Co kupujecie u Thanatosa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-14, 14:07   #61
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Smile Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Właśnie otrzymałam paczkę od Thanatosa i ukręciłam pierwsze w życiu kremowe maziadło do twarzy i ciała (sera to inna kategoria)
A jak? no cóż, wrzuciłam do niego wszystko co miałam pod ręką posiłkując się nieco przepisem na krem do twarzy ze strony Thanatosa, tzn dodając do bazy kremowej mleczko winogronowe, resztkę hydromanilu z próbki od Limarii, olej z orzecha laskowego, 3% niacynamid i 2% mocznik. Wszystko się pięknie rozpuściło. Ku mojej radości, Twoje półprodukty nie cuchną, Thanatos a raczej wszystko to na koniec umerdane ma zapach bezzapachowego kremu AA . z samej próżności tylko dodałam na koniec kilka kropel cytrynowego olejku eterycznego.

Wyszło cudo - taka puszysta ...emulsja w zasadzie, w ogóle nie klejąca się, nadaje się na atredermową paszczę (zaaplikowałam i nic mnie nie podrażniło!), pachnie bardzo delikatnie cytryną. Przełożyłam ją do pudełka na krem zakupionego w mazidłach i jest to elegancja - francja.

Najbardziej się cieszę, że mogę do tej bazy kremowej wrzucać co mi się żywnie podoba i co mam pod ręką. Tę porcję szybko skończę i wtedy wykorzystam inne oleje . Świetna sprawa.
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 07:33   #62
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Thanatosie mam sodium PCA + aloes, gdzie moge to dodać ??
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 17:26   #63
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Gdzie Ci się tylko podoba To humektant,wiec możesz dodawać go do serum,kremu,toniku,balsam u,szamponu i czego tam chcesz Max. stężenie 4%,w wiekszych ilosciach może się lepić i pozostawiać klejący się film.
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:55   #64
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
Gdzie Ci się tylko podoba To humektant,wiec możesz dodawać go do serum,kremu,toniku,balsam u,szamponu i czego tam chcesz Max. stężenie 4%,w wiekszych ilosciach może się lepić i pozostawiać klejący się film.
dziekuję
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 18:35   #65
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Nigdy jeszcze nie ukręciłam żadnego kremu, ale jestem na etapie wczytywania się w wątki na biochemii. Przejrzałam stronę Mazideł oraz Thanatosa i zastanowiła mnie różnica cen, np. kwas askorbinowy 20 g Mazidła - 4,60, Thanatos - 2,44, kwas mlekowy 30 ml Mazidła - 11,00, Thanatos 50 ml - 3,66. Nie rozumię, nie znam się niestety, może znaczenie ma, iż jeden kwas jest I-mlekowy a drugi L-mlekowy? Dziewczyny z większym doświadczeniem i znające produkty z obu sklepów, proszę oświećcie mnie
Niestety muszę też napisać, że strona Thanatosa jest mało czytelna, ciężka w obsłudze i może źle patrzę ale nie widzę zdjęć produktów.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 23:42   #66
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Sklep zrobiony jest we Flash-u i niestety nie u każdego działa poprawnie
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 20:26   #67
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Strona Thanatosa nie jest trudna w obsłudze, trzeba się tylko do niej trochę przyzwyczaić. Jak wejdziesz na nią, Joto, parę razy, zobaczysz, że wszystko będzie łatwiejsze.
Ja już stronę "oswoiłam", nie mogłam się tylko zalogować przy robieniu zakupów, ale to nie był problem. Mail do Thanatosa załatwił sprawę i kupiłam, co chciałam.
sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 20:30   #68
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez Jota Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze nie ukręciłam żadnego kremu, ale jestem na etapie wczytywania się w wątki na biochemii. Przejrzałam stronę Mazideł oraz Thanatosa i zastanowiła mnie różnica cen, np. kwas askorbinowy 20 g Mazidła - 4,60, Thanatos - 2,44, kwas mlekowy 30 ml Mazidła - 11,00, Thanatos 50 ml - 3,66. Nie rozumię, nie znam się niestety, może znaczenie ma, iż jeden kwas jest I-mlekowy a drugi L-mlekowy? Dziewczyny z większym doświadczeniem i znające produkty z obu sklepów, proszę oświećcie mnie
Niestety muszę też napisać, że strona Thanatosa jest mało czytelna, ciężka w obsłudze i może źle patrzę ale nie widzę zdjęć produktów.
Ja mysle ze roznica cen wynika z marzy jaka sobie kazdy sklep naklada, bo jakosc to jest raczej taka sama, oba skladniki maja L forme jak podaja te sklepy.
A co do strony to zgadzam sie niestety, bardzo zaluje, ze Tanatos zmienil strone, poprzednia byla duzo latwiejsza i milsza w obsludze.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 19:51   #69
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Sklep wrócił do pierwotnej fory,grafika narazie nie powala na kolana,ale mam nadzieje,ze ułatwi to obsługe.

Dostępne są w sprzedaży trzy nowe mleczka : kwinoa,akacjowe i bawełniane, oraz błoto termalne w proszku : z biosiarką ,drugie z oligoelementami.

Połowa,koniec sierpnia dostępne będą nowe ekstrakty :

-różeniec górski
-cytryniec
-ekstrakt ze skórki winogron
-sylimaryna
-oraz coś na męskie sprawy,ekstrakt z epimedium wielkokwiatowego (Epimedium grandiflorum)

Edytowane przez thanatos
Czas edycji: 2007-08-03 o 20:28
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:33   #70
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Thanatos, czy to tylko ja nie widze, czy moze zniknely bazy do kremow?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:34   #71
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Właśnie weszłam sobie na tę zmienioną stronkę, jest bardzo fajna, czytelna i przejrzysta
sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 22:24   #72
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Bazy zaraz będą,od 15 godziny wpisywałem wszystko i juz oczopląsu dostaje
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:40   #73
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
Bazy zaraz będą,od 15 godziny wpisywałem wszystko i juz oczopląsu dostaje
ok, przepraszam za molestowanie ; ciesze sie, bo planuje male zakupy i bazy by sie przydaly ; a poza tym - tez sie przylaczam do gratulacji odnosnie powrotu do poprzedniej wersji strony
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:40   #74
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Thanatosie super, że jednak strona wróciła do poprzedniej wersji Zbieram fundusze na duże zamówienie u Ciebie stąd moje pytanie- jakie mleczka polecałbyś mi do mojej naczynkowej, mieszanej, odwodnionej, łuszczącej i strasznie suchej na policzkach buzi? Myslałam o akacjowym jak sądzisz? I jeszcze jedno- czy mnie oczy mylą czy nie ma już ekstraktu z aloesu?
Pozdrawiam!!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 14:17   #75
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Naczynkowcy kupują głownie pszeniczne i owsiane. Akacjowego nawet jeszcze nie testowałem, więc trudno mi się o nim wypowiedzeć. Aloe vera 200x1 będzie dostępny pod koniec sierpnia.Nie przypuszczałem,że zejdzie w takim tempie.
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 09:07   #76
jonajona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 122
Send a message via Skype™ to jonajona
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

To i ja przyłączę sie do ogólnej radości wynikającej z wyglądu sklepu. Gratuluje he he he to już trzecia wersja sklepu i jaki ładny niebieski kolorek... Ach, i ładnie rozpisane przepisy. Jeszcze raz gratuluję i zbieram fundusze na kolejne zakupy Pozdrawiam
__________________
Joanna
jonajona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 14:32   #77
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Strona duzo lepsza, nareszcie ulga dla oczu!!
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:44   #78
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Witam!
Przeczytałam ten wątek, teraz śledzę stronkę sklepową i przymierzam się do pierwszego zamówienia u Thanatosa.
Zamierzam zakupić produkty do ukręcenia kremu nawilżającego i jeszcze parę innych drobiazgów.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 09:48   #79
yolabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 24
Smile Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Już od dluższego czasu się zbieram, żeby napisać i pochwlaić Thanatosa. Ceny niektórych produktów bardzo miłe dla kieszeni (wporówaniu z innym sklepami, np. mocznik, kwas mlekowy, wit. c, oleje, itd.),miły kontakt (mimo pewnych pocztowych przygod ), a probki - w bardzo dużych pojemniczkach polecam wyciągi roślinne, ale moim odkryciem jest keratyna. Dostałam próbke, mieszam z wodą i moczę paznkocie a potem spryskiwaczem we włosy - super miękkość. jestem na etapie zapusczzenia i zwątpienia, ale dzięki keratynie nie straszne mi długie włosy. może zapach nie należy do najpiękniejszych i jak dla mnie to przypomine "magę", ale działa swietnie.
Na razie trochę muszę zużyc to, co już mam. Ale już czekam na nastepne zakupy.
yolabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 16:17   #80
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Dziewczyny, a skad bierzecie przepisy na produkty?
Widzialam na stronie sera do twarzy, domyslam sie, ze sa juz gotowe, tylko nie ma ich aktualnie na stanie. A co z reszta? Jakies kremy do twarzy, ciala, odzywki do wlosow, itp, itd.
Nigdy nie kupowalam jeszcze u Thanatosa ani w mazidlach i nie bardzo wiem od czego zaczac i o co w ogole chodzi.
Doradzcie cos.
Pozdr.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 16:23   #81
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez yolabb Pokaż wiadomość
(...) moim odkryciem jest keratyna. Dostałam próbke, mieszam z wodą i moczę paznkocie a potem spryskiwaczem we włosy - super miękkość. jestem na etapie zapusczzenia i zwątpienia, ale dzięki keratynie nie straszne mi długie włosy. może zapach nie należy do najpiękniejszych i jak dla mnie to przypomine "magę", ale działa swietnie.
Na razie trochę muszę zużyc to, co już mam. Ale już czekam na nastepne zakupy.
Czy keratynę mogę dodać to jedwabiu zamiast np. d-panthenolu? Czy uzyskam coś na kształt serum do włosów z mazideł?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:01   #82
yolabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 24
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

nie próbowałam takiej kombinacji, mam jedwab, ale jak pomyślę ile to kosztuje, to jednak wolę zostawić do dry flo. ale mieszam keratynę z d-panthenolem, "na oko" z wodą, oczywiście, żeby nie bylo to za mocne. i spryskuję włosy. ale to na noc, rano myję i jestem zachwycona. kiedyś probowałam z żółtkiem jajka i oliwą, d-panthenolem i czasem keratyną, efekt znakomity, ale nie chce mi się paprać z tym jajkiem we włosach.
yolabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:02   #83
yolabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 24
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Elaj - przepisów było więcej na starej stronce Thanatosa, pewnie się wnet pojawią. Mazidła mają bardzo obszerny receptariusz
yolabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:18   #84
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Nowe ekstrakty są już dostępne,za parę dni pojawi się jeszcze aloes i ekstrakt z Gotu kola Nowe przepisy pojawią sie w tym tygodniu,tylko muszę sprawdzić ,który ekstrakt z czym się je
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:29   #85
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skad bierzecie przepisy na produkty?
Widzialam na stronie sera do twarzy, domyslam sie, ze sa juz gotowe, tylko nie ma ich aktualnie na stanie. A co z reszta? Jakies kremy do twarzy, ciala, odzywki do wlosow, itp, itd.
Nigdy nie kupowalam jeszcze u Thanatosa ani w mazidlach i nie bardzo wiem od czego zaczac i o co w ogole chodzi.
Doradzcie cos.
Pozdr.
Elu to nie tak, Tanatos nie sprzedaje gotowych produktow, tylko skladniki, zeby sobie cos ukrecic, a to co widzialas to sa przepisy tylko, ze tak umieszczane jakby to bylo cos do kupienia. Gotowe produkty ze skladnikami sprzedaje biochemiaurody.com
A tanatos pewnie poda jeszcze wiecej przepisow, bo kiedys bylo wiecej.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:12   #86
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Elaj, gotowe produkty to działka biochemiaurody. Ale widzę,że jesteś z Wrocka, jak masz ochote pobawić się w królika doświadczalnego to zapraszam na priva
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:30   #87
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Dobra, juz wiem o co chodzi. Nie chce gotowych produktow, tylko zastanawialam sie, bo tak masz napisane, ze myslalam, ze te sera sa juz gotowe.
Thanatos, czekam na reszte przepisow. Potrzebuje cos do ciala i na wlosy, no i te sera oczywiscie tez.
Pisalam juz do Ciebie. Na razie kompletuje zamowienie, ale potrzebuje przepisy.
Dzieki. Pozrd.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 23:03   #88
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Tanatosie, czy te rozence i cytrynce nadaja sie tez na skore w serum?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 17:53   #89
thanatos
Raczkowanie
 
Avatar thanatos
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 264
GG do thanatos
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Jak najbardziej Przede wszystkim serum z tymi ekstraktami wspomaga ochronę przed UV,ekstrakt z różeńca działa detoksykująca na komórki,wspomaga metabolizm w komórkach.Cytryniec zawiera flawonidy, saponiny, cukry, beta-sisterol,ekstrakt jest bogaty w wit.C

Polecam również przetestować ekstrakt ze skórki winogron, ekstrakt ten ze względu na bardzo dużą zawartość resveratrolu - działa antybakteryjne, co może wspomóc walke z pryszczami
thanatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:12   #90
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez thanatos Pokaż wiadomość
Jak najbardziej Przede wszystkim serum z tymi ekstraktami wspomaga ochronę przed UV,ekstrakt z różeńca działa detoksykująca na komórki,wspomaga metabolizm w komórkach.Cytryniec zawiera flawonidy, saponiny, cukry, beta-sisterol,ekstrakt jest bogaty w wit.C

Polecam również przetestować ekstrakt ze skórki winogron, ekstrakt ten ze względu na bardzo dużą zawartość resveratrolu - działa antybakteryjne, co może wspomóc walke z pryszczami
Dziekuje bardzo, brzmi to jeszcze lepiej niz myslalam.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.