Jestem po zabiegu ,,co dalej???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-16, 10:36   #1
grodziszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Post

Jestem po zabiegu ,,co dalej????


Wczoraj miałm zabieg pod narkozą ,a mianowicie miałm pobierane wycinkio do analizy ,ponieważ wynik cytologiczny wyszedł 3B a dotego larka moja ztwiezrdziła z,e mam polip i jest konieczne jego usunięcie.Nie bałam się tego zabiegu ,boiwiem pracuję w szpitalu ,gdzie byłam operowan ,miałam super obsługę ,wieczorkiem poszłam juz do domku.DZisiaj czuję się już super ,to mnie bardzo cieszy.Mam tylko małe zapytanie ,bo nie spytałam lekarki ,,od kiedy mogę zacząć współzycie z męzem ,,ile czasu muszę odczekać ,aby nie wynikły ztego jakieś konsekwencję ?? DZiękuję z góry za odpowiedź
grodziszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:40   #2
grodziszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem po zabiegu ,,co dalej????

Cytat:
Napisane przez grodziszczanka Pokaż wiadomość
Wczoraj miałm zabieg pod narkozą ,a mianowicie miałm pobierane wycinkio do analizy ,ponieważ wynik cytologiczny wyszedł 3B a dotego larka moja ztwiezrdziła z,e mam polip i jest konieczne jego usunięcie.Nie bałam się tego zabiegu ,boiwiem pracuję w szpitalu ,gdzie byłam operowan ,miałam super obsługę ,wieczorkiem poszłam juz do domku.DZisiaj czuję się już super ,to mnie bardzo cieszy.Mam tylko małe zapytanie ,bo nie spytałam lekarki ,,od kiedy mogę zacząć współzycie z męzem ,,ile czasu muszę odczekać ,aby nie wynikły ztego jakieś konsekwencję ?? DZiękuję z góry za odpowiedź
grodziszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.