wyciskanie twarzy pomogla uporac sie z tradzikiem , czy to mozliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 20:41   #1
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Question

wyciskanie twarzy pomogla uporac sie z tradzikiem , czy to mozliwe?


zaczne od tego ze rok temu mialam całe czolo w pryszczach nic nie robilam z nim przez kilka msc , postanowilam zaczac wyciskac (po wycisnieciu zawsze smarowałam spirytusem salicylowym ) a potem mascia duac co wczesniej ona mi nic nie pomagala gdy nie wyciskałam , postanowilam tak robic przez 3 tyg , oprocz tego smarowalam jeszcze skore tonikiem z nivea ,i po tym czasie wszystko zniknelo , minelo z 7 miesiecy czolo mam wmiare czyste wyskoczy cos tam ale nie tak jak kiedys , a teraz mam policzek PRAWY w oplakanym stanie ropien na ropniu , jak myslicie sprobowac wygniatac znow , do tej pory nie wygniatalam policzka i jest tak jak bylo a moze nawet gorzej .czy to mozliwe ze wygniatanie pomoglo ? juz nie wiem co o tym sadzic
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:25   #2
Wealthy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 35
Dot.: wyciskanie twarzy pomogla uporac sie z tradzikiem , czy to mozliwe?

policzka nie ruszaj bo tam strasznie łatwo nabawić sie przebarwien i blizn przynajmniej u mnie tak jest , w przeciwienstwie wlasnie do czoła gdzie szybciej to schodzi
Wealthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:15   #3
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: wyciskanie twarzy pomogla uporac sie z tradzikiem , czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
zaczne od tego ze rok temu mialam całe czolo w pryszczach nic nie robilam z nim przez kilka msc , postanowilam zaczac wyciskac (po wycisnieciu zawsze smarowałam spirytusem salicylowym ) a potem mascia duac co wczesniej ona mi nic nie pomagala gdy nie wyciskałam , postanowilam tak robic przez 3 tyg , oprocz tego smarowalam jeszcze skore tonikiem z nivea ,i po tym czasie wszystko zniknelo , minelo z 7 miesiecy czolo mam wmiare czyste wyskoczy cos tam ale nie tak jak kiedys , a teraz mam policzek PRAWY w oplakanym stanie ropien na ropniu , jak myslicie sprobowac wygniatac znow , do tej pory nie wygniatalam policzka i jest tak jak bylo a moze nawet gorzej .czy to mozliwe ze wygniatanie pomoglo ? juz nie wiem co o tym sadzic
Pomogło Ci, przeważnie pomaga jesli wszystko robi się prawidło w czystości i wyciska się do końca ( do krwi) to jest moje zdanie. Ale pomaga tylko jak zmiany są związane z niedoskonałościami związanymi z zapychaniem porów.
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:49   #4
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: wyciskanie twarzy pomogla uporac sie z tradzikiem , czy to mozliwe?

ja mam tradzik ropny , no poprostu ropnie wyciskalam

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

nie ruszam policzka od 2 msc i jest tragicznie blizny utrzymuja mi sie juz ponad 2 msc i se mega czerwone i nawet nie bledna !! lepszy stan mojej buzi byl przed tym zanim zaczelam stosowac te wszytskie masci na pryszcze i tetre,
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 13:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.