moj typ urody = szara:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 21:02   #1
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517

moj typ urody = szara:(


w swietle sztucznym, np w lazience tego wogole nie wida, ale jak jestem np w sklepie w przymierzalni i spojrze w lustro to " yy ta szara mysz to ja?:|"
chodzi o to ze zero we mnie koloru i zycia, twarz szara blada ponura bez rumiencow, wlosy koloru mysio siwego, nudnie rozpuszczone dlugie.podsumowujac jedyne kolory jakie u mnie widac to kolory ubran. Eh i co zrobic ze soba by nada wyrazistosci i zycia mojej osobie?

Pewnie zaraz powiecie zeby zrobic sobie jakas fajna fryzurke, ale ja mam takie wlosy ze one sie wogole nie ukladaja i leca mi na twarz zakrywajac ja takze nie wiem co by mi pasowalo. pomocy
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 10:08   #2
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: moj typ urody = szara:(

Nie wiem jak wyglądasz, ale pocieszę Cię, że ładne dziwczyny o "szarym" typie urody mogą najbardziej się zmienić, mają największe pole do działania. Spójrz np. na taką Penelope Cruise-ma wyrazistą urodę, jest ognistą brunetką, ale będzie nią zawsze bo nic innego jej nie pasuje. A np. Keira Knightley- ładna "szara myszka", może zrobić ze sobą "wszystko".
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 16:51   #3
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: moj typ urody = szara:(

zafarbuj włosy i zrob sobie mocny makijaż (zwłaszcza oczu).

btw - wiele modelek, np. Gemma Ward, Natalia Vodianowa czy Sasha Pivovarowa to zwyczajne szare myszy. więc nie przejmuj się
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 17:26   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moj typ urody = szara:(

doczepiam sie ,ale poza tym ze jestem ogolnie szara mam tez nadmiernie czerwieniaca sie buzzie i to juz clakowcie wsyztsko psuje ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:04   #5
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: moj typ urody = szara:(

Ja nie potrafie sie zmienic. Wogole jakas taka nic nie warta jestem.
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:28   #6
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: moj typ urody = szara:(

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Ja nie potrafie sie zmienic. Wogole jakas taka nic nie warta jestem.
dopóki tak będziesz myśleć na nic zdadzą się nasze rady, gdyż uroda zaczyna się w głowie!to od Twojego podejścia do samej siebie zależy to jak jesteś postrzegana...
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:45   #7
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: moj typ urody = szara:(

Dla szarej myszki polecam ciemny kolor włosów, np. czekoladowy brąz, od razu rysy stają się bardziej wyraziste, na początek spróbuj szamponu koloryzującego. Też jestem szara, ale dobrze mi z tym, lubię swoją delikatną urodę...
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 14:33   #8
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: moj typ urody = szara:(

delikatna uroda jest wlasnie bardzo fajna, i neiduzo trzeba zeby ja nieco ubrawic i swietnie wygladac. brazy moga byc swietnym pomyslem tak samo jak odcienie rudosci
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 15:36   #9
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: moj typ urody = szara:(

Cytat:
Napisane przez mojito Pokaż wiadomość
delikatna uroda jest wlasnie bardzo fajna, i neiduzo trzeba zeby ja nieco ubrawic i swietnie wygladac. brazy moga byc swietnym pomyslem tak samo jak odcienie rudosci
Ale z rudościami trzeba uważać, nie zawsze pasują, ja jestem tego przykładem. Nieodpowiedni odcień potrafi oszpecić...
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:41   #10
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: moj typ urody = szara:(

Typowa szara myszka czyli typ kolorystyczny lato. I z pewnoscia odradzam wszelkie ciepłe kolory a przede wszystkim rudości. Głowa do góry i nie rób z siebie ofiary. Wklejaj zdjecie to Ci pomozemy.
Pocieszac Cie nie bede bo sama jestem latem i mi z tym dobrze

Ożywic Cie moze mocny róz wpadajacy w błękit (patrz mój gorset na avie), turkus, biżutria srebrna z cyrkoniami (tylko nie przesadzaj z wielkością), fiolet...Nie masz rumienców to kup róż a najlepiej róz w kremie, który nie pozostaje matowy na twarzy, ładnie rozswietli kosci policzkowe i nada świeży wygląd.

1. makijaz
2. kolor włosów
3-5 palety barw
6. kolor włosów, odpowiednia fryzurka dla twarzy owalnej (sama taka mam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lancome_turkus.jpg (22,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pasemka.jpg (24,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato.JPG (10,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato1.jpg (22,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato-zima.JPG (12,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HairFashionBlond.jpg (47,5 KB, 22 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:42   #11
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: moj typ urody = szara:(

Dziekuje wam wszystkim za wypowiedzi
Zdjeia nei wkleje bo jakos tak sie wstydze:P Ktoras z was napisala ze uroda zalezy od myslenia, wlasnie u mnei to chyab jest problemem. Mam starsznie niska samoocene. Jak to zmienic? Bardzo podoba mi sie rada co do brazowych wlosow.Probowalam jzu z szamponetkami ale zaden kolor jakos tak bardzo mi sie nei spodobal. Teraz sprobuje z farba! A fryzura mam wlosy niby ladnie wycieniowane. Bardzo zaluje ze u mnie grzywka nie wchodzi w gre( mam niskie czolo i grzywka u mnie wyglada po prostu smiesznie a marzy mi sie taka na bok ) Kolory nosze coraz czesciej dosc odwazne, ale wtedy widze tylko kontrast mojego szarego ciala i kolorowyh ubran:/ Co do makijazu tusz do rzes, blyszczyk wystarczy...?
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 19:25   #12
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: moj typ urody = szara:(

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Dziekuje wam wszystkim za wypowiedzi
Zdjeia nei wkleje bo jakos tak sie wstydze:P Ktoras z was napisala ze uroda zalezy od myslenia, wlasnie u mnei to chyab jest problemem. Mam starsznie niska samoocene. Jak to zmienic? Bardzo podoba mi sie rada co do brazowych wlosow.Probowalam jzu z szamponetkami ale zaden kolor jakos tak bardzo mi sie nei spodobal. Teraz sprobuje z farba! A fryzura mam wlosy niby ladnie wycieniowane. Bardzo zaluje ze u mnie grzywka nie wchodzi w gre( mam niskie czolo i grzywka u mnie wyglada po prostu smiesznie a marzy mi sie taka na bok ) Kolory nosze coraz czesciej dosc odwazne, ale wtedy widze tylko kontrast mojego szarego ciala i kolorowyh ubran:/ Co do makijazu tusz do rzes, blyszczyk wystarczy...?
mam taki sam typ urody co Ty i bardzo ładnie wyglądam w koralowym lub brzoskwiniowym błyszczyku, w różach też ładnie, ale za nimi za bardzo nie przepadam, aby oczy były bardziej wyraziste( niestety mam bardzo jasną oprawę oczu) rysuję czarną kreskę na dolnej powiece. Jeśli chodzi o kollor cieni do powiek to wybieram pastelowe barwy, np. pistacjowy lub morelowy albo pudrowy róż, uważam, że takie najładniej podkreślają nasz typ urody. Bardzo ważną rolę odgrywa też kolor ubrania przy twarzy, ja np. nie jestem żadną pięknością, ale gdy mam ubraną jakąś bluzkę w jasnym odcieniu niebieskiego, to aż się nie mogę nadziwić jak ładnie wyglądam. Ogólnie najlepsze są odcienie pastelowe, ale świetnie czuję się też w intensywnej czerwieni, ale broń boże w kolorze wina. Najważniejsze jest to, abyś stworzyła swój indywidualny styl pasujący do Twojego typu urody. Według mnie kobieta nie musi być piękna, aby była intrygująca. Jeżeli kobieta jest szczęśliwa, lubi siebie, to aż promieniuje wewnętrznym pięknem, które przedkłada się na piękno zewnętrzne. Na pewno masz w sobie "to coś", tylko musisz to w sobie odkryć i podkreślić.
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 07:25   #13
Karalajna
Rozeznanie
 
Avatar Karalajna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 594
GG do Karalajna Send a message via Skype™ to Karalajna
Dot.: moj typ urody = szara:(

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Dziekuje wam wszystkim za wypowiedzi
Zdjeia nei wkleje bo jakos tak sie wstydze:P Ktoras z was napisala ze uroda zalezy od myslenia, wlasnie u mnei to chyab jest problemem. Mam starsznie niska samoocene. Jak to zmienic?
Jest kilka sposobów, możesz poprosić rodzinę o wsparcie, możesz czytać książki, które pomogą znaleść Ci przyczynę niskiej samooceny i nad tym popracować, możesz też zgłosić się do terapeuty. Niska samoocena może skutecznie utrudnić życie, co z tego, że zafarbujesz włosy i zrobisz make up? Owszem to bardzo pomaga ale i tak najważniejsze jest Twoje podejście do samej Siebie. Uważam, że to jest tak, że zmiany wewnątrz przejawiaja się na zewnątrz, poszukaj wsparcia i zacznij nad tym pracować bo szkoda życia

No i oczywiście posłuchaj rad pozostałych Wizażanek!

Powodzenia!
Karalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.