Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-20, 14:17   #1
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579

Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę


Cześć dziewczyny,

Chciałabym kupić szampon i odżywkę bez SLS ,naturalny skład, do włosów przetłuszczających się z lekkim łupieżem.
Mam naturalny kolor włosów, ciemny brąz. Nie chce przyciemnić ich szamponem, wręcz myślę o rozjaśnianiu u fryzjera. (pisze to bo niektóre przyciemniają).
Polecicie cos? Będę bardzo wdzięczna
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 13:53   #2
kovalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 11
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Hej, mam akurat w użytku produkt z Ben & Anna - to naturalny szampon do włosów w kostce. Producent twierdzi, że jest to 2w1, bo można użyć też jako mydła (ale każdy szampon w kostce się do tego sprawdzi - ważne żeby włosy domywał ). Fajny jest, daje się łatwo rozprowadzić, spienić, ładnie domywa, ale nie przesusza skóry głowy.
Co do odżywki, to też bym poszukała np. w tej samej marce - bo niestety nie miałam do tej pory okazji trafić na nic dobrego w kostce.

Poza tym chyba dobrą opcją jest Anwen - są i szampony, a odżywki naprawdę sztosik.
kovalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 13:27   #3
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Chciałabym kupić szampon i odżywkę bez SLS ,naturalny skład, do włosów przetłuszczających się z lekkim łupieżem.
Mam naturalny kolor włosów, ciemny brąz. Nie chce przyciemnić ich szamponem, wręcz myślę o rozjaśnianiu u fryzjera. (pisze to bo niektóre przyciemniają).
Polecicie cos? Będę bardzo wdzięczna
Przetłuszczające się włosy
Łupież
Wcześniej pisałaś o wypadaniu włosów...

a nie używałaś zbyt mocno oczyszczającego wcześniej szamponu ?
Mnie ten "łupież" to się robił od zbytniego oczyszczania. Przeżyłam też wypadanie, teraz nie mam problemu.

Mogę Ci polecić takie szampony
Urtekram różany do włosów normalnych, który ma na 2 miejscu w składzie aloes, przez co nie masakruje mi skalpu.
Organic Shop Marokańska Księżna regeneracja, ten jest tańszy, silniej oczyszcza, więc raz na jakiś czas.

Odżywka to może być Urtekram z tej samej serii lub nawet Garnier Fructis Maska do włosów Hair Food Banana.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 10:37   #4
Kamsyl
Przyczajenie
 
Avatar Kamsyl
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 2
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Przeciwłupieżowy szampon z naturalnym i krótkim składem na pewno od Insight z linii Anti-Dandruff. Jeśli chodzi o odżywkę, to nawilżająca z linii Dry Hair, ale moim zdaniem jeszcze lepiej nawilża ta z serii przeciw puszeniu (Anti-Frizz). Ogólnie, jeśli lubisz naturalne kosmetyki to z Insight'a powinnaś być zadowolona
Kamsyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 14:56   #5
Ranita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

SPEICK - szampony w kostce, najfajniejszy ten z kofeiną + odżywka. Fajna odżywka to angielska FRIENDLY (szamponów nie próbowałam) - skład wybitnie eko.

Edytowane przez Ranita
Czas edycji: 2022-06-24 o 14:58
Ranita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-24, 19:23   #6
saratg91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 12
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

z delikatnych szamponów polecam od siebie "Biokap - regeneracja i nawilżenie", natomiast jeśli chodzi o odżywki to niezły jest "Ecolab - balsam kojący do wrażliwej skóry głowy"
saratg91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-18, 15:06   #7
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Potrzebuje polecenia szamponu i odżywki do włosów rozjaśnianych (pojutrze idę na farbę do fryzjera). Wiem, że niedawno pisałam post ale jak wiecie farbowane włosy mają inne wymagania. I jak wyżej bo problemy z włosami nie znikły . Jestescie kochane

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

żadnego szamponu jeszcze nie kupiłam z poleconych bo się zastanawiałam, a teraz jest inna sytuacja
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-13, 19:31   #8
mariakrasucka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Problemy z włosami będzie miała każda z nas, jest to kwestią czasu. Jeśli masz blond włosy to nie trzeba przedstawiać fioletowych czy srebrnych szamponów. Pytanie jakie trzeba sobie zadać: to dlaczego włosy żółkną? Myśląć o nieestetycznym odcieniu, na myśl przychodzą nam z pewnością nieudane, domowe eksperymenty z kolorem blond. Warto jednak wiedzieć, że ciepłe podtony stanowią podstawę wszystkich kolorów włosów. Widać to doskonale w procesie rozjaśniania ciemnych jak i jasnych odcieni. Odpowiednio wpadają one w barwy rdzy lub żółci. Dlatego tak ważne jest by wybrać wysokiej jakości szampon fioletowy - xxx bez nie poradzimy sobie z tym problemem.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-04-28 o 16:02 Powód: link
mariakrasucka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 19:10   #9
Akko_
Przyczajenie
 
Avatar Akko_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Koperkowa włosomyjka DLA bardzo się dobrze u mnie sprawdza przy przetłuszczającej się skórze głowy. Fitomed również robi szampony z mydlnicą - są łatwiej dostępne stacjonarnie, ale mają bardziej uszczuplone składy. SCI co prawda nie jest w pełni naturalnym detergentem, ale moja głowa go lubi. Wmasowywanie neem tj Agnieszka Niedziałek pokazywała, działa, ale moja skóra ma swoje gusta i pojawiła się alergia. Wiem, że istnieją szampony z neem więc możesz pójść też tą drogą.

Warto spróbować odżywki emolientowej od Barwy albo Onlybio.

Kiedyś miałam problemy z łupieżem i pomagał szampon apteczny Nizoral, ale moimi winowajcami byli stres i brak wyboru lepszego szamponu niż to, co było w osiedlowym sklepie. U niektórych powodem mogą być hormony.

Edytowane przez Akko_
Czas edycji: 2023-01-12 o 20:58
Akko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-12, 21:13   #10
Alicia_8
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 17
Dot.: Poleccie proszę Naturalny szampon i odżywkę

Uwielbiam naturalne szampony Madara:любовь:
Alicia_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-12 22:13:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.