recesja - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 11:00   #91
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: recesja

Noo... pewnie między nogami przeciąg jak zimno a maj przyjdzie to i w tyłku cieplej się zrobi
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:55   #92
bzulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 78
Dot.: recesja

Bedzie cieplej, to i na trase moga wyjsc...
bzulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 17:00   #93
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: recesja

a nie nie dziewczyny, to nie tak;] zupelnie nie tak;]

Na trase to tez nie ten sort;]

Na swieta maja super obrót np, a zimno jest. Nie bede wchodzila w szczegoly, chyba, ze osobny wątek zalozę

Jednak jak one nie mają kasy to i ja nie zarabiam i to jakby jest clou wieczoru;]
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 20:41   #94
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: recesja

mozesz dorobic. rozszerz dzialalnosc. zostan ich managerem!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 20:53   #95
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: recesja

A tutaj biznes kwitnie.. nawet ostatnio na pierwszej stronie gazety pisali, że dziewczyn coraz więcej..
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:38   #96
wiewiorek80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: York
Wiadomości: 65
Dot.: recesja

Czesc, nowa jestem i poczatkujaca az zielono, ale jak czytam te wszystkie posty to az mnie dreszcz przebiega...
Po pierwsze: do Pani ktora twierdzi, ze dziewczyny ktore nazywaja sie stylistkami to zwykle tipsiary... Wie Pani sa takie osoby, ktore poswiecaja serce, czas i cale sily witalne ( hi hi) na to aby byc z dnia na dzien coraz lepsza, a z roku na rok bardziej "perfecto", i jak sie czyta o takich osobach jak Dorota Zawisza czy nasza slawetna mistrzyni Anna Gembala-Papiez, to az sie w tylku gotuje, jak sobie pomysle ze nazwala by je Pani "tipsiarami"- no i tu robi sie wesolo, bo od stylistki paznokci, poprzez kursy instruktorskie, konkursy, przedstawicielstwa itp. nagle okazuje sie, ze jak sie jest "jednym z najlepszych" to interes ten moze dac dochody kilkutysieczne na miesiac- jesli tak, to az mi zal siebie i lat w szkolach spedzonych, bo ja w szpitalu pracuje, widze co widze, warunki wiadomo jakie, a chetnie bym sobie posiedziala z Paniami przy kawce robiac paznokietki chociaz nie, nie jest mi siebie zal, bo dobre szkoly nauczyly mnie, ze nie wolno zniewazac czlowieka ze wzgledu na wyksztalcenie czy pochodzenie czy status materialny, Pani ma te braki w obyciu niewatpliwie- no coz szkoda
Po drugie:
Czesto prawdziwe stylistki paznokci, "rodza"sie dzieki tzw. tipsiarom
Tak zaczela sie moja pasja do paznokci... Marzylam o paznokciach z gazet, to co mi zrobiono to trauma do konca zycia ha ha, i w tedy sobie pomyslalam, nigdy wiecej, niestety mieszkam za granica i w moim malym miescie tylko chinczycy trzaskaja paznokcie na "odwal sie" i "na czas", wiec sie zaczelo... jak sobie sama porzadnie nie zrobie, to nie bede miec- no i samolot, urlop, szkolenie, a teraz trucie pupy Byliczce czy na tym forum, bo ciagle mi malo wiedzy, ciagle daleko do perfekcji...
I zapewniam, ja nie jestem po zawodowce, ha ha, biznesu nie chce otwierac bo mam prace dobra, ale pocalodziennych stresach, poprostu lubie dlubac przy pazurkach, i traktuje je jak malarz plotno... tylko mniejsze, i caly czas mam swoje dzielo przy sobie...
Po trzecie- NAJWAZNIEJSZE
Dziewczyny glowy do gory, swiat sie zmienia w zawrotnym tepie, kiedys wystarczalo byc pracowitym, potem dobrym w tym co sie robi, potem trzeba bylo miec dobre a potem doskonale wyksztalcenie, teraz niemal kazdy jest swietny, wyksztalcony, wiec inne czynniki wchodza w gre, coraz wiecej kobiet musi wygladac perfect w swojej pracy, i moze takich klientek szukajmy, takich co maja wartosc siebie, takie ktore lubia byc doskonale, piekne, takie co sa w stanie zainwestowac duzo w siebie bo wiadomo ze warto... mozemy ta sytuacje porownac troche do fryzjerstwa- kazdy ma nozyczki w domu, a blond rozjasniacz mozna za 8zl w sklepie kupic- i to "Tandetnych Blondi" sprawa ze beda lysawe na starosc bo przepalaja wlosy- ale prawdziwa dama- zawsze ma piekna fryzure i dobrany kolor
Stylistki ja wam kibicuje z calego serca, kryzys przejdzie jak zawsze, a Wy robcie swoje z dnia na dzien jeszcze lepiej- bo mam cos przeczucie ze za niedlugo, bedzie takie zapotrzebowanie, ze Wam jeszcze czasu braknie.... ZYCZE Z CALEGO SERCA
ps. Przepraszam za tak dluga wypowiedz, zwykle sie nie udzielam, ale juz mam dosyc...
wiewiorek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:16   #97
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: recesja

AMEN!
wybaczam, bo mam dobry humor.... kalendarz sie zapełnia!
DWIE KLIENTKI JUŻ WRÓCIŁY!
Wspominały z nostalgią życie z żelem

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

...ale cukier po 5 zeta....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:41   #98
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: recesja

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość


...ale cukier po 5 zeta....
To musisz przejść na dietę Chociaż jak kalendarz się zapełnia to i na cukier 5 zeta się znajdzie albo nawet na brązowy - ponoć zdrowszy

Popieram również wypowiedź Wiewiórki

(a ja nie mam na kim ćwiczyć )
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 07:34   #99
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: recesja

Kurka, akurat jak przeszłam na dietę czekoladowo-słodyczową, to cukier zdrożał...
chyba wracam do starej diety
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:52   #100
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: recesja

a ja mam wielki post bez czekolady i chipsów
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:26   #101
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: recesja

Wiewiórek80, slicznie to napisałaś. Dzieki

Jagódeczka, wracjaa i beda wracać, my też zauwazamy powoli te tendencję.

PRZETRWAŁYSMY!!!!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 15:40   #102
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: recesja

Wracają, wracają, budzą się do życia po zimie Najbardziej rozwaliła mnie jedna, która zrezygnowała z pazurków jakoś późniejszą jesienią - ze względu na wyprowadzkę z domu i "pójście na swoje" od rodziców. Zadzwoniła niedawno i mówi: "zapisz mnie na pazurki. Wiesz, jednak stwierdziłam, że nie jem aż tak dużo, to mogę sobie paznokcie zrobić"
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.