czego to ludzie nie podrobią?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-06, 12:54   #31
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Jak dla mnie oryginały. Sprzedawca mało ich sprzedaje, ceny pomadek Pupa na Estylu tylko o 20 złotych większe, błyszczyków 14.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:56   #32
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez margitta
Moim zdaniem zupełnie bezsensowne jest próbowanie odróżnić podróbki po zdjęciu. Przecież nie po to się ci ludzie znają na tym fachu (wciskanie naiwnym podróbek) żeby nie umieć zrobić dobrego zdjęciu. Może to być nawet inny produkt niż sprzedawany.
Jak to bezsensowne?

Gdyby nie fotki to na perfumach wiele dziewczyn kupiłoby podróbę jak się patrzy. Ci ludzie co handlują na Allegro tak się znają na fotografi jak niedzwiedź na gwiazdach... Więc od razu idzie wyłapać podróbkę po koślawej focie...

Często zdjęcie to jedyna możliwość aby się ustrzec przed podróbką... więc nie rozumiem czemu to takie bezsensowne - Twoim zdaniem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:57   #33
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Ale w sumie nawet jesli jest 70% ze orginaly to nie warto, chyba ze nie mieszka się w miescie gdzie mozna je zakupic w sklepie. Ja dla zaoszczedzenia 14 zł nie ryzykowałabym. Bo tracac 10 zł mozna powiedziec trudno, ale 40 to juz nie,



Cytat:
Napisane przez Pomadka
Jak to bezsensowne?

Gdyby nie fotki to na perfumach wiele dziewczyn kupiłoby podróbę jak się patrzy. Ci ludzie co handlują na Allegro tak się znają na fotografi jak niedzwiedź na gwiazdach... Więc od razu idzie wyłapać podróbkę po koślawej focie...

Często zdjęcie to jedyna możliwość aby się ustrzec przed podróbką... więc nie rozumiem czemu to takie bezsensowne - Twoim zdaniem.
Faktycznie fotki zamazane, krzywe dają do myslenia, ale odróżnianie z wyglądu opakowania tez ma sens. No chyba że ktos jest zielony i nie widział nigdy zakupionego produktu. Bo np ja mam w domu słoiczek kremu Clinique i jak patrze na allegro to niektóre się róznią więc takich bym nie kupiła.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:07   #34
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Często po zdjęciach odrazu widać, że to podróbka. W przypadku Trio Effet Lumitere Bourjois rzuca się to wręcz w oczy. Cienie mają aplikatory w kolorze opakowań a nie żółte jak wszystkie oryginały i na każdym opakowaniu, niezależnie od koloru cieni pisze Les Roses hehe....pfff.. Także brak zdjęć na żywo a obecność pobranych z firmowej strony przy aukcjach gdzie sprzedają kilkadzisiąt produktów po szokująco niskich cenach sugeruje podróbki.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:11   #35
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Jak to bezsensowne?

Gdyby nie fotki to na perfumach wiele dziewczyn kupiłoby podróbę jak się patrzy. Ci ludzie co handlują na Allegro tak się znają na fotografi jak niedzwiedź na gwiazdach... Więc od razu idzie wyłapać podróbkę po koślawej focie...

Często zdjęcie to jedyna możliwość aby się ustrzec przed podróbką... więc nie rozumiem czemu to takie bezsensowne - Twoim zdaniem.

No przecież oczywiście, że jeżeli na zdjęciu jest wszystko krzywo i inne kolory to nikt tego nie kupi. Ale chodziło mi o to, że to, że na zdjęciu jest idealnie to nie znaczy, że to nie jest podróbka. Samo wpatrywanie się z lupą w ekran i doszukiwanie krzywizny napisków nie wystarczy, żeby odróżnić podróbkę.

A bezsensowne to moze złe słowo, ale nie ma co się czepiać
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:12   #36
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Faktycznie fotki zamazane, krzywe dają do myslenia, ale odróżnianie z wyglądu opakowania tez ma sens. No chyba że ktos jest zielony i nie widział nigdy zakupionego produktu. Bo np ja mam w domu słoiczek kremu Clinique i jak patrze na allegro to niektóre się róznią więc takich bym nie kupiła.
Właśnie, jeszcze trzeba się na tym znać i najlepiej używać.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:28   #37
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Zgodze się, że są fachowe fotki, które przedstawiają badziew i zgodzę się, że są kiepskie foty, które sprzedają oryginał.

Warto jednak zwracać uwagę, bo często fotka jest podstawą na aukcji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 19:48   #38
aszanti
Przyczajenie
 
Avatar aszanti
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

niewarto kupowac nieorginalow bo potem jak siegniemy po autentyk to juz nam sie bedzie nawet on zle kojarzyl,i obrzydzic sobie mozna w ten sposob produkt,kupujac jakies belty.
aszanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:27   #39
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

ja rozrózniam cienie Shiseido po aplikatorach
podróby maja srebrne dodatki, i zle przeciete wlosie
tak samo roz do policzkow
w ogole shisiedo mnostwo porobek jest. niestety.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:47   #40
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Moim skromnym zdaniem to "tanie kosmetyki z kradziezy" to mit.
Wystarcza że jeden sprzedawca puści plotke na jakimś forum a już pare kobitek sobie pomysli "aaa no skoro takie tanie to pewnie kradziony orginał" a tak naprawde to zwyczajna podróba.
Komu by sie opłacało ryzykować kradnąc produkty diora które są sprzedawane w dość luksusowych - chronionych sklepach zeby potem sprzedawać cienie Diora za 12 zł . Najczęściej te wszystkie "okazje" to okajze tylko dla sprzedającego!
A co do podróbek - warto sie nad tym zastanowić. Przecież podróbki najczęściej są produkowane w tej samej firmie w Koreii .
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 23:39   #41
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

mam pytanie,czy z pudełek tekturowych orginalnych produktów ma prawo ścierać sie farba,mam na myśli złote zdobienia paseczki itp. ?
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-02, 13:11   #42
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

To zalezy, podobno z orginalnych błyszczyków bourjois ( z nakretki od pędzelka) złazi farba i ogolnie sa słabe.



I mam dylemat,,,,,,i pytanie do Was, o to czy to sa orginalne produkty????
http://www.allegro.pl/item113196440_...y_uszkodz.html
Bardzo prosze o podpowiedz......
Pozdrawiam
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 13:58   #43
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Te rzeczy moga byc kradzione. Ostatnio dziewczyna mojego brata mówiła mi, że jak szła z koleżanką gdzieś przy pałacu kultury podszedł do nich jakis chłopak i sie zapytał czy chca kupić tanio perfumy. One powiedziały że tak, to on dobra, tylko chodzcie ze mna gdzies gdzie jest mniej ludzi. Poszli do jakiegos parku i pokazał im perfumy. Ona wzieła 212 a jej koleżanka Chanel. Zapłaciły za nie 8zł(!!). Zapytały się czemu tak tanio, a on powiedział, że są kradzione i chce się jak najdzybciej ich pozbyć. Mysle że gdyby to były podróby to i tak by kosztowały więcej.
Tak samo z ubraniami na stadionie. Kupiła marynarke Dolce&Gabbana za 70zł, a w sklepie identyczna ok 200zł
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:02   #44
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Jasne, ale takie kradzione to są zazwyczaj pojedyńcze sztuki, tak jak ten chłopak o którym piszesz, ukradł coś, pewnie zbierał na narkotyki więc nie pomyslał logicznie i chciał tyle żeby mu starczyło na działke.
Ale ten link który ja pokazała to sprzedający ma az 12 stron rzeczy, czyzby kradł na skale masową?
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:08   #45
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Ja bym nie kupowała chociażby ze względu na ilość neutralnych i negatywnych komentarzy.To zawsze o czymś świadczy.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 14:41   #46
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Magdalena ja kupilam kiedys dwie szminki Maybelline od uzytkownika hurtowniczka i jestem z nich zadowolana. Zapakowane byly w oryginalne kartoniki (tak sa sprzedawane w innych krajach). Watpie zeby ktos kradl kosmetyki w takich ilosciach:P A co do zdrapywania sie napisów z blyszczykow Bourjois to potwierdzam, rowniez w ten sam sposob zniszczylo mi sie opakowanie w blyszczyku kupowanym w sklepie i na allegro wiec jestem pewna ze kupilam oryginal
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 16:43   #47
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Talking Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Ja tez uwazam ze skoro kosmetyki chanela lub diora "oryginalne" kosztuja 13zl to musza byc "oryginalne wrecz na wskros", widzialam ostatnio jakis tusz z diora na allegro...najtanszy byl za 11zl super oryginal. Zastanawiam sie kto w takie rzeczy wierzy.A moze kupuja to osoby ktore chca miec tylko opakowanie z diorem w tle a o zawartosc sie nie martwia ;d
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:19   #48
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Podciągam wątek. W poszukiwaniu kolorówki na allegro natknęłam się na kosmetyki Manhattan. Wprawdzie ceny w realu nie są wysokie, ale na allegro dziwnie niskie. Co sądzicie o kosmetykach Manhattan allegrowicza dynia 71:

http://www.allegro.pl/search.php?str...9741&country=1
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:42   #49
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

a co sadzicie o aukcjach odzywek bourjois? osoba sprzedajaca je ma ich sporo, zawsze sa wystawione pojedynczo na licytacji.. ale ma tez dobrych pare stron "oryginalnych" kosmetykow za grosze.
niby odzywki bourjois kosztuja 30zl a na allegro 10-15 wiec nie wiem.. moze i to oryginaly..
lubie je wiec sie was pytam pomozcie

tutaj podaje link :
http://www.allegro.pl/item120312547_..._21_blanc.html
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 11:55   #50
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

No i tez sie dalam zlapac, wylicyowalam tusz lancome za 67zł, paczka przyszla. ja otwieram a tam tragedia, tusz bez kartonika, zatyczka czarno-niebieska, tubka metalicznie zielona wszystko sie gryzlo, napislam do sprzedawcy co to ma byc a on nadal mi wpieral ze to oryginal , na aukcji nic nie bylo wspomiane ze towar jest bez kartonika, wogole po fakcie doszlam do wniosku ze towar byl zle opisany, ale opisany tak aby celowo wprowadzic allegrowicza w blad.Sprzedawca stwierdzil ze nie przyjmuje zwrotow (w regulaminie okreslij ze przyjmuje tylko przedmioty niezgodne z opisem) a ten wlasnie byl bardziej niz niezgodny, nawyzywal mnie od ProstakówP i co tylko i ze nie znam sie na oryginalnych kosmetykach, bardzo niemily sprzedawca, ciagle mi grozil i nie chcial oddac pieniedzy, dalam sobie na spokoj, tusz wyladowal w koszu, wystawilam negatywa i wzamian dostalam to samo0negatyw - moj pierwszy w zyciu negatyw za to ze dalam sie nabrac oszustowi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 11:58   #51
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez agaku
Podciągam wątek. W poszukiwaniu kolorówki na allegro natknęłam się na kosmetyki Manhattan. Wprawdzie ceny w realu nie są wysokie, ale na allegro dziwnie niskie. Co sądzicie o kosmetykach Manhattan allegrowicza dynia 71:

http://www.allegro.pl/search.php?str...9741&country=1
oj cos za tanio mi sie wydaje
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:17   #52
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
No i tez sie dalam zlapac, wylicyowalam tusz lancome za 67zł, paczka przyszla. ja otwieram a tam tragedia, tusz bez kartonika, zatyczka czarno-niebieska, tubka metalicznie zielona wszystko sie gryzlo, napislam do sprzedawcy co to ma byc a on nadal mi wpieral ze to oryginal , na aukcji nic nie bylo wspomiane ze towar jest bez kartonika, wogole po fakcie doszlam do wniosku ze towar byl zle opisany, ale opisany tak aby celowo wprowadzic allegrowicza w blad.Sprzedawca stwierdzil ze nie przyjmuje zwrotow (w regulaminie okreslij ze przyjmuje tylko przedmioty niezgodne z opisem) a ten wlasnie byl bardziej niz niezgodny, nawyzywal mnie od ProstakówP i co tylko i ze nie znam sie na oryginalnych kosmetykach, bardzo niemily sprzedawca, ciagle mi grozil i nie chcial oddac pieniedzy, dalam sobie na spokoj, tusz wyladowal w koszu, wystawilam negatywa i wzamian dostalam to samo0negatyw - moj pierwszy w zyciu negatyw za to ze dalam sie nabrac oszustowi

trzeba byla sadem postraszyc.
Moja znajoma kupila buty puma- okazalo sie ze podrobki, facet wypieral sie w zywe oczy ze oryginal teraz jest proces.
Ale wystarczy czasem tylko powiedziec i zadziala.
Mi tez kiedys wcisnieto podrobe, ale zrobilam awanture i postraszylam policja -poskutkowalo, pieniadze mi zwrocono
Trzeba byc bardzo czujnym. Dlatego teraz wybieram tylko sprawdzonych sprzedawcow.
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:41   #53
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Kasioola
Te rzeczy moga byc kradzione. Ostatnio dziewczyna mojego brata mówiła mi, że jak szła z koleżanką gdzieś przy pałacu kultury podszedł do nich jakis chłopak i sie zapytał czy chca kupić tanio perfumy. One powiedziały że tak, to on dobra, tylko chodzcie ze mna gdzies gdzie jest mniej ludzi. Poszli do jakiegos parku i pokazał im perfumy. Ona wzieła 212 a jej koleżanka Chanel. Zapłaciły za nie 8zł(!!). Zapytały się czemu tak tanio, a on powiedział, że są kradzione i chce się jak najdzybciej ich pozbyć. Mysle że gdyby to były podróby to i tak by kosztowały więcej.
Tak samo z ubraniami na stadionie. Kupiła marynarke Dolce&Gabbana za 70zł, a w sklepie identyczna ok 200zł
No to dziewczyna brata popelnila przestepstwo.Nie chwalilabym sie czyms takim na jej miejscu. Zwlaszcza, ze podobne akcje czasami organizuje policja - podstawiaja sprzedawce i zgarniaja osoby ktore chca kupic kradziony towar.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:40   #54
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez marsi11
trzeba byla sadem postraszyc.
Moja znajoma kupila buty puma- okazalo sie ze podrobki, facet wypieral sie w zywe oczy ze oryginal teraz jest proces.
Ale wystarczy czasem tylko powiedziec i zadziala.
Mi tez kiedys wcisnieto podrobe, ale zrobilam awanture i postraszylam policja -poskutkowalo, pieniadze mi zwrocono
Trzeba byc bardzo czujnym. Dlatego teraz wybieram tylko sprawdzonych sprzedawcow.
Straszylam i sadem i policja i nic.Szczerze to nie chce mi sie za te glupie 70 zl po sadach wloczyc, niech sie wypcha koles ta kasa az mu bokiem wyjdzie.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:37   #55
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez agaku
Podciągam wątek. W poszukiwaniu kolorówki na allegro natknęłam się na kosmetyki Manhattan. Wprawdzie ceny w realu nie są wysokie, ale na allegro dziwnie niskie. Co sądzicie o kosmetykach Manhattan allegrowicza dynia 71:

http://www.allegro.pl/search.php?str...9741&country=1
Wydaje mi się,że to oryginały.Ja tylko mam często wątpliwości co do Manhattan,że mogą być po prostu przeterminowane.
Widziałam już aukcje na allegro z kosmetykami Manhattan,których już w sklepach nie ma ani na stronie producenta.Po prostu stare przeterminowane chcieli wcisnąć zapewne
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:54   #56
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez kaledonia
Wydaje mi się,że to oryginały.Ja tylko mam często wątpliwości co do Manhattan,że mogą być po prostu przeterminowane.
Widziałam już aukcje na allegro z kosmetykami Manhattan,których już w sklepach nie ma ani na stronie producenta.Po prostu stare przeterminowane chcieli wcisnąć zapewne
Są to oryginały.. za granica na przecenach kupisz lakiery manhatana i blyszczyki za kilka centow. Jesli sprzedawca kupuje je masowo automatycznie dostaje znizke. No i są ludzie pracujący w fabrykach, ktorzy moga kupic te kosmetyki wyjątkowo tanio. Moja przyjacilka pracowala w fabryce Guhl'a i Goldwell .. szampony ktore w sklepie kosztuja 6 euro, ona kupowala za 1,50 Podobnie z avonem - reklamowka kosmetykow dla pracownika 15 euro Manhattan to niemieckie kosmetyki o ile sie nie myle.
Kupowalam kajal u tego kolesia i jest calkiem w porzadku
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 09:19   #57
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez kaledonia
Wydaje mi się,że to oryginały.Ja tylko mam często wątpliwości co do Manhattan,że mogą być po prostu przeterminowane.
Widziałam już aukcje na allegro z kosmetykami Manhattan,których już w sklepach nie ma ani na stronie producenta.Po prostu stare przeterminowane chcieli wcisnąć zapewne
dlatego chciałam się spytać, czy można jeszcze kupowac serie 'hot india', kiedy ja produkowali? i jak długi termin ważności mają 'manhattany' bo za tą cenę to nie muszę mieć kosmetyku na lata, pół roku - rok mi wystarczy
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.