Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 11:49   #1
shavo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Thumbs up

Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja


Witam

Mam problem ze swoją cerą, mianowicie ;
Zawsze przed okresem pojawiają mi się pryszcze, ale to nie jest jeszcze takie strasznie, bardziej sen z powiek spędzają mi zaskórniki (tzw wągry). Mam je na zgięciu podbródka i nosie. Zaznacze, że nie mam przesuszonej skóry ani jakoś nadmiernie tłustej. W lutym byłam u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym, bo w żaden sposób nie moglam sobie z nimi poradzić ani ich wycisnąć (siedziały na głęboko). Po peelengu i zabiegu wapozonem skóra ogólnie poprawiła się, ale wągry zostały (może trochę mniej widoczne. Kosmetyczka poradziła mi stosowanie kosmetyków pharmaceris z serii T. Pomogły i złuszczyły troche naskórek przez co wydaje mi sie, że już łatwiej wycisnąć te wągry, ale nie chce tego robić, bo boje się blizn .

Dzisiaj dorwałam kupon rabatowy na peeling kawitacyjny i na mikrodermablazje... czy któryś z tych zabiegów by mi pomógł? Czym się różnią od siebie? Jakie macie opinie o mechanicznym wyciskaniu takich zaskórników u kosmetyczki??

Pozdrawiam ;]
shavo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 14:01   #2
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

ale mikrodermabrazja to juz nie na takie słonce...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:09   #3
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

Wągrów nie wyciągnie ani peeling kawitacyjny, ani mikrodermabrazja, no chyba że jest ich niedużo i nie są jakoś strasznie głębokie. Oczyszczanie manualne, a potem dla podtrzymania efektu owe zabiegi. Ja polecałabym jeszcze kwasy od jesieni.
Peeling kawitacyjny działa bardzo powierzchownie, na zasadzie odświeżenia skóry. Dla mnie ważniejsza jest dobra ampułka i ultradźwięki potem, niż sam zabieg szpatułką.
Mikrodermabrazja działa głębiej, ale dłuższy efekt widzi się po serii. Ja na pewno powtórzę ją na jesień bo po tegorocznej stan skóry bardzo się poprawił. Niestety w lato ten zabieg odpada ze względu na możliwość powstania przebarwień.
Ja radzę zacząć od oczyszczania, ale u dobrej i sprawdzonej kosmetyczki! Na mikro jest za późno, a peeling kawitacyjny nie da sobie rady z "czarnymi kropkami".
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 12:53   #4
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

A ja się nie zgadzam. Dobrze wykonany zabieg z peelingiem kawitacyjnym może usunąć zalegające w porach masy i pomoże je zamknąć . Lepszy efekt będzie przy zastosowaniu całej serii zabiegów, ale musisz pamiętać żeby po takim zabiegu stosować krem z wysokim filtrem +30.
Ja bym Ci poleciła zabieg peelingu kawitacyjnego z wapozonem, potem manualne usunięcie tego co pozostało, wapozon pozwoli rozszerzyć pory i wtedy usunąć to co tam jeszcze zalega. Potem dobrze jest stosować krem z kwasami w niskich stężeniach i maski absorbujące
Mikrodermabrazja na tą porę roku jest niewskazana ze względu na szansę wystąpienia przebarwień.

Także polecam na jesień serię kwasów połączonych z mikrodermabrazją.

Edytowane przez donqsia
Czas edycji: 2012-05-12 o 12:57
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 13:23   #5
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

mikrodermabRazja!
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 21:38   #6
khaleesi_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 77
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

A co myślicie o korundzie do domowej mikrodermabrazji?
khaleesi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 16:34   #7
kicacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

Nie polecam robic sobie samemu mikrodermabrazje w domu jeżeli się nie ma profesjonalnej wiedzy o tym. Można zrobić sowie krzywdę na własne życzenie, np blizny.
kicacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 22:11   #8
Tygrysiczka
Raczkowanie
 
Avatar Tygrysiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 110
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

Cytat:
Napisane przez shavo Pokaż wiadomość
Witam

Mam problem ze swoją cerą, mianowicie ;
Zawsze przed okresem pojawiają mi się pryszcze, ale to nie jest jeszcze takie strasznie, bardziej sen z powiek spędzają mi zaskórniki (tzw wągry). Mam je na zgięciu podbródka i nosie. Zaznacze, że nie mam przesuszonej skóry ani jakoś nadmiernie tłustej. W lutym byłam u kosmetyczki na peelingu kawitacyjnym, bo w żaden sposób nie moglam sobie z nimi poradzić ani ich wycisnąć (siedziały na głęboko). Po peelengu i zabiegu wapozonem skóra ogólnie poprawiła się, ale wągry zostały (może trochę mniej widoczne. Kosmetyczka poradziła mi stosowanie kosmetyków pharmaceris z serii T. Pomogły i złuszczyły troche naskórek przez co wydaje mi sie, że już łatwiej wycisnąć te wągry, ale nie chce tego robić, bo boje się blizn .

Dzisiaj dorwałam kupon rabatowy na peeling kawitacyjny i na mikrodermablazje... czy któryś z tych zabiegów by mi pomógł? Czym się różnią od siebie? Jakie macie opinie o mechanicznym wyciskaniu takich zaskórników u kosmetyczki??

Pozdrawiam ;]
Jakbym czytała opis swojej cery
Najpierw byłam na oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki, później miałam peeling kawitacyjny, ale lepsze efekty miałam już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji.
Choć i tak cera - cerze nie równa

A gdzie można kupić wspomniane przez Ciebie kosmetyki Pharmaceris?

Edytowane przez Tygrysiczka
Czas edycji: 2012-05-16 o 22:13
Tygrysiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:21   #9
shavo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Peeling kawitacyjny / mikrodermablazja

Cytat:
Napisane przez Tygrysiczka Pokaż wiadomość
Jakbym czytała opis swojej cery
Najpierw byłam na oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki, później miałam peeling kawitacyjny, ale lepsze efekty miałam już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji.
Choć i tak cera - cerze nie równa

A gdzie można kupić wspomniane przez Ciebie kosmetyki Pharmaceris?
kosmetyki pharmeceris idzie dostać w każdej aptece. ja korzystałam z pianki do mycia twarzy i z kremu na noc. mowa tutaj o serii T (zielonej)
na wągry też bardzo przydatny jest peeleing enzymatyczny - polecam
shavo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.