Mój facet odmawia mi seksu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-27, 10:58   #61
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mój facet odmawia mi seksu

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Z strony doświadczonego faceta opinia jest taka; twój TŻ ma inną babę na boku i nie sypia z tobą żeby jej nie zdradzać ( kuriozalne ale prawdziwe !). Zakochał się w panience i ma rozterki moralne.... sypianie z tobą traktuje jak zdradę tej nowej cizi a z tobą jest bo ktoś musi mu ugotować i uprać. Ot, po prostu romantyczny bałwan, chociaż może to trochę lepsze od faceta który potrafi rżnąć wieczorem żonę a do południa kochankę.
Bywa tak. Znam to. .

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez KatolinaK Pokaż wiadomość
Rozmawiał niedawno ze mną o dziecku. Chyba nie rozmawialby o tym gdyby miał inną kobietę na boku ?
Dlaczego nie? Przecież rozmowa to jeszcze nie ciąża a cię skutecznie uspokoiła. Spełniła wiec swe zadanie.
Też uważam, że nagłe chowanie telefonu wskazuje na zdradę. Chociaż niektórzy po prostu kupują drugi, o którym partnerka nic nie wie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-27 11:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.