Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-12, 10:19   #121
fajna_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 43
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Ja nie robiłabym wesela - uległam presji rodziny i je zrobiłam zapraszając wiele osób, których nie widziałam lata - co rozgrzebało wiele starych ran!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajna_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 19:20   #122
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Ja pewnie też bym nie robiła wesela. Niby było fajnie, ale ja się nie nadaję do takich imprez - młodzi się bawili, ale starsi gorzej, bo był post :P Poza tym nie brałabym absolutnie fotografa (nie znoszę zdjęć, widziałam je raz, pokazywałam tylko rodzicom, sama nie chcę ich oglądać; jestem baaaardzo niefotogeniczna), ani DJ (dobrze że puszczał muzykę z yt na żądanie, inaczej byłoby średnio).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 19:56   #123
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
U nas generalnie wszystko się udało, no może poza jedną rzeczą...

mamy problem z fotografem, nie zrobiliśmy sesji zaraz po ślubie, bo na dwa dni po weselu polecieliśmy w podróż poślubną. No i zaczęły się problemy...

Umówiliśmy się na sesję jakieś 2 tygodnie po przylocie, na tygodniu. Wszystko grało - pogoda, wzięliśmy sobie z mężem wolne w pracy, kupiłam kwiaty na bukiet. Tego dnia ja już w makijażu i fryzurze, mąż to już właściwie ubrany i nagle telefon - dzwoni fotograf, że ma problem z przyjazdem (120km) i że nie uda mu się dotrzeć. No dobra, coś tam wypadło, trudno, umówiliśmy się na inny termin. Następnym razem sesja nieudała się z naszej winy - mąż nie znalazł sobie nikogo w zastępstwie w pracy na ten dzień. No i znowu przekładanie, i znów wymówka fotografów- tym razem brzydka pogoda. No a potem to już poleciało - to fotografom nie pasował termin, raz mi wypadł zabieg, no i ciągle zła pogoda. Łącznie umawialiśmy się na sesję 7 ! razy i dalej nic. Nie wspomnę o tym, że prawie za każdym razem dokupywałam jakieś kwiaty (na bukiet albo wianek), umawiałam się do fryzjera itp. A z każdym kolejnym telefonem do fotografów byli bardziej "zajęci" i "wylatują wtedy tu, potem tam, no przez najbliższe 3 tyg. nie da rady". A nasza sesja miała trwać 2 godziny!

Już nie wiem co robić. Baaardzo zależało mi na sesji, w zasadzie to sesje poślubne naszego fotografa najbardziej mi przypadły do gustu, nie sam reportaż z uroczystości. Ale już tak naprawdę to mi się nie chce tej sesji, jest 6 miesięcy po ślubie, klimat już dawno prysł, suknię też już bym chciała sprzedać.

Poprosiliśmy fotografów abyśmy się rozliczyli tylko za zdjęcia ze ślubu bo są już gotowe a ich nam jeszcze nie przesłali, na co oni się nie zgodzili - mówią że albo płacimy wszystko i sesja będzie później, albo czekamy na sesję, wtedy płacimy i wysłają nam wszystko. Fakt, w umowie mamy cały pakiet, ale bez żadnych terminów. Oczywiście po tej naszej prosbie jest już napięcie, i z naszej strony i z ich też.


Dziewczyy, poradźcie coś bo nie wiem co robić...


Więc moja złota rada dla wszystkich przyszłych PM - Nie odładać sesji na później!!!!
My mieliśmy sesję plenerową 8 miesięcy po ślubie głównie ze względu na pogodę i brak wolnych terminów. I byliśmy zadowoleni miło było jeszcze raz założyć suknie ślubną
No ale nasz kontakt z foto był cały czas bardzo dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 20:26   #124
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;78841996]Ja pewnie też bym nie robiła wesela. Niby było fajnie, ale ja się nie nadaję do takich imprez - młodzi się bawili, ale starsi gorzej, bo był post Poza tym nie brałabym absolutnie fotografa (nie znoszę zdjęć, widziałam je raz, pokazywałam tylko rodzicom, sama nie chcę ich oglądać; jestem baaaardzo niefotogeniczna), ani DJ (dobrze że puszczał muzykę z yt na żądanie, inaczej byłoby średnio).[/QUOTE]

Nie chciałabyś żadnej pamiątki?

Dużo zależy od fotografa. Ja też nie lubię zdjęć, mam wrażenie, że zawsze źle wychodzę... Ale nasi foto stworzyli mega przyjazną atmosferę i wszystko wyszło tak naturalnie. Nawet nie wiedzieliśmy kiedy pstrykali zdjęcia.


Ja chyba nic bym nie zmieniła. Jestem bardzo zadowolona z tego dnia i dumna z nas, że wyszło tak jak wyszło. Ale my od zawsze wiedzielismy, że chcemy wesele, nikt nas nie namawiał.

Jedynie może mniej przejmowałabym się pewnymi rzeczami podczas organizacji.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...




Edytowane przez Icannotfly
Czas edycji: 2017-11-19 o 20:29
Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 21:02   #125
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Nie jestem osobą sentymentalną, absolutnie. Zdjęć i tak nie oglądam, więc ta pamiątka nie jest mi do niczego potrzebna.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 20:24   #126
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Nic byśmy nie zmienili, no może pogoda mogłaby być lepsza, trochę więcej słońca i wyższa temperatura. Poza tym wszystko było tak jak chcieliśmy i tak jak zaplanowaliśmy - skromna, mała uroczystość w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 14:32   #127
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Jedyne co bym zmienilam to sesję w inną pogodę, bo tak na niej przemarzłam, że hej!
I może same oczepiny, bo wypuszczanie lampionow wyszło dziko, a wolałabym, żeby goście stali w kółku i wszystko w jednym momencie było puszczone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-30, 12:44   #128
dieTulpe
Raczkowanie
 
Avatar dieTulpe
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 466
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
My mieliśmy sesję plenerową 8 miesięcy po ślubie głównie ze względu na pogodę i brak wolnych terminów. I byliśmy zadowoleni miło było jeszcze raz założyć suknie ślubną
No ale nasz kontakt z foto był cały czas bardzo dobry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie każda ma to szczęście że zmieści się w suknię ślubną 8 mcy po ślubie, ja sobie kiedyś z ciekawości przymierzałam no i niby wchodzę, ale troche bardziej mnie jednak opinała

Zmieniłabym takie drobiazgi, że nawet nie warto ich wymieniać. W dodatku wiele z nich nie zależało ode mnie tylko albo od kogos z gości albo z obsługi. Pogodę też, ale to już najmniej zależy od nas niestety
dieTulpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 11:49   #129
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Po zastanowieniu - nic. Jedynie jakieś drobiazgi organizacyjne:
- jedni goście, zamiast ustnym wskazówkom zaufali nawigacji i wylądowali w środku lasu, trzeba było ich nakierowywać. Więc teraz wiem, że trzeba było dołączyć mapkę dojazdu do sali weselnej.
- inni pomylili ratusze (w naszym mieście są dwa) i czekali na nas w innym miejscu, więc spóźnili się na ślub. Więc trzeba było wyraźniej zaznaczyć na zaproszeniu, w którym ratuszu był USC
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 09:55   #130
Clair123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 77
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Ja chyba nie zmienilabym nic... no moze nie spinalabym sie tak przed tym wszysykim i podeszła bardziej na luzie bo czasami przed slubem chyba za bardzo wszystko chcialam miec pod kontrola. Zastanawiam sie tez czasami nad kamerzysta (mialam tylko fotografa) ale chyba mimo wszysytko dobrze zrobilam... srednio dobrze sie czuje przed kamera wiec mogloby wyjsc cos smiesznego
Aha i wyszlibysmy troche pozniej z domu... dluzylo mi sie pod Kosciolem w tym aucie i deszcz padal. Dodatkowo zaskoczylismy sasiadow którzy udekorowali klatke i czekali schowani w 1mieszkaniu by zrobić brame tak sie zagadali ze nie zauwazyli jak wyszlismy... troche glupio to wyszlo. Podobnie maz jak po mnir wyjezdzal - ze wzgledu na dziury w drodze, zaproponowal kierowcy druga strone jazdy (do jego domu mozna podjechać z dwoch stron) i tez brama sasiadow czekala niezrecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Clair123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 14:37   #131
zyrafabezogona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 36
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

ja zmieniłabym tylko makijażystkę, bo w mieście jest dużo lepszych.

Poza tym wszystko bym zostawiła
zyrafabezogona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 14:37:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.