CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-09, 12:57   #1
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209

CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!


mam ciemno braz prawie czarne ;((( wlosy farbowane szamponem koloryzujacym chce im nadac nowy kolorek chłodny braz(nie ciemny po prostu braz) czy powinnam zastosowac dekoloryzacje???????????? ? i jaki kolor po niej uzyskaja moje wlosy a nastepnie jaki kolor moge uzyskac po nalozeniu na nie nowej farby....?
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:02   #2
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

i jeszcze jedno czy po tej dekoloryzacji wlosy mocno sie niszcza????????????
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:07   #3
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

ja mialam dekoloryzacje z brazowo-*rudych
wlosy po dekoloryzacji nabrały"zółtego" odcieniu
jednak po nalozeniu blond farby było super!!!
Moim zdaniem dekoloryzacja jest potrzebna
Szczerze mowiac wlosy wogole mi sie nie zniszczyły!
sa w lepszym stanie niz po jednorazowej samodzielnej koloryzacjii
na braz wlasnie wyjdaa kanarkowo -zołte ale kazda farba pozniej to zniweluje i bedziesz mial super kolorek!
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:11   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

Kassiulku, idź do porządnego salonu fryzjerskiego ( Nie do przypadkowej osiedlówki, to mam na mysli) - na konultacje.
Za konsultacje nic sie nie płaci. Powiedzą Ci, jaki jest stan twoich włosków i dowiesz się jakie są możliwości: jakich kosmetyków mogą użyć do dekoloryzacji i jaki mogą osiągnąć efekt kolorystyczny. Poznasz też ewentualne koszty. Później zdecydujesz, czy poddajesz się zabiegowie w salonie, czy poeksperymentujesz sama w domku.
Ja zawsze sporo esperymentowałam w domku i z doświadczenia radzę, że jesli się na to skusisz to zainwestuj przynajmniej w pożądne kosmetyki (do nabycia w salonach lub sklepach fryzjerskich) a nie używaj "sklepówek" - mniejsz szansa, że zniszczysz włoski.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:16   #5
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

thx za odpowiedz, bo jush sie wkurzylam nie wiem co zrobic, ale widze ze chyba bez dekoloryzacji sie nie obejdzie, nie moge pozbyc sie tego koloru na glowie chce brazki a nie czarny ale dziwi mnie to ze to szampon a nie farba tak mocno sie trzyma ;p pozdrofffka
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 13:19   #6
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

dziekuje Aniu za odpowiedz bylam dzis w salonie Gabriel podobno bardzo dobry jest, chce sie pozbyc tego kolorku ale szkoda mi wlosow ,choc widze ze bede musila to zrobic biedne włoski ;p
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 16:32   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: CO MZOE SIE STAC PO DEKOLORYZACJI Z CIEMNO BRAZ WLOSAMIpyt do fryzjerki hellp!!!

na tym forum jest sporo o dekoloryzcji, wejdz w archiwum , napewno znajdziesz wiele info
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.