Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 18:38   #1
maczi
Raczkowanie
 
Avatar maczi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jakaś Nibylandia, czy coś
Wiadomości: 45

Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)


Witajcie drogi Wiżanki!
Już od pewnego czasu planuje napisać do was z prośbą ale za każdym razem gdy zaczynałam coś mnie powstrzymywało chyba po prostu boję się słów krytyki...ale dziś postanowiłam że w końcu muszę coś ze sobą zrobić! Chcę stać się atrakcyjna, nie bać się wychodzić do ludzi z myślą że ich przestrasze ;D tak wiem jestem straszna skoro takie rzezcy piszę...ale po prostu już się nie akceptuje. Obawiam się patrzeć w lustro tak strasznie się zapuściłam przez ten rok...
A więc drogie dziewczyny pomóżcie mi wiem że potraficie zdzia lać cuda a wasze rady są zawsze dobre i pomocne!
Chciałabym zrobić coś z włosami...teraz są średniej długości nie wiadomo jakiego koloru (wynik zabaw z farbami od lat) są grube nie są poddatne na kręcenie,z prostowaniem też trzeba się namęczyc.(Ostatnio śni mi się po nocach fryzurka Kim Wyatt ale mam obawy że nie będę w niej korzystnie wyglądać...)
Marzy mi się też to aby zacząć się malować znaczy się w jakiś delikatny i dyskretny sposób podkreślić moja "walory";D zazwyczaj ograniczam się do korektora do twarzy oraz tuszu do rzęs.Jednak czasem zaszaleje i pomoluje sobię oczy^^
Proszę was doradźcie mi cóż mogę ze sobą począć chce zacząć nowy etap w moim życiu : pięknej i atrakcyjnej mączi
Pozdrawiam!


Na załaczonych zdjęciach najbardziej aktualne są pierwsze dwa oraz ostatnie. Reszta pochodzi z wakacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5004095.jpg (33,4 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5004096.jpg (32,8 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lol.jpg (58,6 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (27,6 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h.jpg (38,2 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a64fac38ad.jpg (130,1 KB, 591 załadowań)
maczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:47   #2
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Po pierwsze masz ładną cerę ale za styl ubierania Zero w nim kobiecości Wystarczy popatrzeć na ostatnim zdjęciu jak ubierają sie Twoje koleżanki i Ty Więc po pierwsze - ciuchy do wymiany bo w nich piękna na pewno się nie poczujesz Wydaje mi się że okulary tez nie sa specjalnie trafione Dużo ładniej Ci bez okularów - może szkła? Włosy mają ładny kolor - wystarczy go tylko trochę ożywi - pogłębic Piękne oczyska Proponuje zakupic jakąś sporą paletke cieni i zacząc eksperymentowac w jakich kolorach Ci najładniej Ja jak zwykle obstawiam kolory ziemi - zgniłe zielenie, brązy itd Po za tym masz ładne brwii Na usta błyszczyk - idealny dla Ciebie bedzie moim zdaniem ostatni modowy przebój czyli błyszczyki i pomadki w odcieniach oranżu

Co do włosów - krótkie fryzurki są raczej nie dla Ciebie, tak jak proste grzywki. Ładnie Ci bez grzywki na pierwszym zdjeciu, oraz na ostatnim z grzywka na bok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3bdd251ac4223c59eab9458aca14a709_65135489.jpg (42,6 KB, 166 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:58   #3
majka59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 88
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Ekspertka w doradzaniu to ja na pewno nie jestem,samej ciezko mi sie okreslic w czym mi najlepiej,ale co zauwazylam.Masz naprawde piekne oczyi ja jakos nie widze zebys byla nie atrakcyjna,bo buzke masz ladna,a co do stroju zgodzam sie z wypowiedzia wyzej,a najwazniejsze to wiencej wiary w siebie.Pozdrawiam
majka59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 22:40   #4
maczi
Raczkowanie
 
Avatar maczi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jakaś Nibylandia, czy coś
Wiadomości: 45
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

dzięki za radę wiem wiem że mój "styl" jest tragiczny po prostu boję się zakładać jakieś dopasowane ubrania bo mam wrażenie że kazdy patrzy na mój dość sporawy brzuch albo grube uda ;D
maczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:54   #5
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

jak dobrze dopasujesz ubranie i dodatki to nikt nie zwroci nawet uwagi na jakiekolwiek niedoskonałości. Bo faktycznie w tych luźnych ciuchach nie wygladasz korzystnie, giniesz w nich dobra odzywka do wlosow,aby doprowadzic je go porządku. i zgodze sie ze krotkie wlosy nie sa dla Ciebie wiec nie obcinaj.
popatrz na MM moze jakis makijaz Cie zainspiruje
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 00:39   #6
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Brzuszek zamaskują proste sukienki i tuniki, bluzeczki najlepiej odcinane pod biustem Najlepiej ze sztywnego materiału bo lejący nie zakryje tak jak powinien Zakładaj szerokie paski - uwydatnia talie i odwrócą uwagę od brzucha. Noś dobrze dobrany stanik - ładny i uwydatniony biust na pewno odciągnie uwagę od brzucha

Co do ud to kupuj spodnie z prostymi nogawkami Rurki nie są dla Ciebie (sama mam spore udka). Balerinki skracają nogi (i pogrubiają) ale i tak je lobie (tak jak trampki). Obcasy wydłużają i wyszczuplają nogi Spodnie w kant również wyszczuplają nogi. Spódnice najlepsze w kształcie litery A (ołówkowa ale dobrze dobrana- nie za ciasna najlepiej za kolanko i z podwyższonym stanem a do tego bluzka koszulowa z głęboko rozpiętym kołnierzem). Unikaj plisek na spódnicach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (27,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka 2.jpg (12,2 KB, 36 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 01:42   #7
mgp89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

A może tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maczi.jpg (16,0 KB, 113 załadowań)
mgp89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 02:09   #8
mgp89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Ewentualnie tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maczi2.jpg (9,3 KB, 96 załadowań)
mgp89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:59   #9
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Naprawde bardzo ładna z Ciebie dziewczyna...mi niezwykle podoba sie taki typ urody wiec moim zdaniem bron boze nie rob sie na blond. Oczywiscie delikatne rozjasnianie baleyagem jak najbardziej- tylko u doswiadczonego fryzjera..warto zaplacic wiecej jak efekt ma byc lepszy, nie katuj prostownicą, podenij, pocieniuj

makijaż jak najbardziej, podkreslaij oczka, masz nieco zapadniete powieki, nie maluj na ciemno, wszystkie błyszczące, mieniące sie delikatne cienie- polecam firme sensiqe w rossmanie- cienie w granicach 3-5zł a śliczne, do tego dobry tusz podciągniety 2 razy, obowiązkowo puder w kulkach, smyrnąć nim cała twarz grubym pędzlem- ładnie rozswietli- tylko nie za duzo bo bedziesz sie siwecic jak choinka. blyszczyk bezbarwny albo bardzo delikatny.

ubiór- nie podobaja mi sie wogole te meskie,workowate spodnie. jeśli juz lubisz taki krój to wybieraj jeansy proste,lekko szersze, do tego fajne t-shirty z szerokim nadrukiem w roznorakich kolorach, fajne balerinki (do wyboru do koloru) torba w rozmiarze XXL, duże okularki przeciwsłoneczne- dobierz odpowiednie i bedzie git do narzucenia proponuje dobrze skrojona dopsowana kobieca marynarke- najlepiej czarna o lekko sportowym stylu lub modna nadal kurteczke skorzana- pasuje do wszystkiego

Pozdrawiam powodzenia
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:07   #10
BeataaaB
Rozeznanie
 
Avatar BeataaaB
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 642
GG do BeataaaB
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

aaaa kolezanko opieprz ci sie nalezy i to spory!
Jestes bardzo ladna dziewczyna no naprawde a Ty tu glupoty wygadujesz yhhh....
Co do wloskow ja Ci nie doradze (no mimo dobrych checi wybacz.... nie znam sie ), a co do stylu ubierania .... tak tak juz wszyscy beda patrzec na ten wyimaginowany wiekszy brzuszek czy cos... no napewno!

podkresl swoja wchodzaca i rozkwitajaca kobiecosc, deliaktnymi aczkolwiek kobiecymi ciuszkami
ja w przeciwienstwie do Ciebie (!!!) nie naleze do osob szczuplych (i to ja mam problem z wystajacym brzuchem bo taka budowa po mamie) to za to nosze ciuchy dopasowane, a od mankamentow urody odwracam uwage dodatkami np. paskiem podkreslajac talie z ktorej zaczynam byc dumna bo mam ja bardzo wyrazna
tak i ty zakryj (jesli juz tak koniecznie musisz choc chyba nie masz co ukrywac) co tam chcesz, a wyeksponuj co innego...
spodnie w ktorych jestes na zdjeciu sprawiaja iz masz dosc bezksztaltna figure, a tak przeciez nie jest
pozdrawiam
i nie gadaj glupot , ze nie cchesz straszyc ludzi swoim wygladem
jestes bardzo ladna!!!! i masz to wiedzec bo jak nie to wizazowe chlosty
__________________
Czekam...
świat zazieleni się na śmierć

WYMIANA - rozmiary 40-44, M- XXL (ciuchy,torebki etc.)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436900

BeataaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:57   #11
maczi
Raczkowanie
 
Avatar maczi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jakaś Nibylandia, czy coś
Wiadomości: 45
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

ohh ale wy się nade mną znęcacie ale dziękuje za rady i nie martwcie się moje drogie na blond się nie pofarbuje myślę o jakimś ładnym średnim blondem albo rudym ... po prostu na aktualną chwilę nie mam pojęcia jak obciąć włosy...z jednej strony chcę ja zapuścić a z drugiej ściąć tylko kompletnie nie mam pomysłu na siebie
maczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 19:06   #12
XxNicolexXRichie
Przyczajenie
 
Avatar XxNicolexXRichie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Po pierwsz jestś naprawde łądna tlyko nie potrafisz tego ujawnić. po pierwsze zmiana fryzury, może jakaś grzywka bądz cieniowanie? Po drugie radziłabym zamienić okulary na soczewki. Chociaż spróbuj Po trzecie koniecznie musisz zmienić styl ubierania!

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez XxNicolexXRichie Pokaż wiadomość
Po pierwsz jestś naprawde łądna tlyko nie potrafisz tego ujawnić. po pierwsze zmiana fryzury, może jakaś grzywka bądz cieniowanie? Po drugie radziłabym zamienić okulary na soczewki. Chociaż spróbuj Po trzecie koniecznie musisz zmienić styl ubierania!

bo ubierasz sie zbyt dziecinnie. Bycie sexi nikomu nie zaszkodziło. pokaż to co masz najłądniejsze np.. zgrabna pupa, smukłe uda
Wykorzystaj te rady a od razu poczujesz sie inaczej. pozdrawiam:
XxNicolexXRichie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:23   #13
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

wow śliczna jesteś
co do stylu ubierania się myślę podobnie jak dziewczyny, spróbuj ubrać
np.rurki+ szpilki+ jakąś bluzkę dopasowaną i się Nam pokaż
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:55   #14
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Znowu poczuć się piękną... pomóżcie:)

Pierwsza i najważniejsza rzecz: więcej wiary w siebie! Jesteś naprawdę ładną i zgrabną dziewczyną, uwierz trochę w siebie
Mnie się akurat podobają Twoje okulary, chociaż nie bardzo współgrają z Twoim stylem ubierania się. Jeśli masz opory przed noszeniem obcisłych ciuszków, spróbuj na początek zestawiać dopasowane doły z luźniejszą górą - i na odwrót (np. proste spodnie blisko ciała + tunika, dopasowany top + luźniejsza spódnica). Być może dobrze czułabyś się w ciuszkach założonych "na cebulkę"?
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.