przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 14:55   #1
Gabrysia_
Przyczajenie
 
Avatar Gabrysia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Unhappy

przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy!


przepraszam, jesli umieszczam ten post w zlym miejscu, ale nie wiedzialam, do kogo bardziej sie on odnosi (kosmetyczki czy fryzjerki).

mam wielki problem, z ktorym mecze sie od tygodnia. moze wyda wam sie smieszny, ale dla mnie jest koszmarem jakis czas temu farbowalam wlosy [jestem naturalna 'mysia' blondynka] na ciemny braz farba joanny['palona kawa']. wszystko poszlo swietnie jesli chodzi o kolor itd, ale - jesli ktos uzywal farb tej firmy, wie o tym- produkt ten przy nakladaniu troszke sie tak jakby pieni, wiec odrobina skapla na twarz. po nalozeniu [czyli jakies dziesiec minut pozniej]przemylam czolo plynem micelarnym i wszystko pieknie zeszlo[zabezpieczylam wczesniej czolo wazelina], ale okazalo sie, ze na jednej brwi kolor chwycil i nie chce za nic zejsc![w zyciu bym nie pomyslala, zeby i je nakremowac] z tym, ze nie na odcien, ktory mam na wlosach, lecz dziwny rudy braz ;( szukalam w necie na to sposobow, wszystkie wyprobowalam, ale nic to nie dalo... moim naturalnym kolorem brwi jest grafitowy i, ku mojemu zdziwieniu, pasuje do nowego koloru wloskow. teraz jednak wspomagam sie kredka i codziennie podkreslam na brazowo ta druga, niezafarbowana brew...wyglada to ohydnie, nie pasuje ani troche do zimnego brazu, ktory mam na wlosach, ale przynajmniej jest 'symetrycznie' jesli chodzi o kolor brwi...

myslalam nad henna, ale raz, ze nie wiem, czy zlapie na brwi ruszonej farba, dwa, ze watpie, ze wyjdzie kolor taki jaki mam na drugiej [a jesli henne nalozylabym na obie na pewno by sie od siebie roznily], a trzy, ze mam 16 lat i raczej wolalabym sie w to nie bawic ....
jesli macie jakies sposoby na pozbycie sie tego koloru [o ile takie istnieja ;c] to piszcie, blagam
__________________
"nigdy nie walcz o przyjaźń - o prawdziwą wcale nie trzeba, a o fałszywą nie warto."
Gabrysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:09   #2
Gabrysia_
Przyczajenie
 
Avatar Gabrysia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 6
Dot.: przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy!

up up
__________________
"nigdy nie walcz o przyjaźń - o prawdziwą wcale nie trzeba, a o fałszywą nie warto."
Gabrysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:28   #3
nika*
Raczkowanie
 
Avatar nika*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy!

Najlepiej idź do kosmetyczki na hennę, mówię Ci. Niech Ci zrobi brązową hennę <broń Boże czarną, bo wygląda się jak straszydło jeśli nie mamy czarnych włosów>, normalnie na obu brwiach, nie martw się złapie je tak samo.
nika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:39   #4
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy!

Tak jak koleżanka wyżej radzę Ci się udać do kosmetyczki, ona zrobi to tak, żeby było dobrze
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 03:13   #5
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: przy farbowaniu wlosow zafarbowaly sie brwi - pomocy!

Ja tam nie mam nic przeciwko farbowaniu brwi zwykłą farbą, choć pewnie zaraz zostane zbewsztana, ale ja nigdy nie widziałam aby coś mi się z nimi działo ot zwykła farba, zwykłe włoski, jedyne co to trzeba mieć trochę wprawy i jakąś małą wiedze co do tego, że na brwiach nie trzyma się tego dłużej niż 10-15 minut.

Ale jeżeli nie chcesz tak robić to popieram, idz z tym do kosmetyczki na hennę, jesteś młodą dziewczyną nie powinnaś eksperymentować bez doświadczenia bo efekty mogą się okazać marne
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.