co myślicie o tym tuszu ? podróbka ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 22:17   #1
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question

co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?


28 zł za Diora ? niby promocja ... ale coś mi tu pachnie podróbą ...
jak myślicie ??

http://www.allegro.pl/item120684290_..._promocja.html

o i tu:
http://www.allegro.pl/item122061626_...najtaniej.html
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:28   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

Nie polecam Ci tych aukcji jezeli chcialabys kupic tusz,bo na pewno beda to podroby...

koniecznie musi byc Dior?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:43   #3
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

A moze ta sa orginaly tylko data przydatnosci jest krotka, na allegro nic o waznosci produktu nie pisze...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:54   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

Jak dla mnie to eweidentna podroba
-w pierwszym linku wystawione 20szt i niby wszystkim konczy sie data waznosci
w zyciu nie uwierze w takie historie,nawet nie ma real foto....

-drugi link tez jest bardzo podejrzany,nowy sprzedawca-niby ma real foto ale...dzisiaj to nawet turecka podroba moze swietnie imitowac oryginal na fotce i wrecz hurtowe ilosci nawet na innych aukcjach i nie wspominajac o poprzednich....

Nie wierze w takie okazje cenowe,gdyby ten tusz byl wystawiony za polowe wartosci rynkowej to moglabym sie jeszcze zastanawiac a tak..

Na Allegro mozna trafic na okazje cenowe wzgledem tuszy z gornej polki ale sa one kolorowe i tez trzeba miec rozeznanie za ile i od kogo,bo mimo wszystko kolorowa mascara cieszy sie mniejszym powodzeniem niz klasyczna czern i moze byc zeschnieta....

Nie ryzykowalabym kupna za 30zl tuszu,ktoremu sie tylko wydaje ze jest z gornej polki-lepiej wtedy dolozyc i kupic sprawdzona maskare w sklepie albo skorzystac z zakupow u polecanego sprzedawcy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:18   #5
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

Ja kosmetykow przez internet nie kupuje i nigdy nie kupilam, uznaje tylko sklepowe...
A z ta data to tylko przypuszczenie bylo, w niemczech sie zdaza czasami, ze sa przecenione maskary, ktorych data waznosci sie konczy, ale nie bede sie spierac...
PA PA
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:23   #6
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

To niestety podróbka, owszem, można kupić taniej tusze górnopółkowe, ale taniej, to nie znaczy za 25 zł. To najczęściej są tureckie podróbki, jak to mówią - na turecfkm bazarze za kilka euro dostaniesz Diora, Chanel czy co jeszcze dusza zapragnie Ale taniej można kupić, to nie znaczy że aż tak tanio. Ja np. kupiłam za 70 zł tusz YSL który kosztuje 115 zł. Z tego co szukałam na allegro, oryginalne tusze Diora kosztują także od 70 zł wzyż.
Acha - nie kupuj nigdy kosmetyków na aukcjach gdzie sprzedawca używa zdjęć ze strony producenta a nie własnych.Kto ma originalne produkty nie boi się wystawiac swoich fotek.
Pozdrawiam
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:31   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

Cytat:
Napisane przez agamazzi
Ja kosmetykow przez internet nie kupuje i nigdy nie kupilam, uznaje tylko sklepowe...
A z ta data to tylko przypuszczenie bylo, w niemczech sie zdaza czasami, ze sa przecenione maskary, ktorych data waznosci sie konczy, ale nie bede sie spierac...
PA PA

Duzo kupuje przez net,zreszta lubie i chwale sobie te metode ale...jezeli chodzi o gorne polki to one maja kody i nawet jezeli konczylaby sie data waznosci to sprzedawca moze podac kod i tyle

Zreszta Luna83 dobrze ujela

Cytat:
Acha - nie kupuj nigdy kosmetyków na aukcjach gdzie sprzedawca używa zdjęć ze strony producenta a nie własnych.Kto ma originalne produkty nie boi się wystawiac swoich fotek.
tylko,ze nie zawsze jest to wyznacznikiem oryginalnosci,poniewaz nie brakuje real foto JT Lancome,ktore az bija po oczach podroba...
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 20:04   #8
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

no też tak mi sie wydaje, ze podróba ... 25 zł ... i tak z ciekawości pisałam do wystawiającego, to zbył mnie tym, iż produkt "importowany jest bezposrednio od producenta,dlatego taka cena" ... no cuż lepiej wydać więcej i mieć pewność i porządny produkt
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:25   #9
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: co myślicie o tym tuszu ? podróbka ?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja
no też tak mi sie wydaje, ze podróba ... 25 zł ... i tak z ciekawości pisałam do wystawiającego, to zbył mnie tym, iż produkt "importowany jest bezposrednio od producenta,dlatego taka cena" ... no cuż lepiej wydać więcej i mieć pewność i porządny produkt
Chyba tureckiego
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.