Króliczek Miniaturka IV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 04:04   #5011
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie jestem właścicielką króliczka, ale rozważam pomysł, by sprawić go babci. Jeszcze 2 miesiące temu moi dziadkowie mieli pieska. Pies dożył 18,5 roku... Kawał czasu. Dziadek jakoś się trzyma, ale babcia jest strasznie smutna i czasem mówi, że chciałaby jakiegoś zwierzaka. Z racji wieku (76 i 81 lat), pies raczej odpada. Zdrowie już nie to... Wiadomo... Pomyślałam o króliczku, co babcia podchwyciła. Moje doświadczenie, jeśli chodzi o małe zwierzęta, kończy się na chomiku. Czy taki królik jest bardzo absorbujący? Czy osoba mocno starsza i raczej niewychodząca z domu poradzi sobie z opieką? Moje wyobrażenie jest takie, że trzeba maleństwu zapewnić jedzenie, wodę i w jakimś określonym czasie wymieniać wyściółkę, głaskać, kochać i przytulać, wypuszczać z klatki przy każdej okazji, unikać hałasu... Lepiej wybrać samiczkę, czy samca? Myślałam też o śwince morskiej, ale one chyba nie żyją za długo, a nie chciałabym, żeby babcia za chwilę znowu rozpaczała.
To też kwestia żywienia. Starsi ludzie często mają inne pojęcie o żywieniu i karmią po swojemu, co może doprowadzić do chorób lub śmierci zwierzaka. Nie wolno też ulegać na prośby zwierzaka itd. Może dziadkowie mieli kiedyś króliki hodowlane, więc musieliby pamiętać, że miniaturka to nie to samo co królik hodowlany .

Polecam najpierw kupić książkę o miniaturkach (jest dużo dostępnych) , żeby później nie było rozczarowań

I daj koniecznie znać, jak na coś dziadkowie się zdecydują
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 07:11   #5012
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

odradzam, jak ktos nie mial albo juz dlugo nie mial krolika, to na pewno od psa sie rozni, lepiej malego psa ze schroniska, kroliki tak naprawde sa "ciezkie" w utrzymaniu, nie daj boze nie zauwaza jakis brak bobkow czy że nie je, to juz katastrofa
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 10:03   #5013
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
odradzam, jak ktos nie mial albo juz dlugo nie mial krolika, to na pewno od psa sie rozni, lepiej malego psa ze schroniska, kroliki tak naprawde sa "ciezkie" w utrzymaniu, nie daj boze nie zauwaza jakis brak bobkow czy że nie je, to juz katastrofa
Pies odpada. Dziadkowie są już dość starzy, do tego babcia raczej nie wychodzi z domu. Dziadek ma swoje lepsze i gorsze chwile. To musi być zwierzak, z którym nie trzeba wychodzić na spacery, a jednocześnie w miarę kontaktowy. No i na tyle długo żyjący, by za chwilę znowu nie było akcji wyciągania babci z dołka. Kotów babcia nie lubi, więc mruczek odpada. O ewentualne zaniedbania, czy niedopatrzenia się nie martwię, bo dziadkowie "przerabiali" już różne zwierzaki, łącznie z kurą, która chodziła za babcią jak pies i reagowała na swoje imię (dziadkowie mają obok bloku ogródek) i zajączkiem (krótko, bo był to czas, gdy dzieci były małe, a dziadkowie dość sporo podróżowali). Pies miał się jak w raju, do końca był w dobrej kondycji, jeszcze 3 miesiące przed odejściem miał robione szczepienia i obcinane pazury. No więc myślę, że ten królik byłby najbardziej wychuchaną miniaturką w kraju Głównie chodziło mi o to, czy pielęgnacja takiego zwierza jest bardzo skomplikowana i czasochłonna
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 10:19   #5014
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

no wlasnie zalezy jaki sie trafi krolik, ja mam teraz takiego co zero problemu, ale tez przeszlam swoje, ale wczesniejsze to duzo problemow, czesto wet, a to wszytsko bo źle genetycznie juz czyms skazane i to zgryz zły, to katar wyszedl, nic nie pomagalo, jakas zła bakteria, to problem z brzuchem i musi byc rekacja od razu, bo krolik non stop musi cos trawic, jak nie trawic zaczyna zoladek i ma w ciagu doby wzrody jak nic nie ruszy, wiec ja nie polecam krolikow jak bezprblemowych
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 13:48   #5015
Flooower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Też miałam królika miniaturkę, ale niestety zdechł
Flooower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 11:29   #5016
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Witam Wam dziewczyny ponownie, dawno mnie nie było
Mam problem. Wczoraj zauważyłam, że coś dziwnego dzieje się z okiem mojej małej, dzisiaj pojechałyśmy do weta. Pani weterynarz powiedziała, że nie jest w stanie za wiele zrobić, bo nie ma odpowiedniego sprzętu, że to trzeba jechać do specjalistycznej kliniki 200km stąd (mała dostała krople, które i tak na 99% nie pomogą). Nie mam wyboru więc pojadę do tej przychodni.

Ale tu pojawia się moje pytanie: ile może kosztować taka wizyta?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 11:32   #5017
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

100zl na pewno musisz liczyc, moze sie w tym zmieszcza

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

zadzwon moze, pewnie i tak maja cennik jak na pierwszy raz sie idzie, to jest wiecej płatne niz kontrola i lek do tego
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 11:40   #5018
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Czy wasze samice tez maja pod brodka waleczek tluszczyku taki?
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 12:11   #5019
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Tak właśnie liczyłam, że ponad stówę wydam, ale może któraś z Was ma już za sobą wizytę w podobnej przychodni i może coś więcej powiedzieć, jak to wygląda?

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Czy wasze samice tez maja pod brodka waleczek tluszczyku taki?
Nie wiem, czy o tym samym mówimy, ale u mojej takie coś widać jak leży "na kurkę" , a oprócz tego nie powinna mieć żadnego wałeczka
__________________
love

Edytowane przez wild_horse
Czas edycji: 2014-02-24 o 12:17
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 12:16   #5020
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

kroliczki maja ogolnie taki waleczek, bo tam tez maja gruczoł do pocierania i im dobrze sie robi

no ja jak chodzie na wizyty, to juz jest jako klinika i zawsze pierwsza wiziyta mnie kosztuje ze 100 , tez bylam raz z okiem, ale dawno temu, to po prostu mial badanie, ze ten plyn wlewaja i jak cos chore to tam zabarwia inaczej, ale koszt nie pamietam, za to inne wizyty oj drogo licza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 12:21   #5021
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
no ja jak chodzie na wizyty, to juz jest jako klinika i zawsze pierwsza wiziyta mnie kosztuje ze 100 , tez bylam raz z okiem, ale dawno temu, to po prostu mial badanie, ze ten plyn wlewaja i jak cos chore to tam zabarwia inaczej, ale koszt nie pamietam, za to inne wizyty oj drogo licza
Weterynarka też wlewała dzisiaj Małej jakiś płyn do oka żeby sprawdzić czy ze źrenicą jest wszystko ok, ale więcej nie mogła zrobić bo nie mają specjalistycznego sprzętu. No i odesłała mnie do tej kliniki - już widzę, ile zapłacę zwłaszcza, że jest tylko kilka takich klinik w Polsce więc pewnie będą sobie kasować .
Nie, żebym jakoś oszczędzała na zwierzakach, bo zawsze chodzę z nimi do weta i nigdy nie narzekam na koszta, ale jestem akurat w kiepskiej sytuacji finansowej więc martwię się, skąd wezmę kasę na leczenie Małej

Ja u mojego weta zawsze tak mało płacę że ojeju . Dzisiaj za badanie, skrócenie pazurów i za buteleczkę kropki z antybiotykiem zapłaciłam 25zł .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 12:23   #5022
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Tak..jak lezy na kurke to taki ma. Dzieki za info hehe
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:45   #5023
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
Czy wasze samice tez maja pod brodka waleczek tluszczyku taki?
Tak, ostatnio się mojej przyglądałam właśnie
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:50   #5024
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Te krolasy jak sie rozbrykaja to biegaja jak koty po calym mieszkaniu hehe
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:37   #5025
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

moj ostatnio leniuszek, wiecej kolo siebie bobkuje, nieraz do kuwety nie nasika, ama dwie, tylko dalej sobie ma miejsce upatrzone
6 lat mu gdzies w grudniu-styczniu stukneło
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 15:58   #5026
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Weterynarka też wlewała dzisiaj Małej jakiś płyn do oka żeby sprawdzić czy ze źrenicą jest wszystko ok, ale więcej nie mogła zrobić bo nie mają specjalistycznego sprzętu. No i odesłała mnie do tej kliniki - już widzę, ile zapłacę zwłaszcza, że jest tylko kilka takich klinik w Polsce więc pewnie będą sobie kasować .
Nie, żebym jakoś oszczędzała na zwierzakach, bo zawsze chodzę z nimi do weta i nigdy nie narzekam na koszta, ale jestem akurat w kiepskiej sytuacji finansowej więc martwię się, skąd wezmę kasę na leczenie Małej

Ja u mojego weta zawsze tak mało płacę że ojeju . Dzisiaj za badanie, skrócenie pazurów i za buteleczkę kropki z antybiotykiem zapłaciłam 25zł .
a masz możliwość zrobienia prześwietlenia głowy królika gdzieś bliżej? nie będziesz tracić czasu na to, a tak to szybciej rozpoznanie będzie.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 22:53   #5027
Gazelka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 140
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

A miały kiedys Wasze króliczki jakieś problemy z ząbkami? Byłam ostatnio na szczepieniu i wet tak oglądał ząbki mojego maleństwa i powiedział, że króliczki maja często z nimi problemy... Mój uszka oczywiście jest w porządku, ale trochę sie przestraszyłam...
Wiem, że sianka zawsze musza mieć pod dostatkiem, to podstawa


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Gazelki007 już tutaj nie ma Zmieniając swoje życie zmieniła też konto na wizaz. pl
Gazelka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 05:16   #5028
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Gazelka007 Pokaż wiadomość
A miały kiedys Wasze króliczki jakieś problemy z ząbkami? Byłam ostatnio na szczepieniu i wet tak oglądał ząbki mojego maleństwa i powiedział, że króliczki maja często z nimi problemy... Mój uszka oczywiście jest w porządku, ale trochę sie przestraszyłam...
Wiem, że sianka zawsze musza mieć pod dostatkiem, to podstawa


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
mój pierwszy królik, rasowiec, zaczął mieć problemy z zębami po 8 latach życia. mój obecny zwierz, królik w typie barana miniaturowego, to jak miał pół roku, to zęby zaczęły być za długie.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:44   #5029
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

moje mialy

Czarna np. raz patrze, a ta juz zawiniete i potem tez Rudzin, Krzywuś, ile razy im wypadl ząb, sami nauczylismy sie przycinac i tyle, zły zgryz mialy genetycznie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 09:18   #5030
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
a masz możliwość zrobienia prześwietlenia głowy królika gdzieś bliżej? nie będziesz tracić czasu na to, a tak to szybciej rozpoznanie będzie.
Prześwietlenia głowy właśnie nie, ale jakieś 2 tygodnie temu znalazłam fajnego weta 30km ode mnie, który bardzo długo ją badał i stwierdził, że Mała ma zrośnięcie tęczówkowo-soczewkowe no i krople poszły w ruch, inne niż za poprzednim razem, ale różnicy nie ma, zrosty się nie zrywają . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług tego weta no i nie muszę jechać do Krakowa a wiadomo, że i dla mnie, i dla niej byłoby to niezbyt przyjemne.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Dziewczyny, mam teraz inny problem : moja mała przez noc nic nie wypiła, ani mililitra wody. Normalnie ostatnimi czasy wypijała 80-100ml, a teraz nic. Siusiu i kupkę też robi mniej niż jeszcze niedawno, ale apetyt normalnie jej dopisuje. Co to może być? Dziś niedziele i moja lecznica nieczynna .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 10:01   #5031
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Prześwietlenia głowy właśnie nie, ale jakieś 2 tygodnie temu znalazłam fajnego weta 30km ode mnie, który bardzo długo ją badał i stwierdził, że Mała ma zrośnięcie tęczówkowo-soczewkowe no i krople poszły w ruch, inne niż za poprzednim razem, ale różnicy nie ma, zrosty się nie zrywają . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług tego weta no i nie muszę jechać do Krakowa a wiadomo, że i dla mnie, i dla niej byłoby to niezbyt przyjemne.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Dziewczyny, mam teraz inny problem : moja mała przez noc nic nie wypiła, ani mililitra wody. Normalnie ostatnimi czasy wypijała 80-100ml, a teraz nic. Siusiu i kupkę też robi mniej niż jeszcze niedawno, ale apetyt normalnie jej dopisuje. Co to może być? Dziś niedziele i moja lecznica nieczynna .
no to dobrze, że znalazłaś gdzieś bliżej weta.

ja bym dała bio-lapis i rodicare'a tak na zapas. jeżeli nie masz, to mielone siemię lniane i herbatę koperkową tak od biedy.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 11:19   #5032
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
no to dobrze, że znalazłaś gdzieś bliżej weta.

ja bym dała bio-lapis i rodicare'a tak na zapas. jeżeli nie masz, to mielone siemię lniane i herbatę koperkową tak od biedy.
Kurcze, nie mam żadnej z tych rzeczy , może siemię jeszcze się znajdzie. A co z tym zmielonym lnem zrobić, podać jej normalnie do jedzenia?
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:09   #5033
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Kurcze, nie mam żadnej z tych rzeczy , może siemię jeszcze się znajdzie. A co z tym zmielonym lnem zrobić, podać jej normalnie do jedzenia?
przygotować je tak jak na opakowaniu, jak się przestudzi, to podać przez strzykawkę.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 12:26   #5034
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
przygotować je tak jak na opakowaniu, jak się przestudzi, to podać przez strzykawkę.
Dziękuję za odpowiedź, ale problem okazał się mieć podłoże psychiczne, a nie, jak myślałam, fizjologiczne. Mała po prostu bała się poidełka . Wczoraj tata, za którym ona nie przepada, zmieniał jej wodę i od tego czasu bała się napić. Przed chwilą wyciągnęłam jej poidełko, podstawiłam pod pyszczek i trzymałam tak długo, aż przestała pić, a wypiła na raz 30ml .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-09, 18:20   #5035
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Moje króle siedziały dzisiaj na trawce Zdj. w nowym wątku


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45512182
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.