Pantene Pro-V - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 08:37   #1
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289

Pantene Pro-V


czy ejst to prawda ze ten szampon przy dluzszym stosowaniu niszczy wlosy??

bo ma duzo chemi w sobie:|
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:47   #2
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Pantene Pro-V

Nawet nie żartuj bo ja właśnie zamieniłam Head & Shoulders na Pantene Pro-V bo wydaje mi się że po dłuższym stosowaniu tego pierwszego moje włosy strasznie zaczęły wypadać. Napiszcie czy to prawda z tymi szamponami.... ja chyba zacznę używać w końcu dziecinnego Bambino
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:56   #3
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Pantene Pro-V

Ja sobie bardzo chwalę pantene, maja świetne kosmetyki, a swgo czasu była jakaś nagonka że niby mają samą chemie w sobie i powodują wypadanie, wg. mnie to brednie i jakaś antykampania
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:26   #4
monika_net
Raczkowanie
 
Avatar monika_net
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Pantene Pro-V

Ja używam pantene pro-v "Amino pro-v complex" szampon i odżywke i jestem bardzo zadowolona
monika_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:43   #5
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Pantene Pro-V

uwielbiam ta serie i mam nadzieje,ze twoje obawy sa bezpodstawne.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:28   #6
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Pantene Pro-V

ja tez uzywam całej serii pantene i bardzo mi służy nie sądze żeby to była prawda pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:17   #7
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pantene Pro-V

witam
przeczytając wasze posty doszłam do wniosku że jednek kupię sobie ten szampon

kiedyś sie o niego pytałam ale nikt nie był miły mi odpowiedzieć - ale było minęło
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 14:20   #8
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Pantene Pro-V

Kurczę, ja uwielbiam te kosmetyki, używam całej serii już z rok i włoski super wyglądają ale rzeczywiście od dwóch - trzech miesięcy walczę z wypadaniem włosów (tracę ich całe mnóstwo) i nie mogę sobie z tym poradzić. Może powinnam zmienić szampon????

Edytowane przez yedanna
Czas edycji: 2005-11-01 o 20:00
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 15:04   #9
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Pantene Pro-V

Używam Pantene Pro-V od dawna i nie zauważyłam, aby szkodził moim włosom. Jednak używam szamponów na zmianę, gdy kończę jedno opakowanie PP-V to następny kupuję z innej firmy i dopiero po nim PP-V, natomias odżywką używam tylko PP-V.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 15:40   #10
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Pantene Pro-V

Przez pierwszy miesiac uzywania bylo wszystko wporzadku ale teraz jakos wiecej wlosów mi wypada.Nie wiem czy to przez ten szampon ale chyba przestane go uzywac.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 16:26   #11
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Pantene Pro-V

Ja tez uzywam pantene pro-v, intensywna regeneracja i ostatnio zaczełam sie zastanawiac czy odzywka nie obciaza zbytnio wlosow. Stosuje ja od ok 2 miesiecy wlosy wypadaja coraz gorzej, stosuje nawet leki ale nic nie pomaga. Co prawda po tej odzywce wlosy juz nie sa zniszczone, ale wypadaja teraz okropnie
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 16:31   #12
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: Pantene Pro-V

no nie straszcieja uzywam całej złotej lini szamponu odzywki i maski|!!!!przez 4 miesiace no moze dłuzej) i wiecie co zeczywiście włosy mi wypadają jak szalonewiecie co chyba zmienie kosmetyki na jakiś czas i zobacze czy przestaną wypadac
ale przezorny zawsze ubezpieczony jak to przez te kosmetyki................ .
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 18:33   #13
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: Pantene Pro-V

Ja też używam złotej linii Pantene Pro-V i nie zauważyłam żeby włosy wypadały mi bardziej, jedyne co spostrzegłam... ze mam o wiele zdrowsze i mocniejsze włoski, nie są juz takie przesuszone i zaczęły szybciej rosnąć co jest plusem bo hoduję włoski
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 19:53   #14
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Pantene Pro-V

A mi Złota Seria wogule nie pomogła ... wręcz przeciwnie bo włosy wypadały mi jeszcze bardziej Dlatego czym prędzej zamieniłam Pantene Pro-V na L'Oreal Elseve i włosy wróciły do normy
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 20:02   #15
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Pantene Pro-V

No ja chyba od jutra zmieniam kosmetyki do włosów. Spróbuję i zobaczymy czy rzeczywiście mniej wypadają, bo troszkę złych opinii o Pantene tu widzę...
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:32   #16
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pantene Pro-V

Hm...no wlasnie ja kupilam sobie maseczke lsniacy kolor z PP-v i wcale nie jestem z niej zadowlona Od kilku osob slyszałam, ze nie nalezy uzywac razem szamponu i odzywki/maseczki z tej firmy, bo wtedy polaczenie aminokwasow we wlosie bedzie za duze Czyli albo sam szampon albo sama odzywka/maseczka. Ale moze to zalezy od wlosa...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:42   #17
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Pantene Pro-V

ja szamponu nie uzywal ale odzywek tak owszem i stwierdzim ze sa super!!!!! juz stosuje je prawie 6mscy i powiem ze serio poleszaja stan wloskow ,neidawno sobie ej rozjasnialam i uzywam tych dozywek jestem zadowolona bo moje wloski sie blyszcza, sa ladne i nei psuza sie tak ajk wczesniej a im dluzej ej sotsuje tym lepszy widac efekt. kupowalam rozne z fryzjerskich hurtowni,ale te dozywki przebiaja je!!!!!!!!!!
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:44   #18
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Pantene Pro-V

moze to wypadan9ie nei ejst wina tego szapmonu?? slyszalam ze po umyci wlosow mzona je rozczesywac grzebieniem z duzymi rpzerwami meidzy zabkami i delikatnie nei szarpac,poneiwaz od tego wypadaja wloski(wlosy jak sa mokre sa abrdzo delikatne i podatne na roznego rodzaju uszkodzenia)
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:01   #19
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Pantene Pro-V

ja używałam Pantene Pro-V i bardzo sobie go chwalę, moje włosy były miękkie i blyszczące. Teraz mam szampon Johnson&Johnson dla dzieci (polecila mi go fryzjerka) i musze powiedzieć, że włosy są ładne, błyszczace ale czasem bardzo sie pusza :/ dlatego powroce do PPV a co do wypadania to wątpię, że przez te kosmetyki to się dzieje - prędzej będzie to stres albo wspomniane rozczesywanie mokrych włosów szczotką (to bardzo niszczy włosy). To zalezy od rodzaj włosów i od DNA jednemu może służyć a drugiemu nie.
pozdrawiam
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 10:33   #20
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Pantene Pro-V

Uzywam serii złota linia PP-V juz chyba z rok (szampon+odzywka+maseczka ) bez przerwy i moje włosy świetnie sie mają. Są nawet gęsciejsze ale to raczej zasługa Henna Wax.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 22:01   #21
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Pantene Pro-V

Od początku listopada używam pantene naprzemiennie z Czarną Rzepą Joanny i L'orealem i włosy przestały mi wypadać! Nie sądzę, żeby było to spowodowane odżywianiem, bo nic nie zmieniłam ani pogodą więc chyba szampon. Szkoda, bo uwielbiam PP, ale teraz będę go rzadziej stosować.
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 22:23   #22
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pantene Pro-V

co do tego zwiekszonego wypadania to uwazam ze to nie prawda. poprostu po zastosowaniu odzywki wlosy sa bardziej sliskie niz po innych odzywkach.wypadniete wlosy szybciej po nich sie zeslizguja od razu a nie zaczepiaja sie o inne wlosy i nie zostaja na naszej glowie az do wyczesania po umyciu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:46   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Pantene Pro-V

Jako ze szukalam ogolnego watku o Pantene to odkopuje ten.

W sklepach pojawilla sie nowa linia Aqua Light. nawet jest po jeden recenzji na KWC przy szamponie i odywce ze splukiwaniem. reszta produktow jeszcze nie oceniona.
Zastanawiam sie nad ta seria, a dokladnie nad odzywka, ale i szamponem.

Wczoraj kupilam szampon peelingujacy( kiedys byla, ale jak sie o nim dowiedzialam, to akurat u mnie juz byl wycofany). Umylam wlosy i staly sie puszyste, nieobciazone. Uzywam lakieru do wlosow, poza tym myje wlosy delikatnym dzieciecym szamponem, albo naturalnym, wiec te szampony nie zmyja nagromadzonych produktow do stylingu. odywke mam w tej chwilie od Avon ta bez splukiwania bez silikonow. jako ze znow zapuszczam kupilam serum na konce tez Avonu. tam silikony mi nie straszne. mam cienkie wlosy, ktre normalnie Pantene obciaza. Nie przepadalam za szamponami, bo lubia mnie podrazniac i bardzo swedzi mnie skora glowy po nich, nie wspominajac o silikonach, ktore powoduja uklap. zauwazylam ze moja wlosy lubia cos naturalnego , ale odzywka moze juz byc z silikonem i tak nie nakladam jej na skore glowy, tylko od ucha po konce, wiec wlosy sie nie przetluszczaja mocniej i nie sa obciazone. Zestaw szampon i odzywka, powodowaly szbkie przetluszczanie i przyliz.
Szampon peelingujacy nie mam zamiaru uzywac do kazdego mycia, tylko co jakis czas, zeby zmyc nagromadzony sie lakier. No i on nie zawiera silikonow, ma stosunkowo krotki sklad. bo jak patrze na inne serie to... kilometr sie robi.

Jednak seria Aqua Light polecana jest do wlosow cienkich i normalnych, ktore inne kosmetyki moga obciazac( w Pl pisze na niej ze nadaje sie do wlosow cienkich i przetlusczajacych sie u mnie nie ma ani slowa o przetluszczaniu).
Czy jest tu moze ktos kto uzywa tej serii , ma wrazliwa skore glowy, reagujaca swiadem, do tego wlosy cienkie i podatne na obciazenie? jesli tak, to czy po tym szamponie nie swedzi skora glowy? Czy jednak powinnam sobie go odpuscic i uzywac deliaktnych szamponow jak do tej pory, a sporbowac z sama odzywka? Jesli dobrze pamietam w skladzie sa te same brzydkie konserwanty , jak w w innych Pantene. Nie pamietam jaka baza myjaca SLS czy ALS. Szampony dla doroslych na klasycznych detergentach powoduja ze wlosy mi sie przetluszczaja, ale za to nie sa sianowate. Przy deliaktnych szamponach nie ma przetluszczania, nie ma swiadu, ale odzywka musi byc mocniejsza, Naturalna sobie do konca nie radzi i wlosy sa sianowate. przy "doroslej" odzywce konce nie sa sianowate i jestem zadowolona z wlosow.

Pisalam do pantene o probki, ale poki co milcza i nie wiem czy bedzie mi dane wyprbowac ta nowa seria, a kupowac caly szampon i kto wie? Moze znow zuzywac go jako plynne mydlo do rak, to mi sie nie usmiecha ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.