panstwa nie moga zareagować bo Rosjanie nie mają hamulcow i sa nawet zdolni rozpętać wojne -byleby tylko ich bylo na wierzchu.Tam nie funkcjonuje nawet pojęcie PRAW ZWIERZĄT.A jezeli takowe jest to nikt go nie przestzega.Potrafia prowadzić wojny po kilkadziesiąt lat.Nie maja litości nawet dla ludzi a co sie dziwić ze dla zwierząt ich nie mają.Dzieci mieszkają w kanałach a 4 latki juz wąchają klej-zeby nie czuc głodu.Ich nie interesuje rozwiązanie nawet tego problemu.Dbaja o amunicje i o to by bogaci byli jeszcze bogatsi a biedni jeszcze biedniejsi.Nie licza sie dla nich nawet ich własni ludzie.To szuje,krętacze i mordercy.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:23   #55
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Zgadzam sie ze po trupach... czytalam ze np. by wygrac w sportach, kobietom kazali zajsc w ciaze, po czym ja usuwali... bo w tedy organizm sie pobudza do jeszcze wiekszej energii i sily.

Chociaz zrobila bym granice miedzy rzadem i ludzmi u wladzy, a normalnymi ludzmi. Znam wiele milych Rosjan.

Zreszta w Indiach troche podobnie. Zwierzeta sa na ulicy, ludzie czymaja krowy w miescie i puszczaja je na ulicy by jadly z smieci i kanalow. Maja naj wiecej biednych ludzi na swiecie, a rzad jest zajety planem by puscic Hindusa na ksiezyc !!!
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 21:15   #56
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

Malwina 22, eternalvoyageur - zgadzam się z Wami... nie chcę wspominać co niemcy robili w czasie wojny z Polakami...
Ale dlatego musimy się przeciwstawiać, jeśli to olejemy to tym bardziej przyzwolimy na okrucieństwo. Może niewiele osób tak myśli, ale ważne, że KOGOŚ obchodzi cierpienie zwierząt (i ludzi).
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 12:22   #57
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

eternalvoyageur Ja rowniez nie chce nikogo wsadzić do jednego worka .Chodziło mi o ich rząd.To on jest niebezpieczny bo ma władze.
A o tych kobietach to nie słyszałam ale to okropne,czemu one sie na to godziły?Przeciez mogły tego nie robić.Nie potrafie sobie nawet tego wyobrazić.
Smutne jest to ze rosjanie godzą sie na wszystko co rząd im podsunie pod nos.Wierzą ze to w ich interesie i brną we wszystko na ślepo.


dragon_she wspomiałaś o niemcach.Wiem o tym co niemcy robili polakom i innym w czasie II wojny swiatowej.To było okrutne ale tez niezapominajmy jak rosjanie to wykozystali.Moja babcia mowi ze przypominali esesmanow tylko ze byli w innych mundurach.Rowniez gwałcili i zabijali polaków nie pomijając kobiet i dzieci.Sa jednostki np.niemiec ktory pomagał siąsiadce mojej babci.Przynosił jedzenie itp.Został zastrzelony przez partyzanow pod jej domem gdy prznosił masło i chleb.

No ale to nie wątek o tym...

A co do zwierząt...........caroli nascotties dałaś te linki do tych filmików.A patrzyłaś jakie są jeszcze tam filmy ?Ja widziałam kilka tytułow ale bałam sie obejzeć .Włączyłam jeden,początek jest taki ze piesek toczy śline albo piane-nie wiem co to dokładnie było.Pożniej ktoś wkłada mu dłoń do pyska i coś chyba wyjmuje.Nie wiem co bo wyłączyłam bo bałam sie co bendzie dalej.Ja nie moge ogladać tych filmow bo zaraz dostaje arytmi serca i musze brać tabletke pod język.Czy ktos mógłby zobaczyc ten filmik i napisać co sie stało temu psu? Bo jestem ciekawa a tam sa te odglosy tych biednych cierpiących piszczących zwierząt i niemoge tego obejzeć.Prosze was.Ten film jest na tejsamej stronie co carolinascotties podała,tylko po prawej stronie.
Ja juz nawet nie chce tam wchodzić by zobaczyć i podac wam ten link do tego filmiku.eternalvoyageur może ty? co? czy tez nie mozesz oglądać?

Pozdrawiam i czekam na wieści.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:15   #58
Damiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
GG do Damiana
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

To jest okropne. Ten film.jak te ludzie moga jeszcze pozowac do zdjecia?? Boze okropne.Sama mam psa i szczurka i nie wyobrazam sobie zeby to na nich.... Moze mam glupi pomysl ale proponuje sprawdzic w jakich firmach sa testowanie,na kosmetykach z jakich firm.Rexona nie dala mi odpowiedzi. Tacy co ich kosmetyki sa testowanie to powinnismy mowic o tym znajomym zeby zmienily firme. Niewiem avon mowi ze nie sa. Sa?Musimy cos z tym zrobic! Nie moga nam zabijac zwierzat!!
Damiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 08:29   #59
patch75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

pewnie, ze Ci n ie opisza, bo testuja tu lista komstykow testowanych, a wsrod nich znajduje sie Rexona:

Arm & Hammer (Church & Dwight), P.O. Box 1625, Horsham, PA 19044-6625;
609-683-5900; 800-524-1328; www.armhammer.com
􀂍Bic Corporation, 500 Bic Dr., Milford, CT 06460; 203-783-2000; www.bicworld.com
Boyle-Midway (Reckitt Benckiser), 2 Wickman Rd., Toronto, ON M8Z 5M5
Canada; 416-255-2300
Chesebrough-Ponds (Fabergé, Ponds, Vaseline), 800 Sylvan Ave., Englewood Cliffs, NJ 07632; 800-743-8640; www.pondssquad.com
Church & Dwight (Aim, Arm & Hammer, Arrid, Brillo, Close-up, Lady’s
Choice, Mentadent, Nair, Orange Glo International, Pearl Drops), P.O. Box 1625, Horsham, PA 19044-6625; 609-683-5900; 800-524-1328; www.churchdwight.com
Clairol (Aussie, Daily Defense, Herbal Essences, Infusium 23, Procter & Gamble), 1 Blachley Rd., Stamford, CT 06922; 800-252-4765; www.clairol.com
Clorox (ArmorAll, Formula 409, Fresh Step, Glad, Liquid Plumber, Pine-Sol, Soft Scrub, S.O.S., Tilex), 1221 Broadway, Oakland, CA 94612; 510-271-7000;
800-227-1860; www.clorox.com
Colgate-Palmolive Co. (Hills Pet Nutrition, Mennen, Palmolive, SoftSoap, Speed Stick), 300 Park Ave., New York, NY 10022; 212-310-2000; 800-221-4607; www.colgate.com
Cover Girl (Procter & Gamble), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202; 513-983-1100; 800-543-1745; www.covergirl.com
Dial Corporation (Dry Idea, Purex, Renuzit, Right Guard, Soft & Dri), 15101 N. Scottsdale Rd., Ste. 5028, Scottsdale, AZ 85254-2199; 800-528-0849; www.dialcorp.com
Helene Curtis Industries (Salon Selectives, Thermasilk, Unilever), 800 Sylvan Ave., Englewood Cliffs, NJ 07632; 800-621-2013; www.helenecurtis.com
Johnson & Johnson (Aveeno, Clean & Clear, Listerine, Lubriderm, Neutrogena, Rembrandt, ROC), 1 Johnson & Johnson Plz., New Brunswick, NJ 08933; 732-524-0400; 800-526-3967; www.jnj.com
Lever Bros. (Unilever), 800 Sylvan Ave., Englewood Cliffs, NJ 07632; 212-888-1260; 800-598-1223; www.unilever.com
L’Oréal U.S.A. (Biotherm, Cacharel, Garnier, Giorgio Armani, Helena
Rubinstein, Lancôme, Matrix Essentials, Maybelline, Ralph Lauren
Fragrances, Redken, Soft Sheen, Vichy), 575 Fifth Ave., New York, NY 10017;
212-818-1500; www.loreal.com
Max Factor (Procter & Gamble), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202; 513-983-1100; 800-543-1745; www.maxfactor.com
Mead, 10 W. Second St., #1, Dayton, OH 45402; 937-495-6323; www.meadweb.com
Melaleuca, 3910 S. Yellowstone Hwy., Idaho Falls, ID 83402-6003; 208-522-0700; www.melaleuca.com
Mennen Co. (Colgate-Palmolive), 191 E. Hanover Ave., Morristown, NJ 07960-3151; 973-631-9000; www.colgate.com
New Dana Perfumes, 470 Oakhill Rd., Crestwood Industrial Park, Mountaintop,
PA 18707; 800-822-8547
Noxell (Procter & Gamble), 11050 York Rd., Hunt Valley, MD 21030-2098;
410-785-7300; 800-572-3232; www.pg.com
Olay Co./Oil of Olay (Procter & Gamble), P.O. Box 599, Cincinnati, OH 45201;
800-543-1745; www.oilofolay.com
Oral-B (Gillette Company), 600 Clipper Dr., Belmont, CA 94002-4119;
415-598-5000; www.oralb.com
Pantene (Procter & Gamble), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202;
800-945-7768; www.pantene.com
Pfizer (BenGay, Desitin, Listerine, Lubriderm, Plax, Visine), 235 E. 42nd St., New York, NY 10017-5755; 212-573-2323; www.pfizer.com
Physique (Procter & Gamble), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202; 800-214-8957; www.physique.com
Playtex Products (Banana Boat), 300 Nyala Farms Rd., Westport, CT 06880; 203-341-4000; www.playtex.com
Procter & Gamble Co. (Clairol, Cover Girl, Crest, Gillette, Giorgio, Iams, Max Factor, Physique, Tide), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202; 513-983-1100; 800-543-1745; www.pg.com
Reckitt Benckiser (Easy Off, Lysol, Mop & Glo, Old English, Resolve, Spray ’N Wash, Veet, Woolite), 1655 Valley Rd., Wayne, NJ 07474-0943; 973-633-3600; 800-232-9665; www.reckittbenckiser.com
Richardson-Vicks (Procter & Gamble), One Procter & Gamble Plz., Cincinnati, OH 45202; 513-983-1100; 800-543-1745; www.pg.com
Sally Hansen (Del Laboratories), 178 EAB Plz., Uniondale, NY 11556; 800-645-9888; www.sallyhansen.com
Schering-Plough (Bain de Soleil, Coppertone, Dr. Scholl’s), 1 Giralda Farms, Madison, NJ 07940-1000; 201-822-7000; 800-842-4090; www.sch-plough.com
S.C. Johnson (Drano, Edge, Fantastik, Glade, OFF!, Oust, Pledge, Scrubbing Bubbles, Shout, Skintimate, Windex, Ziploc), 1525 Howe St., Racine, WI 53403;
800-494-4855; www.scjohnson.com
SoftSoap Enterprises (Colgate-Palmolive), 300 Park Ave., New York, NY 10022; 800-221-4607; www.colgate.com
Suave (Unilever), 800 Sylvan Ave., Englewood Cliffs, NJ 07632; 212-888-1260;
800-782-8301; www.suave.com
Unilever (Axe, Dove, Helene Curtis, Lever Bros., Suave), 800 Sylvan Ave., Englewood Cliffs, NJ 07632; 212-888-1260; 800-598-1223; www.unilever.com
Legend
􀂍 The company is currently observing a moratorium on animal testing


REXONA JEST PRODUKOWANA PRZEZ UNILEVER, KTORY TESTUJE NA ZWIEZRETACH
patch75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:03   #60
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Testowanie kosmetyków na zwierzetach

zna ktoś moze jakiś b.dobry szmpon,odzywkę,maseczki firm ktore nie testują?Czym mozna zastąpić np panten?Mam zniszczone włosy,suche i wypadają czym moge zastąpić panten?Po nim miałam b.ladne włosy ale napewno nie chce go uzywać i bogacić tych gnojkow.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.